رفتن به مطلب

تقدیر و تشکر از لیون عزیز

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

خوبین دوستان عزیزم؟

سریع میرم سر اصل مطلب ، حول حوش 2 ساعت قبل از لیون با من تماس گرفتن

و خیلی با احترام بهم گفتن سفارش شما ارسال شده و شماره بارگیریش اینه و بعدش هم ازم بابت خریدم تشکر کردن.

واقعا برام جالب بود و خوشحال شدم و تو دلم گفتم واقعا مجموعه لیون به فکر کاربرا و مشتریاشه و فقط در حد یه شعار نبوده.

از اونجایی که این موضوع برام خیلی جالب بود و سورپرایز شدم، نتونستم جلو خودمو بگیرم و سریع زنگ زدم به جناب حسینی

و ازشون تشکر کردم.

آقای حسینی ، محمد ، بهنام ، حامد ، مهدی و همه اعضای مدیریت تیم لیون ممنونم. @};-

لینک به دیدگاه

واقعا لیون بر عکس تمامی سایت های فروشگاه های دیگه خیلی خوش بر خورد و مهربون عمل میکنند واقعا دست جناب اقای حسینی درد نکنه که یه همچین فروشگاهی رو ایجاد کرده که تو سطح تهران به جرعت میتونم بگم تکه.

لینک به دیدگاه

واقعا لیون بر عکس تمامی سایت های فروشگاه های دیگه خیلی خوش بر خورد و مهربون عمل میکنند واقعا دست جناب اقای حسینی درد نکنه که یه همچین فروشگاهی رو ایجاد کرده که تو سطح تهران به جرعت میتونم بگم تکه.

شدیدا موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله درسته

من کولر امضام از لیون گرفتم که قبل سفارش و بعدش هماهنگ شدن و یه مشاوره از آقا مهدی گل گرفتم و سفارش 2 روزه به دستم رسید

ممنون از دقت و سرعت عمل

لینک به دیدگاه

در اینکه کارشون درسته حرفی نیست...ولی واقعا برای خودمون متاسفم که تو همچین جامعه ای زندگی میکنیم که از دیدن ابتدایی ترین حالت برخورد فروشنده با مشتری(یعنی همون احترام به مشتری) انقدر تعجب میکنیم.....خیلی شرایط بدی شده مخصوصا فروشگاهایی که خود صاحب فروشگاه توش نیست و فروشنده گذاشته که اصلا 2 ثانیه هم نمیتونی باهاشون حرف بزنی!!!

لینک به دیدگاه

منم دو تجربه خریدی که داشتم خیلی خوب  و خوش برخورد بودن . قیمت ها هم که اکثرا از بقیه جاها بهتره . ارسال هم به موقع و از راه های مختلف ... برای من که بوشهرم ارسال با پست خیلی بد و دیر میرسه ... ارسال اولیم رو درخواست کردم با هواپیما بفرستند که همون روز فرستادن فرودگاه . برا من خیلی خوب بود .  

لینک به دیدگاه

منم تمام قطعات امضامو از لیون گرفتم بقیه رو هم ان شاء ا... از لیون میخرم.

من قطعات امضامو از لیون خریدم ولی با پست پیشتاز بعد دو روز سفارشات دستم رسید.

ممنون از دقت و سرعت عملتون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عاقا از حدود 15 خرید؛ فقط یکبار با من تماس گرفتن :crying: نعیم جان هدف همینه پس جوگیر نشو :D 

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

عاقا از حدود 15 خرید؛ فقط یکبار با من تماس گرفتن :crying: نعیم جان هدف همینه پس جوگیر نشو :D 

خوبه آدم جوگیر که میشه، جوشو با دیگران تقسیم کنه خخخخخخخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من که حضوری میرم مزاحم میشم همیشه تشکر میکنن بابت خرید @};-

لینک به دیدگاه

واقعا لیون کامپیوتر مثل بعضی از فروشگاه های بزرگ مثل Dg نیستند و

همیشه پیگیری دارند

لینک به دیدگاه

یکبار یادمه چند مورد قطعه از اقای حسینی خریداری کردم به بنده اعتماد کردن و با اینکه مقدار قابل توجهی از مبلغ همراهم نبود و منو اصلا نمیشناختن بهم اعتماد کردن از اون روز منم همه جوره به لیون کامپیوتر اعتماد دارم و از همینجا از لیون کامپیوتر تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

منم از آقای حسینی عزیز تشکر می کنم در چندین مورد به من در خرید و فروش داخل فورم کمک کردن این آخریش هم که با کمک ایشون باعث شد تا پولم توسط یکی دیگه بالا کشیده نشه

لینک به دیدگاه

در اینکه کارشون درسته حرفی نیست...ولی واقعا برای خودمون متاسفم که تو همچین جامعه ای زندگی میکنیم که از دیدن ابتدایی ترین حالت برخورد فروشنده با مشتری(یعنی همون احترام به مشتری) انقدر تعجب میکنیم.....خیلی شرایط بدی شده مخصوصا فروشگاهایی که خود صاحب فروشگاه توش نیست و فروشنده گذاشته که اصلا 2 ثانیه هم نمیتونی باهاشون حرف بزنی!!!

واقعا همین طور است

فروشنده فقط به فکر ساعت کاری خودش است

اصلا براش مشتری مداری مهم نیست :(

لینک به دیدگاه

من خرید زیاد داشتم از لیون همیشه از خریدم راضی بودم 

شده قطعه کمی گرون تر بوده تو لیون اما بازم از لیون  خریدم اصلا حوصله فروشنده ها بی اعصاب و بی تربیت ندارم 

همین هست که از لیون میخرم حداقل بهت احترام میذارن همه چیز براشون پول نیست  

تشکر از اقای حسینی و دوستانشون @};-  

لینک به دیدگاه

من خرید زیاد داشتم از لیون همیشه از خریدم راضی بودم 

شده قطعه کمی گرون تر بوده تو لیون اما بازم از لیون  خریدم اصلا حوصله فروشنده ها بی اعصاب و بی تربیت ندارم 

همین هست که از لیون میخرم حداقل بهت احترام میذارن همه چیز براشون پول نیست  

تشکر از اقای حسینی و دوستانشون @};-  

حضوری میری میخری ؟

لینک به دیدگاه

حضوری میری میخری ؟

نه

شهریار هستم کمی دورم وگرنه دوست داشتم حضوریی برم 

وقتش ندارم خوبی فروشگاه انلاین اینه ادم از خستگی و ترافیک راحت میکنه

لینک به دیدگاه

نه

شهریار هستم کمی دورم وگرنه دوست داشتم حضوریی برم 

وقتش ندارم خوبی فروشگاه انلاین اینه ادم از خستگی و ترافیک راحت میکنه

اوکی.

چون تهران هستی واسه خاطر این گفتم.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

من هم بابت مشاوره و فروش قطعات مورد نظرم از مجموعه لیون کامپیوتر تشکر می کنم. هم راهنمایی ها و برخورد خوبی داشتند هم قطعات بدون مشکل بودند.

CPU: Core i7-4790k

M/B: Z97-A/USB 3.1

RAM: 16GB DDR3 2400 Dual G.Skill Trident X

SSD: 250GB Samsung Evo

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...