رفتن به مطلب

دانلود کنید: نسخه نهایی ویندوز 10 رسماً عرضه شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

الان من میخوام هم ویندوز 7 داشته باشم و هم ویندوز 10 رو داشته باشم.

باید چیکار کنم؟

الان هم ویندوز 7 کرک شده(با windows loader) دارم.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط arman1234
لینک به دیدگاه

• ارسال 134
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

الان من میخوام هم ویندوز 7 داشته باشم و هم ویندوز 10 رو داشته باشم.

باید چیکار کنم؟

الان هم ویندوز 7 کرک شده(با windows loader) دارم.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

اگر بوت لودرش مثل نسخه های پیشین ویندوز باشه وقتی روی درایو ویندوز فعلی نصب نشه، موقع بالا اومدن منوی گزینش سیستم عامل افزوده می شه.
لینک به دیدگاه

من که بیلد 10240 نهایی از soft98 رو ریختم با kms هم در یک کلیک اکتیو شد :)
همه چی خوبه فقط چنتا تا مورد هست
1.احساس میکنم 8.1 روون تر کار میکرد
2.زمان بوت یه چند ثانیه بشتر شده نسبت به وقتی که 8.1 داشتم
3.دایرکت ایکس 9  نمیتونم نصب کنم اررور میده (چون وقتی call of 4 زو میخوام باز کنم اررور dll دایرکت ایکس رو میده  بعد که میخوام دایرکت ایکس بریزم اررور میده اخرش!)
4.رم رو بیشتر اشغال میکنه تو 8.1 ماکسیمم تو حالت بیکاری 1 گیگ رم اشغال میشد ولی الان تو 10  بین 1.3 تا 1.5 گیگ اشغال میکنه
شما هم این مشکلات رو دارید دوستان؟

لینک به دیدگاه

اگر بوت لودرش مثل نسخه های پیشین ویندوز باشه وقتی روی درایو ویندوز فعلی نصب نشه، موقع بالا اومدن منوی گزینش سیستم عامل افزوده می شه.

ممنون

من بیشتر منظورم کرک کردنش بود.

آخه اون جوری که جناب azari93 فرموده بودند باید به جای ویندوز فعلی نصب بشه تا فعال بشه

لینک به دیدگاه

ممنون

من بیشتر منظورم کرک کردنش بود.

آخه اون جوری که جناب azari93 فرموده بودند باید به جای ویندوز فعلی نصب بشه تا فعال بشه

می تونی ویندوز کنونی رو دوباره روی یک درایو دیگه بنصبی و از داخل اون ارتقاء بدی.
لینک به دیدگاه

خوب اول از همه تجربیات بنده 
1. اولین چیزی که مشاهده شد در نصب سرعت بیشتری نسبت به ویندوز 8.1 ارائه داد
2. متاسفانه آرم بوت ویندوز همچنان مثل ویندوز 8.1 باقی مانده ( البته این مشکل خاصی نیست!)
3. تصاویر بهتر و لاک اسکرین بهتری مشاهده کردم که خیلی زیباتره نسبت به نسخه های قبلی 
4. یکی از بهترین ویژگی های ویندوز بازگشت دکمه ی استارت به حالت قبلی خود و در عین حال داشتن حالت مترو ویندوز قبلیست که واقعا بسیار دلچسب! شده 1.gif
5.متاسفانه آیکون های سطل زباله و کامپیوتر زیبایی قبل رو ندارن ولی طرح جدید هستش
6. نرم افزار های موزیک پلیر و ویدیو پلیر  و فتو بسیار نسبت به ویندوز  قبلی بهتر شدن 
7. و اما مهمترین ویژگی این ویندوز:
نرخ فریم دهی در بازی هایی که بنده داشتم ( Witcher 3 و MK10 و چندتای دیگه) حداقل بازی های با 5 فریم بهتر اجرا میشوند ( ناگفته نماند که این 5 فریم بیشتر در دایرکتس 11 هستش و در دایرکتس 12 پیشبینی اجرا با 4 برابر قدرت دایرکتس 11 شده)

8. نرم افزار ادج حتی نسبت به گوگل کروم هم سرعت بیشتری داره ولی من هنوزم گوگل کروم رو ترجیح میدم shlak%20(2).gif
9. حالت تبلت مود : درست همانند یک تبلت میتونید با ویندور رفتار کنید ( حالت اسلایدی و بیشتر مشابه استارت ویندوز قبلی میشه) 

10. میتونید لوکال رو غیر فعال کنید ( فکر نمیکنم زیاد به درد بخور باشه shlak%20(2).gif)
11. قرار داشتن نرم افزار نوت که گرچه نمتونه جای یادداشت توی ویندوز 7 رو بگیره ولی بازم خوبه S%20(14).gif

چیز بیشتر به ذهنم نرسید و فک نمیکنم دیده باشم 1.gif
موفق باشید banana_smiley_28.gif

تصویر به اندازه 63% (600x338) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (1600x900) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
143823470909881.png

لینک به دیدگاه

دوستان فکر میکنم ویندوز مشکل داره 
چون برای اجرای بعضی بازی ها باید دایرکت ایکس 9 یا 10 نصب شه 
ولی اخر نصب ارور میده 
این هم یه لینک  که  پیدا کردم در باره همین مشکل
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_other-gaming/directx-9-installation-error/2604e0e6-6e31-4ca8-b7ae-73c32f493c38
شما هم تست کنید ببینید نصب میشه براتون یا نه اخرش ارور میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

فرق نسخه Pro N با pro چیه؟  :D

فرجام جان به ما هم میگی؟؟؟ ^_^

نه جدی کسی میدونه فرقشون چی هستش؟؟؟

تو لیست دانلود هم نسخه انترپرایز دیده نمیشه!!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویژگی های نسخه N ویندوز 10 :

ویندوز 10 نسخه ویژه برای اتحادیه اروپا ، کرواسی و سوئیس به مقصد حرف “N” (غیر قابل استفاده با مدیاپلیر) با پسوند به نام خود (مثلا ویندوز 10 شرکت N) و فناوری های مرتبط با رسانه هایی مانند ویندوز مدیا پلیر ندارد . نسخه N برای همه ویندوز 10 به جز ورژن موبایل آن می باشد ، موبایل شرکت ها و اینترنت اشیا اصلی وجود دارد . مایکروسافت برای ایجاد “N” نسخه های ویندوز مورد نیاز پس از کمیسیون اروپا حکومت در سال 2004 که به آن نیاز به ارائه یک نسخه از ویندوز بدون ویندوز مدیا پلیر گره خورده است در هزینه این نسخه از N زبان همان نسخه کامل است ، به عنوان “ویژگی رسانه بسته” را می توان بدون محدودیت از مایکروسافت دریافت کرد .

لینک به دیدگاه

فرجام جان به ما هم میگی؟؟؟ ^_^

نه جدی کسی میدونه فرقشون چی هستش؟؟؟

تو لیست دانلود هم نسخه انترپرایز دیده نمیشه!!!!

pro N مال قسمت اروپا هست . ویندوز مدیا پلایر هم نداره . اروپاییها واسه خودشون یه سری تغییرات دادن توش مثل زبان و این جور چیزا در کل از نظر کارایی فرقی نداره

لینک به دیدگاه

یکی به من بگه برای کارهای خانگی مثل فیلم و بازی کدوم نسخه رو دانلود کنم بهتره ؟

و اینکه نرم افزارهایی مثل km player الان رو ویندوز 10 نصب میشن ؟

ویرایش شده توسط Raiden
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متشکر از دوستان... @};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بررسی ویندوز 10.... Coming soon :lol:

لینک به دیدگاه

ميخوام دانلودش کنم. کسي بلده اپديت ويندوز رو از رو ريجسترى غير فعال کنه؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که دانلود کردید یه راهنمایی بکنید , کدوم نسخه رو ( برای بازی و فیلم ) دانلود کنم ؟

یکی بگه بزنم دانلود شه تا شب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

عاقا من یکی از آپدیت های ویندوزم که مربوط به internet explorer میشه رو نمیتونه نصب کنه.

آپدیت با کد KB3065822

که ارور 80070570 رو میده.

و متاسفانه یه جل خوندم برای دریافت 10 باید تمام آپدیت ها انجام شده باشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

عاقا من یکی از آپدیت های ویندوزم که مربوط به internet explorer میشه رو نمیتونه نصب کنه.

آپدیت با کد KB3065822

که ارور 80070570 رو میده.

و متاسفانه یه جل خوندم برای دریافت 10 باید تمام آپدیت ها انجام شده باشه.

من وین 8 اورجینال داشتم همیشه هم آپدیت بود هیچ پیغامی هم برام نیومد بابت وین 10!!!ولی خودم دانلود کردم اول از طریق یه فلش کلا از اول ویندوزو نصب کردم یعنی پارتیشن ویندوزمو فرمت کردم...تو این حالت از شما شماره سریال میخواد که من هر کاری کردم لایسنس اصل وین 8 منو قبول نکرد...خلاصه دوباره از طریق System Image Recovery که داشتم همه چیزو برگردوندم به حالت قبل ولی اینبار ویندوزمو UPGRADE کردم با همون فلش Bootable و الان ویندوز اکتیو دارم + تمام نرم افزارام فقط آنتی ویروسو نمیشناسه دوباره باید نصب کنم و درایور کارت گرافیکو...چقدر هم تو سرعت مولتی تسکینگ و کلا کارایی سیستم دارم تفاوت رو حس میکنم واقعا عالیه...bgrfn0qw6377.jpg

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

یکی به من بگه برای کارهای خانگی مثل فیلم و بازی کدوم نسخه رو دانلود کنم بهتره ؟

و اینکه نرم افزارهایی مثل km player الان رو ویندوز 10 نصب میشن ؟

Pro

لینک به دیدگاه

میگن این همیشه اتوماتیک اپدیت میشه ، فایده نداره

من ویندوز 7 رو به هیچ ویندوزی نمیدم

لینک به دیدگاه

کسي نميتونه اپديت رو غير فعال کنه؟

کلیک راست کن روی start و گزینه ی Search رو بزن .

کلمه ی Services رو وارد کن و Enter بزن.

توی لیستی که میاد. برو روی Windows Update و این گزینه رو Stop کن

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که ویندوز رو از اول نصب کردن میشه بگین که آیا ازتون اسم کامپیوتر هم پرسید یا نه ، یا اینکه فقط اسم یوزرتون رو پرسید؟

2- من اون نسخه ای که تو MDSN منتشر شد رو دانلود و نصب کردم ولی این جمله که میگه اکتیو کنید رو کنارش نداشت ، آیا همه دوستان این جمله براشون ظاهر شده ؟

لینک به دیدگاه

ویژگی های نسخه N ویندوز 10 :[/size][/size]

ویندوز 10 نسخه ویژه برای اتحادیه اروپا ، کرواسی و سوئیس به مقصد حرف “N” (غیر قابل استفاده با مدیاپلیر) با پسوند به نام خود (مثلا ویندوز 10 شرکت N) و فناوری های مرتبط با رسانه هایی مانند ویندوز مدیا پلیر ندارد .[/size] نسخه N برای همه ویندوز 10 به جز ورژن موبایل آن می باشد ، موبایل شرکت ها و اینترنت اشیا اصلی وجود دارد . [/size][/size]مایکروسافت برای ایجاد “N” نسخه های ویندوز مورد نیاز پس از کمیسیون اروپا حکومت در سال 2004 که به آن نیاز به ارائه یک نسخه از ویندوز بدون ویندوز مدیا پلیر گره خورده است در هزینه این نسخه از N زبان همان نسخه کامل است ، به عنوان [/size]“ویژگی رسانه بسته” را می توان بدون محدودیت از مایکروسافت دریافت کرد .[/size][/size]

با مترجم گاگول ترجمه کرده ای؟
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نصب کردم خیلی کند و داغون هست مثلا idm که نصب کردم کلا پنجره دانلود هاش بهم ریخته هست پنجره های خود ویندوز هم حاشیه مرتبی نداره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...