رفتن به مطلب

فروش کارت SAPPHIRE R9 295X2 8 GB

Mahdiar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوست گرامی وقتی یه کارت با این قدرت میتونه در ۴k انقدر خوب عمل کنه چطوری میشه که در 1080 خوب عمل نکنه. یعنی برعکسه؟؟؟

اصلا بحث کردن نداره...همون لینکهای پست بالایی رو شما برو دقیقا بنچمارکها گویاست! توی 1080 این کارت تقریبا 10 درصد از یه 290 تک قویتر هستش...اما 2k منفجر میکنه کل nvidiaرو

لینک به دیدگاه

متاسفانه تو ایران حرف حق زده میشه خود حرف و کسی که حرفو زده از صحنه زنده گی محو و پاک میشن

این است دموکراسی در ایران

اگرم از این بعد منو ندیدین یه فاتحه برام بفرستین

وقتی یه انجمن نچندان پر طرفدار اینجوریه وای به حال بقیه رسانه ها

من فقط واقعیت گفتم

لینک به دیدگاه

متاسفانه تو ایران حرف حق زده میشه خود حرف و کسی که حرفو زده از صحنه زنده گی محو و پاک میشن

این است دموکراسی در ایران

اگرم از این بعد منو ندیدین یه فاتحه برام بفرستین

وقتی یه انجمن نچندان پر طرفدار اینجوریه وای به حال بقیه رسانه ها

من فقط واقعیت گفتم

*dry# عجیبه / چیزه خاصی آخه نگفتیم!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

عجب هیولاییه!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

آره انصافاً بنچ مارک هاش آدم رو دیوونه می کنه.

لینک به دیدگاه

واقعا گودزیلا عالیه برای این کارت.

به امید اینکه فروش بره و کسی که اهل گیمه و قویترین مد نظرش است این کارت بخره.

لینک به دیدگاه

اگر برنامه هایی که من باهاشون کار میکنم پشتیبانی کاملی ازتوابع open cl داشتن حتما این کارت رو با این قیمت میخریدم واقعا قدرت محاسباتی فوق العاده بالایی داره + رم بسیار بالا

توی محاسبات بیشتر از 60% قویتر از قدرتمند ترین مدل کاستوم 980 ti یعنی zotac 980 ti amp extreme هست.

قیمت این کارت هم البته بیشتر از 1200$ هست و شما باید بالای 4.5 میلیون این کارت رو بفروشید نمیدونم چرا میخواهید این همه زیر قیمت بفروشید کارت رو ...

اگر ممکن هست راه خرید مستقیم از آمازون هم بگید که بقیه هم استفاده کنن چون اکثر سایت هایی که من دیدم هر دلار رو حدود 5500 حساب میکنن مثلا همین کارت رو با قیمت 6.5 میلیون به دست ما میرسونن !

امیدوارم که هر چه سریعتر با قیمت مناسب البته کارت رو بفروشید.

لینک به دیدگاه

اگر برنامه هایی که من باهاشون کار میکنم پشتیبانی کاملی ازتوابع open cl داشتن حتما این کارت رو با این قیمت میخریدم واقعا قدرت محاسباتی فوق العاده بالایی داره + رم بسیار بالا

توی محاسبات بیشتر از 60% قویتر از قدرتمند ترین مدل کاستوم 980 ti یعنی zotac 980 ti amp extreme هست.

قیمت این کارت هم البته بیشتر از 1200$ هست و شما باید بالای 4.5 میلیون این کارت رو بفروشید نمیدونم چرا میخواهید این همه زیر قیمت بفروشید کارت رو ...

اگر ممکن هست راه خرید مستقیم از آمازون هم بگید که بقیه هم استفاده کنن چون اکثر سایت هایی که من دیدم هر دلار رو حدود 5500 حساب میکنن مثلا همین کارت رو با قیمت 6.5 میلیون به دست ما میرسونن !

امیدوارم که هر چه سریعتر با قیمت مناسب البته کارت رو بفروشید.

درود/ اين كارت از اروپا خودم خريدم/ دليل قيمت پايينش هم برا اينكه آمازون چند هفته بعضي از قطعات را با تخفيف عالي برا فروش ميگذاره، و تو اون چند هفته همه هجوم ميارن و محصول رو به تعداد ميخرن، بعد اون چند هفته قيمت محصول وحشتناك ميره بالا...
لینک به دیدگاه

با این قیمت یه مرد که بابای پولدار داره پیدا  نمیشه این  کارت یا بهتره بگم اژدهای amd رو بخره؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

با این قیمت یه مرد که بابای پولدار داره پیدا  نمیشه این  کارت یا بهتره بگم اژدهای amd رو بخره؟؟؟؟؟

من هستم برا خرید فقط مشکل اینجاس بابا پولدار ندارم  :laughing:

جدا از شوخی کارت گوریلی هست مبارک خریدار بابا پولدارش باشه  :)

لینک به دیدگاه

من هستم برا خرید فقط مشکل اینجاس بابا پولدار ندارم  :laughing:

جدا از شوخی کارت گوریلی هست مبارک خریدار بابا پولدارش باشه  :)

گوریل!!! :eek:  به همه چیز شبیه شده بود ولی گوریل تالا نداشتیم!!! :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

من میخواستم بخرم..اما چون گفتی یک مرد و بنده یک یانوی ایرانی هستم(از این تبعیض جنسیتی)خوشم نیومد و نمیخرمش! (:|

لینک به دیدگاه

من میخواستم بخرم..اما چون گفتی یک مرد و بنده یک یانوی ایرانی هستم(از این تبعیض جنسیتی)خوشم نیومد و نمیخرمش! (:|

در جواب شما خاهرم ببخشیدا این جمله رو استارتر بیان نکردن یکی از اعضا بیان کردن لطفا بیشتر دقت کنید :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...