رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیستم... فوری...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من 5 تا سیستم میخوام برای یه دفتر هواپیمایی بردارم بیشتر کارشون با اینترنته.. گرافیک آن بورد کافیه براشون...

میخواستم منو راهنمایی کنید.. یه لیست بدید... تا سقف 450 هزار برای هر سیستم

ممنون...

ویرایش شده توسط arash19200
لینک به دیدگاه

درود

ارش جان برای کارهای ساده بنده کالاهای زیر رو به دلیل موجود بودن در بازار و راه اندازی کار شما پیشنهاد میدم همراه با قیمتهای حدودی بازار ( در ضمن قیمت کالاها یه کوچولو بالا رفته :

M.b biostar G41 = 55

cpu e5300 = 69

ram 1gb 800 = 28

hdd 250gb = 39.5

case معمولی trust = 20

power معمولی 12 تومان پاور گرین 330 وات 30 تومان

dvd rw samsung =25

k.b a4tech = 10

mouse a4tech = 5

lcd lg or samsung or aoc = 165

این سیستم حدودا 430 تومان در میاد براتون . البته همیشه انتخابهای متفاوتی وجود داره و هر کالایی رو میشه تغییر داد که در هزینه کل سیستم تاثیر گذاره که در اختیار خود خریداره @};-

لینک به دیدگاه

یه سوالی داشتم من اگه بخوام این سیستمها رو شبکه کنم نیازه که حتما یه سیستم سرور پرقدرت تر از بقیه داشته باشم؟ یا میشه یکی از همین سیستم ها رو به عنوان سرور استفاده کرد؟؟ و یه چیز دیگه میشه به جای مادربورد Biostar یه مادر بورد gigabyte توی همین رنج معرفی کنید؟

ویرایش شده توسط arash19200
لینک به دیدگاه

یه سوالی داشتم من اگه بخوام این سیستمها رو شبکه کنم نیازه که حتما یه سیستم سرور پرقدرت تر از بقیه داشته باشم؟ یا میشه یکی از همین سیستم ها رو به عنوان سرور استفاده کرد؟؟ و یه چیز دیگه میشه به جای مادربورد Biostar یه مادر بورد gigabyte توی همین رنج معرفی کنید؟

درود

بر شبکه کردن سیستمها نیاز به یک سیستم قوی نیستش .

توی این رنج قیمت گیگا مدلی نداره شبیه همین مدل g41 گیگا قیمتش حدودا 77 تومانه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...