رفتن به مطلب

راهنمایی برای بهترین کارت گرافیک 970 از بین چند گزینه مورد نظر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. از بین این چند کارت گرافیک 970 کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ خودم خیلی گشتم هرجا یه چیزی رو پیشنهاد می کردن.

اختلاف قیمتشون خیلی زیاد نیست در برابر قیمت میانگین. به همین خاطر قیمت رو خیلی در نظر نمی گیرم. بیشتر برام عملکرد تو بازی ها مهمه.

اگه دلایلی دارین که کدوم کارت گرافیک بهتره یا صاحب یکی از این گرافیک ها هستید یا بودین ممنون میشم دلایل یا تجربیاتتون رو با من در میون بذارید

گزینه های مورد نظرم: (به ترتیب قیمت؛ فقط آخری قیمتش نسبت به بقیه بالاتره)

MSI GTX 970 Gaming Twin Frozr V OC 4GB GDDR5 (قیمت: 1425 هزار تومان)

GIGABYTE GTX 970 OC WF X3 4GB GDDR5 (قیمت: 1445 هزار تومان)

Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5 (قیمت: 1449 هزار تومان)

ASUS GTX 970 TURBO OC 4GB GDDR5 (قیمت: 1449 هزار تومان)

ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5 (قیمت: 1499 هزار تومان)

GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 (قیمت: 1545 هزار تومان)

خیلی ممنونم  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

msi به شخصه ترجیح میدم

چون سیستم خنک کننده گیش عالیه و خوراک اوورکلاک هاست و گارانتی خوبی داره

لینک به دیدگاه

منم نظرم رو msi هست

فقط تنها ایرادی که میشه بهش گرفت نداشتن بک پلیته وگرنه از لحاظ دما از ایسوس هم بهتر عمل کرده

فنها هم تو حالت لود پایین نمی چرخن، قیمت هم که نسبت به بقیه بهتره

http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_970_Gaming/images/card2.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر از نظر قدرت بخوای مدل زوتک از تمام کارتها قویتر هست و اختلاف حدود ۳ تا ۴ فریمی با g1 داره

یکی از بهترین گزینه ها هم مدل evga gtx 970 ftw+ acx2.0+ هست که فکر نکنم تو بازار موجود باشه مدل بدون پلاسش هست که قیمت خیلی خوبی داره ۱۴۲۰ تومان

این مدل رو من داشتم در حالت بیکاری کارت فن نمیچرخه فقط وقتی تو لود میره شروع به چرخیدن میکنه

لینک به دیدگاه

من به شخصه G1 رو میپسندم.در صورتی که قصد خرید کارت 970 رو دارید حتما این مطلب رو بخونید.

لینک به دیدگاه

سلام. از بین این چند کارت گرافیک 970 کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ خودم خیلی گشتم هرجا یه چیزی رو پیشنهاد می کردن.

اختلاف قیمتشون خیلی زیاد نیست در برابر قیمت میانگین. به همین خاطر قیمت رو خیلی در نظر نمی گیرم. بیشتر برام عملکرد تو بازی ها مهمه.

اگه دلایلی دارین که کدوم کارت گرافیک بهتره یا صاحب یکی از این گرافیک ها هستید یا بودین ممنون میشم دلایل یا تجربیاتتون رو با من در میون بذارید

گزینه های مورد نظرم: (به ترتیب قیمت؛ فقط آخری قیمتش نسبت به بقیه بالاتره)

MSI GTX 970 Gaming Twin Frozr V OC 4GB GDDR5 (قیمت: 1425 هزار تومان)

GIGABYTE GTX 970 OC WF X3 4GB GDDR5 (قیمت: 1445 هزار تومان)

Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5 (قیمت: 1449 هزار تومان)

ASUS GTX 970 TURBO OC 4GB GDDR5 (قیمت: 1449 هزار تومان)

ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5 (قیمت: 1499 هزار تومان)

GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 (قیمت: 1545 هزار تومان)

خیلی ممنونم  @};-

با سلام.

دوست من تاثیر 3.4 fps بیشتر به هیچ وجه ملموس نخواهد بود و چیزی بدست نخواهید آورد و صرفا بر اساس کلاک بیشتر تصمیم نگیرین چون همونطور که میدونین تمام این کارت گرافیک هایی که مد نظر دارین به اندازه ی نیاز شما در صورت لزوم اورکلاک خواهند شد.در این بین بنده 2 تاشون رو پیشنهاد میدم .1: msi بدلیل صدای بسیار کم فن هاش بطوری که به ندرت میتونین صداش رو بشنوین حتی در قیاس با strix و همچنین ظاهر زیبایی داره و با مینبورد هایی که از قرمز استفاده کردن بخوبی مچ میشه.در عین حال backplate نداره کمی حرارت به سمت پردازنده میره و از بالا جذابیت نداره البته زشت هم نیست چون مشکی هست و در کیس مشکی مشکلی نداره.2 : g1 اولین دلیلی که خریدش رو منطقی میکنه گارانتی قوی هست .درمرحله ی بعد فروش خوب و در آخر backplate بسیار زیبا هرچند خودش  از کنار به نظر من نمای زیبایی نداره البته نظر شخصی هست و coreclock خوبی هم داره. .با این اوصاف تصمیم گیری بسیار راحته:اگه نویز و زیبایی مد نظر هست msi و اگه عملکرد مد نظر هست g1 چون اگه 2.3 fps بیشتر مدنظر هست همچنین باید عرض کنم پتانسیل اورکلاک بیشتری نسبت به zotac داره و در بعضی از سایت ها متاسفانه در مورد zotac نتایج تبلیغاتی هست.میتونین با اورکردن درحد نهایی بین 10تا15 fps بیشتر بگیرین.البته تفاوت نهایی بین اورکلاک این مدل ها بجز asus ها آنچنان زیاد نیست و شاید اختلاف از نظر fps در حد 2.3 باشه با توجه به میانگین نتیجه ی بررسی های موجود.و همچنین asic quality رو هم باید درنظر بگیرین که متاسفانه شانسی هست پس نمیشه مستقیم و بایقین درمورد توان اورکلاک 2 قطعه نظر داد.بین g1 و msi تصمیم گیری با خودتون.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

تو کارایی که اصلا تفاوت چشم گیری بین برندهای مختلف نیست...فقط ببین از قیافه کدوم بیشتر خوشت میاد اونو بخر...به نظر من هم MSI و بعد Asus قیافشون خوبه.

لینک به دیدگاه

من که msi قبول دارم

اما خوب در این مورد گیگابایت خریدش بهتر هست

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان!

با این حساب من کارت های GIGABYTE GTX 970 OC با Asusها رو خط کشیدم.

اونطور که از راهنمایی های دوستان برداشت کردم G1 در برابر قیمت کمی بالاتر عملکرد و گارانتی بهتری و همینطور بک پلیت جهت زیبایی و کنترل حرارت داره.

و MSI هم مزیتش زیبایی و نویز کم و تهویه بهتر و نداشتن بک پلیت هم عیبشه

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان!

با این حساب من کارت های GIGABYTE GTX 970 OC با Asusها رو خط کشیدم.

اونطور که از راهنمایی های دوستان برداشت کردم G1 در برابر قیمت کمی بالاتر عملکرد و گارانتی بهتری و همینطور بک پلیت جهت زیبایی و کنترل حرارت داره.

و MSI هم مزیتش زیبایی و نویز کم و تهویه بهتر و نداشتن بک پلیت هم عیبشه

قسمت "تهویه بهتر" اگر منظورتون خنک تر بودن هست g1 کمی خنک تره به همون نسبت نویزش هم بیشتره .البته امیدوارم طول زیادش براتون مشکل ایجاد نکنه. به مشخصات کیستون دقت بفرمایین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...