رفتن به مطلب

ارور کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان بازی کالاف دیوتی گست رو تا چند مرحله پیش رفتم ولی یه رفعه یه جا گیر کرده و هی ارور میده و هیج جور جلو نمیره

عکس از ارور

post-16184-0-33547800-1438276423_thumb.jpg
post-16184-0-87721700-1438276409_thumb.jpg

یه مقدار هم با نرم افزار msi afterburner کار کردم ولی مشکل هم چنان پا برجسات
دوستان لطفا کمک کنید 

سیستم cor 3
       geforce 830
       ram 4
لینک به دیدگاه

دوست عزیز خطای دومی مربوط به دایرکست هست 

بهتره جدیدترین دایرکستی که گرافیکتون ساپورت میکنه رو نصب کنید و بعد تست کنید

همچنین درایور کارت گرافیکتون رو ابدیت کنید مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خطای دومی مربوط به دایرکست هست 

بهتره جدیدترین دایرکستی که گرافیکتون ساپورت میکنه رو نصب کنید و بعد تست کنید

همچنین درایور کارت گرافیکتون رو ابدیت کنید مشکل حل میشه

الان رو مدل دایرکست نصب کردم گرافیک هم اپریت هست ولی مشکل هنوز پا برجسات

پیشنهادی روشی هست بگید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اخرین ورژن 3.5.3 هست اگه اشتباه نکنم

.

اگه انتی ویروس دارید احتمالا انتی ویروس یکی از فایلهای بازی رو ویروس شناسایی کرده

اینم بررسی کنید و اطلاع بدین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اخرین ورژن 3.5.3 هست اگه اشتباه نکنم

.

اگه انتی ویروس دارید احتمالا انتی ویروس یکی از فایلهای بازی رو ویروس شناسایی کرده

اینم بررسی کنید و اطلاع بدین

نه فایل های قرنتینه (قرنطینه؟) انتی ویروسو چک کردم فایلی نبود

امکان داره با اور کلاک مشکل حل شه؟که البته با msi afterburner نتونستم مشکلو حل کنم

لینک به دیدگاه

این ارور رو تو این بازی خیلیها داشتن هر کی هم یه راه حلی داده بود من نداشتم خوشبختانه اما یسری میگن مربوط به تنظیمات خود بازیه چون بازی اصلا بهینه نبود یادمه رو یسری تنظیمات مشکل تکسچر لودینگ شدیدداشت شما افتربرنر رو غیرفعال کن فعال نباشه وقتی میری تو بازی توی آپشن بازی هم refresh rate رو بذار رو 60هرتز terrain detail رو آف کن سایه هم بزار رو +HBAO اگر کارتت انویدیاس ببین چی میشه

لینک به دیدگاه

این ارور رو تو این بازی خیلیها داشتن هر کی هم یه راه حلی داده بود من نداشتم خوشبختانه اما یسری میگن مربوط به تنظیمات خود بازیه چون بازی اصلا بهینه نبود یادمه رو یسری تنظیمات مشکل تکسچر لودینگ شدیدداشت شما افتربرنر رو غیرفعال کن فعال نباشه وقتی میری تو بازی توی آپشن بازی هم refresh rate رو بذار رو 60هرتز terrain detail رو آف کن سایه هم بزار رو +HBAO اگر کارتت انویدیاس ببین چی میشه

متاسفانه اینم جواب نداد 

کارت گرافیک اینویدیا هستش

لینک به دیدگاه

سلام

جدیدترین آپدیتو نصب کن باید درست بشه

http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=244&Title=nVIDIA%20GeForce%20Desktop%20&%20NoteBook%20Drivers%20353.30%20WHQL

و نرم افزار dxwebsetup رو بگیر و به اینترنت وصل باش و جدیدترین آپدیت DX رو دریافت کن برای سیستمت

موفق باشی :x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

اون کارایی که گفتم تو تنظیمات بکن Anti Aliasing هم خاموش کن قبل اون جا که ارور میده. انتی ویروس هم کلا غیر فعال کن. باز ببین چی میشه. آپدیتهای بازیرو مطمئن شو کامل نصب کرده باشی

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اگر مشکل همچنان پا برجا هست و با نظراتی که دوستان عزیزمون دادن درست نشده احتمال اینکه مشکل سخت افزاری باشه خیلی زیاده

برای تست سخت افزار نمیتونی از نرم افزار استفاده کنی و بیشتر موقعی بازی خودشون را نشون میدن اگر برای شما مقدور هست اول RAM را عوض کن و یه تستی توی بازی بگیر

اگر موردی هم هست که Bluescreen هم دیدی طی مدت زمانی که سیستم را داشتی اعلام کن که کمک کردن مقداری اسانتر بشه

لینک به دیدگاه

شاید خود نصب بازی مشکل داره که اینجوری میشه!

لینک به دیدگاه

اگر تو بازیهای دیگه این ارورو نداشته باشه عمرا مشکل سخت افزاری نیست این اروری که گذاشته خیلیها تو استیم کامیونیتی مطرح کردن و باهاش مواجه شدن تو این بازی راههای زیادی هم براش پیشنهاد دادن اما لزوما برا همه به رفع مشکل منجر نشده.به احتمال تقریبا ۱۰۰٪ مال خود بازیه گندیه که بخش QA اکتیویژن با کنترل کیفی ضعیف بازی به بار آورده کلی مشکل دیگه هم داشت اون بازی اگر درست نشه بهتره هر چی فحش بلده نثار اکتیویژن کنه کاملا حلاله

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

باید همه احتمالات را در نظر گرفت نمیشه چیزی را 100% تایید یا تکذیب کرد باید ایشان همه تستهای نرم افزاری را انجام بدن اگر جواب نگرفتن اون موقع میشه حدث و گمان زد فعلا همه حرفها در حد احتمال هست

امیدوار هستم که مشکل نرم افزاری باشه

اگر مقدور هست بازیهای دیگری هم نصب کنید و بهتر و بیشتر به دلیل بروز این مشکل نزدیک میشید

لینک به دیدگاه

تعویض ویندوز میتونه کمکی بکنه ؟
من روی لپ تاپم اون ارور اولی رو داشتم  حتی موقع کارهای ساده مثل کار با فایرفاکس یا فتوشاپ
الان خیلی وقته این مشکل رو ندارم

لینک به دیدگاه

اول ممنون از همه روستان

من همه کارارو کردم حتی اور کلاک هم روشن کردم وی دیگه سیستم لبتاب هو فک کنم بیشتر کشش بدم خرج واسم بیاره

با بقیه بازی ها همچین مشکل نداشتم این بازی همچنین تایید شده عصر بازی ممکنه یکم دخل و تصرف اونا تو بازی گندشو در اورده 

چون هیچکودو از روش هایی که واسه رفع این مشکل هت هم جواب نداده

فعلا پی اینم رو یه سیستم دیگه نصب کنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...