رفتن به مطلب

فروش کارت EVGA GTX295

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

همانطور که از اسم تاپیک هم مشخصه هست یک کارت گرافیک EVGA GTX295 بفروش میرسه

این کارت خیلی ، خیلی کم کارکرده و در ظاهرش برابر با ظاهر کارت آکبند هست

تمام لوازم جانبی همراهش هست و بسته بندی همه متعلقاتش هنوز باز نشده

در ضمن Evga Gtx295 در دو نوع Dual PCB , Single PCB هست که این کارت از نوع Dual PCB هست که نسبت به مدل قبلی بهتر و گرونتره(البته بهتر بودنش نظر شخصیه)

و اما گارانتی کارت : این کارت چند ماه پیش از ترکیه خریداری شده و 3 سال گارانتی ترکیه داره ، خلاصه اگر نیازی به گارانتی بود میتونید یه چند میلیونی خرج کنید برید ترکیه کارت رو تعویض کنید @};- :D

در مورد قیمت کارت هم این رو بگم که این کارت مال پسرخاله منه و برا من هیچ سود و ضرری نداره و ایشون گفتن که کمتر از 350 تومن ندم و بنده کاره ای نیستم که بخوام زیر قیمت بدم !!!

در نتیجه خواهـــــــــــــــشا زیر قیمت ندید ، چون دست من نیست (حالا گرونه یا ارزونه من نمیدونم)

دلیل فروش : یکسال اعزام به خدمتش رو تمدید کرده بود که متاسفانه نظام وظیفه قبول نکرده و دو هفته دیگه میره سربازی

راستی تا یادم نرفته بگم : عازجانه خواهش می کنم در مورد خرید این کارت به من پیغام خصوصی ندین و پیشنهادات رو همینجا بگید

همه محرمن ، نا محرم نیست :D

evga-geforce-gtx295.jpg

قیمت پایه به 350 تومن کاهش پیدا کرد !

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

سلام . ببخشین ولی 450 تومن خیلی بالا نیست؟

با 320 تومن میشه 5870 خییییییلی تمیز خریدو نوش حدود500 تومن باید باشه(5870)

که قویتر از 295 هم هستو

لینک به دیدگاه

درود

سینا جان هر چیزی برای فروش قیمت معقول و منطقی باید داشته باشه وگرنه میشه حکایت ملانصرالدین که میخاست ...رشو بفروشه توی بازار :D

با توجه به اینکه کارت گارانتی نداره و دایرکس 11 ساپورت هم نیست و کارتهای جدید فرمی هم با وجود تمام محودودیتهاشون نسل جدید تر هستند و کارایی خاص خودشون رو دارند قیمت این کارت نهایت 300 به نظر بنده بیشتر نیست.البته امیدوارم دخالت در تاپیکتون تلقی نکنید قصدم پیشبرد منطقی فروشتون بود @};-

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

دقیقا این کارت نه گارانتی داره نه از سری جدید هست کهdx11 رو ساپورت کنه درنتیجه با پسر خالتون صحبت کنید بگید این کارت نهایتا پر پرش 300 می ارزه نه بیشتر

لینک به دیدگاه

پسر خوب این روزها همه میدونن کارت تک برد بهتر از 2 برده میباشد. 270 میخوام . بقول اقای حسینی درووووووووووود !

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز میشه با پسر خالتون صحبت کرد ؟ redface.gif

بله عزیزم میشه صحبت کرد چرا که نه !

ولی ایشون الان وعضشون خیلی خرابه ها ! فکر نکنم زیاد حوصله این حرفا رو داشته باشه :D

درود

سینا جان هر چیزی برای فروش قیمت معقول و منطقی باید داشته باشه وگرنه میشه حکایت ملانصرالدین که میخاست ...رشو بفروشه توی بازار :D

با توجه به اینکه کارت گارانتی نداره و دایرکس 11 ساپورت هم نیست و کارتهای جدید فرمی هم با وجود تمام محودودیتهاشون نسل جدید تر هستند و کارایی خاص خودشون رو دارند قیمت این کارت نهایت 300 به نظر بنده بیشتر نیست.البته امیدوارم دخالت در تاپیکتون تلقی نکنید قصدم پیشبرد منطقی فروشتون بود @};-

با سلام

آقا من زیاد از قیمت کارتهای انودیا خبر ندارم (چون اصلا خوشم نمیاد) ولی ظاهرا قیمت داده زیاد هست و من امروز میگم که با این قیمت امکان فروش نیست :D

پسر خوب این روزها همه میدونن کارت تک برد بهتر از 2 برده میباشد. 270 میخوام . بقول اقای حسینی درووووووووووود !

حالا شما هر چیزی گفتین ما گفتیم باشه روی چشم ولی دیگه قرار نیست هی بزنی رو سر جنس !!!

ظاهرا در روستای شما کارتهای یک برد محبوبیت بیشتری دارن با این روزها همه میدونن حرف نمیشه ، اگر دلیلی داری بگو ، نداری بسلامت

در مورد قیمتشم میتونم قوطیشو به این قیمت بدم ، اگر خواستی خبرم کن :D

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

کارتهای گرافیک سری 295 تک برد برای کاهش گرمای تولیدی و کاهش هزینه تولید وافزایش کارایی بعد از کارتهای 2 بردی و بعنوان جایگزین انها طراحی و تولید شده اند. پس از قرار معلوم تو شهر شما کارتهای ati 5970 هم دو برده هستند ضمنا" تو تمام نرم افزارهای تست سرعت ، 5870 صرف نظر از قدرت مورد نیاز 100 وات کمتر از 295 و directx11 حدود 20 درصد بهتر از سری 295 جیفورس امتیاز گرفته اند ! که برند سفایر کارت مزبور حدود 430 تومنه

post-6759-094500100 1279700269_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mehdi.ss
لینک به دیدگاه

با سلام @};-

دوستان خواهشمندم فقط و فقط در راستای عنوان تاپیک پست بدن.همچنین احترام متقابل در پستها کاملا رعایت بشه .از خود عزیزان تقاضا دارم موارد نا مربوط رو خودشون شخصا در ارسالهاشون ویرایش و حذف کنند.

پستهای نامربوط نیز حذف شد.

این آخرین اخطار هست

لینک به دیدگاه

کارتهای گرافیک سری 295 تک برد برای کاهش گرمای تولیدی و کاهش هزینه تولید وافزایش کارایی بعد از کارتهای 2 بردی و بعنوان جایگزین انها طراحی و تولید شده اند.

پس از قرار معلوم تو شهر شما کارتهای ati 5970 هم دو برده هستند

ضمنا" تو تمام نرم افزارهای تست سرعت ، 5870 صرف نظر از قدرت مورد نیاز 100 وات کمتر از 295 و directx11 حدود 20 درصد بهتر از سری 295 جیفورس امتیاز گرفته اند ! که برند سفایر حدود 440 تومنه

حالا خودتون قضاوت کنید که کی شهریه و کی روستایی ؟

من این 5 مورد رو میگم بعدش شما هم دیگه تمومش کنید دوست عزیز

اولندش که عنوان تاپیک رو چرا منحرف میکنید ؟ اگر قصد خرید دارید بفرما و اگر ندارید خوب چرا پست میزنی ؟

دومندش اگر تند برخورد کردم معذرت میخوام

سومندش دوست عزیز اون بالا رو نگاه کنی خیلی بزرگ نوشتم که قیمت زیر پایه ندین چون دست من نیست ، و شما با وجو این بازم میای میگی 270 تومن !! آخه که مثلا چی بشه ؟ شما یا به پست بنده ارزش قابل نیستی یا به فروم آقای حسینی ارزش قائل نیستی و یا حاضری به این سادگی شخصیت خودتو زیر سوال ببری ؟ حالا کدوم ؟ بالاخره 100% یکی از این 3 مورد هست .

شما بفرما تا ما بدونیم کدام مورد هست

چهارمندش شما که اینجور یکدفعه میای میزنی سر جنس و اونیکه قصد خرید داره رو هم منصرف میکنی مطمئن باش فردا خودتم جنس خواهی فروخت انوقت یاد میدم سرجنس زدن یعنی چه !

شما لطف کنید در این لینکی که گذاشتم برید و به پست 10 نگاه کنید و واقعا اخلاق ورزشی رو از کاربر Zerowatt یاد بگیرید

لینک یادگیری فرهنگ خرید و فروش

پنجمندش Ati تا بحال کدام کارت گرافیکش رو Dual pcb درست کرده که 5970 دومیش باشه ؟ نکنه شما کارت 4870x2 dual pcb دارید ؟ یا دیدید؟ پس مورد بحث ما اینجا کارت گرافیک انودیا هست نه ATi

درضمن من از موقعی که چشم باز کردن تو شهر بودم و روستا هم تا بحال نرفتم ولی روستایی هایی دیدم که تو ادب و کمال و معرفت هزار مرتبه از ما جلوتر بودن !

دوست عزیز روستایی بودن عیب نیست ، افتخار هست

با سلام @};-

دوستان خواهشمندم فقط و فقط در راستای عنوان تاپیک پست بدن.همچنین احترام متقابل در پستها کاملا رعایت بشه .از خود عزیزان تقاضا دارم موارد نا مربوط رو خودشون شخصا در ارسالهاشون ویرایش و حذف کنند.

پستهای نامربوط نیز حذف شد.

این آخرین اخطار هست

مدیر گرامی عزیز اینجا داریم در مورد قیمت کالایی که برای فروش گذاشته شده و کیفیتش بحث می کنیم !

نه کسی به کسی فش داده و نه به کسی بی احترامی شده ! خواهش می کنم شلوغش نکنید :D

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

درود

خوب Mr PC جان بنده نوکر مدیرانی مثل شما هستم :D

در ضمن بنا به اخطار شما قیمت کارت هم 100 تومن کاهش پیدا کرد

با تشـــــــکر :D

لینک به دیدگاه

قصد زدن پست نداشتم اما برای روشن شدن این مطلب:

مدیر گرامی عزیز اینجا داریم در مورد قیمت کالایی که برای فروش گذاشته شده و کیفیتش بحث می کنیم !

نه کسی به کسی فش داده و نه به کسی بی احترامی شده ! خواهش می کنم شلوغش نکنید

سینا جان چقدر زود قضاوت میکنید؟!!

من قبل از دادن اون پست , پست یکی از عزیزان که ظاهرا خریدار هم نبودن(با تمام احترام به ایشون)به دلیل نامربوط بودن با عنوان تاپیک حذف کردم تا مشکلی در تاپیک شما ایجاد نشه همچنین چون موارد مشابه این تاپیک همیشه به حاشیه رفته سعی کردم فقط و فقط جو تاپیک حفظ بشه.

موفق باشید@};-

لینک به دیدگاه

قصد زدن پست نداشتم اما برای روشن شدن این مطلب:

سینا جان چقدر زود قضاوت میکنید؟!!

من قبل از دادن اون پست , پست یکی از عزیزان که ظاهرا خریدار هم نبودن(با تمام احترام به ایشون)به دلیل نامربوط بودن با عنوان تاپیک حذف کردم تا مشکلی در تاپیک شما ایجاد نشه همچنین چون موارد مشابه این تاپیک همیشه به حاشیه رفته سعی کردم فقط و فقط جو تاپیک حفظ بشه.

موفق باشید@};-

آها ماکسیموس جان پس هدف شما پیشگیری از بی احترامی بود

ببخشید من اشتباه متوجه شدم

لینک به دیدگاه

سلام

عزیزم من خریدارم ولی میترسم قیمت بدم دعوام کنی redface.gif

عزیز دلم :

این کارت برای من نیست ، من فقط یک غلطی کردم و به صاحب کارت گفتم بده من تا برات بفروشم !!!

الان شما هر چقدر به من بگی زیر 350 تومن بده فایده ای نداره که ! @};-? کارت مال من نیست که بخوام سرخود قیمت بدم !!!

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

عزیز دلم :

این کارت برای من نیست ، من فقط یک غلطی کردم و به صاحب کارت گفتم بده من تا برات بفروشم !!!

الان شما هر چقدر به من بگی زیر 350 تومن بده فایده ای نداره که ! @};-? کارت مال من نیست که بخوام سرخود قیمت بدم !!!

سلام

خوب شما که خودتون اطلاع دارین DirectX 11 ساپورت نمیکنه و مهمتر از اون اینکه گارانتی نداره ! واسشون توضیح بدین که با این قیمت فروش نمیره .

اگر هم تصمیم بگیرن نگه دارن که تا چند وقت دیگه که مدل های بیشتری از Gtx های 470 و 480 وارد بازار بشه و تعادل قیمت پیدا کنه ، این کارت دیگه با این قیمت ها هم فروش نمیره .

البته اگر در پست اول اشاره نکرده بودین که پیشنهادات رو همینجا عنوان کنیم ، قطعا این مسائل رو در پیغام خصوصی خدمتتون عرض میکردم .

منتظر پاسختون هستم . Rose.gif

لینک به دیدگاه

سلام

خوب شما که خودتون اطلاع دارین DirectX 11 ساپورت نمیکنه و مهمتر از اون اینکه گارانتی نداره ! واسشون توضیح بدین که با این قیمت فروش نمیره .

اگر هم تصمیم بگیرن نگه دارن که تا چند وقت دیگه که مدل های بیشتری از Gtx های 470 و 480 وارد بازار بشه و تعادل قیمت پیدا کنه ، این کارت دیگه با این قیمت ها هم فروش نمیره .

البته اگر در پست اول اشاره نکرده بودین که پیشنهادات رو همینجا عنوان کنیم ، قطعا این مسائل رو در پیغام خصوصی خدمتتون عرض میکردم .

منتظر پاسختون هستم . Rose.gif

دوست عزیز این کارت قیمت آکبندش بالای 650 تومن هست و الان دقیقا نصف قیمت داده میشه

بقول شما یک مدت دیگه قیمت این کارت پایین تر میشه ولی برای ما مهم اینه که فعلا در طول سالهای آینده این کارت در مقابل هیچ گیمی کم نمیاره و براحتی قورت میده !!!

در ضمن قیمت این کارت دیروز 450 تومن بود !!! امروز با 100 تومن افت قیمت 350 تومن شد که دلیلشم گفتن همین حرفها به فروشنده بود واقعا هم انصاف نیست کارتی که چند ماه پیش چیزی حدود 700 تومن هزینش شده الان حتی نصف قیمت هم نره !!!

خلاصه تا دوشنبه شب من در خدمت دوستان خواهم بود و کارت برای فروش موجوده و هر کس که قصد خرید داشته باشه ، من حاضرم کارت رو به آقای حسینی بفرستم و ایشون بعد از کلی تست کارت و دادن جواب مثبت معامله کنم،

بعد از روز دوشنبه هم کارت اگر فروش نره به صاحبش برگشت میدم

با تشــــــــــــکر @};-

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

نمیخوام طرفداری کنم ولی خداییش قیمتش خوبه

اگه چند ماه دیگه بود خودم بر می داشتم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز باز هم با هاشون صحبت کنید ببینید براشون راه داره بیان پایین تر اگر راه داره اعلام کنید ممنون

باور کنید که سعی کردم به 300 تومن راضیش کنم ولی گفتش 349 تومنم نمیده ! @};-

نمیخوام طرفداری کنم ولی خداییش قیمتش خوبه

اگه چند ماه دیگه بود خودم بر می داشتم

خیلی ممنون از نظر شما دوست عزیز :D

ولی یک عمده مشکلی که ما ایرانی ها و بخصوص خود بنده دارم اینه که هر قیمتی بهمون بدن عادت داریم که تخفیف بگیریم !!

باور کنید همون اول 300 میگفتم بازم این مشکلات بود !!

من یادم میاد چند وقت پیش کاربر Vivid یک مادربرد گیگابایت برای فروش گذاشته بود که منم خیلی خوشم میومد ازش وقتی قیمت پیشنهادیش رو دیدم دیگه تصمیم 100% گرفتم که بخرمش ولی طبق عادت همیشگی اول ارش تخفیف خواستم و ایشون هم گفتن که حتی یک ریال هم تخفیف نمیدن و با وجود اینکه قیمت مادربرد ایشون برای من خیلی مناسب بود واصلا نیازی به تخفیف نداشتم با این حال حرف ایشون بهم خیلی برخورد و نخریدمش :D

:D

این واقعیتی هست که باید بهش گریه کنیم ولی طبق معمول میخندیم و رد میشیم !!! :D

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

نبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود ؟

میدمش به آقای حسینی ها ، انوقت دیگه از دست من نارحت نشید @};-

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

نبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود ؟

میدمش به آقای حسینی ها ، انوقت دیگه از دست من نارحت نشید @};-

چند میدی به اقای حسینی ؟ redface.gif

لینک به دیدگاه

فروخته شد

دوستان کارت فروخته شد ، خواهش می کنم در این مورد پیغام خصوصی ندین دیگه @};-

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

درود

خوب خدا رو شکر کالای این دوست عزیز به فروش رسید و جهت جلوگیری از مراجعات تاپیک بسته شد

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...