رفتن به مطلب

سوال در مورد لپ تاپ asus n501jw

omid.gh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

الان 1 هفته ای میشه یه لپ تاپ ایسوس به مدل n501jw وارد بازار شده با گارانتی 2 ساله یکپارچه ی ایسوس ... من تو گوگل سرچ کردم فقط چنتا سایت خارجی برای فروش داشتن و حتی یه بررسی هم ازش نیست . شکل و شمایل کاملا شبیه زنبوک پرو ایسوس (ux501) هست که تازه معرفی شده و اکثر قطعات هم همونا هست ولی اسم اون رو عوض کردن !! خواستم بپرسم کسی اطلاعاتی از این مدل داره ؟ آیا امکان داره زنبوک پرو هایی که مشکل دار بوده و تعمیر کارخونه ای شده رو تغییر اسم داده باشند و به این نام وارد بازار ایران کرده باشن . الان به فرض که اینو خریدیم ، درایوراشو از کجا میشه پیدا کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

آقا حذف کنید این تاپیکو ...مثل اینکه کسی در جریان نیست ... خودم باید برم بازار تحقیق کنم . :-?

لینک به دیدگاه

آقا حذف کنید این تاپیکو ...مثل اینکه کسی در جریان نیست ... خودم باید برم بازار تحقیق کنم . :-?

سلام دوست من.

چرا این لپتاپ مورد نطرتون هست؟

چه کارایی ازش میخواین؟

اگه بتونم کمکتون کنم خوشحال میشم.

در ضمن ناراحت نشو. توی این ایام یه مقدار دوستان درگیر هستن. @};-  @};-

لینک به دیدگاه

آقا خدا رو شکر بلاخره یه عزیزی یه نگاهی به این تاپیک انداخت ... ممنون ...

عرض شود خدمت شما سرور گرامی که برای من شکل و شمایل لپ تاپ و سبک و نازک بودنش خیلی مهمه که این مدل داره ... ازش برای کارای روزمره میخوام استفاده کنم و قایلیت جایجایی خیلی اهمیت داره که این مدل تقریبا سبک هم هست ( 2کیلو برای این کانفیک عالی هست ) ... شاید بگید تبلت های ماکروسافت سرفیس خیلی برای کار من مناسب هست ، درسته سبک و قابل حمل هست ولی صفحه نمایش 12 اینچی برام مناسب نیست و 15 اینچ لازم دارم برای همین دنبال این مدل هستم ولی اینم یه مقدار عجیب و غریبه !!! تو سایت ایسوس سخت پیدا میشه و تو گوگل هم سرچ میکنم سایتای خارجی هیچ بررسی ازش قرار ندادن !!! اینه که یه مقدار به شک افتادم برای خریدش .

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما بیشتر واسه چه کاری این لپ تاپ میخوای؟

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

سلام

ازش برای کارای روزمره میخوام استفاده کنم . وبگردی ، موسیقی ، فیلم ، و از این دست کار ... شاید تا چند وقت دیگه برای کارم روش اتوکد هم نصب کنم و کار کنم .

لینک به دیدگاه

سلام

ازش برای کارای روزمره میخوام استفاده کنم . وبگردی ، موسیقی ، فیلم ، و از این دست کار ... شاید تا چند وقت دیگه برای کارم روش اتوکد هم نصب کنم و کار کنم .

به نظر من اصلا ارزش نداره واسه لپ تاپ 5 تومن هزینه کنی!

یه لپتاپ 2500 تا 3000 تومن برای این کارها کفایت میکنه.برادر من داره با i5 خیلی راحت با سرعت بالا اتوکد کار میکنه .

لینک به دیدگاه

البته من سوالم چیز دیگه ای هست :)  @};- . سوالم اینه که چرا اینقدر شبیه زنبوک ux501 هست ولی اسم متفاوتی داره :-? ... اگر کسی دلیلش رو میدونه و یا با این مدل کار کرده نظرش رو بگه لطفا :big hug: . باز هم ممنون از نظرات شما . :big hug:

لینک به دیدگاه

البته من سوالم چیز دیگه ای هست :)  @};- . سوالم اینه که چرا اینقدر شبیه زنبوک ux501 هست ولی اسم متفاوتی داره :-? ... اگر کسی دلیلش رو میدونه و یا با این مدل کار کرده نظرش رو بگه لطفا :big hug: . باز هم ممنون از نظرات شما . :big hug:

جناب برای اینکه این یه لپ تاپ ZenBook Pro هستش مثل اینکه سفارش هنگ کنگ چین هستش چون من داخل Asus هنگ کنگ دیدمش.آپشنی هایی که اینجا زده صفحه ی 1080p و 4K به علاوه ی  256gb SSD .ولی اونی که داخل دی جی کالا هستش 128 SSD با صفحه ی 4K هستش.

http://www.asus.com/hk/News/X8xL8koDyBA5n0CE

جدا از این بحث هاش اصلا ارزشش رو نسبت به قیمتش نداره...4K روی صفحه ی 15 اینچی معنی نداره اونم با یه باتری 4 سلولی.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

جناب برای اینکه این یه لپ تاپ ZenBook Pro هستش مثل اینکه سفارش هنگ کنگ چین هستش چون من داخل Asus هنگ کنگ دیدمش.آپشنی هایی که اینجا زده صفحه ی 1080p و 4K به علاوه ی  256gb SSD .ولی اونی که داخل دی جی کالا هستش 128 SSD با صفحه ی 4K هستش.

http://www.asus.com/hk/News/X8xL8koDyBA5n0CE

جدا از این بحث هاش اصلا ارزشش رو نسبت به قیمتش نداره...4K روی صفحه ی 15 اینچی معنی نداره اونم با یه باتری 4 سلولی.

آقا خیلی لطف کردی ممنون ... پس این مدل سفارش هنگ کنگ هستش . خیلی آقایی . @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...