رفتن به مطلب

ناسازگاری رم جدید و بوق زدن

CorelMaster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان در قسمت بایوس اصلا بالاتر از 300Mhz ندارد چه کار کنم ؟

درود

رم 4 گیگ DDR3 دیگه ای در دسترس ندارین؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اشکال نداره دوباره میتونی برگردونی به حالت اول.شما باید اینو دانلود میکردی Enhance memory compatibility( بهبود سازگاری حافظه) منظورم اپدیت f2.

قبل از اینکه بایوس را آپدیت کنم ورژن بایوس F2 بود.

یه عکس از بایوس بزار ببینم ...

یه بار کلیر بایوس کن دوباره آپدیت کن ...اگه نشد روش دوستمون ... اگه هم نشد یه نسخه قبل تر رو آپدیت بزن

post-16551-0-44979800-1437855227_thumb.jpg

post-16551-0-64037700-1437855238_thumb.jpg

post-16551-0-31467400-1437855249_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

طبق گفته ی خود سایت گیگابایت ، این مادربرد فقط با رم های فرکانس 1333 به پایین جواب میده و عمل کاهش فرکانس در حالتی که شما تصویر ندارید با رم جدید که قابل اجرا نیست

اینم لیست رم های پشتیبانی شده مادربرد شما

mb_memory_ga-ep41t-usb3.pdf

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما همون f2 رو نصب کن بعد تو بایوس فرکانس رو 1066 قرار بده .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما همون f2 رو نصب کن بعد تو بایوس فرکانس رو 1066 قرار بده .

زمانی که ورژن بایوس F2 بود نیز امتحان کردم و بایوس دقیقا مثل الان بود و فرکانس 1066 وجود نداشت.

به هر حال از کلیه دوستان بابت راهنمایی تشکر می کنم ، فردا مادربرد را به همراه رم پیش دوستم می برم تا شاید ایشون کاری بتوانند انجام دهند.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همونطوری که در پست اولم عرض کردم مادر برد شما این رم رو ساپورت نمیکنه حالا با تعویض بایوس یا کلیر کردن چه اتفاقی قراره بیفته نمیدونم

مدل مادربردتون قدیمی هست و بایوس هاشم مال ۵سال پیشه

توقع نداشته باشید تعویض بایوس شق القمر کنه

از لیست رمهایی که مادربردتون ساپورت میکنه یک نمونه قابل دسترس انتخاب و تهیه بفرمایید

موفق باشید

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من این رم را برای این مادربرد نخریدم زیرا قصد دارم تا اواسط شهریور یک مادربرد سوکت LGA1150 تهیه کنم.

لینک به دیدگاه

شما اگر قصدتون خرید برد بالاتر بوده دوست عزیزم باز هم نباید این رمو میگرفتی، اگر H میخواستین بگیرین که باید 1600 میگرفتین یا اگر سری Z میخواستین بگیرین که فرکانس بالاتر به نفعتون بود.

لینک به دیدگاه

شما اگر قصدتون خرید برد بالاتر بوده دوست عزیزم باز هم نباید این رمو میگرفتی، اگر H میخواستین بگیرین که باید 1600 میگرفتین یا اگر سری Z میخواستین بگیرین که فرکانس بالاتر به نفعتون بود.

اگه برد سری H تهیه کنم در قسمت بایوس قابلیت تنظیم فرکانس وجود دارد ولی این مادربرد قدیمی قابلیت تنظیم فرکانس ندارد یا اگه دارد باعث سردرگمی می شود.

لینک به دیدگاه

اگه برد سری H تهیه کنم در قسمت بایوس قابلیت تنظیم فرکانس وجود دارد ولی این مادربرد قدیمی قابلیت تنظیم فرکانس ندارد یا اگه دارد باعث سردرگمی می شود.

بازهم سری H که بگیری دوباره باید دستی روی 1600 ست کنی ...فقط سری Z  و X  فرکانس بالای 1600 دارن ... البته چند وقت پیش مثل اینکه با آپدیت بایوس میشد بعضی مادربردها رو بهش قابلیت پشتیبانی از رم های فرکانس بالا اضافه کرد ... دقیق ترش رو بازهم از بچه ها بپرس

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام خسته نباشيد منم همين مشكل رو دارم ولي وقتي ك اونو گذاشتم بوق زد.نفميدم از چيه رام قبل رو در اوردم اونو زدم بعد دوباره همونجور شد.  الان كه حتي رام خودم رو هم ميزارم دوباره همون صدا رو ميده يعني رام خودم  رو هم نميشناسه من الان بايد چيكار كنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام ، 

کامپیوتر رو که روشن میکنم ابتدا یه بوق بلند ، چهار بوق کوتاه و نه بوق کوتاه پیاپی میزنه ، و صفحه مانیتور سیاهه و ویندوز بالا نمیاد

رم رو که عوض کردم بوق نمیزنه، اما باز هم صفحه مانیتور سیاهه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 83770437 گفته است :

سلام ، 

کامپیوتر رو که روشن میکنم ابتدا یه بوق بلند ، چهار بوق کوتاه و نه بوق کوتاه پیاپی میزنه ، و صفحه مانیتور سیاهه و ویندوز بالا نمیاد

سلام.مشخصات سیستم و رم هایی که میزارید رو نگفتید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، 83770437 گفته است :

سلام ، 

تاپیکو گشتی از زیر یه مشت خاک کشیدی بیرونا!!!!!!!!

سیستم چیه؟این مدل بوق فک کنم مال بایوس فونیکس باشه... سیستمت خیلی قدیمیه فک کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...