رفتن به مطلب

دست بند نظارت بر خواب .

Mahyar Curious
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

چند وقتی هست احساس میکنم که یه طور صحیح به خاب نمیرم و اکثر اوقات مغزم بیداره  :-?  ، برای همین روز رو خیلی خسته ام ، چشم هام سرخ شده و کلا اعصاب و تمرکز ندارم  %-(  .

از این دست بند هایی که وضعیت بدن رو گذارش میدن میتونم استفاده کنم ببین دقیقا وقتی میخوابم اوضاع چیه ؟

لینک به دیدگاه

درود

من که به این دستگاه اطمینان ندارم :(

این ازمن :)

لینک به دیدگاه

سوزش چشم و خستگی نمیشه فهمید از این دست بندها

گاهی ادم فکر میکنه خوابه اما خواب نیست  :laughing:

تو هم این مشکل برات پیش اومده 

شب دوتا موز بنداز بالا  :D تاصبح بیهوشی یک صفحه هم کتاب درسی بخون  :laughing:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظر من تو برنامه روزانتون فعالیت بدنی رو قرار بدین !

حالا هر نوع ورزشی  ورزش سنگین تر خواب بهتر.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من پاسخ ساده به مشکل شما نور آبی هست.راه حل و درمان دشوار شما هم دوری از موبایل , رایانه ولامپ کم مصرف و  هرچیزی که نور آبی تولید کنه تا حد اقل 3.4 ساعت قبل از خواب  :)

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

نگاهی هم به این مطلب بندازین لطفا

http://www.health.harvard.edu/staying-healthy/blue-light-has-a-dark-side

لینک به دیدگاه

متاسفانه اثرات مفید آسانا های مرتبط با تنظیم خواب یوگا در اکثر موارد بزرگنمایی و غیر واقعی تصور میشه اما یک ماه امتحانش ضرر نداره.همچنین music therapy رو پیشنهاد میکنم و این 2 آلبوم رو همین امشب قبل از خواب با صدای بلند و هدست بصورتی که پالس های مرتبط با مغزش کاملا شنیده بشه امتحان کنین

Dan gibson : sleep deeply کاملا علمی و با پالس های مخصوص بهبود کیفیت خواب و خودم بسیاری از شب ها بهش گوش میدم

paul cardall :be calm brain healthy music

البوم های بسیاری از هنرمندهای متفاوت هست ولی برای شروع پیشنهاد میکنم -dan gibson-sleep deeply album رو امتحان کنین.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مطالعه خواب با یک شب سپری کردن در بیمارستان /کلینیک تحت نظر روانپزشک و دستگاه ها امواج نگاری مغزی؛ همه چبز رو روشن میکنه(منظورم بستری نیست)

لینک به دیدگاه

ازدواج کن :-?

بعدش دیگه نمیفهمی کی بیدار میشی، کی میخوابی، دستبند هم نیاز نداری، کلا" اینقدر مشکلات میریزه روی سرت که دیگه این مشکل یادت میره.

لینک به دیدگاه

من مواقعی که کارام ردیف نمیشه و کاسبی نمیچرخه اینجوری میشم،تا این حسو حال بهم دست میده شب میرم باشگاه سنگین کار میکنم تا میام خونه به قدری خستم که دیگه هیچی متوجه نمیشم.

لینک به دیدگاه

روش های دوستان رو که امتحان کردین نظرتون رو همینجا اعلام کنین لطفا . هرچند یقین ندارم که تا فردا موفق به ازدواج بشین  :)

لینک به دیدگاه

بعدش دیگه نمیفهمی کی بیدار میشی، کی میخوابی، دستبند هم نیاز نداری، کلا" اینقدر مشکلات میریزه روی سرت که دیگه این مشکل یادت میره.

:D این کار اصلا انجام نده اولش حس خوبی داره بعدش خرحمالی هست  :laughing:  از ما گفتن بود  =))

لینک به دیدگاه

به نظرم این دستبندها اصلا کارایی ندارن

لینک به دیدگاه

:D این کار اصلا انجام نده اولش حس خوبی داره بعدش خرحمالی هست  :laughing:  از ما گفتن بود  =))

این یکی را کاملا قبول دارم =))

لینک به دیدگاه

تاپیک سوق داده شد به سمت اسپم و ازدواج :mad:

اما ارمین جان به نکته ظریفی اشاره کردند :clapping:

لینک به دیدگاه

دلیلش اینه که از روش های علمی که دوستان ارایه دادن استقبال نشد . به عنوان مثال همین روشی که آقای کریمی ارایه دادن رو اینگونه تعبیر میکنند : "" همینم مونده برم پیش روانپزشک مگه روانیم!"" و یا همین music therapy رو گاهی دوستان با اسپیکر و صدای کم در ساعت اوج شلوغی روز گوش میدن و زمانی که تاثیری درخوابشون که چندین ساعت بعد اتفاق می افته ندیدن در انتها حس هدر دادن وقت بهشون دست میده . خب حق هم دارن.منکر لذت اسپم کردن نیستم  :)

لینک به دیدگاه

دلیلش اینه که از روش های علمی که دوستان ارایه دادن استقبال نشد . به عنوان مثال همین روشی که آقای کریمی ارایه دادن رو اینگونه تعبیر میکنند : "" همینم مونده برم پیش روانپزشک مگه روانیم!"" و یا همین music therapy رو گاهی دوستان با اسپیکر و صدای کم در ساعت اوج شلوغی روز گوش میدن و زمانی که تاثیری درخوابشون که چندین ساعت بعد اتفاق می افته ندیدن در انتها حس هدر دادن وقت بهشون دست میده . خب حق هم دارن.منکر لذت اسپم کردن نیستم :)

درود دوست عزیز.

خب این برداشت که هر کس بره پیش روان پزشک روانی هست کاملا اشتباه و غیر منطقی است!

اختلال های ناشی از درگیری مغز به هنگام خواب ناشی از فشار و استرس روزانه هست.

من به استارتر عزیز پیشنهاد میکنم یک سری به دکتر روانپزشک و یا مغز و اعصاب بزنند، اون زمان که به کسی میگفتند برو پیش روانپزشک میگفت مگه من روانیم! گذشت چون الان فرهنگ و شعور انسان ها بالاتر رفته!

لینک به دیدگاه

من هم همچین مشکلی داشتم و پسر خالم هم دقیقا همچین مشکلی داشت 

کامل به خواب نمیرفتیم و یه جورایی خوابمون خیلی سبک شده بود.

پیش دکتر هم رفتم اولین چیزی پرسید این بود

پای کامپیوتر یا لبتاب زیاد میشینید  ؟؟!!؟؟

پسر خاله من برنامه نویس هست 24/7 پای کامپیوتر من هم که بازی میکنم بد تر از اون.

دلیلش هم این هست که: شما وقتی میشینی با کامپیوتر همش داری بین مغزت دستت و چشمت هماهنگی ایجاد میکنی ( میبینی ، مینویسی ، موس تکون میدی این ها تو کامپیوتر بیشتر هست مخصوصا وقتی بازی میکنی) این باعث بعد از یک مدت بدن شما به این حالت عادت کنه و همیشه در تلاش باشه بین مغز و چشم و دست هماهنگی ایجاد کنه این موضوع بد خوابی میاره یا به قول یارو  خواب رو مصنوعی وار میکنه و صبح ها که پا میشی سردرد  داری ، سیر خواب نشدی و...

راح حل ها این هست.

- اصلا از قرص آرام بخش استفاده نکن بد تر میشی (در این مورد)

سیع کن تا 4 ساعت قبل از خواب پای کامپیوتر نباشی.

- از تم بنفش استفاده کن (مثلا به عنوان چراغ خواب یا رنگ اتاقت یا چیز دیگه)

- در روز سیع کن ورزش کنی کم کم یک ساعت (دویدن بیشتر پیشنهاد میشه)

- باید خوابت در طول شب باشه یعنی در زمانی که هوا تاریک هست بخواب.(کمش 6 ساعت و نهایت 8 ساعت در 24 ساعت)

- یک ساعت قبل از خواب هم اگه راه داره برات یه لیوان گل گاو زبان دم کنی بنوشی (دقیقا نمیدونم چطوری درست میشه ولی به مادر خونه بگی در جریان هست برات ردیف میکنه).

------------

بله دوستان پای PC نشستن بجز سست کردن بدن و تنبل شدن و در بعضی موارد اضافه وزن چیز های دیگه ای هم به همراه داره  :(

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

نوع سفید یا خاکستری ش البته عوارض کمتری داره.
لینک به دیدگاه

خواب رفتن چند مرحله داره

و شما فقط به مرحله اول خواب میرین

برای همینه که حس می کنین نخوابیدین (در واقع شما نخوابیدین)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواب رفتن چند مرحله داره

و شما فقط به مرحله اول خواب میرین

برای همینه که حس می کنین نخوابیدین (در واقع شما نخوابیدین)

:wacko:

کممممممممممممممک :crying:

لینک به دیدگاه

نماز

ویرایش شده توسط ▓▓▓AZERBAIJAN▓▓▓
لینک به دیدگاه

دلیل علمی و شرعی برای اینکه گفتم نماز:

شرعیش که خداست بهترین آرامش وتسکین دهنده...

علمیشم که اکثریت مشکلات ناشی از بد خوابی و کم خوابیها و استرس ها دنیای گوشی و الکترونیکه که این امواج اثر منفی بر انسان به مرور زمان داره و محققا کشف کردن که بدن انسان و در راسش سر انسان این امواجو جذب میکنن و راه اصلی و دو سر سود تخلیه این امواج نمازه که با تماس با زمین(خاک) تخلیه میشه.

لالایی بلدیم ولی خودمون خابمون نمیبره... :(

@};-

ویرایش شده توسط ▓▓▓AZERBAIJAN▓▓▓
لینک به دیدگاه

فعالت بدنیت چقدره ؟ 3 ساعت قبل خواب کامپیوتر ول کن برو تی وی نگاه کن کمی البته زیاد نه 1 ساعت قبل خواب هم 

خوراکی بزن خخخخخخ شیر و موز تست کن بدجور خوبه 

بدنسازی کن خسته میشی یک دمبل بخر روزی 200  تا بزن  

البته داشتن هدف در زندگی و تلاش روزانه برای رسیدن بهش ادم اینقدر خسته میکنه

که نمی فهمی کیه خوابت برد و کیه بیدار میشی رو هدفت بیشتر تمرکز کن  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

نوع سفید یا خاکستری ش البته عوارض کمتری داره.

اونهم عوارض خودش رو داره جناب بهمنیان

گاها میشه خر حمالی دوره ای

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...