رفتن به مطلب

ایا واقعا Win10 در بازی های DX11 هم نتیجه مثبت داره ؟؟! | تجربه شما از Win10 چگونه بوده ؟

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

29 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ایا Win10 نسبت به ویندوز قبلی شما تاثیر مثبت در فریم ریت بازی های DX11 داشته ؟!

• کارت گرافیک AMD دارم ، بله در فریم ریت نتیجه مثبت داشته
      12
    • کارت گرافیک nVIDIA دارم ، بله در فریم ریت نتیجه مثبت داشته
      10
    • کارت گرافیک AMD دارم ، خیر !!
      0
    • کارت گرافیک nVIDIA دارم ، خیر !!
      5
    • ان برد دارم بله !!!
      0
    • ان برد دارم خیر !!!
      2

Recommended Posts

سایت زومیت تست کزده بود این رو تو هر بازی بین  ۲- ۱۰ فریم افزایش داشتن 

تنها بازی هم که ۲ فریم بود crysis 3  بودش بقیه بازی ها بالای ۵ فریم اختلاف داشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایت زومیت تست کزده بود این رو تو هر بازی بین  ۲- ۱۰ فریم افزایش داشتن 

تنها بازی هم که ۲ فریم بود crysis 3  بودش بقیه بازی ها بالای ۵ فریم اختلاف داشتن

احتمالا سخت افزارشون متفاوت و شاید AMD بوده، چون واسه بنده با انویدیا هیچ تاثیری غیر از ویچر نداشته...

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا بعضی از بچه ها با نصب ویندوز 10 منتظر افزایش فریم بازی ها هستن ! دوستان قراره با دایرکس 12 عملکرد سیستم در بازی بهتر بشه که هنوز بازی برای دایرکس 12 نیومده بازار

لینک به دیدگاه

دوستان واقعا در بازی ها تاثیر داره

تست کنید و خودتون ببینید 

لینک به دیدگاه

فعلا تنها بازی ایی که روی ویندوز 10 امتحان کردم f1 2015 بوده .در شرایط کاملا برابر ویندوز 10 حدود 6 فریم در بنچمارک خود بازی نسبت به ویندوز 8.1 بیشتر گرفت

------و یه سوال

من 3dmark  رو نصب کردم میخواستم تست dx 12 بگیرم با کارت 780ti اما میزنه که api not supported!! جریان چیه کسی نظری داره؟

لینک به دیدگاه

به نظر من او 5 فریمی که اکثران میگن بهبود داشته به خاطر سبک بودن خود ویندوز هست و ربطی به DX نداره.

وقتی یه بازی با DX11 نوشته شده چرا باید بعد از نصب DX12 افزایش فریم داشته باشیم؟

احتمال زیاد تو mantel هم با ویندوز 10 همین افزایش 5 فریم باشه.

لینک به دیدگاه

به نظر من او 5 فریمی که اکثران میگن بهبود داشته به خاطر سبک بودن خود ویندوز هست و ربطی به DX نداره.

وقتی یه بازی با DX11 نوشته شده چرا باید بعد از نصب DX12 افزایش فریم داشته باشیم؟

احتمال زیاد تو mantel هم با ویندوز 10 همین افزایش 5 فریم باشه.

ربطی به سبک بودن ویندوز نداره!

وقتی یه همچین چیزی باعث افزایش کارایی میشه که یه کسی یه سخت افزار محدودی داره بعد یه ویندوز سبک تر باعث میشه که منابع سیستم بیشتر در اختیار بازی قرار بگیره و یه افزایش کارایی رو نشون میده

اما سبک بودن ویندوز چه تاثیری میتونه روی پردازنده مثلا i7 یا یه کارت قدرتمند داشته باشه..مگه چقدر سبک شده ویندوز 10!!

به نظرم این  بر میگرده به wddm 2 که  باعث بهینه و هماهنگ تر کار کردن قطعات نسبت به قبل میشه و یه افزایش کارایی رو نشون میده.وگرنه همه میدونیم که هیچ ربطی به dx12 نداره.

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

با ویندوز 7 و DX11 تو بازی witcher 3 در حالت الترا و hd حداکثر فریم ریت 25 

ویندوز 10 و DX12 در همون تنظیمات میانگین 35 حتی تا 40 هم میرفت البته خب برای این بازی که هنوز DX12 نیومده هرچی هست بلاخره تاثیر خوبی داشته

ویندوزم هم آپگرید کردم یعنی ویندوز قبلیرو پاک نکردم که بخوایم بگیم ویندوز سبک تر شده 

البته یه سری مشکلات مثل فریز شدن تو dota 2 برام بوجود اومده که اونم بعضی اوقاته

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

دوستان این بهبودا هیچ ربطی به DX نداره.

ویندوز 10 از آرکیتچر WDDM 2.0 استفاده میکنه برای پردازش که اونه که بهبود هارو آورده. مثلا 8.1 = WDDM 1.3

7= WDDM 1.1

همینه فقط. که بیشتر روی تکسچر ها و مموری بهبود ایجاد میکنه و اون زیاد شدن فریم مال اونه نه معجزه خاصی.

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان میدونه چرا GTA:v توی ویندوز 10 صدا نداره؟

دوستانی که مشکل صدا با  GTA:v دارن جدیدترین آپدیت دایرکت ایکس 11.2 رو آنلاین نصب کنن مشکلشون حل میشه .

حجم : 86MB

http://download.microsoft.com/download/1/7/1/1718CCC4-6315-4D8E-9543-8E28A4E18C4C/dxwebsetup.exe

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر هم بهبودی بوده بیشتر بخاطر درایور گرافیکی بوده  :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...