رفتن به مطلب

درد دندان پر شده هنگام نوشیدن آب سرد

Mahyar Curious
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

بنظر من این باد داره بادش بخوابه خوب میشه...  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

درد عصب هست . اب سرد نخور یه مدت . کم کم خوب میشه اگه تازه پر کردی . اگه نشد که باز باید بری سراغش ممکن درست پر نکرده باشه ... منم درگیر همین بودم ولی خودش خوب شد . اب زیاد سرد کلا نخور . نه برا دندون نه برا معده خوب نیست

لینک به دیدگاه

درد عصب هست . اب سرد نخور یه مدت . کم کم خوب میشه اگه تازه پر کردی . اگه نشد که باز باید بری سراغش ممکن درست پر نکرده باشه ... منم درگیر همین بودم ولی خودش خوب شد . اب زیاد سرد کلا نخور . نه برا دندون نه برا معده خوب نیست

درد عصب نیست .اب سرد بخور یه مدت. کم کم بدتر میشه اگه خیلی وقته پر کردی . اگه شد که نیازی نیست بری سراغش ممکنه درست پر کرده باشه. من درگیر این چیزا نبودم ولی خودش بدتر شد. کلا اب سرد زیاد بخور. هم برا دندون هم برای معده خوبه -

نمیدونم چرا من حرف این دوستمونو اینطوری برداشت کردم . یعنی چم شده ؟ :(

لینک به دیدگاه

من خودم 2 ماه پیش دندونم مث تو بود دقیقا ... بدون عصب کشی پر کرد ... چون عصب کشی باعث پوسیده شدن و ازبین رفتن دندون میشه فراموش نکنیم ...

یه کم آب ولرم بخور و زیاد به دندونت فشار نیار و غذا های سفت نخور ...

من الانم بعد دو ماه موقعی که دهنمو آب میکشم و یا چیز سرد میخورم درد خفیفی داره ... دکتر هم هیچ کاری نمیتونه بکنه مگه اینکه عصب کشی بکنه که به ضررته ... از نظر من درد کشیدن خفیف اونم گهگداری که آب سرد زیاد میخورم بهتر از از بین رفتن دندونمه ... در ضمن ممکنه بین لثه و دندونت هم فاصله باشه که آب میخوری درد میگیره ... با مسواک ملایم و آب نمک هم دهنتو شست و شو بده بعد چند روز اصلا یادت نمیاد که دندونتو پر کردی ...نگران نباش چیزی نیست ...

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

ذاندون پر کنی یا عصب کشی کنی باز بعد دو سال خالی میشه و دوباره همین آشو کاسه....

من از زمانی که یادم میاد با دندون درد و رفتن به این دکتر و اون دکتر درگیر بودم باز چنذ وقت پیش رفته بودم میگن باید کل دندونا عقلو بکشی و.....خلاصه که باقیشو نمیگم که دلتون کباب میشه

لینک به دیدگاه

درد عصب نیست .اب سرد بخور یه مدت. کم کم بدتر میشه اگه خیلی وقته پر کردی . اگه شد که نیازی نیست بری سراغش ممکنه درست پر کرده باشه. من درگیر این چیزا نبودم ولی خودش بدتر شد. کلا اب سرد زیاد بخور. هم برا دندون هم برای معده خوبه -

نمیدونم چرا من حرف این دوستمونو اینطوری برداشت کردم . یعنی چم شده ؟ :(

خواستم بگم سن کم . دیدم زدی 28 !!  یکم تحملتو توی بحث بیار بالا ;)

لینک به دیدگاه

ذاندون پر کنی یا عصب کشی کنی باز بعد دو سال خالی میشه و دوباره همین آشو کاسه....

من از زمانی که یادم میاد با دندون درد و رفتن به این دکتر و اون دکتر درگیر بودم باز چنذ وقت پیش رفته بودم میگن باید کل دندونا عقلو بکشی و.....خلاصه که باقیشو نمیگم که دلتون کباب میشه

آخ دندون عقلو نگو که بدنم مور مور میشه ... دهنم سرویس شد کشیدم ...درد نداشت ولی ترس داشت =))  خو چیه یکی با انبر دست بیاد بالاسرت چیکار میکنی ؟ :-?

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

خواستم بگم سن کم . دیدم زدی 28 !!  یکم تحملتو توی بحث بیار بالا ;)

خدا وکیلی اگه عکستو نمیدیدم فکر میکردم 15 یا 16 باشی .

والا به خدا من تحملم زیاده داداش .

بهتره بحث یه تاپیک دیگه به اینجا کشیده نشه @};-

لینک به دیدگاه

خدا وکیلی اگه عکستو نمیدیدم فکر میکردم 15 یا 16 باشی .

والا به خدا من تحملم زیاده داداش .

بهتره بحث یه تاپیک دیگه به اینجا کشیده نشه @};-

بله بهتره !

پس سعی کن از این کامنتا ندی  !

لینک به دیدگاه

ای بابا ... بحث ما پزشکا رو خدشه دار نکنین =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکلی نیست حالا، چقدر هستش که پر کردی؟؟؟

دکتری که واسم پر کرد(همزمان یه دندون دیگه رو هم عصب کشی کرد) تقریبا تا 2 ماه جرات خوردن چیزی نه گرم و نه سرد رو نداشتم، با دکتر هم صحبت کردم، گفت که خود اون هم دندون پر کرده بعداز 20 سال هنوز مشکل آب سرد داره...

ولی کلا بعداز 3-2 ماه بهتر میشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دندون پیش منم اینطور شد حتی سر سوزنی لک سیاه نداشت ولی اونقدر بد شده بود که لب هامو باز میکردم هوا میخورد به دندونم و اب دهن روی دندون خنک میشد من از درد میمردم چه برسه اب یخ که اب ولرم رو میریختم لیوان خودم دراز میشدم با نی مک میزدم یه ضرب بره تو گلوم به دندون نخوره رفتم دکتر اتفاقا دکتری فوق العاده ای بود نوبتش 1 ماهه گیر میومد گفت باید عصب کشی بشه و نوبت اورژانسی زد و نشونه دیگش اینه اگه دندون رو بخوای تکون بدی درد میگیره 

البته من نرفتم برا عصب کشی چون واقعا دندون از بین میره ولی دو سه روز تحمل کردم خوب شد :eek: 

=))

البته اینطور میگن که دندونت عصبی شده یعنی یه فشار عصبی خیلی شدیدی بهت وارد شده که اوایل درد از جایی دیگه شروع میشه برای من از اسیای کوچک سمت چپ پایین شروع شد بعد رفت جلو سراغ نیش بعد رفت نیش ردیف بالا بعد شد پیش :-?

ویرایش شده توسط msg
لینک به دیدگاه

دندون پیش منم اینطور شد حتی سر سوزنی لک سیاه نداشت ولی اونقدر بد شده بود که لب هامو باز میکردم هوا میخورد به دندونم و اب دهن روی دندون خنک میشد من از درد میمردم چه برسه اب یخ که اب ولرم رو میریختم لیوان خودم دراز میشدم با نی مک میزدم یه ضرب بره تو گلوم به دندون نخوره رفتم دکتر اتفاقا دکتری فوق العاده ای بود نوبتش 1 ماهه گیر میومد گفت باید عصب کشی بشه و نوبت اورژانسی زد و نشونه دیگش اینه اگه دندون رو بخوای تکون بدی درد میگیره 

البته من نرفتم برا عصب کشی چون واقعا دندون از بین میره ولی دو سه روز تحمل کردم خوب شد :eek:

=))

البته اینطور میگن که دندونت عصبی شده یعنی یه فشار عصبی خیلی شدیدی بهت وارد شده که اوایل درد از جایی دیگه شروع میشه برای من از اسیای کوچک سمت چپ پایین شروع شد بعد رفت جلو سراغ نیش بعد رفت نیش ردیف بالا بعد شد پیش :-?

منم همینو میگم ...با آب نمک شست و شو بده درست میشه ...دندون علف خرس نیست و دیگه هم در نمیاد که بخوای اینجوری بپوسونیش ..

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام دوستان ،

الان میشه گفت به طور کامل مشکلش حل شده ، تغریبا 2 هفته طول کشید تا اوکی بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان ،

الان میشه گفت به طور کامل مشکلش حل شده ، تغریبا 2 هفته طول کشید تا اوکی بشه .

عجب دکتری بوده که یادش رفته بگه اب نکن کن هرشب !

چون اگه اب نبات یا شکلات میخوردی فریاد میزدی !

باید به مدت 3-4 روز هرشب قبل خواب اب نمک میزدی روی دندون و با همون حالت میخوابیدی بعضی از دکتر ها کرم یا اب مخصوص میدن ولی همون اب نمک هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب دکتری بوده که یادش رفته بگه اب نکن کن هرشب !

چون اگه اب نبات یا شکلات میخوردی فریاد میزدی !

باید به مدت 3-4 روز هرشب قبل خواب اب نمک میزدی روی دندون و با همون حالت میخوابیدی بعضی از دکتر ها کرم یا اب مخصوص میدن ولی همون اب نمک هست 

دکتر خوبیه تو کارش اوستاس :D

آب نمک چیکار میکنه دقیقا ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دکتر خوبیه تو کارش اوستاس :D

آب نمک چیکار میکنه دقیقا ؟

سفید پر کرد دیگه ؟ این ماده سفیدی که میزنه باید اب نمک بزنی تا روش یکم لعاب بگیره چون با نور خشکش میکنند لعاب نمیگیره برای همین حالت اسفنجی و رسانا داره

لینک به دیدگاه

کلا آب نمک یه محلول معجزه س چه برای ضد عفونی چه برای درد دندان و خود دندان مث کلیر بایوس خودمونه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سفید پر کرد دیگه ؟ این ماده سفیدی که میزنه باید اب نمک بزنی تا روش یکم لعاب بگیره چون با نور خشکش میکنند لعاب نمیگیره برای همین حالت اسفنجی و رسانا داره

دو رنگه .

لینک به دیدگاه

کاش سفید پر میکرد ...یه کم گرونتره ولی خب تو زیبایی تاثیر داره ... البته خب نمیخوای چش یارو رو بکنی تو دهنت که ... بازم خوبه ...بازم ممکنه آب میخوری درد بگیره ولی دیگه باید باهاش بسازی

لینک به دیدگاه

با سلام.

انرژی منفی ندین لطفا :) .به مراقبت ادامه بدین همونطور که عرض کردم به مرور بهتر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ اینم مثبت ... ولی ازین ببعد باید بیشتر مواظب باشی

لینک به دیدگاه

اونی که مایشو داره میره کاشت ایمپلنت خیال خودشو دندون خالیشو راحت میکنه

به هیچ عنوان نمیشه جلوی پوسیدگی رو گرفت فقط زمانشو میشه به تاخیر انداخت

مورد بوده تو 30 سالگی کلا بی دندون شده (نمونه داداش خودم) مورد هم هست 55 سالشه فقط روشو ترمیم کرده و از ریشه همه مال خودشه و عصب سر جاشه

اون درد آب خوردن که تیر میکشه یکمی تا یه ماه رو مخه و میگذره بخاطر حساسیت بدن به کامپوزیت و مواد پزشکی عصب تا مدتی حساسه اینم یه نوع زخمه بهر حال اگه کم نشد برو عصب کشی

لینک به دیدگاه

کاش سفید پر میکرد ...یه کم گرونتره ولی خب تو زیبایی تاثیر داره ... البته خب نمیخوای چش یارو رو بکنی تو دهنت که ... بازم خوبه ...بازم ممکنه آب میخوری درد بگیره ولی دیگه باید باهاش بسازی

ای خدا از دست تو =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...