رفتن به مطلب

تاپیک جامع خمیرهای سیلیکون و حرارتی + نظر سنجی

بین خمیر های سیلیکون زیر کدوم رو ترجیح میدین؟ (نسبت به قیمتش)  

244 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بین خمیر های سیلیکون زیر کدوم رو ترجیح میدین؟ (نسبت به قیمتش)

• Deepcool z3 - 13000T
      3
    • Deepcool z5 - 13000T
      22
    • Deepcool z9 - 25000T
      29
    • ThermalRight CF3 - 26000T
      99
    • Arcitic mx-4 - 36000T
      12
    • Noctua NT-H1 - 40000T
      63
    • خمیر استوک خود فن - اشانتیون
      16

Recommended Posts

در هم اکنون، Aimbot گفته است :

این نسخه gaming oc هست البته که چند درجه داغ تره بخاطر اورکلاک کارخونه. عکس هم دمای دلتا T هست که یعنی باید + دمای اتاقی بشه که منتقد متاسفانه اینو ذکر نکرده (احتمالاً چون موقع تست گرافیک های دیگه دمای اتاق فرق داشته کمی). 

داخل نتیجه گیریش هم اینو گفته :

Thermal performance is great too; a delta T of 44°C is technically better than we saw from MSI and Nvidia, but 2°C is not significant in this test – all three cards run nice and cool. Pleasingly, Gigabyte isn’t just ramping its fan really high to get this result; we found the noise output nicely balanced and not intrusive.

بعد از اورکلاک :

cooler still maintained a nice balance of noise and thermals with only a slight increase in fan speed and a moderate 4°C rise in delta temperature.

حالا من طرفداری کولینگ این کارت رو نمیکنم ولی دمای 85 درجه با دور فن صد در صد  بعد از تعویض خمیر و آندرولت خیلی بالا هستش , اونم وقتی که بقیه تو تست ها (سرعت فن اتوماتیک) دمای خیلی پایینتری داشتن در حد 63تا68 درجه :

qpc.thumb.PNG.ce2aa92816ce52833578f25897cedcab.PNG

دوست عزیز من از خودم در نیاوردم صرفا نظرات مصرف کنندگان در امازون رو خوندم کولر ضعیف هست به قطع یقین مدل 3 فنش رو همین حسن خودمون داره دماش حدود 75 درجست اونم برای کارت 1660TI به نظرت دمای کارت 2060 سوپر با کولر ضعیف تر نسبت به مدل حسن باید چند باشه؟ در ضمن GAMING OC کولرش بهتر هست از کارت WINDFORCE و 4 تا لوله انتقال دهنده در اون استفاده شده شما جواب خودتون رو دادید با این عکس تست furmark اصلا مقیاس خوبی نیست برای سنجش دما کسی که نمی خواد 1 ساعت furmark بازی کنه دمای 5700xt به نظرت در هیچ بازی حتی به 96 هم نزدیک میشه اونم در مدل aib در هر صورت کارت استارتر سالم هست و کافی هست نظرات کاربران رو در سایت امازون بخونید البته دمای 85 درجه مشکلی ایجاد نمی کنه اگر حساسیتی نداشته باشی شخصا کارت vega 64 رفرنس رو که خریدم روز اول کلی روی دمای 84 شکنجش کردم و مشکلی نداشت اما اینکه کارت گیگابایت اینقدر بد عمل می کنه 2 موردش رو تا حالا شخصا دیدم یکی این دوستمون یکیم حسن جان اون مورد 1660ti هم با کلی گشت و گذار فهمیدیم مشکل از خود کولر هست هر چند بنچمارک سایت guru3d یک چیز دیگه می گفت!!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 246
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود ممنون از تذکر هر چند ترجیحم به این هست که دمای نهایی در چارت باشه این سایت techpowerup بدعادتم کرده😄 اها تا هستین بپرسم خمیر master gel pro رو استفاده کردین؟ نظرتون در موردش چیه؟ در مقایسه سایت guru3d که برای ایرکولر سربلند بود قصدم این هست برای 5820k و rx 580 استفادش کنم و یک حالی به سیستم بدم

یکبار برای سیستم یکی از دوستان تعویض خمیر کردم و متاسفانه نشد خودم کامل تست کنم ولی تا جایی که یادمه نتایج رضایت بخش بود.

راستی ml240l دارم و خمیرش رو دست نخورده گذاشتم شاید مسترژل باشه. اگر وقت شد پیداش کردم تست می کنم و بهتون میگم/

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز من از خودم در نیاوردم صرفا نظرات مصرف کنندگان در امازون رو خوندم کولر ضعیف هست به قطع یقین مدل 3 فنش رو همین حسن خودمون داره دماش حدود 75 درجست اونم برای کارت 1660TI به نظرت دمای کارت 2060 سوپر با کولر ضعیف تر نسبت به مدل حسن باید چند باشه؟ در ضمن GAMING OC کولرش بهتر هست از کارت WINDFORCE و 4 تا لوله انتقال دهنده در اون استفاده شده شما جواب خودتون رو دادید با این عکس تست furmark اصلا مقیاس خوبی نیست برای سنجش دما کسی که نمی خواد 1 ساعت furmark بازی کنه دمای 5700xt به نظرت در هیچ بازی حتی به 96 هم نزدیک میشه اونم در مدل aib در هر صورت کارت استارتر سالم هست و کافی هست نظرات کاربران رو در سایت امازون بخونید البته دمای 85 درجه مشکلی ایجاد نمی کنه اگر حساسیتی نداشته باشی شخصا کارت vega 64 رفرنس رو که خریدم روز اول کلی روی دمای 84 شکنجش کردم و مشکلی نداشت اما اینکه کارت گیگابایت اینقدر بد عمل می کنه 2 موردش رو تا حالا شخصا دیدم یکی این دوستمون یکیم حسن جان اون مورد 1660ti هم با کلی گشت و گذار فهمیدیم مشکل از خود کولر هست هر چند بنچمارک سایت guru3d یک چیز دیگه می گفت!!!

من که نگفتم از خودتون در میارید ! داخل mindfactory و newegg و آمازون و ... خریدارها اعداد خیلی متفاوتی دادن (در حد 20تا25 درجه). چنل JarrodsTech هم دمای حداکثر رو 79 زده.

تست tomshardware که میگه نسخه windforce دو درجه خنک تر بوده نسبت به gaming oc .

4nWUFeJzNtnMDpfZ56NAra-650-80.thumb.jpg.b2c07459ee1fbfec631b8b46b653c35f.jpg

دلیلش هم خنک کننده نیست . همونطور که گفتم نسخه gaming oc اورکلاک کارخونه هست و فرکانس خیلی بالاتری داره در حالت عادی(+دمای بالاتر/مصرف بالاتر).

وقتی میخواید تست دما بگیرید باید از سنگین ترین استرس تست ها استفاده کنید دیگه. اون دمای 5700xt در واقع junction هست که یوتیوبر نگفته (البته سنسورهای این کارت واقعاً غلط اندازه) و دمای واقعی چیپ حدود 85 درجس چون از همون کولر رفرنس استفاده شده (مدل radeon بوده , با nitro و pulse و ... اشتباه نگیرید ). دمای کارت رفرنس amd از دیرباز که من یادمه افتضاح بوده. نسخه anniversary که timmy joe میخواست بررسی کنه بعد از فقط 3 ساعت بازی نابود شد 😐 خودمم 290x داشتم که دما راحت میرفت 90 درجه و با خودم عهد بستم دیگه گرافیک amd نخرم 😂

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

اگه در حد اول دبستان سواد داشتی، متوجه میشدی که بحث تو بخش:

بیسواد شمایی چون ایشون گفت پردازنده، حرفی از گرافیک زدن مگه؟ :-))))))))))) اصلا اینجا تایپک گرافیکیه درست ایشونم  اسپم داد، شما پردازنده رو گرافیک خوندی؟ 

از دید شما به gpu پردازنده میگن؟

😂😂به اون پردازنده گرافیکی میگن 🙂

شما که جهشی خوندی، اینارو جا گذاشتی من سوادم درسته 

در 2 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

این به بعد هم لطف کن به پست های من جواب نده! 

معلومه که دیگه پیام نمیدم چون دیگه نمیخوام ارزش خودمو پایین تر بیارم

ولی هرجا اطلاعات غلط بدید صلاح بدونم جواب میدم 

البته با احترام.🌹

ویرایش شده توسط M_R
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، M_R گفته است :

50 میمونه؟ یا نه میره بالاتر

اگه تو 70 اینا میمونه اوکیه بابا الکی اذیت نکن خودتو

بالاتر هم میره تا ۷۱ بعدش خیلی آرووم بالا میره نهایتا تا ۷۶درجه

ولی چیزیکه جلب توجه میکنه (البته موقع تست فیورمارک) از دمای معمولی حدود ۳۰ درجا تا ۵۰ میره.

ممنون 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

من که نگفتم از خودتون در میارید ! داخل mindfactory و newegg و آمازون و ... خریدارها اعداد خیلی متفاوتی دادن (در حد 20تا25 درجه). چنل JarrodsTech هم دمای حداکثر رو 79 زده.

تست tomshardware که میگه نسخه windforce دو درجه خنک تر بوده نسبت به gaming oc .

4nWUFeJzNtnMDpfZ56NAra-650-80.thumb.jpg.b2c07459ee1fbfec631b8b46b653c35f.jpg

دلیلش هم خنک کننده نیست . همونطور که گفتم نسخه gaming oc اورکلاک کارخونه هست و فرکانس خیلی بالاتری داره در حالت عادی(+دمای بالاتر/مصرف بالاتر).

وقتی میخواید تست دما بگیرید باید از سنگین ترین استرس تست ها استفاده کنید دیگه. اون دمای 5700xt در واقع junction هست که یوتیوبر نگفته (البته سنسورهای این کارت واقعاً غلط اندازه) و دمای واقعی چیپ حدود 85 درجس چون از همون کولر رفرنس استفاده شده (مدل radeon بوده , با nitro و pulse و ... اشتباه نگیرید ). دمای کارت رفرنس amd از دیرباز که من یادمه افتضاح بوده. نسخه anniversary که timmy joe میخواست بررسی کنه بعد از فقط 3 ساعت بازی نابود شد 😐 خودمم 290x داشتم که دما راحت میرفت 90 درجه و با خودم عهد بستم دیگه گرافیک amd نخرم 😂

دوست عزیز شما اینجا هم جواب خودتون رو دادید وقتی برای یک کارت 20 درجه اختلاف دما وجود داره اونم تو بررسی های مختلف دست یوزر و بررسی کننده قطعا سیستم کولینگ این وسط مشکل داره به فرض خودم 1070 amp extreme خریدم دماش رو سایت ها 66 زده بودن برای منم همین بود نه اینکه 20 درجه اختلاف باشه چیزی که سر استارتر این تاپیک اومده اینکه چرا شما اصرار دارین گندکاری گیگابایت رو ماست مالی کنید حقیقتش من متوجه نمیشم البته مشکلی ندارم با بحث منطقی ولی شما اصلا سایز کولر این کارت رو دیدین اصلا دیدین چندتا هیت پایپ داره اینکه صرفا بریم بررسی بخونیم دردی از استارتر دوا نمی کنه من همینجا بحث رو تموم می کنم تا شما تمام بررسی های اینترنت رو برای دفاع از این کارت به من نشون ندادین

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

بالاتر هم میره تا ۷۱ بعدش خیلی آرووم بالا میره نهایتا تا ۷۶درجه

ولی چیزیکه جلب توجه میکنه (البته موقع تست فیورمارک) از دمای معمولی حدود ۳۰ درجا تا ۵۰ میره.

ممنون 

اون درجا رفتن از 30 ب50 تقریبا میشه گفت خمیر به مرز عمرش نزدیکه

ولی اگه میتونید قبل از رسیدن به 60 یا 65 درجه فن هارو در دور 50 درجه تنظیم کنیم و نسبت های معقولی بدید مثلا برا 80 درجه بدید 100درصد برای 40درجه 30درصد 

اینطوری

اگه دما درست شد که احتمال میدم میشه هیچ ولی اگه نشد یا خمیر عوض کن یا اینکه فرکانسو 100تا بزن تو سرش و فرکانس مموری رو ببر بالا 

هم دما میخوابه هم فریم عوض نمیشه شاید بهترم بشه! 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

خیر داداش این خمیر نهایتا ضریب انتقال حرارتیش 2 باشه یکی از این ارزونا خونه دارم البته رنگش خاکستری هست گذاشتم جعبه ابزارم هر وقت دوستی اشنایی گرافیکش از این ارزونا مثل 5450 یا 5670 خلاصه کارتی که tdp پایین داره و خمیرش خشک شده باشه ارزش تعویض داره کارت rx 580 خمیرش رو عوض کردی با این فکر دمای 84 ثابت باش زیرلود با این خمیر😂

والا بی خواب زد به سرم خمیرشو عوض کردم با همین، خمیر خودش خاکستری و کمی سفت بود و درحال خشک شدن.

ولی اصلا یک درجه هم پایین نیومد 🤭

بازم خوب خداروشکر بالاتر از قبل هم نرفت

فقط اضافه کاری بود 😀

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، aVaOMi گفته است :

والا بی خواب زد به سرم خمیرشو عوض کردم با همین، خمیر خودش خاکستری و کمی سفت بود و درحال خشک شدن.

ولی اصلا یک درجه هم پایین نیومد 🤭

بازم خوب خداروشکر بالاتر از قبل هم نرفت

فقط اضافه کاری بود 😀

خداییش بد نیست برای خمیر 10 تومنی مدل کارت چی هست؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

یوزر و بررسی کننده قطعا سیستم کولینگ این وسط مشکل داره

شاید واقعا تکنسین اینجا شل گرفته. 

چون دمای خوبم ازش هست

این بستن کولر و خمیر زدن کار تکنسینه، اتوماتیک نیست 

ویرایش شده توسط M_R
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

ن، خمیر خودش خاکستری و کمی سفت بود و درحال خشک شدن

پس درست گفتم به پایان عمرش نزدیکه

🙂

حالا پول دستت میاد یه خوبشو میخری

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خداییش بد نیست برای خمیر 10 تومنی مدل کارت چی هست؟

نه دادا خمیرشو قبلا ۱۷ خریدم همین دیروز بازش کردم، ولی قیمت الانش حدود ۳۰تومنه، دیگه ده تومن فحش هم نمیدن 😄

کارت بنده Biostar RX580 4G هستش

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، M_R گفته است :

اون درجا رفتن از 30 ب50 تقریبا میشه گفت خمیر به مرز عمرش نزدیکه

ولی اگه میتونید قبل از رسیدن به 60 یا 65 درجه فن هارو در دور 50 درجه تنظیم کنیم و نسبت های معقولی بدید مثلا برا 80 درجه بدید 100درصد برای 40درجه 30درصد 

اینطوری

اگه دما درست شد که احتمال میدم میشه هیچ ولی اگه نشد یا خمیر عوض کن یا اینکه فرکانسو 100تا بزن تو سرش و فرکانس مموری رو ببر بالا 

هم دما میخوابه هم فریم عوض نمیشه شاید بهترم بشه! 

ممنون عزیز

راهنمایی کامل و عالی 🙏🏽🌷

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

نه دادا خمیرشو قبلا ۱۷ خریدم همین دیروز بازش کردم، ولی قیمت الانش حدود ۳۰تومنه، دیگه ده تومن فحش هم نمیدن 😄

کارت بنده Biostar RX580 4G هستش

این خمیرها تا جایی که می دونم همه توسط شرکت چینی halnziye ساخته میشن که در ایران با اسم های من دراوردی xp یا venus یا چندتا برند متفرقه دیگه فروش میرن قیمت خاکستریش حدود 10 بود الان شده 13 حالا گلدش گرونتره خبر ندارم کارایی رنگ گلد و خاکستری با توجه به مشخصات یکسان قاعدتا باید یکی باشه

silicon.PNG

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

چینی halnziye ساخته

نه اسم خمیرش sylon kyslon یه همچین چیزیه  دقیق یادم نیستش ولی اره برند خاصی نیست که سایت داشته باشه

لینک به دیدگاه

دوستان خمیر mx4 روی asus rx 580 dual هست خمیر خوبیه؟

با اندرولت به 70 نمیرسه ولی روی دیفالت حداکثر تا 78 میره. البته کولر و هیت سینک کارت هم درپیت و کوچیکه 😂 هیت سینک کارت داغ میشه ولی خود کارت هم داغه بخاری هست واسه خودش

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M_R گفته است :

نه اسم خمیرش sylon kyslon یه همچین چیزیه  دقیق یادم نیستش ولی اره برند خاصی نیست که سایت داشته باشه

😂 عجب اسمی!!! این خمیر سرنگیا مال همین شرکتیه که گفتم رنگ گلدم پیدا کردم چینی اصل 20😂ایرانی فیک و تقلبی 15 تومن😂😂😂

hal.PNG

xp.PNG

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، alireza_r15 گفته است :

دوستان خمیر mx4 روی asus rx 580 dual هست خمیر خوبیه؟

با اندرولت به 70 نمیرسه ولی روی دیفالت حداکثر تا 78 میره. البته کولر و هیت سینک کارت هم درپیت و کوچیکه 😂 هیت سینک کارت داغ میشه ولی خود کارت هم داغه بخاری هست واسه خودش

قبلا rx 580 dual زمان ماین برای رفیقم تعداد خریدم و تست کردم دقیقا مثل کارت استارتر از لحاظ کولینگ جالب نبودن دما 78 بد نیست خوبم نیست بله هیت سینک ضعیفی داره این کارت و خیلی از دست خمیر کاری برنمیاد ایسوز فقط سری استریکس بقیه سریاش به درپیتی میان رده های مدل های شرکتای دیگن

asus-rx580-dual-review12.jpg

لینک به دیدگاه

یه چیزی واقن جالب بود اومدم بک پلیت گرافیکو برداشتم گفتم شاید هوای گرم پشتش حبس بشه ولی وقتی کارتو وصل کردم سیستم ک روشن شد دما همینجور از هفتاد هشتاد بالا پایین میکرد اونم توی حالت بیکاری ...هیچ پدی هم بین بک پلیت و pcb نبود ...واقن عجیبه یه بک پلیت پلاستیکی چطوری دمارو ثابت نگه میداره !!!یه چیزی عجیبیه این کارت ظاهرا فنش کار خاصی نمیکنه فقط سنگینش کرده 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Reza6979 گفته است :

یه چیزی واقن جالب بود اومدم بک پلیت گرافیکو برداشتم گفتم شاید هوای گرم پشتش حبس بشه ولی وقتی کارتو وصل کردم سیستم ک روشن شد دما همینجور از هفتاد هشتاد بالا پایین میکرد اونم توی حالت بیکاری ...هیچ پدی هم بین بک پلیت و pcb نبود ...واقن عجیبه یه بک پلیت پلاستیکی چطوری دمارو ثابت نگه میداره !!!یه چیزی عجیبیه این کارت ظاهرا فنش کار خاصی نمیکنه فقط سنگینش کرده 

داداش کولر وصله به بک پلیت شما که باز کردی کولرتم شل بوده که دمات رفته بالا 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

داداش کولر وصله به بک پلیت شما که باز کردی کولرتم شل بوده که دمات رفته بالا 

منطقیه ..هرچند پیچاشو هم سفت بستم ولی شاید خوب نچسبیده ...کیسو هم به حالت خوابیده گذاشتم بازم همون بود دماش ...پشتش 7 پیچ داره وقتی هم بازش میکنی با سه تا پیچ بک پلیت و کارت به هم وصله  

لینک به دیدگاه

اینکه چرا شما اصرار دارین گندکاری گیگابایت رو ماست مالی کنید حقیقتش من متوجه نمیشم 

tara.PNG.4fdef5b912f1dc6b7ef608a2921787aa.PNG

دوست عزیز شما اینجا هم جواب خودتون رو دادید وقتی برای یک کارت 20 درجه اختلاف دما وجود داره اونم تو بررسی های مختلف دست یوزر و بررسی کننده قطعا سیستم کولینگ این وسط مشکل داره به فرض خودم 1070 amp extreme خریدم دماش رو سایت ها 66 زده بودن برای منم همین بود نه اینکه 20 درجه اختلاف باشه چیزی که سر استارتر این تاپیک اومده اینکه چرا شما اصرار دارین گندکاری گیگابایت رو ماست مالی کنید حقیقتش من متوجه نمیشم البته مشکلی ندارم با بحث منطقی ولی شما اصلا سایز کولر این کارت رو دیدین اصلا دیدین چندتا هیت پایپ داره اینکه صرفا بریم بررسی بخونیم دردی از استارتر دوا نمی کنه من همینجا بحث رو تموم می کنم تا شما تمام بررسی های اینترنت رو برای دفاع از این کارت به من نشون ندادین

فکر نکنم دلیل واقعیش این باشه اگه همه از یک مدل استفاده کرده باشن . مثلاً کارت منم دماش 65 درجه هست تو فول لود و داخل نقدها تا 72 درجه (تا اینجا که تقریباً عادیه بخاطر محیط کاملاً متفاوت تست) و تو نظرات کاربرها تا 90 درجه (که یا مشکل خمیر بوده یا رایزر یا هیت سینک اتصال خوبی نداشته یا ... ولی حداقل یه دلیلی بوده ) دیدم . هیت سینکش , تقریباً رقابت داره با رفرنس amd .ولی به هر جهت فکر کنم دلیل واقعی این همه تفاوت رو حتی با تنظیم fan curve و آندرولت با نقد بقیه فهمیدم , انگاری گیگابایت دو تا مدل windforce داره و نسخه 2 هیت سینکش بنظر میاد بیشتر فین داشته باشه , احتمالاً همون رو دادن دست منتقدها . مدلی هم که تو ایران موجود هست نسخه اوله . قبلاً دیده بودم گیگابایت مادربورد با vrm چهار فاز رو 8فاز جا بزنه برای b450ها یا از اینجور فریب های تبلیغاتی ولی این تو سطح خیلی بالاتری قرار داره 😐

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

tara.PNG.4fdef5b912f1dc6b7ef608a2921787aa.PNG

فکر نکنم دلیل واقعیش این باشه اگه همه از یک مدل استفاده کرده باشن . مثلاً کارت منم دماش 65 درجه هست تو فول لود و داخل نقدها تا 72 درجه (تا اینجا که تقریباً عادیه بخاطر محیط کاملاً متفاوت تست) و تو نظرات کاربرها تا 90 درجه (که یا مشکل خمیر بوده یا رایزر یا هیت سینک اتصال خوبی نداشته یا ... ولی حداقل یه دلیلی بوده ) دیدم . هیت سینکش , تقریباً رقابت داره با رفرنس amd .ولی به هر جهت فکر کنم دلیل واقعی این همه تفاوت رو حتی با تنظیم fan curve و آندرولت با نقد بقیه فهمیدم , انگاری گیگابایت دو تا مدل windforce داره و نسخه 2 هیت سینکش بنظر میاد بیشتر فین داشته باشه , احتمالاً همون رو دادن دست منتقدها . مدلی هم که تو ایران موجود هست نسخه اوله . قبلاً دیده بودم گیگابایت مادربورد با vrm چهار فاز رو 8فاز جا بزنه برای b450ها یا از اینجور فریب های تبلیغاتی ولی این تو سطح خیلی بالاتری قرار داره 😐

اتفاقا مال من ورژن دوعه ...چیزی ک به قول خودشون گفتن بهتر خنک میکنه ...ولی هیچ فرقی با قبلی نداره فقط بایوسش اپدیته 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Reza6979 گفته است :

اتفاقا مال من ورژن دوعه ...چیزی ک به قول خودشون گفتن بهتر خنک میکنه ...ولی هیچ فرقی با قبلی نداره فقط بایوسش اپدیته 

از نظر ظاهر و کولینگ که کمی فرق دارن . احتمالاً گارانتی هم خیلی راحت بگه دما عادی هست و راحت شونه خالی میکنه. فکر نکنم کارت کاستوم با وضع بدتر از این بشه پیدا کرد , یادم باشه اگر خواستم گرافیک گیگابایت بخرم اول تا ماتحتش رو بررسی کنم ...

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، M_R گفته است :

بیسواد شمایی چون ایشون گفت پردازنده، حرفی از گرافیک زدن مگه؟ :-))))))))))) اصلا اینجا تایپک گرافیکیه درست ایشونم  اسپم داد، شما پردازنده رو گرافیک خوندی؟ 

از دید شما به gpu پردازنده میگن؟

😂😂به اون پردازنده گرافیکی میگن 🙂

شما که جهشی خوندی، اینارو جا گذاشتی من سوادم درسته 

معلومه که دیگه پیام نمیدم چون دیگه نمیخوام ارزش خودمو پایین تر بیارم

ولی هرجا اطلاعات غلط بدید صلاح بدونم جواب میدم 

البته با احترام.🌹

پردازنده یعنی CPU !؟

GPU مخفف چیه؟

central processing unit
graphical processing unit
Neural Processing Unit
Vision processing unit
Physics processing unit
Synergistic Processing Unit
Tensor processing unit
و...

همشون پردازنده هستند!

فقط یکی پردازنده مرکزیه! یکی پردازنده گرافیکیه! و ...

هر چقدر تلاش میکنی، بیشتر ثابت میکنی که ...😂😂

ویرایش شده توسط babak1388
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...