رفتن به مطلب

بیوگرافی کاربران فروم لیون کامپیوتر

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

امیر رضا مریخی متولد تبریز سال تولدم 52 هستش لیسانس کشاورزی دارم کارگاه تراشکاری سنگزنی دنده زنی دارم وضع مالیم خوبه متاهل هستم ورزش مورد علاقم وزنه برداری هستش 10سال بطور حرفه ای وزنه برداری کردم دو بار قهرمان ایران شدم مسافرت کردنو دوست دارم البته خارج از کشور رو سالی اگه خدا بخواهد عید وشهریور ماه رو مسافرت میکنم ودیگه عاشق تکنولوژی و اینترنت و سخت افزار هستم ودیگه مخلص بچه های لیون

لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان گلم 

اسم و فامیل :   نادربیاتی

قد : 178 

وزن : نمی دونم دقیق اما لاغرم خخخخ :D

متولد : تهران هستم مادرم اصفهانی (گلپایگان) پدرم لر خرم اباد

تحصیلات : به تحصیل علاقه نداشتم کلا از دوتا چیز بدم میاد یکی معلم یکی درس  :laughing:  :)  دیپلم فنی حرفه ایی برق صنعتی

وضعیت ازدواج : متاهل هستم 7 تا بچه 3 تا زن  :x   شوخی کردم مجردم  :laughing:  :D

علاقه : طراحی سایت + فتوشاپ + گیم تا حدودی + (تسلط به زبان انگلیسی ارزو هست البته :laughing:  )

موسیقی : از موسیقی سنتی خوشم میاد و موسیقی پاپ تا حدودی 

خواننده خارجی : مایکل جکسون دوست دارم 

چه جور ادمی هستم: شوخم بدجور / عصبیم بدجور / خونسردم بدجور / در هرشرایطی این 3 اخلاق به طور کامل دارم

از چی بدم میاد : بدقولی   :)

از چی متنفرم : از درد دندون  :D دیگه بیکاری  *dry# دروغ *dry#

بزرگترین مشکلت چیه ؟ : بد خواب هستم  :)

ورزش : فوتبال دوس دارم وقت ندارم بازی کنم

شغل اصلی : فروش هاست خدمات هاستینگ + طراحی سایت وردپرس+ طراحی فتوشاپ + کلا طراحی مرتبط با  سایت و وب مستری 

آدرس سایت من+ شریکم : فروش هاست  http://mehost.co

طراحی سایت در دست کد نویسی هست کامل نیست http://tarahesite.com

وضعیت مالی : بخور بمیر هست  :laughing: فعلا خوب نیست

رنگ مورد علاقه :آبی

بهترین دوستت :  رامین + الهه + محسن+ محمد + همینا بقیه هم خوبن اما اینا دوستای چندین سالم هستن

آرزوم : همه مردم ایران سهمی در تولبد داشت باشن نه مصرف کننده باشن تا کشور پیشرفت کنه هرچند رویاهست :laughing:

جمله زیبا : گریه میکنی میدونم شیر بهونست اشک تو واسه ورود به این زمونست تو ۹ ماه و تو تاریکی سر میکردی بدونی کجایی همین الان برمیگردی  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به همه دوستان و عزیزان و همکاران  @};-  :x 

من : میلاد عاقلی متولد 67/6/6   @};- 

ورزش : حرفه ای کاراته شیتوریو (17 سال) اما عاشق ورزش هستم حالا هرچی و احترام خاصی برای جامعه ورزشی قائل هستم :x 

شغل : کامپیوتر (فقط سخت افزار، کارای عجیب غریب زیاد کردم مثلاً فلش شکسته زنده کردم کیبرد وایرلس سیمی کردم و خیلی کارای دیگه با اینکه کلاسی نرفتم و فقط تجربی بوده تا الان اما به دلیل سرو کله زدن با کامپیوتر از 9 سالگی همش خراب کردم و شدم تعمیر کاری که تا تعمیر نکنه ول نمیکنه!!! :) )

تفریح : ورزش، کار، بودن در کنار اونایی که دوستشون دارم

وضعیت تأهل: مجردم به خدا اما یه چیز میگم که تو کتابها خوندین فقط (11 ساله تک پر یکی ام :eek:  :cool:  :x  @};- )

عاشق خدا و خواسته هاش هستم چه خوب چه بد(البته همه چیز از سمت خدا خوبه و دید منه انسانه که میگم بد)

پول: خوب هیچی نداشتم و شروع کردم از 6 سالگی کار کردم و هیچ کاری رو بد نمیدونم فقط حلال باشه اما خدارو شکر که الان صد برابر آرزوی بچگیمو بهم داده و دیگه هیچی از خدا نمیخوام جز سلامتی خانواده و دوستان عزیز لیونی @};- 

اخلاق : خیلی شوخ و خیلی زود ارتباط برقرار میکنم و کاملاً سر به زیر و یه عاشق واقعی :x 

جمله ای که دوستش دارم: 

خدارو شکر

لینک به دیدگاه

درود بر روح استارتر با این تاپیک :D

اول از همه از نام کاربریم شروع میگم

چون دوستان به اختصار فامیل من رو در ابتدایی ذول صدا میکردن بنابراین تا همین امروز دوستان نزدیکم بهم میگن ذول :D

متولد زاهدان و ساکن زاهدان

در حد اساتید این جا نه...ولی حداقل اندازه ی نصفشون اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری دارم (ولی ما بازم کوچیک همه ایم)

چیز دیگه به نظرم نرسید حقیقت

سوالی بود در خدمت تک تک دوستان هستم

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

با سلام .

معین 24 ساله مشهد .

علاقه شدید به   سیستم / گیم / موبایل / شبکه / دوربین های مدار بسته و شبکه / و  هر چیزی که توش تکنولوژی بکار رفته باشه .

کارهای زیادی در سطح نت انجام دادم که میتونید  با  دنبال کردن واژه  Moein Frozen  در گوگل پیدا کنیدش .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

نام و نام خانوادگی: سعید نظری

شغل و ورزش و سوابق : به طور حرفه ای والیبال بازی میکردم  ولی به فاصله ی 6 ماه تو مسابقات رباط مچ هر دو پام پاره شد و رباط هم که خیلی قسمت بدیه برای ورزشکار  و والیبال حرفه ای رو گذاشتم کنار.
برنامه نویس و طراح تحت وب و طراح رابط کاربری (به خاطر علاقه زیاد به این زمینه ها چون حتی رشته ی تحصیلیم کامپیوتر و it نیست) که تا قبل اینکه برای دوره ی ارشد درسو شروع کنم ازین راه درآمد داشتم.
مدیر کل انجمن آی پی بی فارسی (بزرگترین مرجع پشتیبانی فارسی زبان انجمن ساز IPBoard/IPS)
(همین انجمن سازی که خود انجمن لیون کامپیوتر در حال استفاده از اون هست که پشتیبانی این انجمن ساز رو بر عهده داریم)
لازم به ذکر هست که پوسته انجمن آی پی بی فارسی هم توسط خود بنده اوایل امسال طراحی شده که کپی رایتش در فوتر هست.
و دوست گلم سینا میاندشتی عزیز که قبلا جزو تیم آی پی بی فارسی بوده)

یه مدت هم تو آتلیه عکاسی کار میکردم.

قد و وزن: حدودا 189 و وزنم حدود 82 

وضع مالی: شکر. راضی و قانع هستم.

زندگی هم شکر.خود فرد باید تلاش کنه تا زندگیشو طوری بگذرونه و ایندشو بسازه که راضی و خشنود باشه و گرنه با دست رو دست گذاشتن معجزه رخ نمیده
هرچیزی که خواستم برام فراهم کرده پدرم حتی زمانی که دست و بالش خالی بوده ولی هیچوقت نه نگفته بهم و همیشه مدیون محبت های بی دریغ پدر و مادرم هستم .قدرشونو واقعا باید دونست چون این دوتا فرد تو زندگی انسان دیگه تکرار شدنی نیستند....

خصوصیات اخلاقی  : 80 درصد خصوصیات ابانی ها رو دارم! بعضی ها رو 180 درجه تفاوت دارم البته :D 
سریع از کوره در میرم و سریع هم آروم میشم و چیزی تو دلم نیست در واقع :) 
از دروغ و تمسخر و خودبینی متنفرم.
فصل پاییز رو به شدت دوست دارم.کلا با اب و هوای گرم سرخوش نیستم. :wacko: 
همچنین ولخرج هستم! :D

تحصیلات: لیسانسمو گرفتم و در حال ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر هستم.

و یه حرف قشنگ بگین کوتاه ولی زیبا ؟

ارزش انسان به دارایی ها و ثروتش نیست! ارزش انسان به اون اهداف والاییه که اون شخص به خودش واجب کرده تابهشون برسه .

موفق باشید
ویرایش شده توسط adreno
لینک به دیدگاه

سلام .

خشایار صفاپورم . متولد 75 و ساکن کرج . ماه تولد مرداد . مث شیر :D

دانشجوی مهندسی شیمی خارزمی .

شغل : فروش اینترنتی و حضوری کامپیوتر و لوازم دیجیتال . همه این چیزا رو با تحقیق و پرسش و تجربه یاد گرفتم . کار های اینترنتی هم انجام میدم . خدا رو شکر روز به روز تخصصم هم بیشتر میشه .

علایق : کامپیوتر , گیم , کار های الکتریکی , اینترنت . فست فود های کم چرب !! موسیقی .

ورزش مورد علاقه : بسکتبال , esports

آدم شاد و اجتماعی و رک و با وجدان کاری و اراده بالا .

قد بلند . وزن هم کمی بالا , کلا مساحتم زیاده ^_^

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

ميلاد بهرامن

شهرکرد

19/6/73

وزن 70

قد 185

علاقه به کامپيوتر , سخت افزار , بازى انلاين مخصوصا cod4 , بازى هاى گرافيک بالا , مبايل , ازدواج :D , جزابيت و زيباى صورت , خوش تيپي :D , موفقيت در تحصيلات و ...

غذا ماکاراني , چلو کباب , ابگوشت , تا حدى قرمه سبزى , دم پختک

دانشجوى ترم هشت کارشناسي مهندسي مکانيک دانشگاه ازاد شهرکرد

ورزش خاصي مد نظرم نيست , فقط يه مدت کشت ي ک ج ميديدم که ديگه فيلم سينماى شده بود بيخيالش شدم و جمعش کرديم :D

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

نام:مرتضی

نام خانوادگی:صافی

تاریخ تولد:1379/2/31

محل تولد:اهواز

علاقه مندی ها:bodybuilding hardcore gaming 24/20

از چه چیزی بدت میاد:تو بازی ببازم-دروغ-ادم درو-بدخواه لیون D;

وضعیت تاهل:مجرد =))

وضعیت شغلی:تعمیرات تخصصی موبایل (اهواز نادری بازار موبایل آرین واحد 1 طبقه ی 2 موبایل رضا)

برند مورد علاقه : AMD RAZER BLOODY

بازی هایه مورد علاقه:  WOW COC CS NFS ASPHALT DOTA

رشته درسی: IT

ورزش مورد علاقه :eSPORTS BODYBULDING

قد:178

وزن:54

وضعیت مالی:ن فقیرم ن غنی

سطح درسی خانواده:پدرم فوق لیسانسه مادرم خانه دار

آرزو:امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن ما که نرسیدیم :laughing:  :laughing:

جمله زیبا:همیشه برا خودت زندگی کن اگه بخوای به حرف مردم توجه کنی بهتره زندگی نکنی چون جلو دهنه مردمو نمیشه گرفت (با شخص خاصی نیستم که دلگیر بشید) 

یا علی

لینک به دیدگاه

نام : مهران معروفی

متولد ابان 1362 طهران و ساکن طهران

قد:1/70

چی دوست دارم:

عاشق کار فنی ،بخاطر همین همرو تو‌ اسمبل ،ماد ،و طراحی واتر کولینگ و‌ ساخت کیس پیدا کردم طرفدار فیلم های علمی تخیلی

ورزش پیاده روی

باقی رو به عنوان تفریح انجام میدم

شغل:

رستوران کار میکنم ،ارایشگر هم هستم درسش رو خوندم اما 6 ماهه نتونستم سیستمم رو تکمیل کنم درامدم‌ کمه .

خیلی دوست دارم بسازم کارگاه داشته باشم

سه ماه زمستون رو خیلی دوست دارم

چه ادمی هستم:

فوق العاده ادم احساسی ،همه چی توجه خاص دارم مخصوصا خانواده ،دوستی ندارم ،

مهربونم صبورم ،البته اطرافیان میگن

از زندگی رضایت دارم::

اخرش که تموم میشه میرسم

زندگی از من رضایت نداره

ورزش:

پیاده روی ،باقی در حد تفریح پولش رو ندارم وقت ازاد ندارم نمیتونم

از چی بدم میاد:

دروغ ،ماسک زدن

ارزوم:

پدرم صاحب خونه بشه

¶ انتظاری از کسی ندارم و این نشان دهنده قدرت من نیست ،

درد من خستگی از اعتماد های شکسته است¶

Sent from my D826 using Tapatalk

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

نام : مهران معروفی

متولد ابان 1362 طهران و ساکن طهران

قد:1/70

چی دوست دارم:

عاشق کار فنی ،بخاطر همین همرو تو‌ اسمبل ،ماد ،و طراحی واتر کولینگ و‌ ساخت کیس پیدا کردم طرفدار فیلم های علمی تخیلی

ورزش پیاده روی

باقی رو به عنوان تفریح انجام میدم

شغل:

رستوران کار میکنم ،ارایشگر هم هستم درسش رو خوندم اما 6 ماهه نتونستم سیستمم رو تکمیل کنم درامدم‌ کمه .

خیلی دوست دارم بسازم کارگاه داشته باشم

سه ماه زمستون رو خیلی دوست دارم

چه ادمی هستم:

فوق العاده ادم احساسی ،همه چی توجه خاص دارم مخصوصا خانواده ،دوستی ندارم ،

مهربونم صبورم ،البته اطرافیان میگن

از زندگی رضایت دارم::

اخرش که تموم میشه میرسم

زندگی از من رضایت نداره

ورزش:

پیاده روی ،باقی در حد تفریح پولش رو ندارم وقت ازاد ندارم نمیتونم

از چی بدم میاد:

دروغ ،ماسک زدن

ارزوم:

پدرم صاحب خونه بشه

¶ انتظاری از کسی ندارم و این نشان دهنده قدرت من نیست ،

درد من خستگی از اعتماد های شکسته است¶

Sent from my D826 using Tapatalk

از این نظر شما و من شبیه به هم هستیم. شاید همین عامل خیلی احساساتی بودن موجب شده باشه که نسبت به سایرین، تنهاتر باشیم.

البته من این تنهایی رو دوست دارم و بهش عادت کردم. معتقدم که آدم تنها میتونه قدرتمندتر بشه و باشه. تا الان هم بهم ثابت شده که اینطوری بوده. البته ممکنه ادم تنها در چند جانب عاطفی نسبتاََ ضربه پذیر باشه و ضربه بخوره، ولی سودی که تنهایی برای آدم داره، بخصوص در این زمانه‌ی نچندان مرد، خیلی بیشتر از با جمع بودنه.

درضمن از آشنایی با شما خوشبختم آقا مهران.  @};-

لینک به دیدگاه

از این نظر شما و من شبیه به هم هستیم. شاید همین عامل خیلی احساساتی بودن موجب شده باشه که نسبت به سایرین، تنهاتر باشیم.

البته من این تنهایی رو دوست دارم و بهش عادت کردم. معتقدم که آدم تنها میتونه قدرتمندتر بشه و باشه. تا الان هم بهم ثابت شده که اینطوری بوده. البته ممکنه ادم تنها در چند جانب عاطفی نسبتاََ ضربه پذیر باشه و ضربه بخوره، ولی سودی که تنهایی برای آدم داره، بخصوص در این زمانه‌ی نچندان مرد، خیلی بیشتر از با جمع بودنه.

درضمن از آشنایی با شما خوشبختم آقا مهران. @};-

فقط خواستم راست بگم بی حاشیه

ازت ممنون منو مورد توجه قرار دادین

عزیز

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام و تشکر از دوستان بابت لطفی که داشتند و افتخار دادن تا دست نوشته ای رو با ما به اشتراک بزارند

و تشکر دیگر بابت بالا آوردن و زنده نگه داشتن تایپیک 

امیدوارم تن همتون سالم و جیباتون پر پول و دلتون پر امید باشه

لینک به دیدگاه

درود!!!

اسم:امیرحسین

فامیل:عظیمی

متولد 1373/10/7 شهر بم

استان:کرمان

شهر:بم

تحصیلات:لیسانس IT /لیسانس داروشناسی/دارای دو عدد مدرک از جهاد دانشگاهی یکی در زمینه شبکه و سخت افزار (مورد تایید MIT) و دیگری تکنسین دارو با معدل 18

وزن:85

قد:1.80

خودمو گیمر DOTA 2 میدونم

اهل بازی های خفنم البته تا قبل گرون شدن گرافیک های بازار:4_joy: چون الان گرافیک قوی ندارم ,

5 ساله مستقل ازخانواده زندگی میکنم :27_sunglasses:و 5 سالم هست که شاغل در داروخانه هستم:27_sunglasses:

آرزوم اینه برم یک کشور خارجی برای تحصیل در رشته پزشکی:17_heart_eyes: (داره محقق میشه به امید سربلندی خانوادم دارم اماده میشم برم روسیه!!!)

ورزش های مورد علاقه من:صحرا نوردی-بکس-شطرنج(مقام دارم):29_smirk:

از ادمایی که خودشونو از بقیه زرنگتر میدونن به شدتتتتتت بدم میاد اما خب هیچی بهشون نمیگم:40_rage:

سطح تحصیلات خانواده:پدر وکیل(عضو کانون وکلا تهران)/مادر استاد دانشگاه:194_mortar_board:

درمورد خودم بگم ادم درس خونی نبودم:8_laughing: اما اگر به چیزی علاقع داشته باشم محاله ازش ساده بگذرم!!!:39_angry:

پایه شب تا صبح پلی دادن گیمم با دوستا توی پارتی استیم:11_blush:

علاقه عجیبی به Overclock و سیستم های خنک کننده ابی (واترکولر های دستساز)دارم:17_heart_eyes:

عاشق کامپیوترم:19_kissing:

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

با سلامی گرم خدمت همه اساتید و سروران گرامی ، خلاصه بیوگرافی خودم رو به شرح زیرخدمت دوستان عرض میکنم :

نام و نام خانوادگی : سعید تاج الدینی

ساکن : شیراز ( البته در چندسال اخیر بعلت شرایط کاری ، در یکی از شهرستانهای مجاور شیراز ساکن هستم )

تحصیلات:  کارشناسی عمران

شغل:  کارمند دولت - کارشناس مسئول برنامه ریزی و امور عمرانی در یکی از فرمانداریهای توابع استان فارس هستم و در حال حاضر حدود 15 سال سابقه کار دارم

وضعیت مالی :  بدک نیست ... خدا رو شکر میگذرونیم ( جزو قشر متوسط حساب میشم )

متأهل هستم و بابای یه دختر کوچولوی خوشکل 3 ساله هستم به اسم " آتوسا " که شدید دوستش دارم

علایق :

1- از بچگی عاشق گیم بودم و خیلی از فرصتهای زندگی رو همین گیمینگ از من گرفت ( از 10 سالگی با دستگاه آتاری وارد دنیای گیم شدم و بعد از اون بازیهای SEGA و بعدش همینجور تا الان که فقط  PC Gaming  کار میکنم )

2- علم و تکنولوژی  بخصوص در دو زمینه 1- علوم فضایی و ستاره شناسی 2- کامپیوتر و سخت افزار

3- موسیقی ( بخصوص آهنگهای قدیمی و ناب ایرانی ) - آهنگ خارجی زیاد گوش نمیکنم ولی فقط عاشق آهنگهای استاد موسیقی جهان  Yanni هستم

4- سیاست :12_slight_smile: ( البته سیاسی کار نیستم ولی رویدادها و تحولات سیاسی ایران و جهان رو بطور روزانه دنبال میکنم )

ورزشهای مورد علاقه :

یه چند سالی بدنسازی کار میکردم که بعلت مشغله زندگی ، در حال حاضر فقط در خانه بصورت تفریحی با دنبل ورزش میکنم ولی عاشق پیاده روی هستم و هر از گاهی اگه بتونم کوهنوردی هم میرم

خصوصیات اخلاقی مهم : بسیار آدم منظمی هستم و به شدت از بی برنامه گی و بی نظمی متنفرم ( باید برای هر کاری که میخوام انجام بدم ، برنامه داشه باشم )

زیاد اهل رفت و آمد و دوستبازی نیستم ( بیشتر گوشه گیر هستم و سرم به کار خودم گرم هست )

آرزوها:

1- در وحله اول سلامتی که هیچ چیز جای اون رو نمیگیره و آدم تا وقتی سالمه قدر سلامتی خودش رو نمیدونه

2- برافراشته شدن پرچم سه رنگ شیر و خورشیدنشان  بر فراز میدان شهیاد

3- رفتن به آمریکا برای اقامت دائم و اگر نشد برای یه سفر توریستی ( برادرم گرین کارت امریکا رو داره و اونجا ساکن هست و دوست دارم حداقل برای یه سفر هم شده برم اونجا )

4- در پایان هم دوست دارم هر وقت که پیمانه عمرم تمام بشه راحت بمیرم  ،،، دچار بیماری نشم که بخوام زمینگیر بشم و زجر بکشم ( بنظرم بهترین نوع مرگ این هست که آدم شب بخوابه و صبح پا نشه :12_slight_smile: )

لینک به دیدگاه

پر حرفم

شایدبعدا که این‌تاپیک رفت زیر خاک

من یه روزی دوباره بکشم بیرون

لینک به دیدگاه

سلام

حامد امیرآبادی

سن 23 - ساکن بیرجند

دانشجوی دانشگاه صنعتی بیرجند ( ترم آخرمه 9_9 )

علاقه زیاد به نرم افزار - سخت افزار - فوتبال البته از نوع واقعیش ( پای فوتبال زنده و تماشاش اصلا نمیشینم )

فعلا بیکاریم و یه پامون توی دانشگاه هست یه پای دیگه هم با نرم افزار و سخت افزار سر و کله زدن

توی اینترنت دو سه جا بیشتر فعالیت دارم

1. همین لیون که خوب به خاطر علاقه به سخت افزار هست  ( یک سالی میشه )

2. انجمن سافت 98  به عنوان سمت سرپرست ( از سال 4 سال میشه )

3. وب سایت ایسام به عنوان فروشنده بیشتر

آدم دوست بازی هستم و از آشنایی با دوستایی که هم بتونم کمک کنم بهشون و هم کمک بگیرم خیلی خوشم میاد . توی این مدتی که با دنیای مجازی سر و کار داشتیم خیلی دوستای خوبی گیرمون اومده و تقریبا میتونم بگم تو هر زمینه ی مربوط به کامپیوتر یه دوست متخصص و خوب دارم .

از آشنایی با بچه های لیون هم خوشبختم :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...