رفتن به مطلب

تاپیک طرفداران Game of Thrones

Eisenberg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من 3 قسمت آخر رو گرفتم اما هنوز ندیدمشون و همش هم اتفاقی میام اینجا و عمدا همه چیزارو میخونم نمیتونم جلو خودمو بگیرم  :D

لینک به دیدگاه

یه هو دیدن مزه اش بیشتره

من فکر کنم 4 فصل رو روز و شب پشت هم میدیدم انگار تو Seven Kingdom زندگی میکردم خیلی حس باحالی بود.

البته فصلهای ابتدایی ضد حالاش هم بیشتر بود

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

فوق العاده سریال قشنگی هستش . من سه هفته ای میشه که شروع به دیدنش کردم و بسیار زیبا و دلنشین است .

@};-

یکی از غم انگیزترین صحنه های این سریال :

post-18367-0-27015600-1467973297_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

فوق العاده سریال قشنگی هستش . من سه هفته ای میشه که شروع به دیدنش کردم و بسیار زیبا و دلنشین است .

@};-

یکی از غم انگیزترین صحنه های این سریال :

attachicon.gifNed's_execution.jpg

آره داش هنوز اولشه سریال سوپرایزهای زیادی واست داره ;)

این یکی از سریال هاییه که اصلا فراموشش نمیکنی @};- 

به معنای واقعیه کلمه بی نظیره :x

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

آره داش هنوز اولشه سریال سوپرایزهای زیادی واست داره ;)

این یکی از سریال هاییه که اصلا فراموشش نمیکنی @};-

به معنای واقعیه کلمه بی نظیره :x

درود

من اول فصل پنجم هستم البته !  :D  قسمت 8 فصل 4 هم خیلی غمناک بود مخصوصاً صحنه مرگ پرنس اوبراین .

لینک به دیدگاه

جومونگ یا این دوستان؟
=))  =))  =)) 
لطفاً نظر خوتون رو بگید در این مورد تا ببینیم کدومش بیشتر محبوبه
:laughing:

من بودم / اول دستاشو قطع میکردم بعدش میگفت فرار کن . بعد با تیر میزدم به پاهاش بعدش تیرها رو در میاوردم می بستمش به اسب و مینداختم تو سنگلاخ و دوباره با تیر میزدم از پاهاش . بعدش دست و پاهاش رو میبستم از کوه آویزونش میکردم تا پرنده ها ها نوکش بزنن :cool: :cool: :cool:  بعد دیگه نمیدونم اگه جون داشت چه میکردم

:wacko:  :wacko:  :wacko:

لینک به دیدگاه

جومونگ یا این دوستان؟

=))  =))  =)) 

لطفاً نظر خوتون رو بگید در این مورد تا ببینیم کدومش بیشتر محبوبه

:laughing:

:wacko:  :wacko:  :wacko:

این سریال خیلی قشنگ تره .  @};-

لینک به دیدگاه

این سریال خیلی قشنگ تره .  @};-

موافقم :x  پس بریم کیت هرینگتون رو برداریم بیاریم ایران :D

لینک به دیدگاه

موافقم :x  پس بریم کیت هرینگتون رو برداریم بیاریم ایران :D

:D  :)

اسپویلر...

از زمانی که فهمیدم جان اسنو پسر واقعی کیه خیلی شکه شدم ، اما یه مسئله شک برانگیز، رنگ موی سرش هست که چرا بلوند نیست ؟! جان اسنو پسر حرامزاده ریگار تارگرین هستش .

توی فیلم اگر دقت کنید همه به شرافتمندی ادارد استارک اشاره می کنن و میگن هیچ وقت اهل اینجور کارها نبوده اما با وجود اینکه دایی جان اسنو حساب میشد اما خودش را پدر جان خطاب کرد تا لنیستر ها و باراتیون ها (در زمان حکومت رابرت باراتیون ) متوجه نشن که آخرین پسر ریگار هنوز زنده هستش چون قطعاً میکشتنش .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

:D  :)

از زمانی که فهمیدم جان اسنو پسر واقعی کیه خیلی شکه شدم ، اما یه مسئله شک برانگیز، رنگ موی سرش هست که چرا بلوند نیست ؟! جان اسنو پسر حرامزاده ریگار تارگرین هستش .

توی فیلم اگر دقت کنید همه به شرافتمندی ادارد استارک اشاره می کنن و میگن هیچ وقت اهل اینجور کارها نبوده اما با وجود اینکه دایی جان اسنو حساب میشد اما خودش را پدر جان خطاب کرد تا لنیستر ها و باراتیون ها (در زمان حکومت رابرت باراتیون ) متوجه نشن که آخرین پسر ریگار هنوز زنده هستش چون قطعاً میکشتنش .

اقا اسپویلر الرت بزار اول کامنت اقا اگه جمله اول کامل خونده بودم سکته کرده بودم :D

از این به بعد هرکی اسپولیر الرت نذاشت 8سریالی که دراینده می بینه رو تو پیام خصوصی اسپویل می کنم  :D

لینک به دیدگاه

اقا اسپویلر الرت بزار اول کامنت اقا اگه جمله اول کامل خونده بودم سکته کرده بودم :D

از این به بعد هرکی اسپولیر الرت نذاشت 8سریالی که دراینده می بینه رو تو پیام خصوصی اسپویل می کنم  :D

:D  :laughing:

اگر این کار را انجام بدی منم کل آینده زندگیت را بهت نشون میدم !! :D  =))  =))

مگه تا فصل چند دیدی ؟

لینک به دیدگاه

:D  :laughing:

اگر این کار را انجام بدی منم کل آینده زندگیت را بهت نشون میدم !! :D  =))  =))

مگه تا فصل چند دیدی ؟

هنوز فصل اخرو شروع نکردم  :(

انشالا هفته بعد شروع می کنیم به دیدن :cool:

لینک به دیدگاه

هنوز فصل اخرو شروع نکردم  :(

انشالا هفته بعد شروع می کنیم به دیدن :cool:

از قبل از فصل ششم معلوم بود اگر کمی در دیالوگ ها و داستان های سریال دقت میکردی .

تازه دو فصل دیگه هم در راهه !

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

از قبل از فصل ششم معلوم بود اگر کمی در دیالوگ ها و داستان های سریال دقت میکردی .

می دونم من خودم کتاباشو خوندم قضیه فلش بک برج لذت از قبل می دونستم ولی شنیدن کی بود مانند دیدن

تازه سریال 100 درصد به کتابا وفادار نیست

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

می دونم من خودم کتاباشو خوندم قضیه فلش بک برج لذت از قبل می دونستم ولی شنیدن کی بود مانند دیدن

تازه سریال 100 درصد به کتابا وفادار نیست

خود نویسنده سریال گفته که سریال با رمان اصلی تفاوت داره اما بن مایه و شالوده اصلی از رمان برگرفته شده است .

لینک به دیدگاه

خود نویسنده سریال گفته که سریال با رمان اصلی تفاوت داره اما بن مایه و شالوده اصلی از رمان برگرفته شده است .

بله شالوده که صدردصد ولی مثلا بعضی از شخصیتا یا نیومدن یا به کل نیستن وبعضی ها هم اضافه شدن وبعضی از روبرویی های باحال وغیره به سریال اضافه شده وخیلی چیز ها ضایع تر از سریال لو میدهمثلا اسپویلر الرت  %-(  :-O   مثل امکان زنده شدن دوباره جان اسنو

لینک به دیدگاه

همیشه فیلم ها با داستان اصلی رمان فاصله دارن و این طبیعی هست، GOT هم مستثنا نیست! مثلا تو همین فصل اخر که برین رفت به ریوران اصلا تو کتاب نبود، بخاطر همین هم رفتنش کلا بی معنی بود و بود و نبودش رو داستان تاثیر نداشت، فقط یه رو به رویی رمانتیک داشت با جیمی :D

لینک به دیدگاه

خوب فصل ششم هم تموم شد و بسیار قشنگ بود . مخصوصا" صحنه منفجر کردن سپت !

حالا دو تا از قدرتمند ترین زنان سرزمین وسنروس یعنی سرسی لنیستر و دنریس تارگرین باید برای تاج و تاخت باهم مبارزه کنند . از اون ور پسر نامشروع ریگار تارگرین ( جان اسنو ) که وارث اصلی تاج و تخت هست بدون اینکه خبر داشته باشه در جبهه استارک ها قرار گرفته ! وایریس هم دو خوانواده مارتل و تایرل را با دنریس متحد کرده برای بدست آوردن هفت پادشاهی . از طرفی پیترپیلش با سیاست دورزدن همه سعی در بدست تاج و تخت داره اما میدونیم کسی که همه را بازی میده آخرش چه بلایی سرش میاد . خیلی جالب شده ، بی صبرانه منتظر فصل جدید هستم ولی ظاهرا" تا 2017 خبری نیست .

به نظرتون تاج و تخت به کی میرسه ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جان اسنو مطمعنا شناخته میشه و بر تخت مینشینه...

لینک به دیدگاه

احتمال اینکه جان اسنو به پادشاهی برسه زیاده اما با توجه به اتفاقات غیر قابل پیشبینی این سریال شاید کسی که اصلا" انتظار نداشته باشید بر روی تخت بشینه .

لینک به دیدگاه

خوب فصل ششم هم تموم شد و بسیار قشنگ بود . مخصوصا" صحنه منفجر کردن سپت !

حالا دو تا از قدرتمند ترین زنان سرزمین وسنروس یعنی سرسی لنیستر و دنریس تارگرین باید برای تاج و تاخت باهم مبارزه کنند . از اون ور پسر نامشروع ریگار تارگرین ( جان اسنو ) که وارث اصلی تاج و تخت هست بدون اینکه خبر داشته باشه در جبهه استارک ها قرار گرفته ! وایریس هم دو خوانواده مارتل و تایرل را با دنریس متحد کرده برای بدست آوردن هفت پادشاهی . از طرفی پیترپیلش با سیاست دورزدن همه سعی در بدست تاج و تخت داره اما میدونیم کسی که همه را بازی میده آخرش چه بلایی سرش میاد . خیلی جالب شده ، بی صبرانه منتظر فصل جدید هستم ولی ظاهرا" تا 2017 خبری نیست .

به نظرتون تاج و تخت به کی میرسه ؟

اسپویلر 

Night King رو یادت رفت بگی winter is coming

maxresdefault.jpg

لینک به دیدگاه

اسپویلر

Night King رو یادت رفت بگی winter is coming

maxresdefault.jpg

اون یارو عددی نیست !

جان اسنو خون اژدها در رگ هاش جاریه ، شکستش میده . ( تازه برندون هم هست دیگه جر میخوره پادشاه شب ! :دی )

اما یه چیزی که خیلی عجیبه و واقعا" جای سوال داره ، رنگ مو جان اسنو هستش چون تارگرین ها همشون بلوند هستند و میدونیم که ژن پدر همیشه غالبه اما چرا رگ موهاش مشکیه ؟!!

انصافا" اگر سریال بازی ویتچر 3 با کیفیت این سریال ساخته بشه خیلی از بازی تاج و تخت بهتر میشه ، چون هم داستان بسیار قوی ای داره هم اتفاقات درونش بسیار هیجان انگیز تره .

لینک به دیدگاه

متاسفانه اپارات ویدیو حذف کرد 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

Update...
جایزه امی در دستان سریال تاج و تخت? 

کاندیدای بهترین بازیگر مکمل زن از سریال Game Of Thrones:

Emilia Clarke در نقش دنریس تارگرین
Lena Headey در نقش سرسی لنیستر

کاندیدای بهترین بازیگر مکمل مرد از سریال Game Of Thrones:

Kit Harington در نقش جان اسنو

Peter Dinklage در نقش کوتوله 

یکی از کاندیدای بهترین سریال جشنوار امی:
Game Of Thrones

ویرایش شده توسط Alone In THE Darkness
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

از فصل 7 چقدر اسپویلر امده 

اصلا خوب نیست این جور اسپویلر ها.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...