رفتن به مطلب

مایکروسافت به دنبال خرید AMD !!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

961_amd_lonestar_campus_bizjournals1.jpg

طبق اخرین خبر هایی که به گوش میرسه مایکروسافت به دنبال خرید شرکت بزرگ AMD هست با مبلغ 1.81 بیلیون دلار ، مایکروسافت با وجود سرمایه 95.3 بیلیون دلاری خود مشکلی در خرید AMD ندارد !

همچنین شنیده میشه برای تولید هر XBOX1 مایکروسافت مبلغ 100 دلار به AMD پرداخت میکند که با حساب دو دو تا چهاد تا مشخص میشه مایکروسافت فعلا حدود 1.26 بیلیون دلار به ای ام دی پرداخت کرده که در مقایسه با مبلغ پیشنهادی برای خرید AMD عجیب به نظر میرسه!

این مبلغ پیشنهادی برای خرید AMD یعنی 1.81 بیلیون دلار 3 برابر کمتر از مبلغی هست که خود شرکت AMD برای خرید شرکت ATI خرج کرده بود !!

از انجایی که این مبلغ پیشنهادی پایین به نظر میرسد ، میتوان نتیجه دیگه ای هم گرفت و اون هم این هست که مایکروسافت فقط به دنبال خرید قسمتی از شرکت AMD هست که به تولید XBOX1 مربوط هست ، جالب این میشه اگر این اتفاق بیافته سونی با فروش هر عدد PS4 مجبور به پرداخت رقمی بیش از 100 دلار { به دلیل این که PS4 از سی پی یو کنسولی سفارشی ای ام دی استفاده میکند } به مایکروسافت خواهد بود . . . این موضوع برای مایکروسافت بسیار سود اور خواهد بود !

منبع

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D

همین که یه شرکت دیگه ای بتونه جلوی برخی اشتباهات AMD رو بگیره خوبه و باعث خوشحالی من میشه 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین که یه شرکت دیگه ای بتونه جلوی برخی اشتباهات AMD رو بگیره خوبه و باعث خوشحالی من میشه 

:-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

1/3 خیلی کمه... 95.3 بیلیون سرمایه داره اونوقت شرکت به این بزرگی رو 1.26 بیلیون می خواد بخره حجالت نمیکشه اینقدر بی ارزش می دونه amd رو خیلی از مایکروسافت ناراحت شدم...  :-?

لینک به دیدگاه

درود

1/3 خیلی کمه... 95.3 بیلیون سرمایه داره اونوقت شرکت به این بزرگی رو 1.26 بیلیون می خواد بخره حجالت نمیکشه اینقدر بی ارزش می دونه amd رو خیلی از مایکروسافت ناراحت شدم...  :-?

از انجایی که این مبلغ پیشنهادی پایین به نظر میرسد ، میتوان نتیجه دیگه ای هم گرفت و اون هم این هست که مایکروسافت فقط به دنبال خرید قسمتی از شرکت AMD هست که به تولید XBOX1 مربوط هست ، جالب این میشه اگر این اتفاق بیافته سونی با فروش هر عدد PS4 مجبور به پرداخت رقمی بیش از 100 دلار { به دلیل این که PS4 از سی پی یو کنسولی سفارشی ای ام دی استفاده میکند } به مایکروسافت خواهد بود . . . این موضوع برای مایکروسافت بسیار سود اور خواهد بود !

---

دمتون گرم یه مثبت هم نمیدین =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

---

دمتون گرم یه مثبت هم نمیدین =))

مگه خودت ترجمه کردی؟؟؟

ااا نه که منبع رو ریز گذاشته بودی گفتم احتمالا از جایی کپی کردی... الان میان جا بجا میکن میزارن تو مطالب کپی... خب واضح بزار منبع رو اشتب برداشت نشه...  @};-

دستت درد نکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیشتر شبیه جک میمونه این خبر...

خودتون حساب کنید که مایکروسافت بیاد AMD رو بخره و مایکروسافت بیاد طوری ویندوز رو طراحی کنه که با سخت افزار AMD سازگاری بیشتری داشته باشن، اینجاست که شرکتهای دیگه مثل انویدیا، اینتل و حتی اپل از مایکروسافت شکایت میکنن و خودوتون هم میدونید که تو آمریکا چه رایی صادر میشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

مگه خودت ترجمه کردی؟؟؟

ااا نه که منبع رو ریز گذاشته بودی گفتم احتمالا از جایی کپی کردی... الان میان جا بجا میکن میزارن تو مطالب کپی... خب واضح بزار منبع رو اشتب برداشت نشه...  @};-

دستت درد نکنه 

کپی :|

:crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خودتون حساب کنید که مایکروسافت بیاد AMD رو بخره و مایکروسافت بیاد طوری ویندوز رو طراحی کنه که با سخت افزار AMD سازگاری بیشتری داشته باشن، اینجاست که شرکتهای دیگه مثل انویدیا، اینتل و حتی اپل از مایکروسافت شکایت میکنن و خودوتون هم میدونید که تو آمریکا چه رایی صادر میشه...

درود

دقیقاً این نگرانی وجود داره اما خب هر چیزی ممکنه و شاید واقعیت داشت. AMD داره به فنا میره و مطمئناً از وضع فعلی راضی نیست، پس احتمال جدا شدن بخش پردازنده و گرافیک و فروش یکیشیون هست. حالا کامل هم فروختن باز میتونه نجات بخش باشه.

لینک به دیدگاه

این هم هست ولی قسمت اخر خبر ....میگه قسمتی از شرکت که مربوط به ایکس1 هست

خبر رسمی نیست که یه خبر در حد شایعه هست !

لینک به دیدگاه

کاشکی Microsoft کل AMD رو بخره ببینیم میتونه یه کاری کنه پوزه intel رو بزنه. :D  

لینک به دیدگاه

کاشکی Microsoft کل AMD رو بخره ببینیم میتونه یه کاری کنه پوزه intel رو بزنه. :D  

اینطوری رقابت شدید تر می شه و تنوع انتخاب برای مشتری بیشتر می شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شایدم مایکروسافت می خواد سرمایگذاری کنه و سهامدار بشه...  :-?

وگرنه اینقدر خریدن قسمتی بچدردش می خوره اخه amd... تنها قسمتی که الان داره سود میده همینیه که داره برا کنسول ها قطعه میزنه ... !  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

شایدم مایکروسافت می خواد سرمایگذاری کنه و سهامدار بشه...  :-?

وگرنه اینقدر خریدن قسمتی بچدردش می خوره اخه amd... تنها قسمتی که الان داره سود میده همینیه که داره برا کنسول ها قطعه میزنه ... !  :-?

داداش رو هوا چیزی نگو دیگه ... چندتا سایت فروش انلاین قطعات رو بررسی کردم Fury X یشون تموم شده بود و کسایی دیدم اعتراض میکردن زود موجود کنین !

حالا شما بگو از کنسول صود میکنه ، مثلا 100 دلار از هر ایکس1 مایکرو به AMD میده همه اش مال ای ام دی نیست که قسمتیش مال شرکتیه که میسازه قطعات ای ام دی رو

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش رو هوا چیزی نگو دیگه ... چندتا سایت فروش انلاین قطعات رو بررسی کردم Fury X یشون تموم شده بود و کسایی دیدم اعتراض میکردن زود موجود کنین !

والا ما که اماری ندیدیم چندتا فروختن... اونا هیچ سری 300 ش هم چیزی ما ندیدیم ... فیوری خالی هم با نانو غیره اگه منتفی نشه کلامونو باید بالا بزاریم... من که چشمم اب نمی خوره ... با این اخبار و حواشی که سر خودش کرده... هیچکی هم جواب گو نیست از این شرکت که تکلیف مردم چیه...  :-?

کلا کلافه شدم نگران شرکتشونم شدید که اینده چی پیش میاد برای دنیای سخت افزار... چون amd مهره سنگینی هست بره کنار خیلی تغییرات پیش میاد...  :(

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

اگه میدونستم مبلغ پیشنهادی اینقدره خودم می رفتم  وام قرض الحسنه می گرفتم مبلغ 1.81 بیلیون دلار + یک دلار پیشنهاد میدادم AMD ماله من بود.مثله اینکه قسمت نبود =))

لینک به دیدگاه

یا خدا !! حالا ما این خبر رو گزاشتیم همه دارن میزارن :D

گفتم یه نگاه نظرات هم بندازم خیلی باحال بود یه چی پیدا کردم میزارم شما هم بخندین =)) =)) =)) =))

بله همون طور که استاد پنکه میفرماین انویدیا قول ساخت گرافیک و سی پی یو هست :laughing: :laughing: وهمه ی پی سی بازا میدونند اینو :laughing:

agu2_1112aaa.jpg

{ دوستان اسم بنده خدا رو نزاشتم سایتش هم نزاشتم ، اگر کسی بیاد بگه منبع نزاشتی گزارش بده  :D  ترجیح میدم به این که کسی بگه بی احترامیه خودمم هم ادمی ام احترام گزاشتن به همه برام مهمه . . . .اینو گفتم صحبتی پیش نیاد }

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا جریان خرید یاهو میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...