رفتن به مطلب

َAMD تایید کرد ! R9 Nano در ماه آگوست ارائه خواهد شد.

HeX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

امیدوارم همونطور که گفته شده مصرفش پایین باشه و گرنه دو برابر قیمت کارت باید پول سیستم خنک کننده داد :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

منتظر این کوچولوی دوست داشتنی در پنج شنبه باشید :x :

110a.jpg

110b.jpg

110c.jpg

110d.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خواستنیه :x  :x  :x

دوستان الان اگر این مصرفش اینقدر باشه که میگن ، فکر میکنم با یه پاور عادی 700 یا 800 واتی بشه sli کرد درسته؟

لینک به دیدگاه

خیلی خواستنیه :x :x :x

دوستان الان اگر این مصرفش اینقدر باشه که میگن ، فکر میکنم با یه پاور عادی 700 یا 800 واتی بشه sli کرد درسته؟

گراف ati رو crossfire میکنن [emoji257]

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

منتظر این کوچولوی دوست داشتنی در پنج شنبه باشید :x :

110a.jpg

110b.jpg

110c.jpg

110d.jpg

هیچ وقت فکرش رو نمیکردم ای ام دی رو دست glx بزنه =))

کارت گرافیک که تو جیب جا میشه :D

ولی انصافا خیلی نازه :x

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته نانو هم قرار هست مثل Fury X غیر رفرنس نداشته باشه! :(

لینک به دیدگاه

البته نانو هم قرار هست مثل Fury X غیر رفرنس نداشته باشه! :(

این یعنی امکان وارد شدنش به بازار ایران غیر ممکنه مثل Fury X ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این یعنی امکان وارد شدنش به بازار ایران غیر ممکنه مثل Fury X ؟

نه رفرنس و غیر رفرنس بودن ربطی به واردات بازار ما نداره!

مشکل AMDتعداد پایین تولید این چیپ هست که تو بازار اونطرف هم سخت گیر میاد این کارتها.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

post-7048-0-04299100-1440496233_thumb.png

کارایی بالاتر از 290X و مصرف پایین تر و نهایتا مصرف/ کارایی کارت تقریبا 90 درصد نسبت به 290X بهبود داره/

لینک به دیدگاه

تاریخ معرفی دقیقش هم لو رفت! ^_^

5 شهریور یا 27 آگوست به طور رسمی معرفی میشه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.giffile-31e3d1635ff621b8c1.png

کارایی بالاتر از 290X و مصرف پایین تر و نهایتا مصرف/ کارایی کارت تقریبا 90 درصد نسبت به 290X بهبود داره/

ببینیم با یه واترکولر میتونیم AMD رو دور بزنیم و کارت فیوری X بگیریم؟؟؟ :D

البته به شرط اینکه قیمت پایینی داشته باشه، فیوری پرو که اونقدر نمیصرفه واسه آنلاک کردن...

لینک به دیدگاه

احتمالا یکی از به صرفه ترین کارت های بازار بشه اگه درست عمل کنند :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشبختانه اینسری AMD خساستی که سر R9 290(X رفرنس به خرج داده بود رو کنار گذاشته و از دو هیت پایپ تخت که 8 میلیمتری هم به نظر میرسه در کف کولر استفاده کرده.

117b.jpg

همینطور فرکانس هسته قرار هست تا 1000 افزایش داشته باشه !

117a.jpg

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

ykdd_131c_thumb.jpg

r1cp_2013-08-26-image-15_thumb.jpg

i66l_o5-15_thumb.jpg

پتانسیل جیبی شدن رو داره ! :دی

نکته منفی این کارت قیمت اون هست ظاهرا 649$ قیمت خواهد داشت !!!

اگه این طور باشه این کارت فقط برای کسایی که یک کارت نسبتا قدرتمند و خیلی کوچیک میخوان ارزش داره !

we0z_amd-radeon-r9-nano_4k_thumb.jpg

lxb4_amd-radeon-r9-nano-graphics-card_th

y07t_amd-radeon-r9-nano_gaming-performan

dqt_amd-radeon-r9-nano_design_thumb.jpg

ac8a_amd-radeon-r9-nano_d_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود

‏[ این نظر شخصی بنده هست ]

به نظرم AMD‏ با این قیمت گذاری کارت R9‎ NANO‏ اون روی خودشو نشون داد!

که اگر یک کارت خاص داشته باشه، قیمتش رو هم خاص میزاره!!!!!

مثل شرکت رقیب و سری TITAN .

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

نکته منفی این کارت قیمت اون هست ظاهرا 649$ قیمت خواهد داشت !!!

به نظر من که اشتباه محضه Fury Xو Nano هر چقدر هم که قوی باشند به اندازه ی gtx 980 ti قدرت ندارن و مخصوصا الان که gtx 980 قیمتش افت داشته و حتی با 470 دلار می شه یه 980 OC شده خرید. حتی خود gtx 980 ti هم با قیمت 610 دلار پیدا می شه.اگر قیمت اونطرفش اینطوری باشه اینجا که وارد بشه هم قیمت Fury X می شه یعنی 3.250.000 در حالی که خرید Gigabyte GTX 980 ti G1 یا Zotac GTX 980 ti Amp Extreme که جفت کارت هایی هستن که Titan X رو به راحتی جا می ذارن به قیمت  2.800.000 صرفه ی خیلی بیشتری دارن.ضمن اینکه GTX 980 ti  داخل بازار هنوز جنس تازه واردی محسوب می شه و جا برای کاهش قیمت داره.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

این هم اولین بنچمارکهای رسمی از کارت نانو که بسیار جالب هستش، حدودا 10 درصد از کارت 980 قویتر هستش با توجه به ITX بودنش:

post-10788-0-74001700-1441891796_thumb.pngpost-10788-0-74701800-1441891800_thumb.pngpost-10788-0-12391900-1441891819_thumb.pngpost-10788-0-51011300-1441891838_thumb.pngpost-10788-0-68657800-1441891863_thumb.pngpost-10788-0-97664000-1441891883_thumb.pngpost-10788-0-24007800-1441891907_thumb.pngpost-10788-0-93461700-1441891962_thumb.pngpost-10788-0-58453300-1441891986_thumb.png

نکته جالب نتایج اورکلاک این کارت فقط به مقدار 7 درصد GPU هستش:

post-10788-0-06630100-1441892095_thumb.pngpost-10788-0-48218300-1441892099_thumb.pngpost-10788-0-60785500-1441892103_thumb.pngpost-10788-0-68517400-1441892107_thumb.png

کارت برخلاف انتظارات بسیار پرقدرت هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

خیلی کنایه آمیز که AMD کارت گرافیک نانو را در اختیار سایت تک پاور آپ برای بررسی قرار نداده از چی میترسیده خدا میدونه شاید میترسیده که نمودارهای مصرف انرژی کارت گرافیک عملا رسوایی به بار بیاره :(

اینجا رو ببینید چه خبر بوده 600 تا کامنت دادن که AMD ملت سرکار گذاشته http://www.techpowerup.com/215776/amd-radeon-r9-nano-review-by-tpu-not.html

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی کنایه آمیز که AMD کارت گرافیک نانو را در اختیار سایت تک پاور آپ برای بررسی قرار نداده از چی میترسیده خدا میدونه شاید میترسیده که نمودارهای مصرف انرژی کارت گرافیک عملا رسوایی به بار بیاره :(

اینجا رو ببینید چه خبر بوده 600 تا کامنت دادن که AMD ملت سرکار گذاشته http://www.techpowerup.com/215776/amd-radeon-r9-nano-review-by-tpu-not.html

دلیلش رو خودشون هم میدونن، کلا تک پاورآپ رو در حدی ندیده...

کلا بنچمارکهایی و ریویوهایی که میزد، خیلی غرض ورزانه و بدور از واقعیت بودن، مخصوصا همین میزان مصرف که تمام دنیا یه چیز میگفتن و این سایت یه چیز دیگه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر سری دوGPU بااین  سایز و  سری دوم رم ها تولیدشود چه می شود

لینک به دیدگاه

کلا بنچمارکهایی و ریویوهایی که میزد، خیلی غرض ورزانه و بدور از واقعیت بودن، مخصوصا همین میزان مصرف که تمام دنیا یه چیز میگفتن و این سایت یه چیز دیگه...

شاید هم دلیلش اینه که تنها سایتی هست که نمودارهای پیشرفته عملکرد در هر وات مصرفی گزارش میکنه.

لابد سایت معروف و با سابقه HardOCP هم بلد نیست و غرض ورزانه ریویو میکنه..... :دی  ^_^

نه جانه ما بیا در حدی ببین خخخ

الان خبر مربوط به این مورد از خود ریویو کارت گرافیک بیشتر بازدید خورده... :D

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید هم دلیلش اینه که تنها سایتی هست که نمودارهای پیشرفته عملکرد در هر وات مصرفی گزارش میکنه.

لابد سایت معروف و با سابقه HardOCP هم بلد نیست و غرض ورزانه ریویو میکنه..... :دی  ^_^

نه جانه ما بیا در حدی ببین خخخ

الان خبر مربوط به این مورد از خود ریویو کارت گرافیک بیشتر بازدید خورده... :D

شرمنده عزیز، بنده نه تو Techpowerup و نه تو HardOCP کار نمیکنم و از شکل تست گرفتنشون خبری ندارم...

ولی واسم جالب هستش که از سایتها فقط مطالبی رو که باب میلتون رو هست رو قبول دارید...

همین که دقت میکنم و میبینم سایتهای معتبری مثل Tomshardware و Guru3d و ... چیز دیگه ای میگن که Techpowerup دقیقا برخلافش چیزی میگه، برداشت دیگه ای میکنم از تمام نتایجی که تو این سایت زده میشه...

فکر میکنم کمی پستهاتون رو با مفاهیم بالاتری بزنید تا دنبال مسخره یا دست انداختن باشید، به بالا بردن ارزش فروم کمک میکنید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

شرمنده عزیز، بنده نه تو Techpowerup و نه تو HardOCP کار نمیکنم و از شکل تست گرفتنشون خبری ندارم...

پس لابد داخل Guru3D یا Tomshardware و .... کار می کنید؟!

ولی واسم جالب هستش که از سایتها فقط مطالبی رو که باب میلتون رو هست رو قبول دارید...

اتفاقا تمام سایت هایی که معرفی کردید معتبر هستند، شما از کجای صحبت بنده برداشت کردید که گفتم این سایت ها بی اعتبار هستند؟

کلا بنچمارکهایی و ریویوهایی که میزد، خیلی غرض ورزانه و بدور از واقعیت بودن

شما به خودت اجازه میدی یه سایت با گردش میلیونی سرمایه راحت زیر سوال ببری...!!!

اونوقت چون من اومدم گفتم دو تا از سایت های معتبر که تست های خوبی هم میگیرن کارتی در اختیارشون قرار نگرفته اومدی میگی من اونجا کار نمیکنم!؟

همین که دقت میکنم و میبینم سایتهای معتبری مثل Tomshardware و Guru3d و ... چیز دیگه ای میگن که Techpowerup دقیقا برخلافش چیزی میگه، برداشت دیگه ای میکنم از تمام نتایجی که تو این سایت زده میشه...

سیستم و شرایط تست تمام این سایت هایی که گفتید با یکدیگر تفاوت داره و همه سایت های مورد نظر هم تجهیزات مشابه برای بررسی دقیق ندارند.

برداشت شما هر چی باشه نباید به خودت اجازه بدی سایتی مثله تک پاور آپ رو در انجمن فنی سخت افزار زیر سوال ببری، من هر چی گفتم نقل قول بوده همین!

فکر میکنم کمی پستهاتون رو با مفاهیم بالاتری بزنید تا دنبال مسخره یا دست انداختن باشید، به بالا بردن ارزش فروم کمک میکنید...

شما که اصلا به خودتون اجازه ندادید کسی رو تمسخر کنید ابدا و اصلا!

من از این به بعد سکوت میکنم تا دیگران از مفاهیم پست های شما نهایت استفاده را کنند!

عزت زیاد :)

پ.ن: برخلاف خیال باطل بعضی ها بنده نه پدر کشتگی با AMD دارم (کارت خودم 7970 هست!) نه انویدیا به بنده پول میده تا تبلیغات کنم، فقط مشکل اساسی بعضی ها اینه که مثله کبک سرشون رو کردن زیر برف و فکر می کنند چون زیر برف خبری نیست بالای برف هم همینطوره!

20140204104921419_01.jpg

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...