رفتن به مطلب

خبری از هک ps4 نشده؟

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یکم میشه بیشتر توضیح بدید 

شما و دوستتون ps4 دارید مثلا . یه اکانت usa میسازید برا جفتتون . روی یه کنسول باید active باشه به عنوان primary . روی یه کنسول با همون اکانت لاگین بشه ( توضیحاتش توی نت زیاده )  . بعد شما کارت های شارز psn رو شریکی میخرید . مثلا 50 دلارش 170 هزار . نصف نصف میدید با اون بازی میخرید .

من الان با دوستم همین سیستم رو داریم .  یه ps+ خریدیم با هم (اونم شیر میشه )  و چنتا بازی . کل خرجم تا الان 200 بوده ولی بازیهایی که دارم ( battlefield hardline / rayman / metal gear solid / fifa 15  و دوسه تای دیگس که هنوز فرصت نکردم دان کنم :D )

همه چیز نصف میفته اگه ps+ داشته باشید که یهو تخفیف میخورن بازیها با قیمت مفت میخرید ! مثلا rayman  قیمتش 59 دلاره . آف خورده بود شده بود 12 دلار برای کسایی که ps plus داشتن مثل ما . منم تو همون مهلت خریدمش . یا همین bf hardline قیمتش 59 دلاره من 29 دلار خریدم .

کلا اینجوری نیست که همه بازیا 220 بیفته .  با ps plus هر ماه دوتا بازی رایگان میده ( بازیهای پولی معمولا هم پرطرفدار) . همین خودش خیلی میارزه .

البته شما نیاز به یه اینترنت نامحدود برای دانلود بازی دارید . الان من و دوستم بازیها رو هم نصف نصف دانلود میکنیم ( روش اینم تو اینترنت هست . لینکو با pc درمیارید و با idm میزارید دانلود با قابلیت resume) در صورت نیاز پی ام بدید توضیحات کامل میدم بهتون یا لینکای آموزش رو میدم .

لینک به دیدگاه

از بچه های سایت کسی از این فروشنده ps4 توی پرشین تولز خرید داشته ؟

من از این سایت خریدم :

http://www.bazihaa.net/?product_cat=consol

کلا خرید انلاین هم نداشت :d . دل و به دریا زدیم و پول ریختم حسابش بنده خدا فردا صبش هم فرستاد . کنسول هم پلمب سری1116 هم بود که آخریشه . (البته قبل ار سری ساخت جدید اخری بود :D (

لینک به دیدگاه

من از این سایت خریدم :

http://www.bazihaa.net/?product_cat=consol

کلا خرید انلاین هم نداشت :D . دل و به دریا زدیم و پول ریختم حسابش بنده خدا فردا صبش هم فرستاد . کنسول هم پلمب سری1116 هم بود که آخریشه . (البته قبل ار سری ساخت جدید اخری بود :D (

اینترنت که فکر نکنم نامحدود بتونه بگیره و هزینه های خرید بازی هم برای یک دانش اموز فکر کنم بالا باشه 

اینی رو که توی پرشین تولز زده جیلبرگ PS4  شما باهاش اشنایی دارید ؟ نوشته  با هارد پر از بازی تحویل میده 

لینک به دیدگاه

اینترنت که فکر نکنم نامحدود بتونه بگیره و هزینه های خرید بازی هم برای یک دانش اموز فکر کنم بالا باشه 

اینی رو که توی پرشین تولز زده جیلبرگ PS4  شما باهاش اشنایی دارید ؟ نوشته  با هارد پر از بازی تحویل میده 

داداش اون ضرفیت 3 هست !! درواقع کلاه برداریه ...  ینی این بازی به دونفر فروخته شده . رو کنسول شما نصب میشه بعد اینترنت قطع میشه اکانت deactive میکنن . چون ارتباط با اینترنت نداره فعلا بازی کار میکنه . ولی اصلا معلوم نیس تا کی !! ممکنه فرداش بپره .. هیچ تضمینی هم نمیده .

در ضمن اگه کنسول به اینترنت وصل بشه هم درجا کل بازیا از کار می افتن . . .

اگه برای دانش آموزه Ps3 هک شده بگیر . بهترین و ارزون ترین حالته ... با یه هارد اکسترنال پر بازی سالها سرگرم خواهد بود :D . قبل همین داشتم با یه هارد 1 ترا پر بازی . بازیاش گیگی 100 تومن میفروشن . فقط میمونه هک کردنش که اونم بسته به کرم طرف داره چه قیمتی بزنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من شما کنسول رو بخر، بعد می خوای بازی هکی بازی کنی افلاین ، خب صبر کن تو تعطیلات کریسمس و امثالهم اکثر بازی های پارسال رو مفت بخر بازی کن، هر هفته هم بازی های جدید تخفیف می خورن...! 

اینجوری همه بازی هارو داری بعدم اگه یک بازی انلاین خواستی بزنی راحتی...  ^_^

لینک به دیدگاه

Ps4بخر عشق کنه چند ماه بعد اینکه اومد من خریدم خیلی باحال بود تجربه x1هم داشتم ولی ps4یه چیز دیگس

تو خریدش شک نکن

فک کن اصلا هک نمیشه بعد تصمیم خرید بگیر

لینک به دیدگاه

نه نه نکن این کارو این کار غیر قانونیه و امکان بن شدن کنسول هست ارزششو نداره همون موقع که شروع شد یه تاپیک تو پی تی زدیم برای غیر قانونی بودن این کار ولی اونایی که این کارو انجام میدن جوابگو نشدن حتی با پشتیبان پلی استیشن هم بچه ها مصاحبه کردن و اون هم گفت که غیر قانونیه
لینک به دیدگاه

بابا چی میگین، دیتا!

پسر دایی من دماوند میشینه، رایس رو خرید 25 تومن ، انداخت بالا اومد، بازی هم کرد،،،،

حالا بقیه بازی ها هم بماند، منم باور نکردم تا با چشمان خودم دیدم،

لینک به دیدگاه

درود 

برای یکی از اشناها میخوام کنسول بگیرم موندم ps4 بگیرم یا xbox one 

بیشترین چیزی هم که انتخاب رو برام مشکل کرده هک شدن کنسول ها است و

این که کدوم یکی زودتر هک میشه ؟

من خودم بیشتر PS4 رو دوست دارم ولی این برنامه هایی که SONY روی هکرها در میارم نگرانم کرده 

که این کنسول حالا حالا ها هک نشه و نشه 10-20 عنوان رو در سال با این کنسول بازی کرد 

PC بخر خیال خودتو راحت کن

شاید هزینه اولیه PC خوب نهایتا 4 میلیون باشه . بعدش تا ابد بازی کرکی مجانی بزن به بدن

ولی کنسول اولش 1.5 میلیون پول کنسول میدی هر سال 20 تا بازی 250 هزار تومنی هم حساب کنی طی یک نسل . جمعا پول یه اپارتمان باید بدی خرج کنسول کنی

ویرایش شده توسط VFSDF2
لینک به دیدگاه

خرید دیتا کاری نداره که! بیا منم دیتا order 1886 بدم بهت 10تومن! ولی وقتی نتونی اکانت شو داشته باشی و اون هزینه 50$ یی دیجیتالی بازی رو ندی فایده نداره که نمیتونی پلی کنی! 

اون دوستانی هم که Pc رو پیشنهاد میدن بوی تعصب میدن خوب:) ولی خوب تجربه ای از انحصاری های سونی و کنسول جماعت نداشتن کلا . .. . 

لینک به دیدگاه

اگه 60 فریم برات مهم نیست

اگه با 900p و 1080p 30fps مشکلی نداری

اگه با خرید و یا تعویض بازی های کنسول مشکلی ندارین

PS4 بهتره و انتخاب خوبیه  ... بازی های ناتی داگ رو هم دارین

با این حال XB1 با DX12 شاید بتونه PS4 رو پشت سر بزاره چون امکان استفاده از ESRAM که داره بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

داداش اون ضرفیت 3 هست !! درواقع کلاه برداریه ...  ینی این بازی به دونفر فروخته شده . رو کنسول شما نصب میشه بعد اینترنت قطع میشه اکانت deactive میکنن . چون ارتباط با اینترنت نداره فعلا بازی کار میکنه . ولی اصلا معلوم نیس تا کی !! ممکنه فرداش بپره .. هیچ تضمینی هم نمیده .

در ضمن اگه کنسول به اینترنت وصل بشه هم درجا کل بازیا از کار می افتن . . .

اگه برای دانش آموزه Ps3 هک شده بگیر . بهترین و ارزون ترین حالته ... با یه هارد اکسترنال پر بازی سالها سرگرم خواهد بود :D . قبل همین داشتم با یه هارد 1 ترا پر بازی . بازیاش گیگی 100 تومن میفروشن . فقط میمونه هک کردنش که اونم بسته به کرم طرف داره چه قیمتی بزنه .

درود 

به اینترنت و این حرفها وصل نشه ایا باز مشکلی برای بازیها و یا خود کنسول ایجاد میشه .؟ اگر این راه جواب بده کنسول PS4 میگیرم براش 

و یک مورد دیگه این نسخه های سخت افزاری کنسول PS4 چه فرقی باهم دارند ؟

ایا توی باکس کنسول  تک دستگیره هست یا دو دستگیره اون هم هست و بهترین نسخه این کنسول چی هست ؟

لینک به دیدگاه

درود 

به اینترنت و این حرفها وصل نشه ایا باز مشکلی برای بازیها و یا خود کنسول ایجاد میشه .؟ اگر این راه جواب بده کنسول PS4 میگیرم براش 

و یک مورد دیگه این نسخه های سخت افزاری کنسول PS4 چه فرقی باهم دارند ؟

ایا توی باکس کنسول  تک دستگیره هست یا دو دستگیره اون هم هست و بهترین نسخه این کنسول چی هست ؟

والا به اینترنت وصل نشه هم ممکن پریدنش هست ... کلا اعتباری نیس و اینکه غیر قانونی هم هست . ممکنه اکانته کلا بن بشه بعد که به نت وصل میشه . البته اکانت بن میشه و ربطی به کنسول نداره . حالا فوقش اینه که تست میکنی شما اگه بازیه پرید میری دوباره میریزی .. مشکل اینه که یه دکه شده براشون .بابت این بازی ظرفیت 3 هیچ پولی نمیدن ولی به صد نفر میفروشن ! تازه بعضیا هزینه اشتراک میگیرن ... زیر بار اینا نرین .

از نظر سخت افزاری هیچ فرقی نیست . فقط سری ساخت آخر بگیر که مشکل وای فای حل شده توش .  1116 به بعد . کلا یا سه ماهه اخر 2014 یا سه ماهه اول 2015 . قبلش نگیر

توی باکسش یه دسته هست و یه هندزفری . یه کابل برای شارژ دسته و یه کابل اچ دی ام آی کیفیت خوب .

دو دستش 250 تومن گرون تره که دستش تنها 185 گیر میاد پس اصلا توصیه نمیشه .

لینک به دیدگاه

تصحیح میکنم توی لفظ خود فروشنده ها بهش میگن ظرفیت 1 ... 

ضرفیت دو میشه اینجوری که اکانت رو به شما میدن شما ست میکنی ولی با اکانت خودت بازی میکنی

ظرفیت سوم میشه اینکه اکانت رو میدن شما باید با همون اکانتی که بهت دادن بازی کنی ( نمیتون اکتیو کنی به عنوان اکانت اصلی کنسول )

ظرفیت یک هم اینجوریه که اکانت ست میشه بازی نصب میشه بعد کنسول رو از نت قطع میکنن بعد اکانت رو از توی سایت سونی میارن بالا از اونجا کنسول رو از لیست دیوایسهاش حذف میکنن . اینجوری اگه دیوایس به نت وصل شه سریعا سونی میفهمه و بازی رو بلوک میکنه . . .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...