رفتن به مطلب

زوتک مارک خوبی هست؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

زوتک مارک خوبی هست؟

ویرایش شده توسط vanvanhelso
لینک به دیدگاه

سلام

بله. برند قابل اعتمادی هست و فقط کارت های انویدیا رو کار میکنه اما نمیدونم چرا قیمت هاش اختلاف زیادی نسبت به asus و msi و ... دارند. 

در ضمن، گارانتی اون هم آواژنگ میباشد. > وضعیت گارانتی تو ایران افتضاح هست ولی به هرحال آواژنگ بد نیست  ;)

لینک به دیدگاه

من که شخصا از اسمش و طراحیش و همه چیزش خوشم نمیاد و طرفش هم نمیرم

لینک به دیدگاه

من که شخصا از اسمش و طراحیش و همه چیزش خوشم نمیاد و طرفش هم نمیرم

موافقم. من هم اصلا حال نمیکنم مخصوصا با اون مدل های ضعیف و داغ و آتشین ـش ! :D

ویرایش شده توسط amirhossein1404
لینک به دیدگاه

مارک خوبیه یکی از شرکت هایی که با nVidia شریک هستش و فقط گرافیک های اونا رو عرضه می کنه...گرافیکاش گرافیکای خوبین مخصوصا نسبت به قیمتشون توی ایران...من برای دوستم gtx 970 OC رو 1230 خریدم و با تنظیم سرعت فن حداکثر دما 67 بوده با سرعت فن 60 درصد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بد نیست ولی میتونید گزینه بهتری تهیه کنید

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

بنده خودم کارت زوتک میان رده داشتم خیلی هم خوب بوده نمیدونم چرا بعضی ها ایراد بنی اســراییلی میگیرن

همین برند با همین شکل و همین وضعیت اگه قیمتش هم رده و یا بیشتر از برندای مثل ایسوس و گیگا و ام اس آی بود

همه به به و چه چه میکردن که اجب شاهکاری  و از همه ی برند ها بهتره  !

ولی چون قیمتش پایینتره نسبت به همون برندا اینطور برداشت میشه که کیفیتش خوب نیست

البته این برداشت من بود و اساتید میتونن تخصصی تر شما رو راهنمایی کنن :)

لینک به دیدگاه

زوتک مارک خوبی هست؟

این سوال کلی هست، اینکه خوب هست یا نه رو میشه به نظر سنجی گذاشت و از بررسی محصولاتش به دست آورد.

اگر سوال ریز تری دارید مبنی بر اینکه کدوم یکی از کارتهاش ارزش خرید بیشتری داره یا خیر، مدل خاصی از این تولید کننده عنوان کنید تا دوستان راهنماییتون کنند.

لینک به دیدگاه

برند Inno.3D که برای Vram ها هیت سینک نمیذاره و داخل ایران از همه محدود و گرونتره و در review های خارجی هم نسبت به برند های معمول مثل گیگا و ایسوس با قیمت بالاتر، عملکرد ضعیف تری از لحاظ دما داره،ازش فقط تعریف و تمجید میشه و چپو راست به عنوان قوی ترین گرافیک ازش یاد می شه...یه برند معمولی مثل زوتاک که داخل ایران با قیمت های نسبتا خوب فروخته می شه نسبت به بقیه دچار ایراد های متعدد هستش از نظر همه...مطمئنن اگه عملکرد ظعیفی داشت یا nVidia از کار زوتاک راضی نبود،همکاریش رو باهاشون قطع می کرد همونطور که 5 سال پیش قبل از به بازار اومدن سری 400، nVidia همکاریش رو با XFX  قطع کرد.تمام این گرافیک ها باید به سطح استاندارد مورد نظر nVidia برسند در غیر این صورت اجازه ی تولید بهشون داده نمیشه.ولی کلا تمام این برند ها در یه سطحن...شما ببینید کدوم قیمتش منصفانه تره و خنک کننده ی بهتری داره...در بقیه موارد اکثرا عین هم هستن.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

برند Ino.3D که برای Vram ها هیت سینک نمیذاره و داخل ایران از همه محدود و گرونتره و در review های خارجی هم نسبت به برند های معمول مثل گیگا و ایسوس با قیمت بالاتر، عملکرد ضعیف تری از لحاظ دما داره،ازش فقط تعریف و تمجید میشه و چپو راست به عنوان قوی ترین گرافیک ازش یاد می شه...یه برند معمولی مثل زوتاک که داخل ایران با قیمت های نسبتا خوب فروخته می شه نسبت به بقیه دچار ایراد های متعدد هستش از نظر همه...مطمئنن اگه عملکرد ظعیفی داشت یا nVidia از کار زوتاک راضی نبود،همکاریش رو باهاشون قطع می کرد همونطور که 5 سال پیش قبل از به بازار اومدن سری 400، nVidia همکاریش رو با XFX  قطع کرد.تمام این گرافیک ها باید به سطح استاندارد مورد نظر nVidia برسند در غیر این صورت اجازه ی تولید بهشون داده نمیشه.ولی کلا تمام این برند ها در یه سطحن...شما ببینید کدوم قیمتش منصفانه تره و خنک کننده ی بهتری داره...در بقیه موارد اکثرا عین هم هستن.

درود @};-

نمیدونم شما راجع ب کدوم محصول INNO 3D حرف میزنین اما فقط نقد مدل های حرفه ای این شرکت بخوانین و ببینین که چند درجه از MSI , ASUS خنکتر هستند ... قطع همکاری NVIDIA و XFX هم حدس میزنم به دلیل یکسری مشکلات داخلی این 2 شرکت بوده باشه چون در غیر اینصورت NVIDIA باید خیلی سال پیش همکاری خودش رو با شرکت هایی مثل LEADTEK قطع میکرد که عملا کولرهاش بعضی وقت ها از کولرهای رفرنس هم داغونتر عمل میکنه

لینک به دیدگاه

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-960,4038-10.html

Inno 3D GTX 960 Ichill HerkuleZ 4x که همون خنک کننده برای 970 و 980 هم استفاده شده.داخل این تست درسته که دمای چیپ اصلی حد اکثر روی 55 نگه داشته می شه اما شما اگه توجه کنید می بینید چون خنک کننده VRAM ها و کانورتور های ولتاژ رو به خوبی پوشش نمی ده روی همون گرافیک نقاطی پیدا می شه که تقریبا 125 درجه دما دارن!!!!(دمای VRAM 104-109 درجه هستش در حالیه که گیگا حداکثر روی 91 هستش و ایسوس روی 95 و گالاکس EXOC روی 94 )که رسیدن به همچین دما هایی اونم روی یه کارت که فقط 120 وات مصرف می کنه جالب نیست...

04-inno3D-GTX-960-iChill-PCB-Back_w_600.

که البته داخل همون تست بعد از گرفتن یه آپدیت ثانویه بایوس به 94.5 کاهش پیدا کرده با افزایش دور فن و بیشتر کردن صدای گرافیک:

04-inno3D-GTX-960-iChill-PCB-Back-After_

94 باز هم نسبت به دمای های بدست اومده از گرافیک های گیگا(78 درجه)، اسوس(79 درجه) و گالاکس(91 درجه) داخل همون تست بیشتره:

02-Gigabyte-GTX-960-Gaming-G1-PCB.jpg

05-Asus-GTX-960-StriX-PCB-Back.jpg

03-Galax-GTX-960-EXOC-PCB.jpg   

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

برند خوبی هست فقط مدل 3 فنه بگیر 

دوفن به نظرم کمه برای یک کارت جدید مخصوصا 970 البته به مهندسی فن هم ربط داره مثلا msi با دو فن بازده بالایی داره

لینک به دیدگاه

درود استارتر عزیز

با توجه به قیمتی که داره عالیه مخصوصا سری 970 که زده ؛

دوستانی که میگن مشکل داره ؛ ممنون میشم اگر این کارت و دارن همراه با تست بزارن ؛ که همه مشکلش و ببینن ؛

لینک به دیدگاه

البته  تفاوت قیمتش در مدل 970 زیاد فرق با گیگابایت نداره مدل 970 گیمینگ گیگا 1560 و مدل زوتاک 3 فنه amp 1420 

130 تومن حدودا گرون تره گیگا من باشم شده برم گدایی   :laughing:  گیگا میخرم 130 تومن ارزشش نداره البته در این مدل 

Gigabyte GTX 970 OC WF 3X 4GB: 1,470,000

1,570,000 :VGA: Gigabyte GTX 970 OC G1 Gaming WF 3X 4G

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

هر مدلی از هر برندی واسه خودش ضعفها و مزیتهایی داره حتی بهترین و گرون قیمت ترینها 

زوتک هم جزو شرکتهای خوب در زمینه گرافیک هست که به جیب مشتری هم توجه میکنه و شمام میتونید با خیال راحت خرید کنید 

البته اینم اضافه کنم با توجه به کیفیت کلی و البته جزئی و کم بین این برند و برندهایی مثل :GIGABYTE / ASUS / EVGA / MSI 

اگر بودجتون محدود نیست و میتونید از بین برندهای ذکر شده انتخاب کنید که چه بهتر ، ولی اگر بودجه محدودی دارید میتونید از برندهایی

خوش قیمتی مثل : ZOTAC / GALAX استفاده کنید که اختلاف کیفیتی کمی دارند با لیست بالایی و گرافیکهای خوبی هستند 

مسئله اینجا مقایسه بین بهتر و بهترینه نه چیز دیگر ، پس با توجه به اولویت بندی که کردم خدمتتون به راحتی میتونید انتخابی هوشمندانه کنید . 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

به نظر من مارک خیلی عالیی هست.چون من تا الان چند مدل کارتی که داشتم زوتاک بوده و خیلی هم خوب کار کردن و هیچ مشکلی هم نداشتن. :cool:

بخاطر ارتقا گرافیک فروختمشون وگرنه برند خیلی خوبی هست.مخصوصا گارانتی اواژنگ هم که داره @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود عطا جان

اینکه گیگا یا ایسوس بهتره اصلا شکی نیست ولی زوتک نسبت به کارایی قیمتهای خوبی داره ؛

دوستان خیلی ایراد ها از زوتک گرفتن که بی دلیل خوب نیست. به هر حال هر نه گرافیک هر قطعه از کامپیوتر یه ضعفی داره ؛ و این دلیل نمیشه که به خاطر اون ضعف بگیم مشکل صد در صد داره ؛

بنده خودم اول گیگا  کار میکنم بعد ایسوس و بعد هم  evga و msi با توجه به کارایی و مخصوصا گارانتی ؛ دقیقا مثل مثالهایی که شما زدید.

لینک به دیدگاه

از نظر کارایی که به نظر خوب میاد در بنچمارک زیر همه چیز گویاست...... ( بیچاره اونهایی که gtx 970 یا gtx 980 یا gtx 780 ti رو بصورت sli دارند با ورود gtx 980 ti همه چیز عوض شد)

c5dh_untitled-18.png

m2qd_untitled-20.png

لینک به دیدگاه

با گمرک هزار دلال بازی قیمت زوتاک این میشه . برای کاربر با توان خرید متوست کارت های خوبی میزنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زوتک ارزون نیست، بقیه گرون ترن!

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

من که به کیفیتش شک ندارم حتی حاضر هستم G1 خودم رو با یه AMP! Extreme Edition عوض  کنم !

ولی حیف که زمان خرید فقط مدل Core Extreme موجود بود و دیگه AMP! Extreme Edition  تموم شده بود و وارد هم نشد.

لینک به دیدگاه

به نظر من نسبت به پولی که میدی ببین کدوم کارایی بهتری بهت میدن همون رو بگیر .البته هر ارزون بی علت نیست (البته تو ایران این مثال زیاد مصداق پیدا نمی کنه )حتما بررسی هارو نگاه کن بعد اقدام به خرید کن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زوتک ارزون نیست، بقیه گرون ترن!

سلام و درود خدمت جناب کریمی 

البته برخی مدلها از همین برند زوتک هستند که از مدلهای مشابه برندهای دیگر خوش قیمت ترن و برخی هم هستند که قیمتشون بالاترم هست 

در داخل بازار اینجا هم هرکی هرکیه / به ریخت گرافیک نگاه میکنه قیمت میزاره !! 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود خدمت جناب کریمی 

البته برخی مدلها از همین برند زوتک هستند که از مدلهای مشابه برندهای دیگر خوش قیمت ترن و برخی هم هستند که قیمتشون بالاترم هست 

در داخل بازار اینجا هم هرکی هرکیه / به ریخت گرافیک نگاه میکنه قیمت میزاره !! 

درود و احترام خدمت جناب محمودی عزیز

کلاً که ارزون نداریم این هیچ، اما این وسط یه عده هم عادت کردن اگه چیزی "گرون" نباشه براشون غیر عادیه و با یه دید خاص بهش می نگرن که مثلا مشکل داره و بی کیفیته و آشغاله و.....!!!!

@};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...