رفتن به مطلب

فروش 4870X2 خراب (GPU دومش سوخته)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

می خواستم قیمتش کنم ببینم چند فروش میره تا حداقل کمتر ضرر کنم .

6acce72288ff45a7bf5c.jpg

لینک به دیدگاه

اين همون کارت ويويد نيست؟اگر تصوير نده که با توجه به اينکه کولر فاوريکش هم دستکاری شده قيمتی در کل نداره متاسفانه...

لینک به دیدگاه

سلام علی جان من SenatorPC هستم (HOTOverclock) اینم از vivid با هزارجور قرض تونستم بخرم حالا هم اینجوری شد :-?

لینک به دیدگاه

سلام علی جان من SenatorPC هستم (HOTOverclock) اینم از vivid با هزارجور قرض تونستم بخرم حالا هم اینجوری شد :-?

بله شناختم امید جان...

واقعا متاسف شدم! بذارید من پرس و جو کنم ببینم می شه کاری کرد. متاسفانه چون کارت دل و رودش بیرونه خیلی سخت بشه کاری کرد ولی من بازم می پرسم.

کارت رو فعلا نگه دارید

لینک به دیدگاه

سلام .

یه وقت کارتتون رو دور ندازینا @};- . من دارم پرسوجو می کنم ببینم می شه واسش یه GPU جور کرد و اگه جور کردیم می شه تعویضش کرد ، یا چیپ های موریش رو استفاده کرد؟ :-??

لینک به دیدگاه

اين كارت صدمه زيادي ديده . يكي از GPU كاملا سوخته . تو قسمت تغذيه هم چند تا فت خراب داره . من به كمك دوستمون كه تو سافاير دوره ديده سعي كرديم با BGA MACHINE ريوركش كنيم ولي جواب نداد كاملا FAIL شده

لینک به دیدگاه

اگر فت و gpu سالم داشته باشيم اين دوستتون ميتونه با نمونه خراب جابجاشون کنه؟

لینک به دیدگاه

روي كار ريورك 50 به 50 هست . البته حدس اينه وقتي gpu صدمه ميبينه . ممكنه اشكالات ديگه روي برد پيش بياد در كل تضميني نيست . هزينه هر بار rework اين كارت ها به خاطر دقت كار 50 تومن ميباشد .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نمیدونم شما قیمت بدین

در ضمن اصلا نمیشه این کارتو زنده کرد ؟

لینک به دیدگاه

من همون قيمت كه كارت رو هزينه كردم برش ميدارم . واسه دكور ميخوام . عشق ati

لینک به دیدگاه

آقا این کارت موجوده هنوز ؟ مگه مال Vivid نبود ؟ :)?

در هر صورت اگر موجوده من میخوام

لینک به دیدگاه

سلام عرض میکنم

آقا کارت بله یک زمانی برای من بود

گفتم سوء تفاهم نشود برای دوستان خداییش کارت هیچ مشکلی نداشت و براحتی با همین کارت کار میکردم

به دوستمون هم گفتم که خودم تضمین میکنمش که برای شما هم تا مدتها کار خواهد کرد ولی نمیدونم چطور خراب شده

ولی خوب حالا که خراب شده توصیه میکنم پیش خودتون نگهش دارید و به قیمت های بسیار پایین راضی نباش بدیش شاید یکروز فرجی شد و کسی پیدا شد تونست کارت رو درست کنه

:) :lol: :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...