رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام به همگي 

دوستان من ميخوام يه سيستم با قيمت مناسب جمع كنم ميخواستم بدونم كه با cpu core i5 4460 كارت گرافيك gtx 770 بهتره يا  gtx 960 من كه تو بيشتر مقايسات فريم ريت 770 رو برتر ميدونم اما مهدي ليون ميگه 960 بهتره كلا  گيج شدم .از شما ميخوام منو تو اين مورد راهنمايي كنيد و در كنار پاسختون دليلشم بنويسيد.

يه مورد هم هست اونم اينكه ميتونم 4460 رو اوركلاك كنم ؟ چقدر؟ 

دوستان اگه تو اين كارا وارديد لطفا من حقير رو راهنمايي كنيد  @};- 

لینک به دیدگاه

درود

اقا مهدی درست گفتن من هم به شما گرافیک 960 پیشنهاد میکنم شاید در تست ها 770 کمی قویتر باشه اما از دایرکت ایکس 12 به صورت کامل پشتیبانی نمیکنه و مصرف برق بالاتری نسبت به 960 داره.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

یعنی کارتی مثل GTX 670 که خود انویدیا به صورت رسمی اعلام کرده که سری 600 از دایرکت ایکس 12 پشتیبانی میکنه، عملا نمیتونه از dx12 بطور کامل استفاده بکنه!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی کارتی مثل GTX 670 که خود انویدیا به صورت رسمی اعلام کرده که سری 600 از دایرکت ایکس 12 پشتیبانی میکنه، عملا نمیتونه از dx12 بطور کامل استفاده بکنه!؟

خير!

کارت 980TI و Fury X هم نميتونن بطور کامل از تمام قابليت هاي DX12 پشتيباني کنن!

670  که بيش از 3 سال از ورودش به بازار گذشته ...

لینک به دیدگاه

خود شرکتهای amd nvidia  اعلام کردن که هیچ کارتی فعلا وجود نداره که بطور کامل از dx12  پشتیبانی بکنه حتی gtx 980ti.

لینک به دیدگاه

مقایسه ی دو کارت بستگی به کاربری داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...