رفتن به مطلب

پاور مناسب برای گرافیک 290

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دنبال پاور مناسب برای 290 میگردم ... خودم green 600eu رو در نظر دارم که بخرم ایا این پاور جواب گو هست... !!!

لینک به دیدگاه

درود

پاوری که خودتا ن انتخاب کردید کاملا جوابگو هست.

پیشنهاد من  GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

درود

با توجه به اینکه خود کارت حدود 300 وات مصرف میکنه ، حداقل به یک پاور 750 وات نیاز دارید .

البته می تونید ببینید مصرف قطعاتتون چقدر هست اونها رو بعلاوه 300 وات کارت کنید بعد یک چیزی حدود 100 الی 150 وات پاور قویتر از حد نیازتون بگیرید .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

من خودم پاور 600eu برای کارتهای ۴۸۰ و ۵۸۰ استفاده کردم مشکلی نداشتن ولی بعد از سه سال هاردم بدسکتور گرفت بعد از تست تو فول لود که هم‌گرافیک هم سیپیو درگیر بود دیدم شاخه ۱۲ ولت میاد زیر ۱۱.۳۳ و یک پاور ۷۵۰ گرفتم.معمولا پاورها بعد از دو الی سه سال راندمان کاریشون میاد پایین پس بهتره از نیاز سیستمتون ۱۰۰ تا ۱۵۰ وات بالا تر بگیرید.

لینک به دیدگاه

من خودم پاور 600eu برای کارتهای ۴۸۰ و ۵۸۰ استفاده کردم مشکلی نداشتن ولی بعد از سه سال هاردم بدسکتور گرفت بعد از تست تو فول لود که هم‌گرافیک هم سیپیو درگیر بود دیدم شاخه ۱۲ ولت میاد زیر ۱۱.۳۳ و یک پاور ۷۵۰ گرفتم.معمولا پاورها بعد از دو الی سه سال راندمان کاریشون میاد پایین پس بهتره از نیاز سیستمتون ۱۰۰ تا ۱۵۰ وات بالا تر بگیرید.

مرسی از نظری که دادید .  600HP هم باید خوب باشه بازه بالایی داره....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

600 HP خروجی 550 وات داره و واسه 290 مناسب نیست

حداقل 650 گلد میخواین

750 بگیرین بهتره

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. من جای شما بودم این مورد رو می گرفتم :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=45646

از پاورهای گرین هم از هر نظر مطمئن تره ... البته من خودم گرین 600HP دارم ولی خوب 290 شوخی بردار نیست ...

لینک به دیدگاه

دوستان من که green 650oc دارم مشکلی نداشتم .... چون یکی از دوستان تو همین تاپیک گقتند که 600 وات گرین در واقع  550 وات هست ... پاور من که مشکلی نداره .... از اقای حسینی مدیر سایت و یکی دیگه از اساتید سایت پرسیدم گفتن مشکلی نداره ولی باز به شک افتادم !

لینک به دیدگاه

تو این سایت با انتخاب کردن قطعات سیستمتون میتونید ببینین چه پاوری نیاز دارین.

http://green.ir/%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%B1.aspx

لینک به دیدگاه

سلام

پيشنهاد بنده 650 از برند هاى کورسير و يا کولر مستر هست تا گرين. بعدش اگه پاورتون بعد از 5 سال منبع تغذيش ميسوزه و ممکنه به سيستم اسيب بزنه. خودم و پسر دايم داشتيم و بعد از 5 6 سال سيستمو به فنا داد. اگه مدت زياديه کار ميکنه يه برند ترجيحا غير از گرين بخرين بهتره. همون طور هم که گفتن 100-150 وات بايد بيشتر از مصرف باشه که تو لود 100 قرار نگيره و کمتر بهش فشار وارد بشه. اين حساب گر گرين هم يکم زياد نشون ميده نصبت به مصرف واقعي. به نظرم 650 کافيه باز هم ميتونين از اقاى شعباني ( کاربر mshabani ) سوال کنين.

لینک به دیدگاه

گرین 700 اچ پی جوابگو هست داداش

من داشتم و هیچ مشکلی هم نداشته و راحت کار میکرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من که green 650oc دارم مشکلی نداشتم .... چون یکی از دوستان تو همین تاپیک گقتند که 600 وات گرین در واقع  550 وات هست ... پاور من که مشکلی نداره .... از اقای حسینی مدیر سایت و یکی دیگه از اساتید سایت پرسیدم گفتن مشکلی نداره ولی باز به شک افتادم !

راجب پاور 600hp : شاخه 12ولت خروجی 540 وات داره

http://lioncomputer.ir/product/3538/Green+600A-HP+Power+Supply+Unit/

پاور 600 وات برنز نهایت 280 بکشه اونم به احتمال زیاد میره تو فول لود که بعد یه مدت زوارش درمیره

1.jpg2.jpg

لینک به دیدگاه

برای اینکه خیالتون راحت باشه ، Green 700 HP بگیرین.

حتماً جوابگوی نیاز شما هست

لینک به دیدگاه

درود

به نظر بنده این کارت خیلی مصرف بالایی داره و اصلا پاور های که گواهینامه برنز دارند را برای شما پیشنهاد نمیکنم!!!

اگر بودجه محدودی دارید پاور Green gp650a-uk‏ پیشنهاد میدم البته در صورتی که اورکلاکی انجام ندید!

و اگر به دنبال بهترین گذینه هستید بنده پاور Green ‎750-‎ oc+‎ Evo ‎80‎ Plus Platinum‏ پیشنهاد میکنم با قیمت 410~ تومان ولی چون تفاوت این پاور با مدل 850 همین مدل 70 تومان هست در صورت داشتن بودجه بهتر این مدل گرفته بشه که خیالتون برای چندین سال راحت میکنه اونم با بالاترین کارایی، ضمنا آینده نگری هم کردید تقریبا برای 5 سال راحت هستید.

سؤالی بود در خدمتم.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...