رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب کیبورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بنده با بودجه 200 تومن چه کیبوردی بگیرم بهتره؟

کار من گیم.افتر افکت و اورکلوکه.

به نظرتون 400 تومن هزینه کنم cougar 700K بگیرم چقدر تاثیر احساس میشه؟

لینک به دیدگاه

فک کنم 500k مکانیکی نباشه

من هرچی نقد از 700k خوندم خیلی خوب بوده ازش تعریف کردن از همه نظر ولی 1 نکته منفی داشت که کلید ها یه مقدار بسیار کمی به چپ و راست جابجا میشدن در حد 1-2 میلیمتر که برخی به این موضوع حساسیت نشون میدادن

در کل اگه یک روز بخوام کیبورد مکانیکال بگیرم این کیبورد اصلی ترین گزینه من برای خریده

شما هم اگه میتونی همین 700k رو بگیر

لینک به دیدگاه

فک کنم 500k مکانیکی نباشه

من هرچی نقد از 700k خوندم خیلی خوب بوده ازش تعریف کردن از همه نظر ولی 1 نکته منفی داشت که کلید ها یه مقدار بسیار کمی به چپ و راست جابجا میشدن در حد 1-2 میلیمتر که برخی به این موضوع حساسیت نشون میدادن

در کل اگه یک روز بخوام کیبورد مکانیکال بگیرم این کیبورد اصلی ترین گزینه من برای خریده

شما هم اگه میتونی همین 700k رو بگیر

کی تو این سایت مکانیکال استفاده کرده؟

یک حسه عجیبیه میترسم نتونم به مکانیکال عادت کنم

لینک به دیدگاه

به نظر من این از هر دوشون بهتره Razer DeathStalker Gaming Keyboard

لینک به دیدگاه

به نظر من این از هر دوشون بهتره Razer DeathStalker Gaming Keyboard

این شرکت که به نظر من فقط قیافست

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام به نظر دوستان

دوست من تضمین میکنم پس از مدتی کار کردن با کیبورد مکانیکال حس بدی نسبت به کیبوردهای عادی پیدا کنین.البته 2 ایراد اساسی میتونم بگیرم (حد اقل در مواردی که تجربه ی استفاده داشتم) 1: صدایی که برای شما بخصوص هنگام تایپ دلچسب هست اگر مهمان داشته باشین و یا با خانواده زندگی میکنین برای اونها عذاب آور هست بخصوص شب ها حتی اگه منزل دوبلکس باشه صداش میپیچه . 2 در بیشتر موارد مقداری باید فشار وارد کنین روی کلید و پایینتر از کیبورد های معمولی عمل میکنه در نتیجه با اینکه دقت شمارو بالاتر میبره  و احتمال خطا رو کمتر میکنه اگر کاربریتون گیم هست در quick time event ها و شرایطی که لازم هست یک کلید رو پشت سر هم با سرعت فشار بدین یا fast switch ها کمی رفلکستون رو پایین میاره که البته تاثیرش فقط در گیمینگ حرفه ای دیده میشه.درمورد کیبورد هایی هم که کلید هاشون ارتفاع پایینی دارن پیشنهاد میکنم اگه کاربریتون گیمینگ هست به هیچ عنوان سمتشون نرین و بین حرفه ای ها به ندرت از این کیبورد ها استفاده میشه.درمورد razer هم شخصا تجربه ی لذت بخشی داشتم از استفاده ی قطعاتش. 

امیدوارم تصمیم گیری رو براتون راحت تر کرده باشم.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

این شرکت که به نظر من فقط قیافست

دوست عزیز ظاهرا شما با محصولات razer کار نکردید که این حرف میزنید.من حدود یک سال این کیبورد رو داشتم فقط میتونم بگم فوق العاده بود .ازاون لینکی که در بالا گذاشتم میتونید نظرات وامتیازاتی  که کاربران به این کیبرد دادند مشاهده کنید.

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

کی بورد حتما مکانیکی بگیر ریزر هم نگیر من با کلیدای chery mx red کار کردم هم تو کوگار 700k هم کی بورد دیگه خیلی بهتر از کلیدای مکانیکی سبز ریزر هست کلا کلید سبزای ریزر مفت نمی ارزه با کلیدای سایلنتش کار نکردم ولی سبزاش اصلا خوب نیست....

400 بده 700k بگیر باهاش زندگی می کنی به شخصه برا هرکی گرفتم راضی بوده .....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام به نظر دوستان

دوست من تضمین میکنم پس از مدتی کار کردن با کیبورد مکانیکال حس بدی نسبت به کیبوردهای عادی پیدا کنین.البته 2 ایراد اساسی میتونم بگیرم (حد اقل در مواردی که تجربه ی استفاده داشتم) 1: صدایی که برای شما بخصوص هنگام تایپ دلچسب هست اگر مهمان داشته باشین و یا با خانواده زندگی میکنین برای اونها عذاب آور هست بخصوص شب ها حتی اگه منزل دوبلکس باشه صداش میپیچه . 2 در بیشتر موارد مقداری باید فشار وارد کنین روی کلید و پایینتر از کیبورد های معمولی عمل میکنه در نتیجه با اینکه دقت شمارو بالاتر میبره  و احتمال خطا رو کمتر میکنه اگر کاربریتون گیم هست در quick time event ها و شرایطی که لازم هست یک کلید رو پشت سر هم با سرعت فشار بدین یا fast switch ها کمی رفلکستون رو پایین میاره که البته تاثیرش فقط در گیمینگ حرفه ای دیده میشه.درمورد کیبورد هایی هم که کلید هاشون ارتفاع پایینی دارن پیشنهاد میکنم اگه کاربریتون گیمینگ هست به هیچ عنوان سمتشون نرین و بین حرفه ای ها به ندرت از این کیبورد ها استفاده میشه.درمورد razer هم شخصا تجربه ی لذت بخشی داشتم از استفاده ی قطعاتش. 

امیدوارم تصمیم گیری رو براتون راحت تر کرده باشم.

موفق باشین.

ممنون واضح و عالی بود

لینک به دیدگاه

کی بورد حتما مکانیکی بگیر ریزر هم نگیر من با کلیدای chery mx red کار کردم هم تو کوگار 700k هم کی بورد دیگه خیلی بهتر از کلیدای مکانیکی سبز ریزر هست کلا کلید سبزای ریزر مفت نمی ارزه با کلیدای سایلنتش کار نکردم ولی سبزاش اصلا خوب نیست....

400 بده 700k بگیر باهاش زندگی می کنی به شخصه برا هرکی گرفتم راضی بوده .....

در مورد صداش که دوستمون میگن شب صداش آزار دهندست نظر شما هم که تستش کردید چیه؟

آخه من شبا زیاد گیم میزنم

لینک به دیدگاه

صدای خیلی زیادی mx red تولید نمیکنه اونطوری که بپیچه برید بنچمارک های کلید های چری رو ببنید کاملا متوجه میشید

لینک به دیدگاه

تایید میکنم cherry mx red: صدای کمتری داره و حالت کلیکی نیست و بخصوص برای بازی های action fps مناسب تر هست. برعکس کیبوردهای cherry mx blue مانند کیبوردی که در حال حاضر استفاده میکنم: بیشتر مناسب تایپ و کاربری غیر گیم هست و مواردی که پیش از این عرض کردم رو داره هرچند لذت استفادش به جرات میتونم بگم از سایر موارد بخاطر فیدبکی که بهتون میده بیشتره . کیبوردی هم که دوستمون intel love  اشاره کردن اگر ایجاد صدا براتون مشکل ساز میشه بسیار مناسب هست چون صدارو به حداقل میرسونه هرچند همونطور که عرض کردم کلید های کم ارتفاع مشکلاتی داره و برای همه دلچسب نخواهد بود اما در کل کیبورد مناسبی هست و باید از نزدیک باهاش کار کنین تا متوجهش بشین.

چند منبعی که اطلاعات خوبی در اختیارتون میگذاره.

لینک به دیدگاه

تایید میکنم cherry mx red: صدای کمتری داره و حالت کلیکی نیست و بخصوص برای بازی های action fps مناسب تر هست. برعکس کیبوردهای cherry mx blue مانند کیبوردی که در حال حاضر استفاده میکنم: بیشتر مناسب تایپ و کاربری غیر گیم هست و مواردی که پیش از این عرض کردم رو داره هرچند لذت استفادش به جرات میتونم بگم از سایر موارد بخاطر فیدبکی که بهتون میده بیشتره . کیبوردی هم که دوستمون intel love  اشاره کردن اگر ایجاد صدا براتون مشکل ساز میشه بسیار مناسب هست چون صدارو به حداقل میرسونه هرچند همونطور که عرض کردم کلید های کم ارتفاع مشکلاتی داره و برای همه دلچسب نخواهد بود اما در کل کیبورد مناسبی هست و باید از نزدیک باهاش کار کنین تا متوجهش بشین.

عالی بود 

لینک به دیدگاه

فقط یک سوال برام پیش اومده

چرا همه برای گیمینگ قهوه ای رو انتخاب کردند؟

لینک به دیدگاه

شما تو همین سایت بگردید یا یک سرچ بزنید تفاوت کلید ها رو میبینید 

بیشتر بر اساس سلیقه هست مت خودم قرمز انتخاب میکنم تا قهوه ای 

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من  برای بازی های action fps بنده هم red رو پیشنهاد میکنم.برای سایر موارد مانند rpg یا mmo  و یا RTS و درکل کاربری هایی که دقت تایپ مهم تر هست blue و brown.  دلیل اینکه brown بیشتر انتخاب شده هم بیشتر بودن علاقه مندان به این سبک ها هست و مزیتش نسبت به blue صدای کمترش هست.

کاربری شما گیم هست پس این بررسی بیشتر مناسب شما هست , تمام توضیحات لازم رو هم داده. از google translate استفاده کنین اگه جاییش رو متوجه نشدین.

http://www.pcgamer.com/best-mechanical-switches-for-gaming/

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

الان کیبورد 700K که داخل ایران هستن کدوم مدل دکمه روشونه؟

و این که گیرین فارسی چاپ کرده روش یا پک لایت هست؟

لینک به دیدگاه

سلام.

الان کیبورد 700K که داخل ایران هستن کدوم مدل دکمه روشونه؟

و این که گیرین فارسی چاپ کرده روش یا پک لایت هست؟

کلید های موجود در 700K در ایران Cherry MX Red است.

و بله، پرینت فارسی بک لایت داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...