رفتن به مطلب

اساتید لطفا یه گرافیک واسه این قطعات بهم معرفی کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان و اساتید

اول ممنون میشم نظرتون رو راجع به قطعات انتخابی بفرمایید و اگه انتخاب بهترین تو همون رنج قیمت دارم ممنون میشم معرفی کنید :

m697_case.jpg

یه گرافیک درست و حسابی هم معرفی کنید تا با قطعات بالا خوشگل و مشگل مچ بشه

کاربری هم نه میخوام رندر بگیرم نه فیل هوا کنم

در حد بازی فوتبال 2016 و بازیهایی مثل کال اف دیتا

اهل اورکلاک و این برنامه ها هم نیستم

تو همون رنج 400 باشه , یا یه نمه بالا پایین مشکلی نداره

سپاس فراوان

ویرایش شده توسط Hrithik
لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم کمی بیشتر هزینه کنین و اینو بخرین

http://lioncomputer.ir/product/3550/GIGABYTE+R7+260X+OC+WF+2X+2GB+GDDR5/

DX12 هم پشتیبانی میکنه

لینک به دیدگاه

ممنون میشم سایر دوستان هم نظرشونو بگن

ویرایش شده توسط Hrithik
لینک به دیدگاه

750Ti آک اگه خواسی.

دست دو هم 270X یا 760 هم میتونی پیدا کنی.

دست دو بگیری معقولتره(البته 500 تومن هس قیمتشون که ارزش 100 بیشترو داره (*) )

ویرایش شده توسط √Yakamoz
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

پیشنها میکنم شما کیس این مدل رو بردارید Green X Plus Eagle Case هشتاد تومن از اون مدلی که خودتود انتخاب کردین ارزانتره و نسبت به قیمتش عالیه.اگر اورکلاک نمیکنید لازم نیست سری z برداری این مدل تهیه منید ASUS H97-Pro Gamer LGA1150 H97 Mainboard.ظاهرا شما سیستم رو واسه گیم میخواهید پس لزومی نداره رم باس 2400 بگیرید چون بیشتز از 1600 در بازی کردن تاثیری نداره Gskill Ripjaws X 8GB 4GBx2 1600Mhz CL7 DDR3 Ram در اخر هم گرافیک زیر این مدل برای بازی پیشنهاد نمیشه MSI GTX 750 Ti OC TF IV Gaming 2GB GDDR5

موفق باشید

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

پیشنها میکنم شما کیس این مدل رو بردارید Green X Plus Eagle Case هشتاد تومن از اون مدلی که خودتود انتخاب کردین ارزانتره و نسبت به قیمتش عالیه.اگر اورکلاک نمیکنید لازم نیست سری z برداری این مدل تهیه منید ASUS H97-Pro Gamer LGA1150 H97 Mainboard.ظاهرا شما سیستم رو واسه گیم میخواهید پس لزومی نداره رم باس 2400 بگیرید چون بیشتز از 1600 در بازی کردن تاثیری نداره Gskill Ripjaws X 8GB 4GBx2 1600Mhz CL7 DDR3 Ram در اخر هم گرافیک زیر این مدل برای بازی پیشنهاد نمیشه MSI GTX 750 Ti OC TF IV Gaming 2GB GDDR5

موفق باشید

منم با دوستمون موافقم از اونجایی که سی پی یو تونم ضریب باز نیس H97 pro Gamerبهترین گزینس و الکی هم به فرکانس بالا پول نده.

ولی کیسو به نظرم یه چیزی انتخاب کن که با چشات بازی کنه چون همش جلو چشته و مهمه تا حدودی به نظرم.(همونم خوبه و البته X3 viper)

ویرایش شده توسط √Yakamoz
لینک به دیدگاه

منم با دوستمون موافقم از اونجایی که سی پی یو تونم ضریب باز نیس H97 pro Gamerبهترین گزینس و الکی هم به فرکانس بالا پول نده.

ولی کیسو به نظرم یه چیزی انتخاب کن که با چشات بازی کنه چون همش جلو چشته و مهمه تا حدودی به نظرم.(همونم خوبه و البته X3 viper)

اتفاقا منم میخواستم این مدل رو پیشنهاد بدم ولی بودجه ایشون کافی نیست بنده مادربرد و وکیس ارزان تر پیشنهاد کردم که ایشون بتونن کارت 750ti بگیرن.

لینک به دیدگاه

اتفاقا منم میخواستم این مدل رو پیشنهاد بدم ولی بودجه ایشون کافی نیست بنده مادربرد و وکیس ارزان تر پیشنهاد کردم که ایشون بتونن کارت 750ti بگیرن.

خوب داره 2.500 تومن هزینه میکنه 100-200 تومنم بیشتر بزاره حیف نیس واقعا... (*)

ویرایش شده توسط √Yakamoz
لینک به دیدگاه

مادربوردت بدک نيست. نظرم اينه که مادبورد رو گيگا بردار h97 gaming3 و رم رو به جاى 2400 , 1600 بردار که باس 2400 به دردت نميخوره. از اين جا حدود 100 تومن واست ميمونه. اين صد تومن رو بزار رو پولت يه 660ti کارکرده بخر از 750ti و 660 و 650ti و 650ti bosst هم تا حد زيادى قوى تره. ميتوني يه r7 265 کارکرده در حد 400-450 و يا نو در حد 600 تومن بخرى. باز هم از 750ti يه نمه قوى تره.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهاد بنده : از ترکیب خودتون خیلی بهتره

باهاش فیل هم هوا کن

اگه خواستی از بودجت نزه بالا پاور 550 بردار

گرافیک هم در حد نو بیا پیش خودم قیمت باهات کنار میام

1.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون از توجه و راهنمایی هاتون دوستانه عزیز

لطفا به این نکته توجه کنید که هدف اصلیم بازی نیست

بیشتر سرعت سیستم واسم مهمه

حتی اگه بشه میخوام یه اس اس دی هم اضافه کنم روی قطعات

بازی در حد تفننی

سرعته سیستم برام مهمه

حالا هرچی اقتصادی تر بهتر , به شرطی که ارزش کیس رو پایین نیاره , یعنی قطعات در کنار هم عالی باشن و چند سالی جوابگو باشه

سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...