رفتن به مطلب

به چه بازیی علاقه دارید که ساخته نشده باشه؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت اساتید گرامی لیون کامپیوتر

هدفم از ایجاد این تاپیک این بود که میخواستم نظرتون رو در مورد این که چجور بازی دوست دارید که هنوز ساخته نشده و دوست دارید ساخته بشه؟

ترجیحا بازی ای رو پیشنهاد بدید که تا به الان ساخته نشده (یه چیز جدید و تازه) 

فقط خیلی سنگین نباشه مثل G.T.A V

خوشحال میشم پیشنهاداتون رو ببینم

با تشکر

یا حق

لینک به دیدگاه

یک بازی تو سبک doom3 البته نسخه جدید اومده وی مدظر من نیست دوست داشتم محیطش مثل doom3 باشه .............مثل metro last light باشه اما خیلی بهتر از اینا این دو بازی عشق من هستن شاید اگر امکانات داشتیم میتونستیم خودمون هر بازی بسازیم :D

لینک به دیدگاه

ادامه ی metro last light ساخته بشه داستان جدید وای چه شود :x

لینک به دیدگاه

دوستان منظور من بازیی که ساخته نشده و حتی شبیهش هم نبوده!!! اینا که بودن و شبیهشون هم هست

لینک به دیدگاه

دوستان منظور من بازیی که ساخته نشده و حتی شبیهش هم نبوده!!! اینا که بودن و شبیهشون هم هست

خوب وقتی ساخته نشده من چطور توضیح بدم باید یه مثالی چیزی بزنم دیگه :D

لینک به دیدگاه

من غیر از یه نسخه سگا دیگه بازی والیبال ندیدم واقعا یه والیبال درست حسابی جاش خالیه

لینک به دیدگاه

سلام

بازی طوری درست بشه که سه بعدی باشه وقشنگ خودم داخل بازی تحرک داشته باشم مثلا هر کاری می کنم تو بازی دقیقا همون کار انجام بشه و واقعا فکر کنم خودم داخل بازی هستم. بازی هم شوتر اول شخص باشه.

لینک به دیدگاه

بازی خیلی آروم مثل hay day که زیاد مثل کلش آدم ناخوناشو نخوره و فارسی و تحت اندروید باشه...

کاش من در کنار برنامه نویسی    بازی سازی اندروید رو هم یاد داشتم اونوقت....انقلابی در بازی های اندروید به وجود میاوردم خخخخخخخخخخ :laughing:

لینک به دیدگاه

من دوست داشتم هفت خان رستم رو با گرافیک توپ بسازن :x

لینک به دیدگاه

یه بازی قرون وسطایی RPGبدور از جادو و چیزای فانتزی با گرافیک نسل هشتمی

لینک به دیدگاه

سلام. هنوز خیلی شبیه سازها ساخته نشدن

یه پیغام خصوصی هم دادم خدمتتون . خوشحال میشم بررسی کنید

لینک به دیدگاه

والا یه کم سخته بتونم توضیح بدم که چه جور باید محیط یه بازی مورد علاقم ساخته بشه ولی به شدت منتظر چند بازی هستم

god of war 3

batman arkham night

the last of us

لینک به دیدگاه

ادامه ی Alan wake

یه Call of Duty درست درمون و خفن مثل CODMW2 یا BO1

یه Assassin's creed مثل نسخه 2

لینک به دیدگاه

راستی ادامه بازی prototype  را بی زحمت بسازید  منظورم prototype3 هست 

یک سوال کی منتشر میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بشخصه بازیهای سوم شخص شدیدا مثل بازی های dino crisis , rezident evil, silent hill, parasite eve  رو دوست دارم البته نسخه بروز شدهشون رو مثلا اویل چهار خیلی عالی بود و بروزتر حالا شما میتونی یخورده با محیط های بزرگتری با این موتور های جدید و امروزی ایجاد کنید تا دست بازیکن ها بازتر باشه اپن ورد زیاد جالب نیست برای این بازی ها چون خیلی از جزییات رو کلی نشون میدن مگه اینکه کار خیلی یزرگی بخواید در حد همون gta انجام بدین در نتیجه پیشنهادم میکنم شما بیاین در چندین مپ بزرگ یکپارچه بازیتون رو خلاصه کنید تا بتونید کیفیت رو با دسترسی بالا به محیط بازی ایجاد کنید، مثلا اگه اویل سه رو بازی کردین میشه اون رو سه تا مپ بزرگ باز در نظر گرفت یکی محیط اول بازی تا قطار، بعدیش تا پل چوبی، سومین مپ رو از پل تا اخر بازی یا مثلا همون اویل چهار هر چپترش رو با هم بیارید این لود هنگام تو در رفتناش رو حذف کنید چون فکر می کنم الان دیگه بشه از توان و قدرت سیستم های امروزی استفاده کرد و نیمه اپن ورلد دراورد این جور بازی هارو...!  :-?

لینک به دیدگاه

متاسفانه امروزه دیگه بازی ها اون خلاقیت و جذابیت بازی های قدیم را ندارن دلیلش هم تکراری شدن بازی هاست چیز جدیدی وارد نمیشه جز کمی گرافیک بالاتر 

مثلا cod هر سال یک نسخه میاد بیرون اما مثل قبل یه داستان کلیشه ای و تقریبا با مضمون مشخص 

ما امروز بیشتر به یک تغییر داریم یک انقلاب 

ما مصرف کننده ایم باید راضی باشیم هر چی آمریکا بخواد به خورد ما میده به خاطر همین اینقدر با فرهنگ خودمون بیگانه ایم 

همین بازی هفت خان رستم فکر کردی کم چیزیه اگه امکانات داشتیم بهترین ایده بود ما فقط نظاره گریم  :eek:  :eek:  :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم کل داستان world of warcraft رو از اول به سبک rpg مثل ویچر 3 بسازند و به صورت انلاین مثل الان عالی میشه یعنی دست جمعی بریم به باس ها اتک بدیم 

دوباره همین بازی رو به سبک gta هم بزنند بازم جالبه ولی نه زیاد درکل rpg هم بزنند بد نیست از این حالت نصفه نیمه دربیاد یکم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...