رفتن به مطلب

اولین باری که ps1 بازی کردید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه بچه های لیون

داشتم با خودم فکر میکردم یهو فکرم رفت به زمان دبستان که اون موقع من کلاس 4 دبستان بودم تازه ps1 اومده بودو کلا یه تحول بعد میکروو سگا بود

یادش بخیر خاطرات جالبی بود

میخام با این تاپیک هر کی اگه خاطری از اولین بار بازی کردن با ps1 بگه

من خودم اولین بار که تازه در اومده بود از مدرسه برمی گشتیم اون زمان گیمنت نبود و می گفتن کلوپ اونجا با دوستم رفتیم اصلا یه جورخاص بود

خلاصه فکر کنم یه دست تیکن زدیم چون تیکن نیاز به یادگیری نداشته هر دکمی رو میزدی یه کاری میکرد

بعدش هفته بعدش با داداش بزرگم اون فوتبال خوب بود یه دست فوتبال زدیم اون زمان eleven 3 یا همون فوتبال 98 بود بازی کردیم 8 گل به هم زد

بعد از اونم به بابامون گفتیم واسمون بگیره واسمون گرفت ولی فقط جمعه ها اجازه بازی داشتیم ولی همون روز اولش اونقدر بازی کردیم که دیدیم صبح شده

لینک به دیدگاه

من اولین بازی رو تو کلوپ بازی کردم درایور 2 بود.خیلی جالب بود مثلا گرافیکی ترین بازی اون دوره بود. :D

Driver2d%28update%29.jpgdriver-2-5.jpg

ویرایش شده توسط Intel Tec
لینک به دیدگاه

سلام evil 2 اولین بازی دورانم نمیدونم چرا اون زمان از فوتبال 98 خوشم نمیومد  :eek:  :eek:  :eek:  بعد یک سال خیلی حرفه ای شدم مخصوصا منتخب اروپا   :crying:  :crying:  :crying: فقط سانتر میکشیدم 90 درصد اوقات گل بود قلق داشت  :cool:  :cool:  :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اولین بازی که کردم Vagrant Story بود تو زمان خودش تکنلوژی فوق العاده ای داشت که هنوز کمتر بازی ای این نوع تکنولوژی داره

61KPFN43GSL.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان یه بازی بود سه لبه توش یه بازی کارتونی داشت که مثل شورش ولی کارتونی که مرحله وسطش مسابقه مرغ خوردن داشت.

اسمش یادم نمیاد :crying: :crying: :crying: :crying:

اینو اگه کسی بازی کرده اسمشو بگه

لینک به دیدگاه

اولین بازی که کلا انجام دادم که mario (قارچ خور سابق) بود اما اولین بازی روی PS1 اگه اشتباه نکنم فیفا 98 بود که عجب چیزی هم بود ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه بازی بود سه لبه توش یه بازی کارتونی داشت که مثل شورش ولی کارتونی که مرحله وسطش مسابقه مرغ خوردن داشت.

harvest moon?

لینک به دیدگاه

harvest moon?

همون که چند تا شخصیت غیر ادم داشت  *dry#  *dry#  *dry#

لینک به دیدگاه

harvest moon?

هاروست مون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هاروست مون یه بازی مزرعه داری بود.مرحله هم نداشت .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ببخشید ، نمیخوام تاپیک رو خراب کنم.

اما یه بازی جدید همین چند روز پیش برای ps1 زدن :eek:

باور نمیکنید مثل من؟؟؟

ایناهاش:

http://www.downloadha.com/1394/04/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-shofer-race-driver-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

جالب ترین قسمتش اینجاس که سازنده هاش از اینکه ناشر برای منتشر کردن بازی ندارن شاکی شدن *dry#

لینک به دیدگاه

همون که چند تا شخصیت غیر ادم داشت  *dry#  *dry#  *dry#

نه.

این بازیه ادم بودن شخصیاتاش. یکیشون شبیه عرب ها لباس میپوشید عمامه داشت.

سبک بازیش کارتونی دو بعدی بود.

سوار حیوانات هم میشدن.

مرحله که رد میکردی مرحله جایزه اش اون مرغا بود که میخوردن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه.

سوار حیوانات هم میشدن.

علادین ؟ هرکولس؟

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

نه.

سوار حیوانات هم میشدن.

.

ویرایش شده توسط Intel Tec
لینک به دیدگاه

من اولین بازی که کردم Vagrant Story بود تو زمان خودش تکنلوژی فوق العاده ای داشت که هنوز کمتر بازی ای این نوع تکنولوژی داره

61KPFN43GSL.jpg

اینو بازی نکردم ولی حتما اگه بشه امشب دانلودش میکنم با شبیه ساز بازیش میکنم

ولی از لحاظ تکنولوژی و مخفی کشتن من با متال گیر سولید 1 زندگی کردم اون زمان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من وقتی بچه بودم هیچ علاقه ای به اینچیزا نداشتم (به شکل عجیبی بی علاقه بودم.... داداشم PS1 گرفته بود اما حتی نگاه هم نمیکردم چه برسه به بازی البته قبلش یه ذره فوتبال 96 سگا بازی کرده بودم تا اون زمان)

اولین باری که Ps1 بازی کردم وقتی بود که حتی PS2 یکسال بود اومده بود و همه داشتن با GTA Vice city حال میکردن.

اون اولین باری که با PS1 بازی کردم چند تا بازی امتحان کردم شامل Medal of honor ، Driver2 و pepsi و Dino crysis . بعد از اون هم دوباره یکسال دست به این چیزا نزدم  

اما یهو علاقمند شده بودم و هم PS2 گرفته بودم(که بعد از 1 ماه فروختمش و روی PC متمرکز شدم) هم با PS1 داداشم هر روز فوتبال  و driver 2 بازی میکردم و همچنین شده بودم خوره Ace combat 3 .... حتی بصورت دسته جمعی در مراسم فامیلی و اینهام بازی میکردیم حتی عموهام که بالای 50 سال بودن ... هنوز هم عشقم بازی های مربوط به هواپیماست

لینک به دیدگاه

:) من اول سگا سترن خریدم اریجینال با سه تا بازی به امید اینکه کپی خورشه(اما هر چی صبر کردم نشد البته بالاخره شد اما دیگه کار از کار گذشته بود) اونموقع سگا برندش از سر موفقیت جنسیس و مگا درایو خیلی قویتر بود تو ایران همه انتظار داشتن سگا برنده نبرد کنسولهای جدید باشه اما یمرتبه پلی استیشن اوج گرفت نینتندو ۶۴هم بود با اون کارتریج های گرونقیمت چند ده هزار تومنیش! اما راه بجایی نبرد زور سونی چربید به هر دوشون مخصوصا وقتی کنسولش هک شد و دیسکهای کپی شدش ۵هزار تومن ریخت  تو بازار ایران.ساپورت قوی ناشرا و سازنده های بزرگ هم که شد پشتوانش یه آرشیو غنی از بازیهای بیادماندنی براش ردیف شد که خاطرات خیلی از ماهارو رقم زدن(Fear Effect هارو یادتونه ؟!Syphon Filterهارو چی؟!...)پلی استیشن با اینکه از نظر سخت افزاری از رقباش ضعیفتر بود برنده شد.رزیدنت ایول ۱که اومد براش اولین بار تو پاساژ میری تجریش(تهران) دیدمش یه کلوپ اونجا بود که شده بود پاتوقمون مورتال کامبت و فیفای سگا شرطی میزدیم! یادش بخیر...رزیدنت ایول رو اولین بار همونجا دیدم تا دیدم دیوونش شدم واقعا چیز خیلی متفاوتی بود ایده نابی داشت اونموقع. با کلی التماس بابامو راضی کردم پول خرید پلی استیشن هم بهم بده سر سگا سترن یکم قبلش کلی تلکش کرده بودم! اولین بازیی هم که با پلی استیشن تموم کردم همین رزیدنت ایول۱ بود عجب چیز خوفناکی بود ! یادش بخیر... بعد هم که سایلنت هیل اومد شاهکار به تمام معنای ژانر وحشت...چه خاطراتی خداییش...

لینک به دیدگاه

سایلنت هیل @};- - زمانی که هنوز خودم کنسولش رو نداشتم بازی کردم، کلوپ های قدیم. 13 سالم بود کنسول خریدم. @};-

لینک به دیدگاه

سلام

اولين روزي كه امد و بازي هم grand turismo بود كه روح ادم رو به ملكوت ميبرد.

لینک به دیدگاه

با سلام به همه بچه های لیون

داشتم با خودم فکر میکردم یهو فکرم رفت به زمان دبستان که اون موقع من کلاس 4 دبستان بودم تازه ps1 اومده بودو کلا یه تحول بعد میکروو سگا بود

یادش بخیر خاطرات جالبی بود

میخام با این تاپیک هر کی اگه خاطری از اولین بار بازی کردن با ps1 بگه

من خودم اولین بار که تازه در اومده بود از مدرسه برمی گشتیم اون زمان گیمنت نبود و می گفتن کلوپ اونجا با دوستم رفتیم اصلا یه جورخاص بود

خلاصه فکر کنم یه دست تیکن زدیم چون تیکن نیاز به یادگیری نداشته هر دکمی رو میزدی یه کاری میکرد

بعدش هفته بعدش با داداش بزرگم اون فوتبال خوب بود یه دست فوتبال زدیم اون زمان eleven 3 یا همون فوتبال 98 بود بازی کردیم 8 گل به هم زد

بعد از اونم به بابامون گفتیم واسمون بگیره واسمون گرفت ولی فقط جمعه ها اجازه بازی داشتیم ولی همون روز اولش اونقدر بازی کردیم که دیدیم صبح شده

منم اولین بازی که بازی کردم Taken 3 بود.

بعدش هم Driver - Medal Of Honor و Crash Team Racing و Resident Evil 3 و الا آخر .............

حدود 25 سال پیش قبل از دبستان میکرو داشتم اون موقع کسی نمیدونست آتاری چیه چه برسه به میکرو من سوپر ماریو بازی میکردم :laughing:

یادش به خیر .......

قمگین شدم چرا ؟؟؟؟ :(

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

من  کلوپ داشتم 

اویل 3  اول بازی کردم البته برای تست کنسول ها که خریده بودم حدود 6 کنسول پلی 1 مدل بزرگ ها بود خخخخخخخ

بقیه بازی ها هم داشتم همون روز 200 دست فوتبال 99 زدم  =))

لینک به دیدگاه

دیروز بعد از سحری نشستیم با داداشم crash bash رو با امولاتور روی پی سی دونفره بازی کردیم. اصلا نفهمیدیم چطوری بازی کردیم که یهو دیدیم داره اذون ظهر میگه. نمیدونم دوستان نظرشون چیه ولی من احساس میکنم بازی های زمان ps1 خیلی جذاب و جالب تر بودند که خیلیاشون ارزش ده ها و صدها بار بازی کردن رو داشتند. ولی الان خیلی کم پیدا میشه همچین بازی هایی...

راستی تا یادم نرفته زمان راهنمایی من خودم توی یه کلوپ بازی های پلی استیشن کار میکردم. یادش بخیر چه دور و زمونه ای بود. بعضی شبا به عنوان دستمزد یکی از پلی استیشن های زاپاس رو با خودم می بردم خونه با هر تعداد بازی که میخواستم. دیگه تا صبح دقیقا حس بودن توی بهشت رو داشتم...

جوونی کجایی...

لینک به دیدگاه

سلام

خاطرات جوونی زنده شد ممنون اقای محبی گل.

اسمش metal slug بود.خیلی بازی خوبی بود.

Metal%20Slug%20X%20%5BU%5D%20%5BSLUS-012

37160-Metal_Slug_X_%5BNTSC-U%5D-10.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

خاطرات جوونی زنده شد ممنون اقای محبی گل.

اسمش metal slug بود.خیلی بازی خوبی بود.

Metal%20Slug%20X%20%5BU%5D%20%5BSLUS-012

37160-Metal_Slug_X_%5BNTSC-U%5D-10.jpg

آقا این مسابقه مرغ خوریش کجا بود؟ همین دیشب بازی کردم اینو تا آخر!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...