رفتن به مطلب

طرفداران TRANCE

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

طرفداران TRANCE  

92 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدامیک از هنرمندان سبک ترنس هستید

2. 2. روزانه چند ساعت موسیقی گوش میدین ؟

• بالای6ساعت
    • حدود 6 ساعت
    • حدود 4 ساعت
    • حدود 3 ساعت
    • حدود 2 ساعت
    • کمتر از 2 ساعت
    • اصلا گوش نمیدم
  3. 3. چه نوع سبک موسیقی رو بیشتر گوش میدین

Recommended Posts

خیلی خوشم اومد خیلی باحال بود به درد بازی درایوینگ میخوره فقط و بس

پس هنوز کامل درکش نکردی ...

اگه ورزشکار یا دوچرخه سوار باشی بدون ترنس نمیتونی ورزش بکنی ... همین الان هم ( البته خونه کسی نیست ) ترنس گذاشتم با 6 تا باند ... ساعت 3 نصف شب =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 178
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اگه ورزشکار یا دوچرخه سوار باشی بدون ترنس نمیتونی ورزش بکنی ... همین الان هم ( البته خونه کسی نیست ) ترنس گذاشتم با 6 تا باند ... ساعت 3 نصف شب =))

OMG  :)

لینک به دیدگاه

از همینجا صداشو میشنوم :D  :)  :cool:

ویرایش شده توسط msg
لینک به دیدگاه

من عاشق ترنس و اهنگهای اکترونیکی بی کلام با ملودی زیبا هستم/

از وفتی بچه بودم همیشه دنبال این اهنگا بودم/

خودمم اهنگ می سازم بعضی یاشون قشنگن/

یادمه اولین اهنگی که منو عاشق خودش کرد اهنگ پرین بود (یه کارتن قدیمی باخانمان اسمش بود)

امیدوارم اینجا بتونم اهنگای زیبایی رو بشنوم/با تشکر

لینک به دیدگاه

جدا از سبکی که خودم کار می کنم، اسکوتر رو خیلی قبول دارم و از خیلی سال پیش باهاش حال می کردم ولی سبکشون اصلا ترنس نیست ! سبکشون تکنو و هپی هاردکور هست... جای  Gaia هم توی این لیست خالیه فکر می کنم :)

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

از همینجا صداشو میشنوم :D  :)  :cool:

ایول یعنی باندای من اینقدر صداشون بلنده ؟ :D

من عاشق ترنس و اهنگهای اکترونیکی بی کلام با ملودی زیبا هستم/

از وفتی بچه بودم همیشه دنبال این اهنگا بودم/

خودمم اهنگ می سازم بعضی یاشون قشنگن/

یادمه اولین اهنگی که منو عاشق خودش کرد اهنگ پرین بود (یه کارتن قدیمی باخانمان اسمش بود)

امیدوارم اینجا بتونم اهنگای زیبایی رو بشنوم/با تشکر

اگه کار هات رو هم اینجا به اشتراک بزاری خوشحال میشیم :D

جدا از سبکی که خودم کار می کنم، اسکوتر رو خیلی قبول دارم و از خیلی سال پیش باهاش حال می کردم ولی سبکشون اصلا ترنس نیست ! سبکشون تکنو و هپی هاردکور هست... جای  Gaia هم توی این لیست خالیه فکر می کنم :)

اسکوتر 50-50 ئه تقریبا ... لیست نظر سنجی اصلاح شد :D

لینک به دیدگاه

ایول یعنی باندای من اینقدر صداشون بلنده ؟ :D

اگه کار هات رو هم اینجا به اشتراک بزاری خوشحال میشیم :D

اسکوتر 50-50 ئه تقریبا ... لیست نظر سنجی اصلاح شد :D

اسکوتر تقریبا قدیم توی هر آلبوم 2 تا آهنگ ترنس داشت ولی الان که....

لینک به دیدگاه

با احترام.

معیار های متفاوتی در تشخیص یک سبک خاص مورد ارزیابی قرار میگیره. این رو هم مد نظر داشته باشین که در هر آلبوم ممکنه براساس همین معیار ها سبک هر قطعه تفاوت های اندکی داشته باشه اما به عنوان مثال wikipedia سبک کلی را edm یا electronic dance music و dance/trance ارزیابی میکنه.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

با احترام.

معیار های متفاوتی در تشخیص یک سبک خاص مورد ارزیابی قرار میگیره. این رو هم مد نظر داشته باشین که در هر آلبوم ممکنه براساس همین معیار ها سبک هر قطعه تفاوت های اندکی داشته باشه اما به عنوان مثال wikipedia سبک کلی را edm یا electronic dance music و dance/trance ارزیابی میکنه.

منبع اصلا ویکی نیست ! توی سایت خودشون درج شده ! ولی اگه کلی می فرمایین بله درسته . در کل ویکی چیز مطمینی نیست و بهتره که به سایت تخصصی تر نگاه کنیم

لینک به دیدگاه

در اصل ویکی فقط یه اطلاعات عمومی و گذری از مسائل میزاره و کامل وارد این مقولات نمیشه ... این مسائل و تفکیک هنرمندان باید در فروم های موسیقی مورد ارزیابی قرار بگیره ... :cool:

لینک به دیدگاه

منبع اصلا ویکی نیست ! توی سایت خودشون درج شده ! ولی اگه کلی می فرمایین بله درسته . در کل ویکی چیز مطمینی نیست و بهتره که به سایت تخصصی تر نگاه کنیم

OFF_TOPIC

بله بسیاری از هنرمندان بخصوص در سال های اخیر به تغییر سبک روی آوردن البته ویکیپدیا یک منبع آزاد هست و شما درصورت اطمینان از نظریه به راحتی با اثبات نادرستی امکان ویرایش مطلب رو دارین.فقط توضیح کوچکی لازمه که بدم.

Like other music genres, EDM has various subgenres that evolved over the past 30 years that are often defined by their varying tempo (BPM), rhythm, instrumentation, and time period. For example; hardstyle, dubstep, trance, electro, hardcore, trap, chillstep (or chillout), drum and bass, house, and some other genres which came from combinations from the genre above.
 EDM does not refer to a specific genre, but serves as an umbrella term for several genres, including techno, house, trance, hardstyle, dubstep, drum and bass, trap, Jersey club and their respective subgenres.[3][4][5]
genre و subgenre ها به دسته بندی راحت تر کمک میکنند  ولی حتی تمپوی متفاوت 2 قطعه میتونه باعث بشه در subgenre متفاوتی قرار بگیرند , هدف بنده این بود که عرض کنم میتونه در این لیست قرار بگیره وگرنه  اینجا جای مناسبی برای این بحث نیست و عذرخواهی میکنم از استارتر عزیز
ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

OFF_TOPIC

بله بسیاری از هنرمندان بخصوص در سال های اخیر به تغییر سبک روی آوردن البته ویکیپدیا یک منبع آزاد هست و شما درصورت اطمینان از نظریه به راحتی با اثبات نادرستی امکان ویرایش مطلب رو دارین.فقط توضیح کوچکی لازمه که بدم.

Like other music genres, EDM has various subgenres that evolved over the past 30 years that are often defined by their varying tempo (BPM), rhythm, instrumentation, and time period. For example; hardstyle, dubstep, trance, electro, hardcore, trap, chillstep (or chillout), drum and bass, house, and some other genres which came from combinations from the genre above.
 EDM does not refer to a specific genre, but serves as an umbrella term for several genres, including techno, house, trance, hardstyle, dubstep, drum and bass, trap, Jersey club and their respective subgenres.[3][4][5]
genre و subgenre ها به دسته بندی راحت تر کمک میکنند  ولی حتی تمپوی متفاوت 2 قطعه میتونه باعث بشه در subgenre متفاوتی قرار بگیرند , هدف بنده این بود که عرض کنم میتونه در این لیست قرار بگیره وگرنه  اینجا جای مناسبی برای این بحث نیست و عذرخواهی میکنم از استارتر عزیز

دقیقا درست می فرمایید و کاملا موافقم باهاتون. متاسفانه یک سالی هست که دچار تغییر سبک هم شدن از وقتی که Rick j jordan گروه رو ترک کرده...

نمی دونم گذاشتن لینک از soundcloud اینجا خلاف قوانین هست یا نه ولی اگه مشکلی نداشته باشه و دوستان بتونن موزیک های مد نظرشون رو بزارن خیلی خوب میشه

لینک به دیدگاه

محسن جان هر گفتگویی راجع به موسیقی و پیرامونش آزاده پس راحت باش ...

آرشام جان اگه لینک یا سایتی که پیگردقانونی نداشته باشه ( سایت های مشابه قبلیش رو فی ل ت ر نکرده باشن اشکالی نداره میتونین بزارین ) مثلا سایتی مثل XXXXXXX59.COM

لینک به دیدگاه

گروه sasver هم ریمیکسهای جالبی از ترنسهای که در طول یک ماه عرضه میشه رو درست میکنه.من از قسمت ۱۶ شو گوش کردم و هر ماه قسمت جدید رو دانلود و گوش میکنم الان قسمت ۲۸ هست که اونو تقدیم‌ کردن به سه کوهنوردی(آیدین بزرگی،مجتبی جراحی و پویا کیوان) که سال ۹۲ تو بلندترین کوه پاکستان و پنجمین کوه از نظر ارتفاع در دنیا هست به نام برودپیک تو راه باز گشت مسیرشون رو گم میکنن و ناپدید شدن.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

آرشام جان اگه لینک یا سایتی که پیگردقانونی نداشته باشه ( سایت های مشابه قبلیش رو فی ل ت ر نکرده باشن اشکالی نداره میتونین بزارین ) مثلا سایتی مثل XXXXXXX59.COM

والا soundcloud تو برا من فیلتر نیست ولی حالا برای احتیاط می تونیم اسم بند و اسم کارشون رو بگیم...

پیشنهاد می کنم این ترک رو گوش بده ( شایدم شنیدی چه تو تلویزیون خودمون چه جای دیگه)  Robert Miles - Children

لینک به دیدگاه

والا soundcloud تو برا من فیلتر نیست ولی حالا برای احتیاط می تونیم اسم بند و اسم کارشون رو بگیم...

پیشنهاد می کنم این ترک رو گوش بده ( شایدم شنیدی چه تو تلویزیون خودمون چه جای دیگه)  Robert Miles - Children

آره اثر زیباییه ... حدود 5 سال پیش اولین بار گوش دادم ...

لینک به دیدگاه

Above and Beyond رو چرا نزاشتی ؟

لینک به دیدگاه

ممنون بابت تاپیک.

خیلی وقت پیش میخواستم بزنم همش فک میکردم که با قوانین مشکل داره :D

هیچ توصیفی در سبک ترنس ندارم :(

یکی هست با علی عبدل مالکی حال میکنه.

یکی با امید جهان

یکی با ....

فقط میدونم که اهنگ خوب خیلی زیاد داره.

تو بچه محلا فقط من بودم که این سبک گوش میدادم.

بعد اروم اروم رفیقام رو علاقه مند کردم بطوریکه الان تو هر ماشین 2 تا فلش هست یکیش مختص ترنسه =)) =))

تو نظر سنجی جای above & beyond و hazem beltagui خالیه.

یه سری اهنگ براتون تو پست های بعدی معرفی میکنم.

لینک به دیدگاه

در مورده آرتیست هامم توضیح بدم که هاشم رو بشتر به دلیل ترنس غمگینش که همیشه یه غمی تو آهنگ هاش هست و صد البته ملودی های خارق العادش دوست دارم و cosmic gate رو هم 

به دلیل سبک الکترو ترنسش دوست دارم خواهش میکنم از دوستان که اگر کارهای قوی از هر آرتیستی میدونن به ما هم بگن دان کنیم حالشو ببریم من 20 گیگ ترنس دارم اما اونقدر گوش کردم که دیگه همشونو تقریبا حفظم

پس آهنگ معرفی کنین.با تشکر

ممممممنووووووووون

من خیلی وقت پیش یه آهنگ شنیدم اصلا اسمشو یادم نبود فقط ملودیش یادم مونده بود ... نوشتی cosmic gate یهو جرقه زد :))

cosmic gate - Exploration Of Space :x

عالی .... ملودیش حرف نداره

ویرایش : 

اضافه کردن لینک برای دوستان :

http://free.rozmuzic.in/2015/foreign/trance/Cosmic%20Gate-Exploration%20Of%20Space.mp3

ویرایش شده توسط alira_66
لینک به دیدگاه

ممنون از تمامی دوستان که در نظر سنجی دارن شرکت میکنن ... @};-  @};-  @};-

نظرسنجی اصلاح شد ... :D

اجرای زنده ماه آپریل آرمین اصلا یه چیز متفاوتیه :)  ... خیلی زیباست :x  ... حدود 3.5 گیگ ئه و تو سایت رادیو باران هست ولی الان که خواستم لینکشو بزارم پیداش نکردم ... :(

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

حاجی من اعتراض دارم. :|

این نظر سنجی عادلانه نیست اگر Above And Beyond رو همون اول میزاشتی رای بیشتر جمع میکرد.

لینک به دیدگاه

من که نمیشناسم چنتا از اون خفنا که هرچی ادرنالین تو غده هست میریزه تو خون لینک بدید دان کنم

لینک به دیدگاه

حاجی من اعتراض دارم. :|

این نظر سنجی عادلانه نیست اگر Above And Beyond رو همون اول میزاشتی رای بیشتر جمع میکرد.

^_^  عه فک کنم چن روز دیگه میگین خواجه حافظ شیرازی هم به نظر سنجی اضافه کنید ... =))

فعلا که آرمین در صدره ... خودم زیاد از ABOVE & BEYOND خوشم نمیاد ...البته نظر شخصیمه ... :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...