رفتن به مطلب

کلید ریست کیس کار نمی کند!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود دوستان

بنده دیروز کیس جدیدم (ORAMAN) رو با هزار و یک بدبختی تحویل گرفتم و قطعاتم رو توش نصب کردم. امروز کیس درست شد و همه چیز عادی پیش می رفت اما نمی دونم چرا کلید ریست کیس کار نمی کنه! کلید پاور کار میکنه اما ریست نه! دوستان لطفا کمک کنید.

مشکل حل شد

ویرایش شده توسط Zotac_ MHz
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ببین اون کابلی که از کیس میاد و وصل میشه به مادربورد که روش res w هست معمولا سالمه؟یا خوب وصلش کردین

ویرایش شده توسط amin_naja
لینک به دیدگاه

از کیس راضی هستی کیفیت چطوره؟ چراغ روشن بودن سیستم و چشمک زدن هارد داره ؟

درمورد ریست هم هم سیم کیس باید به مادربورد بزنی .

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

منم تا حالا یه چند تا کیس بستم ریست شون کار نمی کرد.

نمیدونم کدوم کابل مال ریست هست

حتی سیستم خودم هم ریست نداره

لینک به دیدگاه

کانکتور ریست باتن رو درست نصب کردی به جایگاهش رو مادربورد ؟باید بره تو پین متناسبش اشتباه نزدی؟ کنار همه همشون ال ای دی ها ،پاور باتن و و ریست باتن و ...روی کانکتورشون نوشته روی خود مادر هم ریز بالای پینها باید نوشته باشه نگاه کن تو دفترچه مادربورد یوقت جابجا نزده باشی

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

اگع از اون لحاض سالم بود شما باید مادربوردتون رو چک کنید روشش هم از این قراره که یه چاقو یاهر وسیله فلزی بیارید و سیستم رو که روشن کردید دوتا پین ریستارت که روی مادربورد تعبیه شده رو بهم با اون چاقو یا وسیله وصل کنید اگه سیستم ریستارت شد یعنی مشکل از کابل و کیس تون هست وگرنه مشکل از مادربوردتونه

لینک به دیدگاه

درود،

کانکتور اشو که به مادربورد میخوره برعکس بزن ببین کار میکنه... من Corsair 750D داشتم کانکتور اش برعکس لحیم شده بود این کارو کردم درست شد. بعضی مواقع پیش میاد...

ویرایش شده توسط Xtreme Rig
لینک به دیدگاه

دوستان مشکل حل شد. کانکتور های کیس رو جابجا زده بودم، طبق دفترچه راهنما مادربرد پیش رفتم درست شد. ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...