رفتن به مطلب

پیشنهاد شگفت‌انگیز اینترنت شاتل در تابستان ٩۴

mrezaee
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود عزیزان لیونی

وظیفه خودم دونستم این تاپیک و ایجاد کنم برای دوستانی که شاتل دارن خیلی راحت از این طرح استفاده کنن؛

شاتل طرح تابستانه پیشنهادی برای کاربران گذاشته است.

یکی از پیشنهادهای عالی این شرکت خرید حجم 20 گیگ با تخفیف 40 درصد میباشد.که تا 31 تیر این طرح دائر میباشد.

دوستانی که شاتل دارن تا ساعت 24 امشب میتونن از این حجم با تخفیف 40 درصد برخوردار بشن؛

جزئیات بیشتر:  http://www.shatel.ir/Detail/p15776445.loco

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

مرسی از خبر خوبتون اقای رضایی عزیز. منم اینترنتم شاتله ببینم تخفیفه چیه.

لینک به دیدگاه

مرسی از خبر خوبتون اقای رضایی عزیز. منم اینترنتم شاتله ببینم تخفیفه چیه.

خواهش میکنم.تخفیف برای کل کاربرانی که سرویس اکو دارن + یک سری طرح های دیگه که تو لینک ارائه جزئیات بیشتر هست.

امیدوارم مفید واقع بشه؛

تا الان 2 تا 20 گیگ خریدم.

لینک به دیدگاه

درود

امیدوارم اسیا تک هم از این کارها بکنه.

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

آسیاتک مشکلی که داره اینه که حجم خریداری شده به دوره ی بعد منتقل نمیشه. این خیلی خیلی مشکل بزرگیه خصوصا برای کسایی که ماه به ماه شارژ میکنن. وگرنه از این طرحای تخفیفی بهتر خیلی میذاره آسیاتک شهر ما.

لینک به دیدگاه

آسیاتک مشکلی که داره اینه که حجم خریداری شده به دوره ی بعد منتقل نمیشه. این خیلی خیلی مشکل بزرگیه خصوصا برای کسایی که ماه به ماه شارژ میکنن. وگرنه از این طرحای تخفیفی بهتر خیلی میذاره آسیاتک شهر ما.

مگه شهر با شهر فرق میکنه خدمات؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مگه شهر با شهر فرق میکنه خدمات؟

بله !

این طرح ها رو یکی از نماینده ها میذاره ! مثلا 40 گیگابایت میده با قیمت 20 گیگابایت ...

من خودم معمولا 5+5 استفاده می کنم. :D

لینک به دیدگاه

بله !

این طرح ها رو یکی از نماینده ها میذاره ! مثلا 40 گیگابایت میده با قیمت 20 گیگابایت ...

من خودم معمولا 5+5 استفاده می کنم. :D

داداش شما کدوم شهر هستین ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش شما کدوم شهر هستین ؟؟

شهر قم.

لینک به دیدگاه

بوشهر تازه یک هفتس شاتل اومده ... هنوز فرصت نکردم ای دی اس ال خونه رو ببرم شاتل . طرحاش کلا خوبه ؟ ارزش داره از یه ای اس پی که الان 10 ساله توشم  بیام شاتل ؟

لینک به دیدگاه

بوشهر تازه یک هفتس شاتل اومده ... هنوز فرصت نکردم ای دی اس ال خونه رو ببرم شاتل . طرحاش کلا خوبه ؟ ارزش داره از یه ای اس پی که الان 10 ساله توشم  بیام شاتل ؟

درود

شاتل گزینه خیلی خوبیه نسبت به خیلی شرکت های دیگه؛ ارزش هم داره؛ برای یک بار هم که شده شاتل بخرید و امتحان کنید.

فقط اگر شبانه رایگان داشتید یه مقداری مراعات کنید دانلود بیش از حد نداشته باشید؛ دانلودتون زیادی باشه یه مقداری با افت سرعت مواجه میشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

عالیه

ولی چرا این حرکت رو کرده نمیدونم !! شاید به خاطر دانلود شبانه باشه !! من خودم 3 تا 20 گیگی خریدم تا الان

لینک به دیدگاه

درود

شاتل گزینه خیلی خوبیه نسبت به خیلی شرکت های دیگه؛ ارزش هم داره؛ برای یک بار هم که شده شاتل بخرید و امتحان کنید.

فقط اگر شبانه رایگان داشتید یه مقداری مراعات کنید دانلود بیش از حد نداشته باشید؛ دانلودتون زیادی باشه یه مقداری با افت سرعت مواجه میشید.

من کلا شبا دانلوده تا صبح . ماهی 100 گیگ شاید بیشتر دانلود دارم . . . ینی از این مدل سرویساس که هرچی دانلود کنی سرعتت کمتر میشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 7 تا از این 20 گیگ ها خریدم :دی

لینک به دیدگاه

سلام

عالیه

ولی چرا این حرکت رو کرده نمیدونم !! شاید به خاطر دانلود شبانه باشه !! من خودم 3 تا 20 گیگی خریدم تا الان

درود عطا جان

آره واقعا عالیه؛

پیشنهائهای دیگه هم داشت.

بیشتر به خاطر مشتری مداری و جشنواره؛و اینکه چند سال متوالی شاتل داره رتبه نخست و کسب میکنه؛

هر سال معمولا از شرکت با کلیه کاربرها تماس برقرار میکنن و نظرسنجی و امتیاز دهی برای شاتل و از نظر کاربر میپرسن؛

ولی در کل شاتل خوبه؛

من کلا شبا دانلوده تا صبح . ماهی 100 گیگ شاید بیشتر دانلود دارم . . . ینی از این مدل سرویساس که هرچی دانلود کنی سرعتت کمتر میشه ؟

والا من خودم رو حساب دانلود میکنم بیش از 100 گیگ هم میشه در ماه؛

من 7 تا از این 20 گیگ ها خریدم :دی

فرجام میخوای بترکونی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدا زیاد کنه ماشاله همه انبار کردین، اهتکار نکنین...  :D

اما یک نکته ای رو  بهتون بگم که ترافیک قیمتش هرچی بیشتر بخری کمتر میشه تا جایی که بعد از یک مقداری میرسه به گیگی 1600 تومن... واز اونجایی که اینها اومدن برای 20 گیگ تخفیف گذاشتن در واقع یک جوری تشویق پنهانی به خرید زیاد ترافیک هست که فکر کنم گولشونو خوردین... مثلا همین فرجام عزیز 140 گیگ خریده که 80 گیگ حساب کنی 1600 تومن +20 گیگ فکر کنم 2000 تومن تا همینجور برو جلو به 3800 یا 4000 تومن برسه قیمت هر ترافیک... در واقع اگه یک بسته 200 گیگی خرید می کردین هم همین قیمت در میومد یجورایی... البته شاید اشتباه می کنم اما این شرکت ها عمرا بیان تخفیف بدن توش کلاه سر مردم نگذارند... مخصوصا اونایی که میان می گن هر 3 گیگ خرید 3 گیگ رایگان و هر 5 گیگ 5 گیگ رایگان و بیشتر بدرد اونایی می خوره که ترافیک کم مصرف می کنند و اونایی که تعداد بالا خرید می کنن این زیاد براشون تاثیری نمی گذاره نه اینکه بگیم ضرر کردین نه اما سودی هم نکردین...!  :D

(البته ممکنه درست نباشه اما بنظر من اینجوری میاد و استدلال من این بود :-? )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام میخوای بترکونی 

آره این ماه خیلی دانلودی داشتم و دیدم با این طرح شاتل قیمت گیگ پایین در میاد دیگه زدیم تو کار دانلود :دی

یه مقدار حجم از قبل مونده بود 7 تا هم از این 20 گیگ ها خریدم

تا اینجا 162 گیگ دانلود کردم

qon9pl1qs533p7e165fq_thumb.jpg

(شامل f1 2015 witcher3 sims 4 fifa15 pes2015 project cars و سریال و فیلم) و 62 گیگ دیگه حجم برام مونده نمیدونم چیکارش کنم  =))  

پ ن

الان ملت فکر میکنن کل کله و میان که ثابت کنن که اونها بیشتر دانلود کردن   :D  به خدا چیز ارزش داری نیست بلکه ضرریه که به خودم زدم  و حماقته =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود

اما یک نکته ای رو  بهتون بگم که ترافیک قیمتش هرچی بیشتر بخری کمتر میشه تا جایی که بعد از یک مقداری میرسه به گیگی 1600 تومن... واز اونجایی که اینها اومدن برای 20 گیگ تخفیف گذاشتن در واقع یک جوری تشویق پنهانی به خرید زیاد ترافیک هست که فکر کنم گولشونو خوردین... مثلا همین فرجام عزیز 140 گیگ خریده که 80 گیگ حساب کنی 1600 تومن +20 گیگ فکر کنم 2000 تومن تا همینجور برو جلو به 3800 یا 4000 تومن برسه قیمت هر ترافیک... در واقع اگه یک بسته 200 گیگی خرید می کردین هم همین قیمت در میومد یجورایی... البته شاید اشتباه می کنم اما این شرکت ها عمرا بیان تخفیف بدن توش کلاه سر مردم نگذارند... مخصوصا اونایی که میان می گن هر 3 گیگ خرید 3 گیگ رایگان و هر 5 گیگ 5 گیگ رایگان و بیشتر بدرد اونایی می خوره که ترافیک کم مصرف می کنند و اونایی که تعداد بالا خرید می کنن این زیاد براشون تاثیری نمی گذاره نه اینکه بگیم ضرر کردین نه اما سودی هم نکردین...!  :D

داداش چطور حساب کردی گفتی همین قیمت در میاد؟ :D

شاتل 200 گیگی نداره ، بیشترینش 100 گیگه به با حساب 9 درصد ارزش افزوده گیگی 2090 میافته براتون

اسیاتک هم ارزون ترینش 250 گیگ(بیشتر اجازه نمیده بخری :laughing: ) بخری میشه گیگی 1883

واسه 140 گیگ هم میشه گیگی  1992 تومن

ولی این 20 گیگی شاتل 1680 میشه

آره این ماه خیلی دانلودی داشتم و دیدم با این طرح شاتل قیمت گیگ پایین در میاد دیگه زدیم تو کار دانلود :دی

(شامل f1 2015 witcher3 sims 4 fifa15 pes2015 project cars و سریال و فیلم) و 62 گیگ دیگه حجم برام مونده نمیدونم چیکارش کنم  =))  

پ ن

الان ملت فکر میکنن کل کله و میان که ثابت کنن که اونها بیشتر دانلود کردن   :D  به خدا چیز ارزش داری نیست بلکه ضرریه که به خودم زدم  و حماقته =))

فرجام میخوای بگی بچه پولداری؟ :laughing:

اروجینال میخریدی ارزون تر پات میافتاد =))

لینک به دیدگاه

پ ن

سلام

بالاخره یکی شبیه خودم پیدا شد. :laughing:  :laughing: 

ماه قبل 181 گیگ فقط دانلود!!!

حدودا 5 گیگ اپلود!!!

post-13961-0-96146500-1437594738_thumb.jpg

البته واقعا قصد اثبات چیزی رو ندارم فرجام جان

جهت همزاد پنداری گفتم =)) =))

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام میخوای بگی بچه پولداری؟ :laughing:

اروجینال میخریدی ارزون تر پات میافتاد =))

آره دیگه پولداریه و هزار دردسر =)))

مرد حسابی 4 ماهه میخوام یه گوشیه 500 تومنی بگیرم نمیشه =))  الانم که یه مانیتور lg29 ultrawide خریدم دیگه تا آخر امسال هیچی ندارم جز بدهکاری =))

از بازی ها هم 2 تاش رو اوریجینال خریدم =))) فوتبال ها رو

سلام

بالاخره یکی شبیه خودم پیدا شد. :laughing:  :laughing:

ماه قبل 181 گیگ فقط دانلود!!!

حدودا 5 گیگ اپلود!!!

attachicon.gifUntitled.jpg

البته واقعا قصد اثبات چیزی رو ندارم فرجام جان

جهت همزاد پنداری گفتم =)) =))

یاعلی

سلام علی جان

مال من ارسال رو اصلا نشون نمیده(چون ارسالش رایگانه ) که بدونم چیکار کردم مگرنه بیشتر اوقات آپلودم باید بیشتر باشه  :(

واسه یکی از بچه ها که کارش آپلود ویدئو و سایت و این چیزاست کار آپلود انجام میدم که همشم برام مجانی در میاد  =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود

(البته ممکنه درست نباشه اما بنظر من اینجوری میاد و استدلال من این بود :-? )

درود

معمولا شاتل کلاه سر کاربر نمیزاره؛و انواع طرح ها رو هم برای حال رفاه مشتری انجام میده،؛ شما هر جور از هر طرفی حساب کنید واقعا به صرفست.

پ ن

به سلامتی انشالله همیشه حجم وپولت صد برابر باشه؛ 

ولی واقعا از نظر قیمت عالی بود؛ عالی 

لینک به دیدگاه

پ ن

اون جمع ارسالتو عشقه =))  دهن isp رو رسما مورد عنایت قرار دادی

لینک به دیدگاه

این طرح واسه مرداد تمدید نشده ؟؟؟

من همین الان دیدم :(

ویرایش شده توسط zarin6716
لینک به دیدگاه

این طرح واسه مرداد تمدید نشده ؟؟؟

من همین الان دیدم :(

سلام

من ساعت دوازده و نیم دیدم هنوز بود

برو تو خرید ترافیک اگر کنار 20 گیگ نوشته بود 40% تخفیف بخر

یاعلی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...