رفتن به مطلب

مشاوره خرید لپ تاپ و فروش کامپیوتر (خواهش میکنم کمک کنید)

Illidan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان خوب لیون کامپیوتر

چند روز پیش من مادربرد و سی پی یو و گرافیکم که تو امضام هست گذاشتم واسه فروش که برادر خودم (گرافیک رو دوستش میخواست که برادرم گفت همرو میخواد) گفت میخرم ازت و تا الان رو سیستم خودمه و نیومد ببره! (منم نفهمیدم فازش چی بود  :D ) که دیروز گفت فعلا نمیتونه بخره , بگذریم...

3 ماهه خریدم سیستمو (تو امضا) زیاد با کامپیوتر کار نمیکنم به کارم نمیاد و داره خاک میخوره تو خونه , دوستم مغازه داره برمیداره کامپیوترمو و به جاش لپ تاپ بگیرم که بتونم با خودم ببرمش و گاهی اوقات یه گیم هم بزنم

یه لپ تاپی میخوام که بشه بعدا بهش ssd وصل کرد و همینطور رمش قابل ارتقا باشه

گرافیکشم بازیهارو رو Medium بتونه اجرا کنه

وزنش زیاد مهم نیست

زیاد داغ نکنه , (البته اکثر لپ تاپ ها داغ کردن رو دارن که خنک کننده میخواد)

قیمت هم از 2 میلیون تا 3 میلیون باشه هرچی کمتر بهتر

حالا دوستان چه مارک و چه مدلی رو پیشنهاد میدین ؟

خیلی ممنون میشم تو این یکی دو روز پیشنهاد بدین , البته اگه کسی هم کل سیستم رو بخواد در خدمتم و واسش عکساشو میفرستم

@};-  @};-  @};-  با تشکر  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

درود

این لپ تاپ قادر بازی های الان و با بالاترین رزولیشن و روی تنضیمات مدیوم بدون لگ اجرا کنه.

ASUS K550JX - A
لینک به دیدگاه

دوستان کسی دیگه نظری نداره ؟

پردازنده های AMD در لپ تاپ قدرتشون چقدر هست؟ مثل این مدل : http://kimiaonline.com/UI/ProductSpecification.aspx?PID=10492

گرافیک خوبی داره ؟

اگه میشه 3-4 تا لپ تاپ پیشنهاد بدین. ممنون

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من به شما دوست عزیز

Acer Aspire V3-772G-747A321

Intel Core i7 4702MQ @2.2 - 3.2 TB
 16GB DDR3 @1600 MHz -2*8G
 GeForce GTX 760M
Full HD 1920x1080 17 inch
 802.11AC Wireless
2* USB 3.0
Microsoft Windows 8 - free up to windows 10

6CELL Battery

3.15Kg

این نوت بوک ارزش خرید بالایی داره و در بازار با قیمت حدود 3/300-3/450 با گارانتی سازگار موجود هست فقط یه مقدار پیدا کردنش سخته

ویرایش شده توسط IMAN4K
لینک به دیدگاه

دوستان کسی دیگه نظری نداره ؟

پردازنده های AMD در لپ تاپ قدرتشون چقدر هست؟ مثل این مدل : http://kimiaonline.com/UI/ProductSpecification.aspx?PID=10492

گرافیک خوبی داره ؟

اگه میشه 3-4 تا لپ تاپ پیشنهاد بدین.

این لپتاپی که نام بردید1. به علت پایین بودن سی پی یو نمیونید از تمام قدرت گرافیک ایتفاده کنید در کل پردازنده های ای ام دی بدرد گیم نمی خورند.2.وزن این لپتاپ تقریبا 4 کیلو که حمل و نقل کردنش سخته.

لینک به دیدگاه

این لپتاپی که نام بردید1. به علت پایین بودن سی پی یو نمیونید از تمام قدرت گرافیک ایتفاده کنید در کل پردازنده های ای ام دی بدرد گیم نمی خورند.2.وزن این لپتاپ تقریبا 4 کیلو که حمل و نقل کردنش سخته.

ممنون. به نظرت سیستمم خاک بخوره بهتر نیست تا بدمش لپ تاپ ؟ چون کلا دیگه کاری با کامپیوتر انجام نمیدم؟ دوستم ندارم به دلال جماعت سیستم بفروشم. نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...