رفتن به مطلب

مشورت درباره هدست Logitech G230 Stereo Gaming

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من میخوام هدست Logitech G230 Stereo Gaming رو تهیه کنم منتها قبلش 2 تا سوال داشتم از دوستانی که باهاش کار کردن;

1) آیا گوش کاملا داخل حفره قرار میگیره؟

2) کیفیت صدا و کیفیت ساخت به نسبت قیمت مناسب هست؟

ویرایش شده توسط worldclass
لینک به دیدگاه

درود 

هدست خوبیه با توجه به قیمتش     http://lioncomputer.ir/product/3781/Logitech+G230+Stereo+Gaming+Headset/  

بله گوش کاملا داخل حفره قرار میگیره کیفیت صدا هم تا حدودی میشه گفت خوبه ولی نه عالی ؛؛

ولی این گزینه خیلی بهتره این مدل و خودم دارم واقعا حرف نداره صدا و کیفیت عالی 7.1  واقعا فوق العادست.    http://lioncomputer.ir/product/3443/Logitech+G35+7.1+Surround+Headset/

لینک به دیدگاه

با سلام. گفته های جناب رضایی رو کاملا تایید میکنم و فقط لازم هست 2 نکته رو عرض کنم.

1 : مدلی که مد نظر دارین بر خلاف g35 صداش stereo هست .

2:قسمتی که روی گوش قرار میگیره بجای اینکه حالت چرمی داشته باشه مثل g35 که در استفاده ی طولانی حس گرم شدن نامناسب گوش رو بهتون انقال میده حالتی پارچه ای داره که با وجود اینکه sound isolation (خارج نشدن صدای هدست و کمتر کردن صدای محیط) مانند g35 نداره اما راحتی استفاده در مدت طولانی تر رو نسبت به g35 داره 

لینک به دیدگاه

مدل G430 رو بگیری بهتره اگر بتونی حول وحوش ۳۰۰تومن پیداش کنی میرزه یمدت قیمتش کشیده بود بالا ۳۸۰تومن شده بود نمیرزید چون گزینه های بهتری اونقیمت تو بازار بود.الان آمار ندارم چنده دقیقا قیمتش اما اگه همون ۳۸۰باشه نمیرزه. G430 صدای سوراند مجازی ارایه میده بهت از طریق دانگل یو اس بی همراهی که داره( دانگل رو جدا کنی میشه عملا همون هدست استریوی G230 با رنگ متفاوت اما با دانگل صداش از G230 بهتر میشه) نسبتا خوب هم هست شبیه سازی سوراند مجازیش تنها تفاوتش با این G230 رنگ آبی بالشتکهاش و همون دانگل USB همراهشه بیلد کوآلیتی و سایر خصوصیاتش ظاهر و باطن عین همونه( کیفیت ساخت G230 به نسبت قیمت مناسبه صداشم خوبه دور گوش هم کامل میگیره و نسبتا راحته) ۷۰-۸۰تومن بیشتر پای G430 بدی میرزه بیشتر نه من صداشو شنیدم خوبه هدست تحسین شده ای هم هست کلا نقد منفی بسختی ازش پیدا میکنی G35 و G930 دیگه خیلی گرون میشن اگر بخوای بری روی ۴۰۰تومن به بالا هدستهای خیلی بهتر از اینها هم موجوده

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

ببخشید یه نکته ای رو می خوام اضافه کنم این که خیلی درگیر صدای 7.1 کاناله نباشید من هدست های مشابه رو تست کردم چون این صدای 7.1 حقیقی نیست و مجازیه در نهایت باز هم صدا از دو تا منبع خارج می شه و صدای 7.1 کاناله ی واقعی رو ارایه نمی ده و برتری فوق العاده ای نسبت به استریو نداره نداره.

صدای 7.1 کاناله ی حقیقی هم قیمتش بالاست و هدست های بالای 600-700 تومن باید خریداری کنید که فکر نمی کنم بخواید همچین بودجه ای رو بذارید.

البته باز هم اگر شما خواستید می تونید خودتون با استفاده از نرم افزار هایی که هست صدای استریو رو به 7.1 تبدیل کنید که اون وقت صدای 7.1 کاناله مجازی رو هم خواهید داشت که توی بازی های اول شخص معمولا به درد می خوره. پس خیلی خودتون رو معطل این مشخصه نکنید کیفیت صدا و کیفیت ساخت و راحتی هدفون براتون مهم تر باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...