رفتن به مطلب

محدود شدن سرعت اینترنت مخابرات ارومیه درساعات رایگان شبانه و قفل شدن روی 100kb/sec با سرویس 10مگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

رفته بودم خونه یکی از دوستان اونجا اسیاتک گرفته بود 128 !!! براشون پورت 30 مگ فعال کرده بودن ! و طرف خیلی هم خوش حال بود نکته قضیه اینجاست ایشون 1 ترابایت حجم مصرف کرده بود درماه ! و این سرویس محدود بود و پول 1 ترابایت رو داده بود 

نکته اصلی اینجاست سود اسیاتک تو فروش حجم و ترافیک هست و نه فروش سرویس !!! ایشون الان داره با سرعت حدودا 4000 کیلوبایت فایل دانلود میکنه و ماجرا اینجاست اسیاتک ایشون رو با سرعت زیاد خر کرده ! چرا چون ایشون معادل 2 میلیون تومن درماه به اسیاتک میده و خیلی هم جذاب صحبت میکنه

میگه من ماهی 18 تومن پول اینترنت 30 مگ میدم ! یکم که بیشتر صبحت کرد گفت حدود 2 تومن هزینه ترافیک میدم خخخ ولی مخابرات و ... مخصوصا مبین نت از راه های نادرست و اشتباه درامد دارند 

درود بر محدد جان عزیز 

والا محمد جان میدونی چیه اگر پولدار باشی اصلا نیازی نیست به این و اون شکایت کنی و وقتتو تلف کنی به خاطر این مردکهای بی سواد

مثل ایشون که فرمودین میری یه 30 گیگ ترافیک میخری و خلاص و با خیال راحت استفاده میکنی و لذتش رو میبری 

خب اینجا ما این پولرو نداریم که مفت بریزیم تو خزانه دولت ! و باید با همین نداری دست به دامن مسئولین بی کفایت این مملکت باشیم 

بله کاملا درست میفرمایین این ارگان دزد از هر شیوه ای برای دزدی استفاده میکنه و آخر سرهم ما بدهکارم هستیم 

اینترنت منم مخابراته و یکی دو روز پیش مخابرات تماس گرفته میگه"از این ماه روی هر گیگ 500 تومن افزایش خواهیم داشت" :D

جالب اینجاس برا من یک گیگ 10-12 روز میره اونم فقط با وبگردی و بدون دانلود.

راسی ظاهرا قراره شاتل مخابراتو بخره ببینیم اونموقع چی میشه.

اندازه ای که به دوشیدن مردم فک میکنن یک چهارمشو به ارایه خدمات میذاشتن الان وضعمون این نبود.

سلام خدمت دوست بزرگوارم 

واقعا خبر خوبی دادن ایشون و باید هورا بکشیم و خوشحال باشیم به این وضعیت !! ملت رو بدجوری  .... حساب کردن 

من حساب کردم اگر روزانه چند ساعت فط و فقط وبگردی کنی 100 مگ رفته رو هوا 

بلهه خبرش رو شنیدم و لحظه شماری میکنم برای این رویدادی که هر 2000 سال یک بار اتفاق می افته و ما از شر یک 

ارگان دولتی دزد و بختک به تمام معنا راحت میشیم و البته گیر بختک دیگری میوفتیم 

کاملا درسته و این دوشیدن تا وقتی که صدایی بلند نشه و ملت از خواب بیدار نشن ادامه خواهد یافت / این خط و اینم نشون ! حالا با توافق یا بدون توافق 

لینک به دیدگاه

• ارسال 148
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود بر محدد جان عزیز 

والا محمد جان میدونی چیه اگر پولدار باشی اصلا نیازی نیست به این و اون شکایت کنی و وقتتو تلف کنی به خاطر این مردکهای بی سواد

مثل ایشون که فرمودین میری یه 30 گیگ ترافیک میخری و خلاص و با خیال راحت استفاده میکنی و لذتش رو میبری 

خب اینجا ما این پولرو نداریم که مفت بریزیم تو خزانه دولت ! و باید با همین نداری دست به دامن مسئولین بی کفایت این مملکت باشیم 

بله کاملا درست میفرمایین این ارگان دزد از هر شیوه ای برای دزدی استفاده میکنه و آخر سرهم ما بدهکارم هستیم 

سلام خدمت دوست بزرگوارم 

واقعا خبر خوبی دادن ایشون و باید هورا بکشیم و خوشحال باشیم به این وضعیت !! ملت رو بدجوری  .... حساب کردن 

من حساب کردم اگر روزانه چند ساعت فط و فقط وبگردی کنی 100 مگ رفته رو هوا 

بلهه خبرش رو شنیدم و لحظه شماری میکنم برای این رویدادی که هر 2000 سال یک بار اتفاق می افته و ما از شر یک 

ارگان دولتی دزد و بختک به تمام معنا راحت میشیم و البته گیر بختک دیگری میوفتیم 

کاملا درسته و این دوشیدن تا وقتی که صدایی بلند نشه و ملت از خواب بیدار نشن ادامه خواهد یافت / این خط و اینم نشون ! حالا با توافق یا بدون توافق 

عطا جان این دوست من 30 مگ نخریده 128 خریده اسیاتک هر سرعتی بخری با توجه به قدرت خطط پورت رو معمولا بالاترین میزان میزاره ایشون ماهی 11 تومن میده فکرکنم 128 داره ولی براش 30 مگ بستند یک جای دیگه هم اسیاتک گرفته بودیم 512 خط 12 مگ میکشید 12 بستند

لینک به دیدگاه

اینترنت منم مخابراته و یکی دو روز پیش مخابرات تماس گرفته میگه"از این ماه روی هر گیگ 500 تومن افزایش خواهیم داشت" :D

جالب اینجاس برا من یک گیگ 10-12 روز میره اونم فقط با وبگردی و بدون دانلود.

راسی ظاهرا قراره شاتل مخابراتو بخره ببینیم اونموقع چی میشه.

اندازه ای که به دوشیدن مردم فک میکنن یک چهارمشو به ارایه خدمات میذاشتن الان وضعمون این نبود.

طبق تجربه ای که بنده داشتم (تا حالا 5 شرکت مختلف رو تست کردم) از همه دزد تر، خبیث تر و... همون شاتله.

سیستمشونم اینه که کلا با پنبه سر میبرن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان امروز طی پیامکهایی که از طرف مخابرات به همه اونایی که شمارشون تو مخابرات ثبت شده بود اطلاع رسانی شد 

که متنش به این عنوان بود :

مشترک گرامی ، در استای رعایت توصیه حوزه های نظارتی و بهره مندی تمامی مشترکین ADSL از

امکانات شبکه ، 50% درصد از دانلود شبانه که از ساعت 1 الی 7 صبح میباشد از امروز رایگان حساب میشود !! 

_________

گلی دیگر به گلهای مخابرات و دزدیهایش اضافه شد و قدمی بزرگ برداشتند این باربه بهانه حمایت از مصرف کننده ها !!! واقعا متاسفم 

مدیریت محترم تایپیک بسته شود 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

گفتم به شما حتما ساعت رایگان هست که سرعت کاهش پیدا میکنه. همه isp ها همین هستن دوست من. پس بزارن با 1 مگ راحت دانلود کنید شب؟ یعنی کس دیگه یی نمیخاد دانلود کنه فقط شما هستید؟

لینک به دیدگاه

دوستان امروز طی پیامکهایی که از طرف مخابرات به همه اونایی که شمارشون تو مخابرات ثبت شده بود اطلاع رسانی شد 

که متنش به این عنوان بود :

مشترک گرامی ، در استای رعایت توصیه حوزه های نظارتی و بهره مندی تمامی مشترکین ADSL از

امکانات شبکه ، 50% درصد از دانلود شبانه که از ساعت 1 الی 7 صبح میباشد از امروز رایگان حساب میشود !! 

_________

گلی دیگر به گلهای مخابرات و دزدیهایش اضافه شد و قدمی بزرگ برداشتند این باربه بهانه حمایت از مصرف کننده ها !!! واقعا متاسفم 

مدیریت محترم تایپیک بسته شود 

داش عطا چرا میخوای تاپیکت رو ببندی ؟

شاید دوستان بخوان بحث بکنند و نظرشون رو بگن

لینک به دیدگاه

با سلام

پسر عموی من تو مرکز دیتای مخابرات ارومیه  کار میکنه ازش در مورد این مشکل پرسیدم گفت این محدودیت برای بهتر شدن سرعت اینترنت تهران هستش برای همیشه هستش و دیگه سرعت دانلود افزایش پیدا نمیکنه.

منم دیگه از مخابرات سرویس نمیخرم میرم از شاتل بخرم به دوستان هم توصیه میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گفتم به شما حتما ساعت رایگان هست که سرعت کاهش پیدا میکنه. همه isp ها همین هستن دوست من. پس بزارن با 1 مگ راحت دانلود کنید شب؟ یعنی کس دیگه یی نمیخاد دانلود کنه فقط شما هستید؟

سلام خدمت شما 

از الان دیگه پولی هست سعید جان / امروز فرداست که حتی برای نفس کشیدنم پول باید بدی 

این کاهش فقط 12 روز بود و قبلا چیزی نبود 

مشکل اصلی من و امثال من اینه که نداریم حجم بخریم اونم 3900 تومن که مطمئنن فردا میشه 5000 تومن

مشکل گرونی بی حد و اندازه و نا عادلانه هست نه چیز دیگر سعید جان / اصلا من و شما دادم این 3900 تومن رو اونی که نمیتونه بده چیکار کنه ؟ 

نباید اینترنت داشته باشه ؟ نباید از این تکنولوژی استفاده کنه ؟ این شبانه رایگان واسه ماها که نداشتیم بدیم خوب بود که اولش محدود کردن و اینم آخر عااقبتس فردا هم کلا شب و روز میشه پولی 

سعید جان میدونین ماها داریم هزینه های یه زندگی کاملا مرفع رو میپردازیم ولی وضعمونو ببینید 

داش عطا چرا میخوای تاپیکت رو ببندی ؟

شاید دوستان بخوان بحث بکنند و نظرشون رو بگن

سلام

دیگه حرفی نمونده برای گفتن / هر کاری دلشون میخواد میکنن هر تصمیمی میخوان میگیرن بدون اینکه سبک سنگین کنن 

نظرسنجی کنن، کارشناسی کنن ، بررسی کنن ... به جان خودم هیچ کس به فکر مردم نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

پسر عموی من تو مرکز دیتای مخابرات ارومیه  کار میکنه ازش در مورد این مشکل پرسیدم گفت این محدودیت برای بهتر شدن سرعت اینترنت تهران هستش برای همیشه هستش و دیگه سرعت دانلود افزایش پیدا نمیکنه.

منم دیگه از مخابرات سرویس نمیخرم میرم از شاتل بخرم به دوستان هم توصیه میکنم

سلام

لازمه خدمتتون بگم که از همین الان دیگه هیچ محدودیت سرعتی وجود نداره و نخواهدم داشت

چون پولی هست از این به بعد . یعنی الان شما 3 مگ هم میتونی بگیری 

لینک به دیدگاه

میشه توضیح بدین یعنی چی پولیه من دانلود شبانه بزارم ازم پول میگیرن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه توضیح بدین یعنی چی پولیه من دانلود شبانه بزارم ازم پول میگیرن؟

درود 

همونطور که چند پست قبلی عرض کردم ازامروز در ارومیه از ساعت 1 الی 7 هر چی دانلود کنین 50% حساب میشه ( مثلا یک گیگ دانلود کنین 500 مگ حساب میشه )

در ضمن هیچ محدودیتی هم وجود نداره و تمام محدودیتها برداشته شده و اگر وضعیت مالی خوبی دارین و میتونید 3900 تومن

به ازای هر گیگ ترافیک پرداخت کنین میتونید لذت ببرید از سرعت . 

لینک به دیدگاه

فکر کنم دیگه بایدروز هایی که با نت 2 میگ مخابرات شبی 4 گیگ تا 4.5 گیگ دانلود میکردم رو فراموش کنم من رفتم شرکتی بگیرم شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم دیگه بایدروز هایی که با نت 2 میگ مخابرات شبی 4 گیگ تا 4.5 گیگ دانلود میکردم رو فراموش کنم من رفتم شرکتی بگیرم شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید

بله متاسفانه همیونطوره دوست عزیز / البته اینم بگم بقیه شرکتها هم همین طوری هستن شابد کمی منصف تر از مخابرات 

والا تو ارومیه شرکتهای : آسیاتک و شاتل و پارس افلاین و چند شرکت دیگه دارن فعالیت میکنن 

این دیگه بسته به جیب شما و انتخاب سرویس مقرون به صرفست / هر کدوم شرایطش بهتر و قیمت قابل تحمل تری نسبت به مخابرات داشت از همون سرویس بگیرین 

لینک به دیدگاه

اقا من هم تو ارومیه هستم و همین مشکل رو دارم.

البته بد ترشو. مال من 2048 هست یا همون 2 مگ و تو این ساعات سرعت دانلودم 3 تا 10 کیلوبایت هست...

زنگ زدم 2020 و جریانو کفتم  یه عالمه چرتو برت گفتن ولی بلاخره گفت که بهت خرابی میزنم بررسی میکنیم.

از فرداش هی نتم قطع و وصل میشد و هی مودمم از تنظیم در میومد. بلاخره 2 روز این جریان ادامه داشت ولی حالا سرعت دانلودم شده 80 تا 100 کیلوبایت.

ولی هنوز مسخره هست که نت 2 مگ 100 KB سرعت دانلودش باشه. خدا بخیر کنه اخرشو. من که به محض اینکه این طرح لعنتی تموم شه از جای دیگه نت میگیرم.

اگه هم الان بخوام طرح رو لغو کنم 80 هزار تومن جریمه باید بدم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله متاسفانه همیونطوره دوست عزیز / البته اینم بگم بقیه شرکتها هم همین طوری هستن شابد کمی منصف تر از مخابرات 

والا تو ارومیه شرکتهای : آسیاتک و شاتل و پارس افلاین و چند شرکت دیگه دارن فعالیت میکنن 

این دیگه بسته به جیب شما و انتخاب سرویس مقرون به صرفست / هر کدوم شرایطش بهتر و قیمت قابل تحمل تری نسبت به مخابرات داشت از همون سرویس بگیرین 

اسیاتک اگه بگیرید با توجه به خط شما حداقل پورت 10 مگ براتون میزاره یعنی 1000 کیلوبایت دانلود میده حتی اگه 128 بگیری ! حالا 2 تا 8 صبح هم رایگان هست با سرعت 1000 تو 6 ساعت میشه 22 گیگ دانلود رایگان داشت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من هم تو ارومیه هستم و همین مشکل رو دارم.

البته بد ترشو. مال من 2048 هست یا همون 2 مگ و تو این ساعات سرعت دانلودم 3 تا 10 کیلوبایت هست...

زنگ زدم 2020 و جریانو کفتم  یه عالمه چرتو برت گفتن ولی بلاخره گفت که بهت خرابی میزنم بررسی میکنیم.

از فرداش هی نتم قطع و وصل میشد و هی مودمم از تنظیم در میومد. بلاخره 2 روز این جریان ادامه داشت ولی حالا سرعت دانلودم شده 80 تا 100 کیلوبایت.

ولی هنوز مسخره هست که نت 2 مگ 100 KB سرعت دانلودش باشه. خدا بخیر کنه اخرشو. من که به محض اینکه این طرح لعنتی تموم شه از جای دیگه نت میگیرم.

اگه هم الان بخوام طرح رو لغو کنم 80 هزار تومن جریمه باید بدم...

سلام

دوست بزرگوارم منم از دیروز که اعلام کرده بودند شبانه 50% پولی هست 

تست کردم که اصلا محدودیتی دیگه وجود نداره و تمام محدودیتهارو برداشتند به خاطر پولی شنندش 

و مطمئن باشین مال شمارو هم برداشتند / از این بعد واسه دانلود رایگان شبم باید پول بدین 

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز نت من هم مال مخابراته شما میگی 4 روز اما واسه من دو هفته هست اینطوری شده 

قبلا سرعت 128 رو 130kb بود سرعت 256 حدود200 kb و 512 هم رو 260kb

الان سرعت 128 شده 50 الی 60 kb !

رفتم 512 گرفتم الان با سرعت 130kbدانلود میکنه!! در حالی که قبلا با 128سرعت 130kb رو میداد.

این سرعتا تو روزها هست . شبا دیگه بماند!

در ضمن این سرویس های محدود هست نامحدود رو چند سال پیش برداشتن.

نت مخابرات اشغال بود اشغال تر هم شده . گند زدن تو اینترنت

دوستان در مورد این موضوع از طریق سایت تنظیم مقررات شکایت کرده بودم واسه تخلف مخابرات. عکس هم از سرعت دانلو سرویس 512 واسشون فرستاده بودم  بعد از 8روز دیروز جواب دادن گفتن سرويس جنابعالي 512كيلو بايت برثانيه بوده كه سرعت دانلود تا 64كيلو بايت بر ثانيه نرمال مي باشد.!!!!!

xx1g_capture.jpg

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان در مورد این موضوع از طریق سایت تنظیم مقررات شکایت کرده بودم واسه تخلف مخابرات. عکس هم از سرعت دانلو سرویس 512 واسشون فرستاده بودم  بعد از 8روز دیروز جواب دادن گفتن سرويس جنابعالي 512كيلو بايت برثانيه بوده كه سرعت دانلود تا 64كيلو بايت بر ثانيه نرمال مي باشد.!!!!!

xx1g_capture.jpg

خب درست میگه شما حداکثر 64 میتونید دانلود کنید

لینک به دیدگاه

خب درست میگه شما حداکثر 64 میتونید دانلود کنید

یعنی سرعت سرویس 512 که قبلا 260الی 280 کیلوبایت بود الان اوردن پایین شده 120 کیلوبایت تخلف حساب نمیشه؟!! این الان دزدی نیست ؟ حتما باید سرعت رو بیارن رو 50 کیلوبایت تا تخلف حساب کنن ؟

والا سرعت نامحدود 512 شرکتای دیگه بالاتر ازاین سرعت 512 محدود مخابرات هست. 

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

ماله من که خیلی وقته 64 هست حتی 64 هم نیست 55 هست 

سرعتش درسته همینه ضریب 8 هست طبق قانون من دراوردی خودشون

لینک به دیدگاه

ماله من که خیلی وقته 64 هست حتی 64 هم نیست 55 هست 

سرعتش درسته همینه ضریب 8 هست طبق قانون من دراوردی خودشون

سرویس 512 شما محدود هست یا نامحدود ؟

ااگه نامحدود دارید من دارم درباره سرویس محدود حرف میزنم  سرویس512 من محدود هست!

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

اقایون سرعت دانلود  سروییس 512 محدود  دقت کنید محدود که قبلا سرعتتش260الی 280 کیلوبایت بود الان اوردن پایین شده 120 کیلوبایت  نرماله؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایون سرعت دانلود  سروییس 512 محدود  دقت کنید محدود که قبلا سرعتتش260الی 280 کیلوبایت بود الان اوردن پایین شده 120 کیلوبایت  نرماله؟

بله نرمال هست

من برای دوربین های یک کارخونه ای اسیاتک 128 گرفتم پورت 2 مگ بسته بودند 200 کیلوبایت دانلود میداد خلاصه زنگ زدم یکمی هم صحبت کردیم با پشتیبانی خلاصه برامون رایگان 10 مگ بستند یعنی ما پول 128 میدیم ولی 10 مگ داریم اپلود هم رایگان هست 

اسیاتک عالیه 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام دوباره خدمت عزیزان 

دوستان یه سوال : 

تعرفه ترافیک بالای 10 گیگابایت تو ips مخابرات دزد چقدره ؟ با احتساب ارزش افزوده و مالیات و اینا ؟

الان من بخوام 20 گیگابایت ترافیک اضافه بگیرم دقیقا چقدر خواهد شد ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...