رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید اکانت کاهش پینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی

میخواستم بدونم کدوم سایت بهترین اکانت کاهش پینگ رو داره

پینگ من حدود 190 ئه. میخوام زیر 100 یا حدود 100 باشه. 

پینگ سرویس رو تست کردم خوب بود ولی هنوز بالای 100 بود. بعد شنیدم که میگن پینگ سرویس بعضی موقع قاط میزنه.

حالا میخواستم ببینم کدوم بهتره؟ حتما پیمگ رو زیر 100 ببره

لینک به دیدگاه

درود

اینو تست کردی؟http://godping.ir/

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

اینا همش چرت و پرت محضه.

یه اسکریپت سادست روی روتر تعریف میشه و پینگ چرت و پرت بهتون نشون میده الکی پولتون رو تو جوب نریزین

لینک به دیدگاه

اینا همش چرت و پرت محضه.

یه اسکریپت سادست روی روتر تعریف میشه و پینگ چرت و پرت بهتون نشون میده الکی پولتون رو تو جوب نریزین

شما بلدی به ما هم یاد بده پینگ خوب داشته باشیم.

در کل سرویس کاهش پینگ مثل اینترنت حجمی دزدی هست  حی باید حجم بخری و وسط بازی یهو تموم میکنه :|

لینک به دیدگاه

این کاهش پینگ ها چندتا دستور tracert ساده هستند که میگن دیتاتون از کدوم مسیر عبور کنه تا پینگتون کم بشه

همه این حجمی ها و مسخره بازیها دزدی مدرن هستن در حقیقت اینا وصل میکنن به اینترنت خودشون که تبدیلش کردن به سرور از اینترنت خودشون دیتا میگیرید شما در اصل حجم میخرید برای اینترتشون تا شارژ کنن و تموم نشه به خاطر همینا شبا بعضیاشون سرعت کم میشه تو بازی لگ میشید

لینک به دیدگاه

این کاهش پینگ ها چندتا دستور tracert ساده هستند که میگن دیتاتون از کدوم مسیر عبور کنه تا پینگتون کم بشه

همه این حجمی ها و مسخره بازیها دزدی مدرن هستن در حقیقت اینا وصل میکنن به اینترنت خودشون که تبدیلش کردن به سرور از اینترنت خودشون دیتا میگیرید شما در اصل حجم میخرید برای اینترتشون تا شارژ کنن و تموم نشه به خاطر همینا شبا بعضیاشون سرعت کم میشه تو بازی لگ میشید

تا وقتی که کسی به بقیه یاد نداده که خودشون چطوری پینگشونو کم کنن باید بگم دمش گرم هرکی داره اینطوری دزدی میکنه چون کسی که پول میده هدفش کاهش پینگه و این سرویس ها هم به راحتی پینگ رو نصف میکنه یا حتی کمتر. اگر شما بلدین خب بگین چطوری اینکارو بکنیم که دیگه پول به اونا ندیم در غیر اینطورت نمیشه بقیه رو به این راحتی دزد خطاب کرد.

در پاسخ به 

master p

از پینگ باز بگیر

گاد پینگ خیلی خیلی قطعی داره من خیلی از پینگ باز استفاده کردم مشکلی نداشته

ویرایش شده توسط AliRage
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...