رفتن به مطلب

کرک بازی بتمن شوالیه آرخام توسط 3dm

اشتراک گذاری

Recommended Posts

راستی بچه ها حواسم نبود کرکش اومده از شرکت 3dm اینم لینک:

http://www.rldgames....um-edition-3dm/

اینم لینک مستقیم: goo.gl/XjYzf3

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

من میخواستم مثبت بدم با گوشی هستم خورد رو منفی چجوری پاک کنم امتیاز رو ؟مثبت بدم به علی اقا؟

وای خدا منفی گرفففففففففففتممممممممممم گفتم چرا امتیازم از 16 اومد 15 عیبی نداره به جات بچه ها جبران میکنند

لینک به دیدگاه

نوشته صبر کنین ولی میزنی برای دانلود میره جایی که نباید

لینک به دیدگاه

اینم از کرک بتمن فقط یکی میخواد امتحانش کنه

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

کی نصب شده ی بازی رو داره؟ هر کی داره کپی و جایگزین کنه ببینه جواب میده یا نه؟

لینک به دیدگاه

انقدر بدبخت شديم بايد 3dm كرك كنه برا ما!

يه gta v كرك اونارو داشتم نابود بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انقدر بدبخت شديم بايد 3dm كرك كنه برا ما!

يه gta v كرك اونارو داشتم نابود بود

نسخه Iso های 20 گیگی رو داشتی؟

شاید 4 گیگ آپدیت داد واسه حل کردن مشکلات بازی، آخرش متوجه شدم که بازی اونقدر نقص داره که حتی میشن های بازی رو ناقص کرده و یه نسخه ریلودد گرفتم و مثل آب خوردن تمام مشکلات حل شد...

لینک به دیدگاه

به فکر نسخه ی اصلی باشید من که نسخه ی Ps4رو میگیرم پولش هنوز جور نشده برام

کرک های این شرکت افتضاح هستند نمونه اش GTA V

لینک به دیدگاه

به فکر نسخه ی اصلی باشید من که نسخه ی Ps4رو میگیرم پولش هنوز جور نشده برام

کرک های این شرکت افتضاح هستند نمونه اش GTA V

کرک ریلود میاد تا چند وقت دیگه حیف پول نیست پلی 4 بگیریم چشم چال ادم کور میشه با فریم 30 

حداقل تو کامپیوتر میشه چند گزینه گرافیک خاموش کرد فریم بهتریی بدست اورد تو بیشتر بازی ها 

پیشنهاد میکنم شما عجله نکنید این داستان برای جی تی ای هم بود الان راحت کرک شده بدون مشکل کار میکنه 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

کرک ریلود میاد تا چند وقت دیگه حیف پول نیست پلی 4 بگیریم چشم چال ادم کور میشه با فریم 30 

حداقل تو کامپیوتر میشه چند گزینه گرافیک خاموش کرد فریم بهتریی بدست اورد تو بیشتر بازی ها 

پیشنهاد میکنم شما عجله نکنید این داستان برای جی تی ای هم بود الان راحت کرک شده بدون مشکل کار میکنه 

کنسول یک نسخه کمیم و مسخره از کامپیوتره همین 

میان بازی که رو کامپیوتر گرافیک بالا داره رو بهینه میکنن تا شاید کنسول بتونه اجرا کنه 

نصف این بهینه سازی رو کامپیوتر بشه بازی که نیاز به تایتان داره رو یه 5850 اجرا میکنه بدونه مشکل همین 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

کاملا حرفتو قبول دارم

GTA V رو دوباره نصب کردم 3روزی بازی کردم امروز که رفتم سمت Ps4همین بازی رو آنلاین بازی کنم اولش رفتم بخش Storyکاملا تعجب کردم که قبلا با چه گرافیک مسخره ای بازی میکردم

حاضرم شرط ببندم این بازی فریمش کمتر از 30 هست نبود AAتو بازی غوغا میکرد به حدی اشغال به نظر میرسد که حد نداشت یک دقیقه هم نتونستم تحملش کنم حتی از نظر رندگبندی هم کاملا متفاوت بود رنگ TVرو گذاشتم رو100بازم نسبت به نسخه ی PCکم بود درخت ها و گیاه ها نقش مردگان رو بازی میکنند در حالی که در نسخه ی Pcکاملا زیبا و زنده و پویا به نظر میرسه!تمام چین و چروک های کت و شلوار مایکل خیلی زیباتر و واضحتر رو نسخه ی Pcهست

تجربه این بازی نسبت به کنسول کاملا متفاوته اصلا نمیتونم GTA V Ps4رو تحمل کنم یک آشغال به تمام معناست! اما ایراد زیادی روی PCداره مثلا صفحه رو هر دفعه باید fullکنم!بعضی اوقات کرش میکنه!موقع پخش موسیقی Self Radioخودم گاهی اوقات نویز و گیر داره

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

کاملا حرفتو قبول دارم

GTA V رو دوباره نصب کردم 3روزی بازی کردم امروز که رفتم سمت Ps4همین بازی رو آنلاین بازی کنم اولش رفتم بخش Storyکاملا تعجب کردم که قبلا با چه گرافیک مسخره ای بازی میکردم

حاضرم شرط ببندم این بازی فریمش کمتر از 30 هست نبود AAتو بازی غوغا میکرد به حدی اشغال به نظر میرسد که حد نداشت یک دقیقه هم نتونستم تحملش کنم حتی از نظر رندگبندی هم کاملا متفاوت بود رنگ TVرو گذاشتم رو100بازم نسبت به نسخه ی PCکم بود درخت ها و گیاه ها نقش مردگان رو بازی میکنند در حالی که در نسخه ی Pcکاملا زیبا و زنده و پویا به نظر میرسه!تمام چین و چروک های کت و شلوار مایکل خیلی زیباتر و واضحتر رو نسخه ی Pcهست

تجربه این بازی نسبت به کنسول کاملا متفاوته اصلا نمیتونم GTA V Ps4رو تحمل کنم یک آشغال به تمام معناست! اما ایراد زیادی روی PCداره مثلا صفحه رو هر دفعه باید fullکنم!بعضی اوقات کرش میکنه!موقع پخش موسیقی Self Radioخودم گاهی اوقات نویز و گیر داره

به به می بینم کنسول باز ها هم دارن به pc می ان ( اگر درست یادم باشه شما خیلی از کانسول دفاع می کردی امیدوارم شما رو با کس دیگه ای اشتباه نگرفته باشم موضوع بر می گرده به خیلی وقت پیش ) 

اقا اگر می خوای کنسول رو بفروشی من خریدارم جدا می گم 

جای خوش حالی داره 

خوب حالا شما یه کاری کن برای این که بیشتر از بازی لذت ببری چند ماد گرافیکی هم نصب کن که دیگه بترکانی 

ماد enb اخرین ورژن رو بگیر همراه با ری شیدر که تکستچر ها رو تیز تر می کنه و یه تکستچر 2k هم برای اب هست که دیگه نگو 

اگر خواستی پیام خصوصی کن تا ماد ها رو بفرستم فقط توی انلاین نباید استفاده کنی راک استار لعنتی بن می کنه 

لینک به دیدگاه

به به می بینم کنسول باز ها هم دارن به pc می ان ( اگر درست یادم باشه شما خیلی از کانسول دفاع می کردی امیدوارم شما رو با کس دیگه ای اشتباه نگرفته باشم موضوع بر می گرده به خیلی وقت پیش ) 

اقا اگر می خوای کنسول رو بفروشی من خریدارم جدا می گم 

جای خوش حالی داره 

خوب حالا شما یه کاری کن برای این که بیشتر از بازی لذت ببری چند ماد گرافیکی هم نصب کن که دیگه بترکانی 

ماد enb اخرین ورژن رو بگیر همراه با ری شیدر که تکستچر ها رو تیز تر می کنه و یه تکستچر 2k هم برای اب هست که دیگه نگو 

اگر خواستی پیام خصوصی کن تا ماد ها رو بفرستم فقط توی انلاین نباید استفاده کنی راک استار لعنتی بن می کنه 

nopeمن کاری به هیچکس ندارم

5ماهه Pc High Endگرفتم

Modهاشو دیدم :D

باو Ps4رو برا انحصاری ها دارم Last Of Usضمن اینکه 2هفته دیگه GOD Rمیاد

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

من خودم وان داشتم واقعا اصلا نباید کنسول رو با pc مقایسه کرد.گرافیک کنسول های نسل هشتم که در حد r9 260x هستش توانایی مقابله با gtx های حتی 960 رو هم نداره.واقعا خریدش در ایران اشتباه هستش البته اگه کپی خورش کنن که خیلی میارزه ولی با این شرایط 5 بازی بخری میشه 1 میلیون که باهاش میتونی گرافیک خوب بخری و مفت بازی کنی

لینک به دیدگاه

کاملا حرفتو قبول دارم

درود 

شما 1 ماه یا کمتر صبر کن ببین چی میشه قول میدم هم کرک بشه هم فریمش به 60 برسه با سیستم هایی که حداقل یک 970 دارن

خیلی ها فکر میکنن همه چی گرافیک هست گرافیک خیلی خوبه اما شک نکنید فریم بالا یک تجربه جدید به شما میده 

من رو مانیتور 17 جی تی ای 85 فریم میگیرم چون مانیتورم 85 فریم پشتیبانی میکنه کاملا این فریم تجربه میکنم

داخل مانیتور 23 که تازه خریدم فریمم کمتر هست 50 اینا هست من بیشتر رو مانیتور 17 بازی میکنم حس حال عجیبی داره فریم بالای 80 

خدا قسمت همه کنه کارت خیلی خوب بگیرن با مانیتور 140 هرتز تا فریم خوبی بگیرن جدا از گرافیک بالا که لازمه بازی هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب ظاهرا به گفته یکی از تسترهای بازی، وارنر کاملا از مشکلات بازی از 1 سال پیش با خبر بوده و طی یک سال گذشته هیچ کاری برای حل مشکلات بازی انجام نداده...

http://wccftech.com/warner-bros-knew-arkham-knight-pc-mess-months/

لینک به دیدگاه

همچنان خبری از کرک نسخه کامپیوتر نیست ؟ 

لینک به دیدگاه

اگه بیاد این صفحه قرار میگیره

http://www.rldgames.net/batman-arkham-knight-premium-edition-3dm/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...