رفتن به مطلب

گرافیکی که از 970 قویتر و ارزان تر است!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا ناشکری نکنین قیمتش خدایی عالیه

خوبی برندهایی مثل ZOTAC و GALAX اینه که واردکننده هاشون قیمتاشونو بهردلیل راحت ترمیشکنن بازار رقابتی تری ایجاد میکنن و اون برندهای آقازاده ترو تحت فشار قرار میدن اینش جای شکر داره خداییش پس ZOTAC به سلامت باد!

تا وقتی این دو مدل ZOTAC 780ti با این قیمتهای عالی تو بازار موجودن هر کی از نظر پاور محدودیت نداشته باشه بره سراغ GTX 960 4GB با قیمت یک میلیون به بالا فقط با این دید که جدیدتره یا کم مصرفتره یا ساپورت DX12 بهتری داره خیلی گاگوله بلا نسبت همه چون اختلاف پرفورمنس انقدر زیاده که به هر مزیتی که ۹۶۰ بهش داره میچربه

۹۷۰فرق داره قضیش. از نظر من برتره اختلاف قیمت مدلهای ارزونترش هم حداقل قابل توجیهه همچنان. پرفورمنس خیلی نزدیکه و حتی مدلهای اورکلاک شده ۹۷۰براحتی ۷۸۰تی آی رو میگیرن یک گیگ ویرم بیشتر و ساپورت سطح بالاتر DX12 و مصرف کمتر اینجا وقتی پرفورمنس خیلی نزدیکه بعنوان مزیتهای مهم برجسته میشن (بعضیا ممکنه بگن یک گیگ ویرم بیشتر کشکه و نیم گیگ ویرم بیشتر نداره اما سخت در اشتباهن چون خیلی از عملیات رندرینگ گرافیکی تو بازیها هستن که به حافظه پرسرعت نیاز ضروری ندارن با بهینه سازی درایور انویدیا میشه به همون پارتیشن نیم گیگی کم سرعت وارد بشن بدون اینکه مشکلی در پرفورمنس ایجاد بشه پس اون نیم گیگ هم میتونه بموقعش کارآمد باشه بلامصرف نخواهد بود برخلاف اعتقادی که ممکنه بعضیها داشته باشن)

کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

کلا قیمت کارتهای سری 700 در کل بازار جهانی بعداز اینکه انویدیا این کارتهارو از رده خارج کرد، به شدت کاهش پیدا کرد...

در حقیقت قیمت این کارتهارو از بعضی سایت در حدود 280-270 دولار هم مشاهده کردم، خوب کارتی که قدرت بالایی داره، ولی درایورهاش بهینه نمیشه بطوریکه از 970 هم ضعیفتر هستش در بازی های جدید و دارای ضعف های کمبود مموری و پشتیبانی کامل نکردن از دایرکت ایکس 12 هم هستش، قیمتی بیشتر از این براش نمیشه متصور شد...

در کل تا هفته دیگه ویندوز 10 هم خواهد اومد و متوجه خواهیم شد که روی کدوم کارتها چه تاثیری خواهد داشت...

درایورهای سری 700 بهینه نمیشه؟؟؟!!

لینک به دیدگاه

واقعا عالیه الان مدل amp edition حدود یک میلیون و صد شده الان یه ۹۷۰ حدود یک و پونصد هست ۴۰۰ هزار تومان اختلاف.عالی نیست.

بعید میدونم این قیمت اینجوری بمونه دوباره احتمال زیاد گرون میشه

لینک به دیدگاه

این کارت با این قیمت الان بهترین کار اینکه این کارت رو sli کنیم.

پاورت هم باید عوض کنی

لینک به دیدگاه

واقفعا ادم باید مغز خر خورده باشه بره 960 چهار گیگو بخر وازهیولایی مثل این کارت چشم پوشی کنه 

لینک به دیدگاه

به نظر من این کارت بیشتر به در کسایی میخوره که رندر بر حسب CUDA Cores میگیرم  چون  کارت 780TI تعداد CUDA Cores 2880 تا داره اما 970 تعداد CUDA Cores 1664 هست

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

با اینکه طرفدار amd هستم ولی اگر گرافیک نداشتم توی این رنج قیمت صد در صد این هیولا خفته رو انتخاب میکردم

لینک به دیدگاه

درود . دوستان خريدار كارت هاي گرافيك 770 ، 780 و 780ti  رفرنس هستم . بشتابيد

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال فنی

می شه780  ti   رو با یه 970   sli  کرد؟

لینک به دیدگاه

اولا نه در جواب دوستمون دوما حالا چه کاری ادو سه تومن پول 980ti بخره ۲ تا ازینا میخره هم کیسش شاخ تر میشه هم ارزون تر تمام میشه هم قویتر میشه

والاااااااااااااا

لینک به دیدگاه

اخر ما نفهمیدیم یکی میگه خوبه یکی میگه بده :wacko:  8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولا نه در جواب دوستمون دوما حالا چه کاری ادو سه تومن پول 980ti بخره ۲ تا ازینا میخره هم کیسش شاخ تر میشه هم ارزون تر تمام میشه هم قویتر میشه

والاااااااااااااا

عزیز همینطوری این کارتها ساپورت درایوریشون ضعیف شده ! دیگه SLI کردن و ...

خوبی عرضه این کارت با این قیمت در بازار یه مزیت داره :

فروشندگان 970 نمیتونن کارکرده کارتی که 1400 خریدن رو 1350 بدن =)) (بدلیل پرتقاضا بودن و کمبود 970 در بازار)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درایورهای سری 700 بهینه نمیشه؟؟؟!!

این اسکرین رو قبلا چند جا گذاشتم:

post-10788-0-66362500-1437637757_thumb.jpg

سری 700 روند منفی داشته...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخر ما نفهمیدیم یکی میگه خوبه یکی میگه بده :wacko:  8-}

من تفاوت ها رو میگم شما خودت سبک سنگین کن :

برتری 780TI به 970 :

-عملکرد بهتر در رزولوشن بالای 1080

-قیمت مناسب

برتری 970 به 780TI :

-مصرف کمتر

-دمای کمتر

-ساپورت کامل DX12

-ساپورت درایوری بیشتر

-حجم حافظه بیشتر

-پتانسل اورکلاک بهتر

لینک به دیدگاه

درود

اگر کسی با ویدئو کار می کنه 78ti فوق العاده است. برای پردازش سه بعدی هم توی محدوده ی زیر دو میلیون تومان احتمالا بی رقیب ه. برای sli کردن هم گزینه ی مناسبی ه، چون محصولات ادوبی با سری 7 انویدیا سازگاری خوبی دارند در حالی که برای سری 9 چنین نیست. نرم افزارهای کد و مدل سازی هم تا جایی که می دونم با sli سری 7 سازگار هستند.

توی دو ماه اخیر 8 تا 780ti غیر مرجع از برندهای مختلف گرفته ام با قیمتهای متفاوت، گرانترینش ایسوس بوده نو با گارانتی 1600 و ارزانترینش msi بدون گارانتی 1100. البته قیمت سری هفت مدتهاست شکسته شده منتها توی کشور ما هنوز ملت جان سختی می کنن. با توجه به این که آواژنگ برای این کارتهای زوتاک گارانتی رو به مدت سه سال تمدید کرده، صبح عنان از کف دادم و دو تا خریدم. اگر هفته ی دیگه ارزان تر بشه پشیمان نخواهم شد. اگر واقع بین باشیم ارزان شدن جنسها همیشه به سود مصرف کننده است. یکی از همکاران که سه هفته پیش براش رایانه اسمبل کرده بودم وقتی دیروز قضیه کاهش قیمت رو بش گفتم، پاسخ شایسته ای داد و از اونجایی که نظر من به نظر ایشان نزدیکتر است با کمی دخل و تصرف نقل می کنم:

کسی که با رایانه کار می کنه منتظر کاهش قیمت نمی مونه، چون توی این بازه ی زمانی کارش پیش می ره و اضافه هزینه پرداختی احتمالی رو جبران خواهد کرد. در واقع شخص برای رایانه بودجه ی مشخصی رو در نظر گرفته و متناسب با اون قطعه ها انتخاب می شن. کسانی واقعا از کاهش قیمتها شاکی می شن که توی این مدت کار خاصی که انجامش تفاوتی ایجاد کنه با رایانه شون انجام نداده اند.

گرچه کاهش قیمتها به اونها هم به عنوان مصرف کننده زیانی وارد نمی کنه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به نظرم ارزش خرید نداره 

گلکس مدل 970 قیمتش 1300 هست 

برای 200 تومن بیایم اینو بخریم نه مصرف برقی خوبی داره و کلی مشکلات که دوستان گفتن

به نظرم اصلا ارزش خرید نداره 

وقتی میشه 960 با قیمت 770 خرید مدل گلکس 

چرا مدل گرون قیمت 960 بخریم

دلیل اصلی قیمت پایین باد کردن این کارت ها رو دست فروشنده ها هست 

اما برای کسی که میخاد 960 بخره 1 ملیون اونم برند ها گرون 

این کارت بخره بهتر هست 

اما کسی که میخاد گلکس مدل 970 بخره اصلا 780 ti پیشنهاد نمیدم

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

هزارتومان هم باشه ارزش خرید نداره کجاش از970قویتر؟

هزارجور مشکل داره!

لینک به دیدگاه

هزارتومان هم باشه ارزش خرید نداره کجاش از970قویتر؟

هزارجور مشکل داره!

قوی تر بودن بستگی به کاربرد داره. برای اون مواردی که گفتم قوی تره.
لینک به دیدگاه

قوی تر بودن بستگی به کاربرد داره. برای اون مواردی که گفتم قوی تره.

درود

دقیقا برای کارهای ویدویی و پردازش گرافیکی بهترین گزینه هست مشخصات خیلی خوبی داره

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه ها.

کارت و نمی گم.

نظرات دوستان رو میگم.

خیلی خوبه که ادم اینقدر معلومات داشته باشه و منتقد باشه در حالی که گراف رو سیستم ش 5450 و اینا باشه.

یه جوری حرف میزنید انگار 100 تا رویو فیوری و تایتان زد دادید بیرون.!!!

مشکل !!! بابا دمتون گرم خداییش حال دادین. قیمت ارزش نداره !!! بابا دیگه خیلی دنبال مفتکی هستید.

فقط خودم رو مثال میزنم :

من اگه پولش رو داشتم با کله میرفتم سفارش میدادم.

اصلا هم نظر یه سری از کاربرا برام مهم نیست. چون با این قیمت و قدرت رقیب نداره.

من کارتهای غیر مرجع رو مقایسه کرده ام در نرم افزارهای زیر

Adobe premiere pro cc 2014

adobe after affects cc

grass valley edius 7

970 رو با اختلاف زیاد پشت سر می گذاره، شانه به شانه ی 980 حرکت می کنه و در hdv وقتی لایه های افکت و تنظیم رنگ زیاد باشن گاهی از 980 هم بهتر عمل می کنه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

خیلی خوبه ها.

کارت و نمی گم.

نظرات دوستان رو میگم.

خیلی خوبه که ادم اینقدر معلومات داشته باشه و منتقد باشه در حالی که گراف رو سیستم ش 5450 و اینا باشه.

مشکل !!! بابا دمتون گرم خداییش حال دادین. قیمت ارزش نداره !!! بابا دیگه خیلی دنبال مفتکی هستید.

فقط خودم رو مثال میزنم :

اگر منم پول زیاد داشتم 4 تا کارت K80 رو SLI میکردم :x

لینک به دیدگاه

دوستان گل با اين قيمت فوق العادس . رفرنساتونو بديد به بنده بريد اينو بگيريد . رفرنس سري 7 خريدارم :D

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه ها.

کارت و نمی گم.

نظرات دوستان رو میگم.

فقط خودم رو مثال میزنم :

من پولش دارم ولی 970  میگیرم 200 بالا پایین میشه در اورد ارزش یک نسل عقب بودن و نداشتن دایرکس 12 نداره  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...