رفتن به مطلب

خرید ssd??

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
اقا من یک سیتم معمولی دارم که بیشتر نت و افیس و ... استفاغده میکن و بازی نمیکنم!
ولی الان هاردم که 1 ترا هست سیگیت بارکودا هست حجمش کافی نیست و قصد خرید 3 ترا دارم
و الان تو سایت ها خوندم امار خرابی 3 ترا سیگیت خیلی بالاست!
و خب یکی از بچه های پیشنهاد داد یک ssd 128 بگیر
با یک هارد 3 ترا گیرین
به نظرتون این کار ارزش داره؟؟؟
تو کار های نرمال تاثیری به سزایی داره؟؟
کار های من افیس وب گردی نصب بازی ps4
و اینجور کارهاست
به نظرتون این 1 ترا رو بفروشم و یک 3 ترا بخرم با یک ssd
یا یک هارد 4 ترا مثلا سیگیت باکودا؟؟
مرسی

لینک به دیدگاه

ssd جز اينكه سرعت بوت ويندوز و نرم افزاره هايي كه روي همون درايو نصب شده را افزايش ميده هيچ كارايي ديگه اي نداره

بنظرم اگه نرم افزار هاي مورد استفادت افيس و مرورگر و ... هست ارزش هزينه نداره

يه هارد 4 ترا بلك بخريد خيلي بهتره ؛)

لینک به دیدگاه

درود

1.دوست عزیز سراغ هارد گرین نرو این هارد کند ترین هارد بازاره فقط برای ارشیو (فیلم,اهنگ,عکس) مناسبه.

2.شما برای کارهایی که انجام میدهید حداگثر یه هارد 2 ترا بایت نیاز داریدSeagate Barracuda 3TB 7200Rpm 64MB Buff SATA3

3.اگه سرعت واستون مهمه حتما یه اس اس دی برای درایو سیستم عامل تهبه کنید مدل پیشنهادی  Samsung 850 EVO 120GB SATA3 SSD

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

گرين زياد جالب نيست.

ok :)

ssd جز اينكه سرعت بوت ويندوز و نرم افزاره هايي كه روي همون درايو نصب شده را افزايش ميده هيچ كارايي ديگه اي نداره

بنظرم اگه نرم افزار هاي مورد استفادت افيس و مرورگر و ... هست ارزش هزينه نداره

يه هارد 4 ترا بلك بخريد خيلي بهتره ؛)

1% هم به نظرم خرید این گزنه درست نی

1 میلیون رو میدم یک 4 ترا قرمر با 256 گیگ ssd!!

درود

1.دوست عزیز سراغ هارد گرین نرو این هارد کند ترین هارد بازاره فقط برای ارشیو (فیلم,اهنگ,عکس) مناسبه.

2.شما برای کارهایی که انجام میدهید حداگثر یه هارد 2 ترا بایت نیاز داریدSeagate Barracuda 3TB 7200Rpm 64MB Buff SATA3

3.اگه سرعت واستون مهمه حتما یه اس اس دی برای درایو سیستم عامل تهبه کنید مدل پیشنهادی  Samsung 850 EVO 120GB SATA3 SSD

درود

چون حجنم فیلم ها و بازی های ps4 که دارم حجمش بالاست الان 2 ترا هارد دارم و کم میاد!

میخوام مجموع هاردم حداقل بین 4 تا 5 ترا باشه

این 3 ترا که شما هم گفتی خودم هم مد نظرم بود ولی تو خبری که خبات کریمی عزیز گزاشت نوشت 3 را سیگیت امار خرابیش خیلی افتضاحه

لینک به دیدگاه

خب شما میگی 3 ترا مشکل داره خب راه چار 4 ترا هست

و سری بلک سرعت خوبی داره و میتونه کمبود SSD را تا حدی جبران کنه

چون خودم SSD دارم و تجربه کردم بهت میگم برای کار شما نیازی نیست این هزینه ! (120 گیگ فقط !! 300 تومن !!)

حالا هرجور خودتون میدونید

لینک به دیدگاه

منم با دوستمون موافقم شما یه 4 ترا بلک بگیرید نه قرمز.  این مطلب را مطالعه بفرمایید

ویژگی این هار بلک

دمای هارد در زمان کار کرد 100 درصد نسبت به مدلهای Blue , Green تا حد قابل ملاحضه ای پایین تر می باشد
 سرو صدای کمتر در هنگام نوشتن و خواندن اطلاعات 
 بهره گرفتن از تکنولوژی Intelliseek بهترین سرعت جستجوی دیتا برای کم شدن لرزش و توان مصرفی در هارد
استفاده از تکنولوژی No Touch که موجب میشود هد recording هرگز مدیا را لمس نکند، سایش کمتر سرهد ومدیا و امنیت بیشتر هنگام حمل و نقل
خنک بودن وداغ نشدن هارد در حین عملکرد ، بهره بردن از تکنولوژیNo Touch و تکنولوژی حفاظت لرزش Leading Edge بیشترین قابلیت اطمینان وپایداربودن انتقال دیتا

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

نظتون روی sshd ها چطوهر؟؟؟

4 تراش؟؟

1: برترین هارد هم نمیتونه کارایی SSD رو به شما بده! حالا میخواد سیاه باشه یا سبز یا صورتی :D

بهترین کار خرید یه هارد 3 یا 4 ترابایت و یک SSD برای درایو ویندوز هست که انواع مدل ها با قیمت مناسب تو بازار هست!(حدود 200 تومن برای 120GB که تمام نیاز های شما به یک درایو پرسرعت رو برطرف میکنه)

و یک

2:SSHD مثل SSD ها پرسرعت نیستند! ولی:

تا حد خیلی زیادی کمبود SSD در سرعت بوت ویندوز و اجرای برنامه ها رو جبران میکنه.

خودم یه SSHD روی لپتاپ دارم، بمرور که ازش استفاده میکنید، کاراییش بالاتر میره و بهتر میتونه از کش SSD که داخلش هست استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

Sandisk 128GB Ultra Plus

185 اکبند سراغ دارم تهیه کنم؟

من همیشه ارزونترین SSD که پیدا کنم، میخرم!

*تو یکی از تاپیک ها کامل توضیح دادم که چرا این کار رو انجام میدم.

ولی میتونم بهتون اطمینان بدن که پشیمون نمیشید!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...