رفتن به مطلب

بیوگرافی کاربران فروم لیون کامپیوتر

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بنام خداوند جان و خرد   ......   کزین برتر اندیشه برنگذرد 

با سلام و احترام فراوان خدمت همه کاربران و دوستان و اساتید و مدیران و همه فعالان فروم لیون کامپیوتر

عزیزان و سروران هدف از ایجاد این تایپیک که مطمئنن در فرومهای دیگری هم مشابهش هست صرفا برای آشنایی بیشتر شما با همدیگر بوده 

و هر کسی اگر دوست داشت خلاصه ای از بیوگرافی یا زندگی نامه خودش رو در چند خط در این تایپیک با دیگر کاربران به 

اشتراک بزاره تا بیشتر و بهتر همدیگر رو بشناسیم . 

----------------------------------------------

دوستان عزیز و سروران بزرگوار:  منظور از بیوگرافی شرح زندگی شخصی و خصوصی شما عزیزان نیست بلکه

اطلاعاتی مثل : نام و فامیلی / متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین / چی دوست دارین / به چه ورزشی علاقمندین

کدوم ماه از سال رو دوست دارین / چه جور آدمی هستین /  وضعیت مالیتون چه طوریاست / از زندگی راضی هستین

از چی بدتون میاد / قدتون چقدره / کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین / سطح تحصیلاتتون چقدره و و و غیره 

و در آخر چه آرزویی دارین ؟

و یه حرف قشنگ بگین کوتاه ولی زیبا ؟

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Thanks

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

رامین کاظم زاده هستم متولد 1371/06/31متولد  تهران اصالتا  تبریزی  هستم.

دانشجو رشته تکنولوژی الکترونیک هستم 

قدم حدود 1.80 هست وزن هم حدود 72

ورزش مورد علاقم هم کوهنوردی هست وبه نظرم بهترین ورزش برای روح و جسم هست و بالاترین آرامش رو بهم میده

تقریبا به خاطر کوه نوردی اکثر فصل هارو دوست دارم چون هر فصل جذابیت خاص برای خودش داره تو کوه اما بیشتر 9ماه اول سال  رو دست دارم

از علایقم هم که معولمه تو این فروم هستم یعنی سخت افزار و بازی  والبته فن هیچ شرکتی نیستم هر دوره از یه شرکت قطعه جم میکنم.

علاقه خاصی هم به ماشین های المانی دارم (BMW M3)

از علایق دیگم هم به سینما و تئاتر هست البته نه بازیگری بیشتر کارگردانی و تهیه کنندگی

از نظر اخلاق اجتماعی هم تا کسی باهام گرم نگیره باهاش گرم نمیگیرم به طور کلی اکثر مواقع شروع کننده نیستم چون از این که شروع کننده باشم تجربه خوبی ندارم.

دوست ندارم تو کار کسی دخلات کنم و نظر شخصی خودم رو به طرف مقابل تحمیل کتم فقط نظرم رو میگم اگه طرف دوست داشت روش فکر کنه و بسنجه اگه خوب بود عمل کنه.

کلا آدم کم حرفی هستم .

خدارو شکر از زندگیم راضی هستم کار داعم  ندارم هر چند وقت چندتا  تابلو برق جمع میکنم اما کاری که دوست دارم در اینده داشته باشم بیشتر مربوط به رشته تحصیل کردم باشه.

یکی از ارزوهام این هست که تمام قله های بالای 8000متری دنیا رو برم

یه چند تا جمله هست که هیج وقت این هارو یادم نمیره:

بخشیدن یه دشمن آسان تر از بخشیدن یک دوست است

من هیچ وقت از دست کسی ناراحت نمیشوم فقط نظرم را در موردشان عوض میکنم

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بنده حقیر :

عطاالله محمودی   

با تاریخ تولد :  1362/01/05  / قد :177   / تحصیلات : لیسانس برق + سه مدرک فنی از وزارت فنی و حرفه ای   / وزن : 76

متولد : تبریز  / که البته الان چندین ساله تو ارومیه زندگی میکنیم چون پدرم نظامی ( ارتشی ) بود و آخرای محل خدمتشم ارومیه و حومه بود مارو هم آورد اینجا 

و البته چندتا فامیل داشتیم و چندتا از فامیلامونم اومدن ارومیه و ملک و باغ خریدن مثل ما و دیگه موندگار شدیم و تا الان زندگی شیرینی داشتیم

قبلا فوتبال رو دوست داشتم ولی الان بنا به دلایلی اصلا فوتبال دوست ندارم ولی عاشق اتومبیلرانی کلاس مسابقه ای هستم و چندبارم از طریق دوستان امتحان کردم که خیلی سخته 

قبلا ورزشکار بودم و رزمی کار میکردم و تا خط 4 سامسامائه رفتم ولی خب موقع خدمت همه چی رو گذاشتم کنار و رفتم سربازی

( البته خیلی از دوستان و فامیل گفتند چرا میری سربازی تو که پدرت هم منطقه جنگی داره و هم جانبازه راحت میتونه معافت کنه که به همشون گفتم سربازی رو

خودم انتخاب کردم که پخته تر و مقاوم تر بشم و این همه سال پدرم سختی کشید برای وطن و ملتش یه ذره هم من سختی بکشم و ببینم اینا چی کشیدن ) در کل خدمت آدم رو میسازه 

تو موقع خدمت هم همین رزمی باعث شد نمرات ورزشیم در دوره سه ماهه مقدماتی و دوره سه ماهه تکاوری بالا باشه ( حتی رژه ) که متاسفانه همینم باعث شد توی پادگان تابلو بشم 

و تو موقع خدمت هم وظیفه سنگینی رو دوشم گذاشتن که البته مزایاش به سختیش میارزید / آدم صبور و آرومی هستم و گاها عصبانی میشم ولی سعی میکنم تو خودم بریزم و بروز ندم 

به حق و عدالت خیلی حساس هستم و اگر احساس کنم حق کسی رو یا حق خودم رو ناحق میکنن اونوقته که میزنم به سیم آخر 

به غیر از خدا از هیچ کسی ترسی ندارم / اهل کمک هستم و دوست دارم همه خوشحال باشن چه مادی و چه معنوی ، هر کاری از دستم بربیاد میکنم 

کار اصلیم طراحی و نصب و تعمیر سیستمهای برودتی از قبیل سردخانه و یخچالهای صنعتی وسیستمهای گرمایشی هست و شغل دومم که الان دیگه تو مغازه نمیشینم فروش قطعات کامپیوتریه 

که البته مغازه رو گذاشتم برای فروش تا از دست این عوارض و ماللیات و هزارن مفت خوری دیگه راحت بشم و پولشو تو جای بهتری  پچرخونم  

وضعیت مالیمون شکر خدا راضی هستیم و تا الان خلعی تو زندگی احساس نکردم / البته چیزایی بودند که از کنارش گذشتم علی رغم اینکه خیلی دوست داشتم به دست بیارم خیلی ....

به سخت افزار و تکنولوژی و گل گیاه و طبیعت و اینترنت پرسرعت واقعی علاقه زیادی دارم و اصلا اهل بازی و اینا نیستم / عاشق سرما و روزای سرد زمستونم ولی با گرما مشکل جدی دارم 

سایت لیون کامپیوتر دومین سایتی بود که بعداز سخت افزار توش ثبت نام کردم و تا الان در خدمت شماها بودم و لذت بردم از فضاش و از همه تلاشگران و مدیران و دوستان و اساتیدش . 

آرزویی که دارم واسه خودم نیست : آرزوی روزی رو دارم که همه و همه و همه خوشحال باشن و لبخند بزنن و تو دل هیچ کس غم و اندوه و مشکل نباشه حتی اندازه یه مولکول یا حتی اتم .

جمله زیبام :

بنی آدم اعضای یکدیگرند

با تشکر 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

با سلام خیلی تاپیک خوبی زدی.مرسی. امیدوارم بهترین تاپیک لیون عزیز بشه.

به نام خدا. من علی امان ابادی هستم.متولد 1379/04/18 که چند روز دیگه تولدمه  :D  امید وارم سن 16 سالگی رو به خوبی به پشت سر بزارم و زاده ی شهر کرج هستم. بیشتر از چیز های جدید خوشم میاد مخصوصا تو کار کامپیوتر. به ورزش والیبال علاقه مندم.ماه های تیر و اسفند و فروردین رو دوست دارم. ادم خون سردی هستم و بعضی موقع ها به شدت عصبانی میشم سر چیز های الکی و ادم پول پولکی هستم.وضعیت مالیم به شکر خدا نه خوبه نه بده طوری نیست که به بنده ی خدا محتاج بشم.از زندگی راضیم و از دروغ و دو رویی متنفرم.من قدم 1/76 یا بیشتر هست. هنوز محصلم و ادامه ی تحصیل دارم میدم و دوست دارم مهندس برق بشم. هنوز دارم تحصیل میکنم و نمیدونم تا کجا میتونم پیش برم ولیی الان تو دوم دبیرستان دارم میرم. ارزو دارم همه ادمای خوبی بشن و دست از دروغ گفتن و کارای بد بردارند و یه ارزوی کوچولو دارم که اینه یه سیستم کامپیوتر خونگی خوب داشته باشم اگه خدا بخواد.

در اخر میشه گفت:زندگی زیباست فقط باید باورش کنیم.

لینک به دیدگاه

با سلام بر همه ی دوستان 

علی داداش نژاد هستم 

متولد 71 و زاده ی تهران هستم 

تمام عشق من بازی - سخت افزار کامپیوتری - طراحی گرافیکی - و سیاه قلم هست و همچنین فروم لیون  :D

3 ورزش رو خیلی دوست دارم ولی فقط تو 2 تاش خوب هستم : شنا ( 4 تا مدال هم دارم ) - بدمینتون این ها رو خیلی خوب بلد هستم و بسکتبال رو خیلی دوست دارم ولی بلد نیستم  :(

3 ماه زمستان رو خیلی دوست دارم 

ارام و خون سرد اصلا احل دعوا نیست و خیلی از جرو بحث بد می اید و دوست دارم که تمام دنیا در صلح باشه و همه با هم دیگه دوست باشیم 

خدا رو شکر وضعیت خوبه در سطح متوسط رو به بالا هستیم 

از زندگی راضی هستم ولی بعضی از مواقع با خودم می گم چرا این کشور ولی وقتی به خانواده ی خوبی که داریم نگاه می کنم این موضوع رو فراموش می کنم 

از اینترنت ایران بدم می اد از قیمت دلار بدم می اد از توهین افراد کشور های دیگه به من و دوستانم بدم می اد ( همه به ما می گن تروریست اخه چرا ) 

یه مدت led می فروختم بی خیال شدم ولی الان در حال اماده سازی یک سایت بسیار بزرگ هستم که 2 ماه دیگه اماده می شه 

در رشته ی سخت افزار کامپیوتری در دانشگاه ازاد تهران مرکز هستم ولی نه از دانشگاه و نه از رشته ام راضی هستم همه چیز قدیمی هست همه چیز  :(  :( من هم از چیز قدیمی تنفر دارم 

قد ولا فکر کنم 175 سانت شاید  :D

برای خودم ارزو دارم که در اینده سایتی به بزرگی ign یا wccftech داشته باشم و تا اخر عمر برای این ارزو می جنگم و شکست نمی خورم 

دومین ارزو هم صفر به فضا و کشف ناشناخته های ان 

و بزرگترین ولی غیر ممکن ترین ارزوی من صلح در دنیا هست 

ارزوهایت را هر شب قبل از خواب در قلبت مرور کن و برای رسیدن به ان دست از تلاش نکش 

لینک به دیدگاه

علی رضا صدوق

تهران . تهران

تولد 1370

وفات : هنوز نمردم

تحصیلات : فوق لیسانس مهندسی مکانیک

کار :  پخش عمده قطعات کامپیوتر       ،    تدریس  

وزن : روم نمیشه ( 85 )

قد : 170

علاقه : خوره سخت افزار

لینک به دیدگاه

خوبه اگه همه بیان

نام و فامیلی :

علی روان بد  ( Bod بخونید نه BAD) 

متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر :

1366   بوشهر

چی دوست دارین :

موزیک / فیلم / سریال / بازی های داستانی (سبک god of war و . . . )

به چه ورزشی علاقمندین :

فوتبال رو دنبال میکنم . بدن سازی میرم . دوچرخه سواری هم تفننی .

کدوم ماه از سال رو دوست دارین  :

دی ماه چون تولدمه .

چه جور آدمی هستین :

با کسی که خوب باشه خوبم  کسی که بد باشه هم بد .  کلا رک و بی تعارف . بعضی مواقع عصبی :D

وضعیت مالیتون چه طوریاست :

دستمون به دهنمون میرسه خدا رو شکر

از زندگی راضی هستین:

فکر نکنم کسی از زندگیش واقعا راضی باشه .. حتی توی بهترین حالت . ولی باز خدا رو شکر که بد تر نیست .

از چی بدتون میاد:

دو رویی و دو رنگ بودن ... ظاهر سازی . . .

قدتون چقدره :

178 ( خوشحالم که وزن رو نپرسیدی :D)

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین:

فروش ، تعمیرات و پشتیبانی دستگاه های خودپرداز (ATM) .    علاقه اصلیم موسیقی بوده و هست ولی خوب به دلیل محدودیتهای موجود و راه طولانی و درازی که باید براش طی کرد گذاشتمش کنار !

سطح تحصیلاتتون چقدره و و و غیره:

لیسانس نرم افزار  و دانشجوی فوق هوش مصنوعی .

آرزو زیاده کیه که برآورده کنه :D

از بچگی آرزوی موزیسین شدن داشتم خیلی هم دنبالش رفتم و دوره های مختلفی دیدم ( پیانو گیتار سنتور ... ) ولی خوب به دلایلی که بالا گفتم ول شد .

امام علی میگه : " آنچه را که براي خود مي‌پسندي براي ديگران هم بپسند و آنچه را که براي خود نمي‌پسندي براي ديگران هم نپسند."

واقعا اگه همه اینو رعایت کنیم بنظرتون مشکلی میمونه ؟

لینک به دیدگاه

بنام خدا

خلاصه عرض ميكنم خدمتتون

بنده دانيال حسن زاده هستم ، زاده ي شهرستان لنگرود \گيلان . اصليت ييلاقي دارم (ييلاقات اشكورات) يا به اصطلاح پشت كوهي هستم . تقريبا هر 2 ماه يه سر ميرم اونور و بشدت علاقه دارم

مجردم ، قدم اخرين باري كه گرفتم 184 بود ؛وزنم 84.بگذريم ،  شغلي كه باهاش بخوام يه زندگيو بگردونم ندارم ولي خب كارم كامپيوتره و همينطور رشتم

،پول رو دوست دارم چون راحتي مياره و از نظرم بهترين جا براي پول در اوردن ايرانه (فقط فكرو نبوغ ميخواد)(اما ، بدون پول هم ميشه به ارامش رسيد،سخت تره ولي ميشه)

وضعيت: شكر محتاج نيستيم \به هيچ وجه خصيص نيستم ،براي خوب گشتنم ، شاد بودنم همه جور خرجي ميكنم حتي اگه زير فشار باشم (بيشتر به اون لحظه فكر ميكنم)

علاقياتم فقط گشت و گذار يا شركت درمهموني هاي  شلوغه . بشدت اجتماعي هستم (چون تك فرزند بودم و هستم ، شايد بخاطر همين بوده باشه) و + سخت افزار

ارزو كه زياده ولي خب مهمترينش تشكيل يه خونواده ي  خوب و با ارامشه . كلا فكر ميكنم ما مردا برا اين بوجود ميايم .

كمي تنبل هستم \نه تو بازار . (ولي خيلي چزا دوست دارم كه به همين دليل دنبالش نرفتم ، تا الان البته و مطمعنا ميرم)

جمله ي زيبا 

زندگي به لحظه هاست ، خوشي ها و خنده هاست

ممنونم از عطا خان گل بابت تابيكش @};-

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

درود دوستان

تاپیک مهم شد

موفق باشید و امیدوارم در کنار هم لذت ببریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و سپاس از جناب محمودی عزیز؛ خیلی کار قشنگی بود :clapping: :clapping: :clapping:

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود دوستان

تاپیک مهم شد

موفق باشید و امیدوارم در کنار هم لذت ببریم

مرسی اقای حسینی شما هم یه بیو گرافی بده

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

اسم : سعید حسینی

متولد : رشت

ساکن : تهران

دارای یک فرزند به نام لیون کامپیوتر ;) تا حد مرگ دوستش دارم البته کاربراشو بیشتر @};-

ارتباط با مردم مهمترین چیزیه که بهش میپردازم

ورزش مورد علاقه : کلیه ورزشهایی که هیجان بسیار بالایی داشته باشند

ورزشهای که انجام دادم : 18 سال ورزش رزمی حرفه ای - 7 سال تنیس اماتور - دوچرخه سواری و دویدن

تفریح مورد علاقه : آفرود با ماشینهای 4WD و طبیعت گردی

علاقمند به فیلمهای روز دنیا

غذای مورد علاقه : کلیه غذاهایی که برام طعم و حس جدید بدن

کمک به دیگران رو میپسندم

کشورم رو با تمام مسائل خوب و بدش میپرستم

مردمم رو دوست دارم و با اکثرشون سازگارم

عاشق زندگیم و میدونم هر روز روز جدید و شروع جدیدیه

پنج شنبه ها رو به خاطر روز بعدش دوست میدارم ;)

چیزی خواستید بدونید بپرسید و اگر تونستم جواب میدم @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نام و فامیلی : فرجام رضایی

متولد : سال 1369 _تیر ماه_در شهر زیبای خرم آباد

چی دوست دارین : قطعات PC از هر مدل و برندی... (به جز لوازم جانبی که به نظرم به درد نخورن ) فیلم ها و سریال های خوش ساخت و غیر کپی( :mad: ) + تعداد انگشت شماری بازی PC

به چه ورزشی علاقمندین : فوتبال و دوچرخه سواری و استراحت های سنگین و استقامتی  :D 

کدوم ماه از سال رو دوست دارین : تمامی ماههای سردِ سال (به شدت گرمایی هستم و همیشه مشکل دارم سر همین قضیه)

چه جور آدمی هستین : معمولا آدم عجولی ام ، دیر باورم و باید خودم شخصا همه چیزو امتحان کنم ، حوصله جر و بحث کردن سر برند و قطعات و این چیزا رو ندارم چون به نظرم کار بیهوده ایه(منظورم این طرفداری های کورکورانه و از دید دیگران خنده داره )...نه برای اون کمپانی نظرات ما در طرفداریشون مهمه (اگه فقط بتونیم لایک های صفحات اجتماعیشون رو بالا ببریم براشون مهمه)و نه استفاده ای میکنه از نظراتمون و نه چیزی به ما میرسه

ما در واقع از یه برند یا قطعه یا محصول حمایت نمیکنیم چون خوبه! در واقع ازش حمایت میکنیم تا اگه ثابت شد که خوبه و از همه بهتره بتونیم خودمون رو بصورت شخصی دانا ، با اطلاعات بالا و با تجربه تر  از دیگران نشون بدیم... در واقع برای نشون دادن خودمونه ....

در طرفداری فوتبال هم همیطوره... 99 درصد اوقات طرفدار تیمهای همیشه برنده میشیم چون فکر میکنیم با اثبات برتری تیم محبوبمون و هر پیروزی و قهرمانیش ما هم در نظر اطرافیان و دیگر فوتبالی ها بزرگ میشیم

وضعیت مالیتون چه طوریاست : ای بد نیست همین که آدم با خانواده زندگی میکنه ولی از 15-16 سالگی از لحاظ مالی مستقل شده باشه تجربه فوق العاده ایه

از زندگی راضی هستین : همیشه مسائل ناراحت کننده پیش میاد اما هیچکدوم ارزش ندارن که خاطرات و لحظاتمون رو خراب کنیم ، خیلی از زندگیم راضی ام 

از چی بدتون میاد : فیلم ها و سریال های  آبکی ، یا وقتی که میبینم افراد با دانش(یا حتی بدون دانش مثل خودم) وقتی میخوان سوال شخص تازه واردی رو جواب بدن در داخل جواب انواع تمسخر و  کنایه رو نثارش میکنن .....

قدتون چقدره : در کل خیلی جکع و جور و اسمال میباشم _ قد 164 _ که از لحاظ سوق الجیشی حیلی مهمه  =)) 

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین : در حال حاضر با 2 تا شرکت همکاری میکنم و بعضی اوقات هم برای آشنا ها و اطرافیانی که برام مهم هستن سیستم جمع میکنم چون دوست دارم همیشه بهترین نسبت قیمت/کارایی رو داشته باشن

سطح تحصیلاتتون چقدره و و و غیره : دیپلم تجربی دارم و دبیرستان البرز بودم ، در دانشگاه رودهن هم زبان و ادبیات انگلیسی میخوندم

و در آخر چه آرزویی دارین ؟ سلامتی برای همه... نه فقط اونهایی که بیماری ها و مشکلات بزرگ دارن

گاهی اوقات برخی آدمها هستن که ایدز ، سرطان و بیماری های کشنده ندارن اما تعداد بسیار زیادی بیماری و درد و رنج کوچیک دارن که همشون در کنار هم رندگی رو به کام شخص تلخ میکنن

عمر گران می گذرد خواهی نخواهی.... سعی بر آن کن نرود رو به تباهی

@};- 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

محمد مبارکی هستم از کردستان متولد مهر 1368 قدم 184 وزنم 105

متاهل هستم و شغلم فروشنده قطعات کامپیوتر هستم و دوربین مداربسته + مهرسازی ، البته دارم کم کم تغییر شغل میدم به سمت چاپ دیجیتال

کاردانی کامپیوتر هستم

از بداخلاقی بدم میاد و از آدمای خوش رو و خوشحال خوشم میاد

از مسافرت و گردش خوشم میاد

به شدت از گرما بدم میاد ( خیلی گرمایی هستم )

آدم آروم و ساکتی هستم

................................................................................................

وقتی زندگی صدلیل برای گریه کردن به شما نشان میدهد ، شما هزار دلیل برای خندیدن به آن نشان دهید . چارلی چاپلین

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نام : عطا

نام خانوادگی : حسن زاده

متولد : 1359

ماهی رو که دوست دارم : فروردین ( ماه تولدم )

ساکن : ارومیه

تحصیلات : لیسانس مهندسی عمران-عمرن

فوق لیسانس اقلیم شناسی در برنامه ریزی محیطی ( در حال آماده شدن برا کنکور دکترا، ان شاءالله قبول بشم امسال( دنبال حوصله خوندنم :blush: :smug: )  )

قد : 176 - وزن : 82

شغل : کارمند

رضایت از شغل : شکر خدا باید گفت

وضعیت زندگی : مجرد / فقط گذران عمر و خواستن خواسته هایی که اکثراً مخالفت میشه باهاش !!!!!

علاقه مندی ها : بازی های کامپیوتری - تو کنسول ها هم برخی بازی هارو انجام میدم - عاشق سرعت و  شتاب ماشین ها ( تخصصیی کار نکردم و برا دلخوشی خودم هستش ) - فیلم و سریال های : ترسناک ، علمی تخیلی ، پلیسی ( یه آرشیو 600 گیگ هم دارم و البته نزدیک به 100 گیگ هم ناخواسته پاک شد ) / حیات وحش / اخبار تکنولوژی دنیا / برنامه نویسی ( ثبت شده هم دارم ) / در حال نوشتن 2 تا کتاب ( یکیش تا 90% رفته و چند ماهی هست فعلاً حوصلش نیست / یکی دیگه هم در حال تهیه مستندات هستش ) /

ورزش : فوتبال / تکواندو/ بدنسازی ( ولی الان دیگه حوصله نمونده !!!  همون پیاده روی ساده رو دارم )

آرزو : همه مردم دنیا مشکلاتشون به یه نحوی حل بشه علی الخصوص مردم ایران و جوان ها / سلامت باشن ان شاءالله

خیلی از فرصتها رو از دست دادم ( شاید اگه با منطق تصمیم گیری کرده بودم الان تو یکی از کشورهای خارجی بودم و هزاران حیف که گوش به حرف دل دادم و الان هم تا حدودی دیر شده !!! )، دوستان فرصتها رو از دست ندین حتی از کوچکترین و خنده دار ترین فرصتهای کاری و زندگی و تحصیلی به بهترین نحو استفاده کنین .

گذشت، دیگه گذشت ، فقط میشه گفت حیف ، نه کم ، نه بیش

@};- @};- همیشه و در همه حال تا آخرین لحظه امیدت به خدا باشه، همین @};- @};-

درین دنیا،تک وتنها شدم من

گیاهی در دل صحرا شدم من

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

یک انسان برای مهربانی و کمک به دیگران ، نیازی به وعده بهشت ندارد .

لینک به دیدگاه

نام و فامیلی : ناجی فریدنیا 

متولد 14 تیر 1363-متولد ساری و ساکن ساری و متاهل

اگه 10 سال پیش خودم رو پیدا میکردم حتما میرفتم دنبال خلبانی اما حیف که الان دیگه دیره.....

به پینگ پنگ-والیبال-فوتبال بازی کردن علاقه دارم

به هر ماهی که گرما توش نباشه علاقه دارم

چه جور آدمی هستین : آدم آرومی هستم-از حاشیه درست کردن بیزارم-سعی میکنم دروغ نگم و دروغ شنیدن هم دوست ندارم.همیشه سعی دارم آدم و شهروند با فرهنگی باشم نمیدونم چقدر موفق بودم.

وضعیت مالی:وقتی به پایین تر از خودم نگاه میکنم میگم خداروشکر که همینجا هستم .

از زندگی راضی هستین :نه خیلی .به نظرم جایگاهم میتونست بالاتر از اینی که هیتم باشه.

قد:179 سانت وزن 75 کیلو

شغل: کارشناس دفتر فنی یک شرکت خصوصی پیمانکار در رشته عمران

سطح تحصیلات: لیسانس عمران 

سلامتی -سلامتی و سلامتی برای خودم خانوادم و همه مردم.دوم اینکه ای کاش روزی بیاد مردم ایران به سطح کمال فرهنگی برسن و دیگه شاهد کمبود مسایل فرهنگی-اجتماعی نباشیم.

...خوش باش دمی که زندگانی این است...

ویرایش شده توسط Naji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نام: معین
نام خانوادگی: احمدی

متولد مرداد 1367 هستم. کلا مرداد و مردادی ها رو دوس دارم با همه گرماش :x 

متولد و در حال حاضر ساکن قم هستم.

موسیقی و دونستن رو خیلی دوست دارم !

کلا عاشق ورزش هستم و اون حس خوب و خواب راحت بعد از ورزش رو فوق العاده دوست می دارم. 8 سال شیتوریو سنتی(کاراته) کار کردم ولی در حال حاظر اگر وقت باشه تفننی سالن فوتبال...

تو ماههای سال آذر و اردیبهشت رو دوست دارم.

روابط اجتماعی رو زیاد دوست دارم و وابسته اطرافیان و اقوام هستم و کمک به دیگران حس خوبی بهم میده...

در زمینه مالی فکر می کنم قد خودم هستم  :D 

از زندگی خیلی راضی نیستم ولی امید دارم که بهتر باشه و بشه !

از هیچی مثل دروغ بدم نمیاد !

180  سانتی متر وزن هم 78 کیلوگرم/

پاره وقت برای یکی از سازمانهای دولتی شهرم فعالیت می کنم دوست دارم یه روزی سازمانی داشته باشم که کاری که گرین انجام میده رو خودم انجام بدم ...

کارشناسی مدیریت بازرگانی خوندم و در حال گذراندن دوره کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات در دانشگاه شهید بهشتی هستم.

من آرزوم خیلی کلی هست  :D  هرکی به هرچی دوست داره برسه ! =)) 

سعی کنیم تو لحظه زندگی کنیم و از تک تک لحظات زندگی لذت ببریم ....

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نام و فامیلی:

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سعید بهمنیان

زاده بهمن ۱۳۵۵ خورشیدی

جمله مال یک یونانیه به نام پاناگولیس. چون اهل کپی‌رایت نبوده من از آن خودم کرده‌امش:

"از ستمگران متنفرم، از ماله کشها حالم به هم می‌خوره. "

اگر فراغتی باشه دوست دارم کتاب بخوانم.

پ.ن

گویا کم نوشتم.

دانشجوی نرم افزار دانشگاه صنعتی سده بودم که به دلیل تنبلی و درس نخواندن اخراج شدم. یازده ساله که پیشه ی عکاسی دارم و ساکن فیروزآباد فارس هستم. زادگاهم یکی از روستاهای همین اطرافه.

شوربختانه اهل ورزش نیستم و بیست ساله در حال ترک سیگار هستم. وزنم نمی دونم چقدره، قدم ۱۶۹ س.م. وضع مالی متوسط اجاره نشین. بابام آخونده و گرچه رابطه ی خوبی باهاش ندارم، عادت منبر رفتن رو ازش واگرفته ام.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

نام و فامیلی: محمد خواجه فرد

متولد کدوم سال و زاده کدوم شهر هستین : اسفند 69 بوشهر برازجان

چی دوست دارین: از صنایع خودروسازی و هوانوردی و کامپیوتر خیلی خوشم میاد

به چه ورزشی علاقمندین: فوتبال و والیبال

کدوم ماه از سال رو دوست دارین: دی و بهمن بقیه همه گرمه!

چه جور آدمی هستین: ادم گوشه گیری هستم و معمولا حال و حوصله ندارم!

وضعیت مالیتون چه طوریاست: فعلا بیکاریم و دستمون تو جیب بابایی.بد نیست میگذره

از زندگی راضی هستین: هعیییی !

از چی بدتون میاد :از ادعای پوچ وتو خالی بدم میاد!از ماهی هم بدم میاد!

قدتون چقدره : 175 قد، وزن 55

کارتون چیه و دوست داشتین چه کاره بشین: دوست دارم تو یه شرکت پتروشیمی کار کنم که متاسفانه موقعیتش جور نشده.

سطح تحصیلاتتون چقدره و و و غیره : لیسانس مکانیک دارم ولی . . .پارتی داشتم بهتر بود!

و در آخر چه آرزویی دارین ؟ یکم سطح شعور و فرهنگ مردم بالا بره زندگی خیلی شیرین میشه.

و یه حرف قشنگ بگین کوتاه ولی زیبا ؟مسعود عزیز میگه: در می کده هم خدای بینی با مرد خدا اگر نشینی

لینک به دیدگاه

نام : محمد مهدی بولینی

متولد : 1373.10.11 مصادف با 1995.1.1 =)) بچه ناف تهرون =))  اصالتا کرد هستم ولی متولد و محل زندگیم تهرانه :D

علایق : لیون کامپیوتر. سخت افزار.ایسوس . پرورش گل و گیاه . موزیک مخصوصا ترنس . طراحی و ساخت مدار . فیلم کم ولی سریال های آمریکایی زیاد مخصوصا arrow . flash ... و مهمتر از همه انحراف تاپیک ها =))

رنگ مورد علاقه : قرمز . زرد . نارنجی

غذای مورد علاقه :  همه چی فقط پیاز داغ و لوبیا سبز و فلفل دلمه ای نداشته باشه

ورزش مورد علاقه : والیبال . شنا . دوچرخه سواری . منچ و مارپله

ماه مورد علاقه : آخه چه سوالیه خو همه میگن ماه تولدشون دیگه ... me too عاشق دیماه م ولی از سرما متنفرم .

چجور آدمی هستید :  تقریبا ولخرج ... کمک به دیگران رو خیلی دوس دارم حالا هر جور که بتونم ....عاشق یاد گرفتن مطالب جدید ...

قد . وزن : قدم 180 ئه ... وزن رو که  بیخیال شو

وضعیت مالی :  اووووف توپ تکونم نمیده (البته توپ پلاستیکی) ... خدارو شکر بدک نیست ایشالا که همه وضعشون خوب بشه ...

از چی بدم میاد : تهمت . خیانت . سخن چینی . مصرف دخانیات ...

کارتون چیه و دوست داشتید چه کاره شوید : فعلا صندوقدار رستورانم . دوس داشتم پلیس . فضانورد و ... بشم ...

سطح تحصیلات : فعلا دیپلم ریاضی . دیپلم الکترونیک ... تا برم سربازی برگردم خخخ

در آخر چه آرزویی دارید : رزق و روزی حلال و با برکت برای همه ... شفای همه مریضا ...MAZERATI ...خو چیه آرزوئه دیگه .و ...(الهی حمید و خباتو بده داعشیا بخورن خخخ)

جمله ی زیبا : خدا چه بی حساب میبخشد و ما چه حسابگرانه تشکر می کنیم ...حضرت عیسی

سوالی داشتید بپرسید

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...