رفتن به مطلب

هنگام بازی با این ارور مواجه میشم !!!

taha.332
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان  من در حین بازی های مختلف با این ارور مواجه میشم چیکار کنم

Display driver stopped responding and has recovered" error in Windows 8.1

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل از درایور کارت گرافیکه من یه بار درایور پاک کردم دوباره جدیدش دانلود و نصب کردم ok شد.

لینک به دیدگاه

این مشکل ممکن است به دلایل زیر بوجود بیاید :

– نیاز به نصب نسخه جدید درایور کارت گرافیک روی کامپیوتر شما .

– افکت های گرافیکی بیش از حد و یا تعداد زیادی از برنامه هایی که در پس زمینه اجرا شده و ممکن است باعث کندی ویندوز شوند .

– اتلاف زمان بیش از حد مجاز توسط کارت گرافیک به منظور نمایش تصاویر روی مانیتور .

– در صورتی که از کارت های گرافیکی قدیمی استفاده می کنید ، ممکن است که درایور آن ها با نسخه ای از سیستم عامل ویندوز که شما از آن استفاده می کنید به صورت کامل سازگار نباشند .

لینک به دیدگاه

این مشکل ممکن است به دلایل زیر بوجود بیاید :

– نیاز به نصب نسخه جدید درایور کارت گرافیک روی کامپیوتر شما .

– افکت های گرافیکی بیش از حد و یا تعداد زیادی از برنامه هایی که در پس زمینه اجرا شده و ممکن است باعث کندی ویندوز شوند .

– اتلاف زمان بیش از حد مجاز توسط کارت گرافیک به منظور نمایش تصاویر روی مانیتور .

– در صورتی که از کارت های گرافیکی قدیمی استفاده می کنید ، ممکن است که درایور آن ها با نسخه ای از سیستم عامل ویندوز که شما از آن استفاده می کنید به صورت کامل سازگار نباشند .

و همچنین نقص فنی در کارت گرافیک هم میتونه باعث بروز این مشکل بشه 

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوست عزیز،

چه کارتی داری و درایور چه ورژنی رو نصب کردی؟

ویرایش شده توسط Xtreme Rig
لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو داشتم با همین درایور آخرین ورژنش رو نصب کردم (353.38) از اون موقع تا حالا یک بار هم این مشکل برام پیش نیومده در صورتی که قبلش روی 50 تا ارور میداد!

این مشکل مربوط به Google Chrome بود که خود Nvidia یه Hotfix داد که مشکل رفع شد (به محض این که 10 دقیقه با کروم کار میکردم ارور میداد ولی مواقعی که کلا بازش نمیکردم مشکل نبود)

شما اگر گرافیک OnBoard داری که سوئیچ کن روش و درایور انویدیا رو یه دور پاک کن و دوباره آخرین ورژن رو نصب کن

اگر گرافیک OnBoard نداری برنامه DDU رو دانلود کن و بعد به Safe Mode برو و اجراش کن و بزن که کامل پاک شه و بعد وارد ویندوز اصلی شو و آخرین نسخه رو نصب کن

لینک برنامه :

http://soft98.ir/software/17418-Display-Driver-Uninstaller.html

امیدوارم مشکلت حل شه با این راه ولی اگر باز هم حل نشد ممکنه سخت افزاری باشه (اوورکلاک)

یا حق

لینک به دیدگاه

عزیزان این اعداد که روی خود مادربورد نشان می دهد به چه درد می خوره

لینک به دیدگاه

ویندوز را عوض کن اگر بعد از نصب مجدد این مشکل پیش اومد احتمال اینکه مشکل سخت افزاری باشه زیاد هست

اگر مایل به اجرای این مراخل نیستی گرافیک را روی یه سیستم دیگه تست کن و اگر روی سیستم دیگه این مشکل پیش نیامد باید قطعات دیگه را تست کنی

بعد از تست گرافیک رمها را تست کن و اگر رمها هم مشکلی نداشتن یه نگاه دقیق به سوکت پردازنده بندار شاید مشکل پینهای سوکتها باشه ( گرافیک و پردازنده )

لینک به دیدگاه

عزیز منم امروز دقیقا همین مشکل رو داشتم... چون یه بایوس دیگه ریخته بودم رو کارت گرافیکم.

بعد که برگشتم به ورژن قبلیم درست شد....

شمام سعی کنید بایوستون آبدیت یا دانگرید کنید احتمالا درست میشه

لینک به دیدگاه

http://www.drivethelife.com/windows-drivers/how-to-fix-display-driver-stopped-responding-and-has-recovered-on-windows-10-8-7-xp-vista.html

پیشنهاد میکنم اول روش سوم ( method 3 ) رو امتحان کنید . منم همین مشکل رو داشتم با روش سوم حلش کردم .

لینک به دیدگاه

دوستان با ارور خاصی مواجه شدم اینم ارور

aplication has been blocked from accessing graphics hardware windows 8.1

ویرایش شده توسط taha.332
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...