رفتن به مطلب

تاپیک طرفداران سه گانه ی گرگ سپید (The Witcher)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

##(به نام خدا)##

ابتدا با اجازه از SaeedSYS عزیز به خاطر تقلید از ایشون در نام گذاری تاپیک

the_witcher_3_wild_hunt-t2.jpg

کمپانی CD Projekt RED براساس سری کتاب های داستانی Andrzej Sapkowski لهستانی در پاییز سال 2009 آغاز این سه گانه رو با انتشار اولین سری این بازی با نام The Witcherدر سبک RPG آغاز کرد وبا شاهکار بی نظیر Wild Hunt در سال 2015 اون رو به بهترین نحو ممکن تمام کرد.

موسیقی ها و صدا گذاری گرگ سپید به قدری هیجان انگیز، رمانتیک و به یاد ماندنی و حماسی هستند که حتما پس از اتمام بازی به سراغ دانلود جداگانه ی آن ها میروید به خاطر همین پیشنهاد میکنم آلبوم زیر رو از دست ندید.برای مثال وقتی شما داخل غاری تاریک هستید موسیقی برای شما به گونه ای خواهد بود که فضایی موحش را برای شما ایجاد کند. یا در داستان سوم موسیقی حین قایق سواری به گونه ای بسیار آرامش بخش و نرم خواهد بود که شما از تجربه ی خود بسیار لذت میبرید.

هم چنین صداگذاری محیط ها به گونه ایست تا شما بتوانید خود را در موقعیت Geralt تصور کنید وقتی که در دریا شنا میکند یا یا روی علفزار ها قدم میزنید یا ...

صداگذاری شخصیت ها هم عالیست و همه ی گوینده ها خوش صدا هستند. ولی مکالمات و صحبت های geralt قدری مصنوعی به نظر میرسد.

دانلود آلبوم Witcher 3 با کیفیت 320 :

http://dl.msara.ir/music/Games/The%20Witcher%203%20-%20Wild%20Hunt /The%20Witcher%203%20-%20Wild%20Hunt%20All%20Songs%20By%20WwW.Msara.iR.zip

1) نام موسیقی محبوبتون از این آلبوم رو هم لطفا با ما در میون بگذارید

geralt_witcher_3.jpg

پیشرفت گرافیکی این بازی در طول این سال ها بسیار شگفت انگیز است به طوری که در تجربه ی Witcher 3 شما با محیطی کاملا واقع گرایانه و زیبا و طبیعی مواجه میشوید. مناظر و طبیعت در این بازی بی نظیر است به طوری که ممکن است در حین سواری با Roche مجذوب آن شده و شیحه او باعث شود که به خود بیایید و به سمت مسیرتان ادامه حرکت بدهید.

witcher-3-rain-1024x576.jpg

2) زیباترین تصاویرتان را با ذکر تنظیماتتون با ما به اشتراک بگذارید

شخصیت پردازی در طول این بازی کاملا متناسب با موضوع اصلی بازی است و تنها یک نقص در آن وجود دارد و این هم عدم اشاره کافی به برخی شخصیت های اصلی داستان سوم مثل Yennefer و Cirilla در طول داستان دوم است به طوری که اگر شما داستان اول را دنبال نکرده باشید این دو شخصیت برای شما کاملا جدید به نظر میرسند. اما به هر حال در طول این شش سال حتما و حتما در سری شما شخصیت های محبوب و منفوری مد نظرتون هستند که با آن ها خاطرات شیرینی دارید پس :

The-Witcher-3-Main-Characters.jpg

3) شخصیت های محبوب و منفورتان در سه داستان را ذکر کنید.

Geralt در طول این سه داستان ابتدا عاشق Yennefer است ولی پس از ازدست دادن حافظه ی خود با Triss آشنا میشود و عاشق او میشود ولی با بازیابی حافظه اش به دنبال یافتن Yen میرود. در طول داستان سوم شما همواره درفضای یک انتخاب قرار خواهید داشت که در نهایت کدام یک از این دو را انتخاب میکنید.

1402166826-the-witcher-3-wild-hunt-e3-20

4) انتخاب خود را با دلیلتان ذکر کنید.

در طول دو داستان اول به دلیل محدودیت های حرکتی Geralt حتما وحتما مشکل هایی برایتان بوجود اومده یا کلی اعصابتون خورد شده و اونو لعنت کردید پس :

5) اعصاب خوردکن ترین لحظه ی انجام این بازی رو واسه خودتون یاد آوری کنید.(اگه خواستین اعصاب ما رو هم خورد کنید.) :crying: :crying:

مهم ترین و اساسی ترین بخش این بازی بخش انتخابات شما در طول مکالمات بازیست که سرنوشت بازیتان را میسازد.ممکن است شما با انتخابی متفاوت در یک گفتگو نسبت به دوستتان به پایانی متفاوت نسبت به او برسید.شاید بعضی از شما Kingslayer(که اسمشو یادم نمیاد) رو کشته باشین ولی بعضی دیگه ولش کرده باشن.

این بازی طبق گفته های برخی بچه ها در CD Project red Community بیش از 30 پایان مختلف داره.

the_witcher_2_ss69.png

****6)انتخابات حیاتی و سرنوشت سازتون رو با دوستان در میئن بذارین و پایان داستان خودتونو به ما بگین.

تو این بازی ها  بعضی ها بدلیل احساسات متفاوت ممکنه ساعت ها محو اون بشن یا حتی بعد از 20 دقیقه نیاز به استراحت داشته باشن. بعضی ها ممکنه اونارو رو هنوز تموم نکرده باشن و بعضی ها ممکنه چندین بار اونارو از اول شروع کرده باشن.بعضی ها ممکنه فک کنن که تمموم کردن هر داستانشو اونقد سریع بوده که میتونه یه رکورد باشه.

48481_nclockb_lg.gif

7) بیشترین مدت زمان یه کله بازی کردنتون( :laughing: ) و کوتاه ترین زمان اتمام هر یک از سه داستان رو بگین.

این سه گانه بی نظیر حتما لحظه های غم انگیز و طنز و شوخ زیادی داشته که شاید باعث بغض کردن یا خندیدنتون شده باشه.

funeral-de-vesemir.jpg

8)غمناک ترین لحظات یا خنده آور ترین مکالمات:

از همگی متشکرم که این مطلبو خوندین و ازتون میخوام که حتما تجربتونو با ما به اشتراک بگذارین.

اگر سوالی درمورد نحوه ی پیش بردن هر داستانی ، سوالی در مورد مرحله ای و یا هر گونه مشکل دیگه ای که مربوط به بازی میشه رو خوشحال میشم بتونم حل کنم.

التماس دعا تو این ایام

ویرایش شده توسط erfan1376
لینک به دیدگاه

سلام اون قسمت که باید بین 3 جادوگر جنگل و روح توی ریشه درخت یکی رو انتخاب کنیم ( آزاد کردن روح توی ریشه) اگه کسی روح رو آزاد کرده بگه داستان چی میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام اون قسمت که باید بین 3 جادوگر جنگل و روح توی ریشه درخت یکی رو انتخاب کنیم ( آزاد کردن روح توی ریشه) اگه کسی روح رو آزاد کرده بگه داستان چی میشه؟

دقیقا کدوم قسمتو میگین؟

فکر نمیکنم این انتخابات در پایان داستان ها موثر باشن.

لینک به دیدگاه

1) موسیقیش همون موسیقی که زمان قایق سواری پخش میکنه

2)سرعتم خرابه تصویر نمیتونم آپلود کنم. هر چند Medium بازی میکنم و نمیتونم بالاتر ببرمش.

3) شخصیت فقط Zoltan تو هر سه داستان عالی بود. از اون Philipa هم بدم میاد

4)وقتی تو ویچر 2 نمیتونستی بپری پشت دیوار یا تپه میموندی اعصابم خطخطی میشد

5) تو اولی انتخابامو یادم نیس ولی دو ویچر 2 با اون Vernon و اون پسر الفه رفیق شدم و آخرشم Letho رو کشتم. توی این سومیشم Yen رو انتخاب کردم چون Triss توویچر 2 نمیخواست حافظه ی گرالت برگرده. آخرشم واسه من Ciri ویچرشد.

6)بیشتر از دوسه ساعت نمیتونستم بازیش کنم ولی تو زمان خدایی خیلی باهاش حال میکردم.

7)لحظه ی مردن Vesemir هم غمناک بود

اه یه شماره کم شده..... :big hug: :big hug: :big hug:

راستی آقا عرفان از کارتت راضی هستی؟؟؟؟

ویرایش شده توسط meisam777
لینک به دیدگاه

سلام آقا میسم گل کارت عالیه بازم ممنون

تصاویری که از محیط بازی خودم گرفتم و بدلیل این که بلد نبوم موقع احرای بازی اسکرین شات بگیرم اینجوریه که شرمنده>> تنظیماتم هم جز Water quality و Texture quality که روی High هستن بقیه رو medium هستن.

post-16145-0-97980000-1435413597_thumb.jpg                      post-16145-0-43110700-1435413648_thumb.jpg                        post-16145-0-82485700-1435413690_thumb.jpg

تصویر های من که آش دهن سوزی نیست امیدوارم واسه دوستان بهتر باشه

لینک به دیدگاه

میگم VESEMIR واسه شماها هم مرد؟

چون فک کنم من انتخاب کردم که CIRI بره بجنگه اون میمیره.

کسی هست که VESEMIR تو داستانش نمیره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

منظورتون منه؟؟؟؟

بله شما یا هر کس دیگه ای اسپویل به نظرم چیز جالبی نیست خیلیا تموم نکردن بازیو و میخوان خودشون تو بازی لذت ببرن از بازی و داستان نه اینکه اسپویل کنید 

لینک به دیدگاه

بله شما یا هر کس دیگه ای اسپویل به نظرم چیز جالبی نیست خیلیا تموم نکردن بازیو و میخوان خودشون تو بازی لذت ببرن از بازی و داستان نه اینکه اسپویل کنید 

ممنون از پیشنهادتون منم فک کنم یکمی اسپویل کده باشم./شرمنده   :( :(

به هر حال پست ویرایش شد.

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادتون منم فک کنم یکمی اسپویل کده باشم./شرمنده   :( :(

به هر حال پست ویرایش شد.

خواهش میکنم ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

من این بازیو تازه شروع کردم

زیاد ازش سر در نمیارم : این گل و گیاهی که جمع میکنیم به چه دردی میخوره و راجب اسکیلها و هر چی که لازمه یکم توضیح بدید ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

زیاد ازش سر در نمیارم : این گل و گیاهی که جمع میکنیم به چه دردی میخوره و راجب اسکیلها و هر چی که لازمه یکم توضیح بدید ممنون

اون گل و گیاه  به درد ساختن دارو میخوره مثلا میتونی روغنی بسازی که با امیختن به شمشیر قدرت دمیج شمشیر را 50 درصد بیشتر میکنه

یا میتونی بمب بسازی که دمیج زیادی به هیولاها وارد میکنه

یا میتونی داروئی بسازی که سلامتی قهرمان را در حین مبارزه زیادی میکنه البته داروی سلامتی عوارضی هم دار.. چون خالی از افکت نیست و مصرف بیش از حد میتونه موجب مرگ بشه

البته داروهای زیاد دیگه ای هم میشه ساخت که لولم اجازه نمیده بسازم :D

لینک به دیدگاه

این هم چندتا عکس بسیار زیبا که در حین بازی گرفتم

تنها بازی که بیش از 120 عکس در حین بازی گرفتم همین شاهکار  The Witcher III بود

post-17448-0-70075500-1435516542_thumb.jpgpost-17448-0-38091800-1435516603_thumb.jpgpost-17448-0-50352900-1435516728_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

این هم چندتا عکس بسیار زیبا که در حین بازی گرفتم

تنها بازی که بیش از 120 عکس در حین بازی گرفتم همین شاهکار  The Witcher III بود

attachicon.gifwitcher3 2015-06-16 04-08-14-1.jpgattachicon.gifwitcher3 2015-06-16 05-36-43-86.jpgattachicon.gifwitcher3 2015-06-16 06-27-14-39.jpg

سلام

آقا امین حین بازی چطوری میشه screenshot گرفت؟؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سلام ضمن تایید صحبت های آقا امین

بهتون پیشنهاد میکنم در همه ی ماموریت ها حتی اگر لازم نبود از witcher sense استفاده کنید چون ممکنه نامه ها یا نوشته هایی وجود داشته باشه که برای پیش بردن داستان لازم باشند.

ضمنا اسکیل ها هم که معلومه به بهتر مبارزه کردن و توانایی های geralt کمک میکنه

لینک به دیدگاه

سلام

آقا امین حین بازی چطوری میشه screenshot گرفت؟؟؟؟ :D

عرفان جان خیلی سادست

کافیه برنامه Fraps را اجرا کنی و حین بازی تا دلت بخواد عکس بندازی :D

البته توصیه میکنم با فرمت TGA عکس بگیری

لینک به دیدگاه

این هم یک عکس در حین بازی

post-17448-0-55165200-1435518321_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون گل و گیاه  به درد ساختن دارو میخوره مثلا میتونی روغنی بسازی که با امیختن به شمشیر قدرت دمیج شمشیر را 50 درصد بیشتر میکنه

یا میتونی بمب بسازی که دمیج زیادی به هیولاها وارد میکنه

یا میتونی داروئی بسازی که سلامتی قهرمان را در حین مبارزه زیادی میکنه البته داروی سلامتی عوارضی هم دار.. چون خالی از افکت نیست و مصرف بیش از حد میتونه موجب مرگ بشه

البته داروهای زیاد دیگه ای هم میشه ساخت که لولم اجازه نمیده بسازم :D

چجوری ترکیب میشه؟

الان helth کمه چجوری دارو درست کنم؟

لینک به دیدگاه

چجوری ترکیب میشه؟

الان helth کمه چجوری دارو درست کنم؟

برای ساخت این داروها ابتدا باید دیاگرام مربوط به هر دارو را تهیه کنید

نزد فروشنگدان هست که باید خرید کنید و یا در حین ماموریت در غارها و حتی برخی دشمنان  از خود دراپ می کنند

سعی کنید دیاگرام ها رو یافته یا بخرید.

برخی از این داروها را می توان با زره و شمشیر مخلوط کرده و یک چیز ناب به دست اورد

در ضمن با دارو سلامتی دوبرابر یا زیاد نمیشه.. فقط وقتی سلامتی کم میشه میتوان از این داروها استفاده کرد

البته با فود هم میشه ولی غذائی را که میخورید از بین میره ولی خوبی این داروها اینه که هر بار استراحت کنید داروها دوباره پر میشن وبه  تعداد اولیه قبل از استفاده برمیگردن

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی خیلی خوبیه

یاد اونیموشو ps2 افتادم

فقط حوصلهم نمیکشه که دیگه اینجور چیزارو یاد بگیرم

راستی جادو چیزی هم هست که بشه استفاده کرد (اسکیل ها رو) چون مقدار مشخصی داره ؟

لینک به دیدگاه

دقیقا کدوم قسمتو میگین؟

فکر نمیکنم این انتخابات در پایان داستان ها موثر باشن.

بله احتمالا در پایان داستان بی تاثیره ولی دوست داشتم بدونم

همون قسمتی که با 3 زن جادوگر برخورد میکنید که بچه ها رو میدزدن وتیکه های بدن اونها رو استفاده می کنن و از جنگل محافظت میکنن

تو ماموریت هم شما گوش یه نفر رو به عنوان پرداخت بهشون میدید

و شخصیت مقابل هم یه روحه که تو ریشه یه درخت زندانیه و شبیه یه گیاه تیغ دار کاکتوس ماننده !!!!!  :( 

یه سوال دیگه من الان لول 16 هستم می خواستم بدونم چه قابلیت (ability) هایی رو آپگرید کنم بهتره ؟؟

لینک به دیدگاه

همون قسمتی که با 3 زن جادوگر برخورد میکنید که بچه ها رو میدزدن وتیکه های بدن اونها رو استفاده می کنن و از جنگل محافظت میکنن

و شخصیت مقابل هم یه روحه که تو ریشه یه درخت زندانیه و شبیه یه گیاه تیغ دار کاکتوس ماننده !!!!!  :( 

یه سوال دیگه من الان لول 16 هستم می خواستم بدونم چه قابلیت (ability) هایی رو آپگرید کنم بهتره ؟؟

سلام

قبل از هر چیزی توی ماموریت های فرعی master armor رو انتخاب کن و برو انجامش بده که زره توپ بهت بده

اگر بیشتر با magic کار میکنی اون آبی ها رو آپگرید کن اگه نه اون قرمزا رو

لینک به دیدگاه

بازی یه شدت زیباست یعنی دل کندن ازش خیلی سخته...گرافیک هم واقعا عالیه...

فقط این افکت انویدیا نمیدونم چرا 15 تا 20 فریم کم میکنه...اخه به چه دردی میخوره وقتی این همه افت فریم میاره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

اهان فهمیدم همون crones ها رو میگید.

هیچ تفاوتی نداره آخر بازی باید اونارو کشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...