رفتن به مطلب

شرکت محترم!!خیانت در امانت گناه است!!

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام عزیزان

بی مقدمه می خوام برم سر اصل مطلب و برگ دیگری به بی لیاقتی های این شرکت بی وجدان بچسبانم.

ساعت 9 صبح روز شنبه بسته ای از مازندران برای پست پشتیاز شد و قرار بود 24 و حداکثر 48 ساعته دستم برسه . که بر خلاف گفته هایشان که من برای ان برنامه ریزی کرده بودم بعد از  گذشت 75 ساعت به دست من رسید ، که همین مسئله می توانست ، درصورتی من که کار مهم مالی حقوقی و یا... با مشکلی خیلی خیلی جدی ای مواجه کند . اما از اونجایی که این شرکت به اینجور بد قولی ها معروفه از سر این مسئله میگذریم و به سر مشکل اصلی که خیانت در امانت حساب میشود میریم . متاسفانه بعد از تحویل بسته با برچسب " ممیزی شد " مواجه شدم و دیدم کاملا بسته باز شده و تمام موارد توش رو چک کردن . بعد از مشاهده این قضیه تاخیر 75 ساعته مشخص شد ولی مشکل اساسی خیانت در امانت مطرح شد و اینکه چرا یک شرکتی که چنین مسئولیتی را بر عهد دارد به خودش اجازه می دهد چنین کاری انجام ، فرض کنیم در این بسته یک نامه و یا فایل محرمانه ای در رابطه با  مسائل مالی و حقوقی یک شرکت بود که فقط باید فرد خاصی انرا می خوانده و حال این نامه توسط بازرس پست خوانده شده ، تکلیف چیست ؟

72vsia0y71sozzfce8m6.jpg

( توجه*: خدارو شکر بسته بالا نه حقوقی نه مالی  نه محرمانه و نه مسائل خانوادگی توش بوده و فقط چند عدد سی دی بازی بوده که توسط خود پست بسته بندی شده بود و بدون هیچ گونه پوششی از قبل بوده است یعنی پس از باز کردن بسته با خود CD مواجه میشویم . )

حرف آخر از نظر شرعی این کار هیچ گونه توجیهی از دید هیچ دینی مخصوصا اسلام ندارد و هیچ فردی حق خیانت در امانت را ندارد ، که متاسفانه این شرکت با سواستفاده از این نام داره اطمینان مردم رو تکه تکه میکنه و اگر مشکل سیستم نبود و بازرس سر خود این کار را انجام داده  باید قاطعانه با حرکت این بازرس برخورد بشه و نتیجش عمومی اعلام شود و همچنین این شرکت هم نیز باید عذر عمومی خود را اعلام کند ولی اگر مشکل سیسم است ، باید فکر جدید بکنن و کمترین کار این است که اسم شرکت رو از" شرکت پست جمهوری اسلامی ایران" به " شرکت پست ******* ایران" تغییر بدن تا ما بدونم با چه موججوداتی طرفیم و دیگر به آنها اطمینان نکنیم و به شرکت هایی خارجی مانند DHL اطمینان کنیم هرچند هزینه سرسام آوری برایمان ایجاد خواهد کرد و حتی اگر بسته هایمان را به  دست مسافران  بدهیم  امن تر بوده تا اینکه به دست این شرکت بسپاریم .

موفق باشید

a7ze6njdszig5janrw2q.jpg

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

واقعا خیلی متاسفم بابت اداره های پست سراسر ایران خیلی دارن بی لیاقتی های خودشو رو میکنن

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

این بسته ایه که دیروز به دست من رسید با  پست پیشتاز

تاریخ ارسال رو نگاه کنید . 6 مرداد

حالا تاریخ رسیدن به مقصد رو ببینید 12 مرداد

من چی بگم ؟

ما که فرق بین پست معمولی با پیشتاز رو نفهمیدیم

post.jpg

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت جناب امیرمحمود عزیز 

امیر جان دلیل این حرکت ناپسند رو چی اعلام کردن ؟ 

واقعا خیلی متاسفم برای این فضول خانه که هویت اصلیشو داره هر روز روشنتر میکنه / واقعا حرکت بسیار بسیار زشتی هست و هیچ گونه توجیهی یا بهونه ای هم نداره 

واقعا تا کی میخوان مردم و کارهاشونو ببرن زیر ذره بین ؟ تا چی بشه ؟ هدف چیه ؟

ازتون خواهش میکنم این مطلب رو در همه وب سایتهایی که عضو هستین منعکس کنین تا بقیه دوستان هم به این حرکتهای پلیدانه پی ببرند 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب امیرمحمود عزیز 

امیر جان دلیل این حرکت ناپسند رو چی اعلام کردن ؟ 

واقعا خیلی متاسفم برای این فضول خانه که هویت اصلیشو داره هر روز روشنتر میکنه / واقعا حرکت بسیار بسیار زشتی هست و هیچ گونه توجیهی یا بهونه ای هم نداره 

واقعا تا کی میخوان مردم و کارهاشونو ببرن زیر ذره بین ؟ تا چی بشه ؟ هدف چیه ؟

ازتون خواهش میکنم این مطلب رو در همه وب سایتهایی که عضو هستین منعکس کنین تا بقیه دوستان هم به این حرکتهای پلیدانه پی ببرند 

البته همیشه نمیشه به این صراحت به هم گفت..همه بسته ها تو پست مرکزی چک میشن...

شما تو برنامه شبکه من و تو ببینین گمرک کانادا حتی لب تاب طرف هم روشن میکنه چک میکنه که طرف مورد مشکوکی نداشته باشه.اگه از یه کشور مشکوک باشه طرف زندگی نامشو در میارن که کیه..

گاهی هم حق دارن به خاطر قاچاق یا حالا هر مورد مشکوکی چک کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ،

معمولا روی بسته های مشکوک اینکار صورت میگیره و معمولا هم به صورت رندوم هست .

از نظر قانونی کاملا حق دارند اینکارو انجام بدن و وقتی شما داری بسته رو با پست میفرستی و امضا میکنی برگه رو یعنی تمام این قوانین رو قبول کردی .

توی همه کشور ها هم اینجوریه اما معمولا اونجا ها بسته هایی رو که از خارج از کشور و از کشور های مشکوک مثل ایران و سوریه و سومالی و ... بیاد اینکارو میکنن .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همه با پست مشکل دارن.

خودم هر موقع بسته ای رو میخوام ببرم تحویل پست بدم غمم میگیره!

اینقدر ایراد میگیرن و ناز میکنن که انگاری رفتی خواستگاریشون!

شیرینی میخوان :-?

یادمه این کار رو چندین سال پیش روی بسته هایی که از خارج میومد میکردن.

ویرایش شده توسط abbas_mt
لینک به دیدگاه

دوستان گل حالا كه بحثش وا شد بنده هم يك مورد دارم بگم .

چندي بيش بنده يه كارت گرافيك از دوستان گرفتم ، از مشهد .

بعد از باز كردن جعبه متوجه بهم ريختگي بسته بندي شدم ، و بس از چك كردن كارت متوجه شدم كه انتهاي كارت گرافيك به كلي كج شده (ضربه شديد خورده)

بلافاصله با دوست عزيزم تماس گرفتم و ازش برسيدم جعبه رو چطور بسته بندي كردي ؟ و در كمال تعجب متوجه شدم بسته بندي ايشون با بسته بندي كه بدست بنده رسيد كاملا مغايرت داشت .

شانسي كه اوردم اين بود كه كارت معيوب بوده و فقط براي ويترين خريداري كرده بودم و همين امر باعث شد بيگيري نكنم

فقط 3 تا سوال ذهنمو مشغول كرد . 1. با چه اجازه اي جعبه رو باز كردن ؟

2.باز كردن به درك ، چطور با بي دقتي به محتواي درون جعبه ضربه ي بسيار شديد زدن كه المينيوم به اون محكمي كامل خم شد !!؟ (يعني بايد از دستشون رها شده باشه) و اگه اون يه كارت گرون قيمت و سالم بود تكليف بنده و فروشنده اي كه بست كرده بود چي ميشد ؟

3.و در اخر باز كه كردن ،صدمه هم كه زدن ، چطور به خودشون اجازه دادن كه كاملا عجولانه جنس رو داخل جعبه بيندازند بدون هيچگونه فوم يا محافظي و در جعبه رو ببندند !

كي بايد باسخگو باشه !!؟

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

حداقل تو مبداء ارسال جلوی آدم باز کنن چک کنن کمتر شاکی میشیم بعد هم مثلا یه مهر چک شد بزنن باز نشه دیگه بین راه. واقعا قوانین خیلی هردمبیله اینجا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ،

معمولا روی بسته های مشکوک اینکار صورت میگیره و معمولا هم به صورت رندوم هست .

از نظر قانونی کاملا حق دارند اینکارو انجام بدن و وقتی شما داری بسته رو با پست میفرستی و امضا میکنی برگه رو یعنی تمام این قوانین رو قبول کردی .

توی همه کشور ها هم اینجوریه اما معمولا اونجا ها بسته هایی رو که از خارج از کشور و از کشور های مشکوک مثل ایران و سوریه و سومالی و ... بیاد اینکارو میکنن .

کودوم برگه ؟ کودوم امضا؟؟  پولو میگیرن یادشون میره ما کی هستیم؟@$@%

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم پست ...

تو این 5 سالی که سرکارم با پست زیاد شده اولین باره چنین چیزی میبینم

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما تو برنامه شبکه من و تو ببینین گمرک کانادا حتی لب تاب طرف هم روشن میکنه چک میکنه که طرف مورد مشکوکی نداشته باشه.اگه از یه کشور مشکوک باشه طرف زندگی نامشو در میارن که کیه..

درود بر شما 

دوست عزیزم این ارگانها فضولیهای زیادی میکنن که اکثر مردم هم بی خیال میشن ولی امیر جان کار خوبی کردن که این مطلب مهم رو 

به اشتراک گذاشتن / مطمئن باشین لوازم خیلهارو تجسس و انگولک میکنن که البته هنوز هدف مشخص نشده و معلومم نیست دنبال چی میگردن 

و هفشون از این کار بی منطق چیه ؟ شاید برای شما و خیلیهای دیگه پیش نیومده باشه ولی دلیل نمیشه که نکرده باشن / بلاخره اطلاع رسانی باید بشه 

شما کشور کانادارو با این مملکت بی صاحاب مقایسه نکنید / مواردش شاید مشابه باشن ولی اهدافش فرق میکنه 

جسارت نشه ولی من هیچ حقی برای این کارشون نمیدم و هیچ عذری هم قابل قبول نیست 

لینک به دیدگاه

شما اگه یکبار میرفتی انبار پست بسته هارو می دیدی چطور عین آجر اینورو اونور پرت می کنن دیگه هیچوقت با پست کار نمی کردی.من شانسی که آوردم این بود که بستم خیلی محکم پیچیده شده بود. از تیپاکس استفاده کنید...کمی هزینه ی بیشتر می گیرن ولی در عوض هم سریعتر بسته ها رو می رسونن و هم درشو باز نمی کنن.تازه اگه هم آدرسو پیدا نکردن یا نبودید مثل پست برگشتش نمی زنن پست مرکزی.زنگ می زنن آدرسو می پرسن و یا می ذارنش مرکز تیپاکس منطقه ی شما و زنگتون می زنن که بستتون اینجاست بیاید ببریدش.

لینک به دیدگاه

درود بر شما 

دوست عزیزم این ارگانها فضولیهای زیادی میکنن که اکثر مردم هم بی خیال میشن ولی امیر جان کار خوبی کردن که این مطلب مهم رو 

به اشتراک گذاشتن / مطمئن باشین لوازم خیلهارو تجسس و انگولک میکنن که البته هنوز هدف مشخص نشده و معلومم نیست دنبال چی میگردن 

و هفشون از این کار بی منطق چیه ؟ شاید برای شما و خیلیهای دیگه پیش نیومده باشه ولی دلیل نمیشه که نکرده باشن / بلاخره اطلاع رسانی باید بشه 

شما کشور کانادارو با این مملکت بی صاحاب مقایسه نکنید / مواردش شاید مشابه باشن ولی اهدافش فرق میکنه 

جسارت نشه ولی من هیچ حقی برای این کارشون نمیدم و هیچ عذری هم قابل قبول نیست 

359860_803.jpg

لینک به دیدگاه

منم داشتم یه بار یه کارت دسته دوم 580 رو میفرستادم  داشتیم کار بسته بندیش رو انجام میدادیم یه دفعه گفت این چیه  داری میفرستی .گفتم کارت گرافیکه . گفت باید توشو ببینم. من تا رفتم در جعبه رو باز کنم با مکت بر گرفت در جعبه رو پاره کرد و توشو دید. من گفتم چرا این کارو کردی میگفتی درشو واست باز میکردم!!! :eek: ~x(

بعد با کلی شرمندگی داستان رو واسه خریدار تعریف کردم و بیچاره قبول کرد.

حالا اگه کارت پلم بود تکلیف چی بود؟

لینک به دیدگاه

من یک ماه پیش رفتم پیش پست مادربرد بفرستم.

مادربرد هم Z97 X SOC Force بود.

پست نمیذاره  خودم بسته بندی کنم،  میگه باید ما بسته بندی کنیم. چون پول توشه باید مقوا هم بفروشیم دیگه یا غیر اینه ؟ :D

برای بسته بندی هم پول میگیرین + پول جعبه. مثلا برای یک جعبه در حد جعبه کارت گرافیک 5 تومن میگیرین !!!!!!!

بهش گفتم بورد رو بذار داخل جعبه محکم کناراش رو هم کاغذ بذار

میگه نمیشه ما چنین بسته بندی نمیکنیم اگر میخوای با جعبه خود بورد بفرستیم !!!

وقتی کلی محافظ میذاری بسته با هزار تا ضربه به مقصد میرسه چه رسد به بدون محافظ و بسته بندی.

تازه اول کا رهم دل و روده مادربرد رو درآورده کل وسایل های بورد رو ریخته بیرون میگرده. بهش میگم دنبال چی هستی بگو منم بدونم شاید تونستم بت کمک کنم.

میگه باید بررسی کنیم.!!!

فقط نیم ساعت طول کشید ریخت و پاش اینا رو من جمع و جور کنم که در اخر بگن نمیشه بفرستیم.

اگر بفرستیم باید زیر کاغذ امضا کنی بشکنه بلایی سرش بیاد خودت مسئولی.

جالب تر این که برای بسته هایی که امکان شکستن ندارن راحت بیمه میگیرین ولی برای چیزایی که باید بیمه بشه میگن بیمه نمیشه :D

اخرشم با هزار تا حرف و بحث اومدم بیرون رفتم تیپاکس خیلی شیک و مجلسی و Free بسته خودم رو بسته بندی کردم و فرستادم برای مشتری.

دقیقا فرداش هم دست طرف بود.

رم دیگه خیلی جالب تره.

رم هم بردم پست گفتم بذار داخل جعبه گفت جعبه میخوای چی کار بذارم لای پاکت بفست بره.

بهش میگم این سالم نمیرسه مقصد بذار داخل جعبه.

اصلا به حرف من گوش نمیداد هی میگفت نه پاکت خوبه. 

بهش برگشتم با عصبانیت گفتم اقا جنس مال منه بهت میگم بذار داخل جعبه حرفیه ؟ :mad:

اگر اصرار طرف نبود با تیپاکس میفرستادم براش.

تیپاکس یک الی دو روز میرسه.

جالبه رما بعد یک هفته به دست طرف رسید   :eek:  :eek:

خیلی عذر میخوام ولی باید حقیقت رو گفت پست کمی گشاد شده فک رمیکنه خبریه  :)

شما اگه یکبار میرفتی انبار پست بسته هارو می دیدی چطور عین آجر اینورو اونور پرت می کنن دیگه هیچوقت با پست کار نمی کردی.من شانسی که آوردم این بود که بستم خیلی محکم پیچیده شده بود. از تیپاکس استفاده کنید...کمی هزینه ی بیشتر می گیرن ولی در عوض هم سریعتر بسته ها رو می رسونن و هم درشو باز نمی کنن.تازه اگه هم آدرسو پیدا نکردن یا نبودید مثل پست برگشتش نمی زنن پست مرکزی.زنگ می زنن آدرسو می پرسن و یا می ذارنش مرکز تیپاکس منطقه ی شما و زنگتون می زنن که بستتون اینجاست بیاید ببریدش.

مادربرد خودت رو یادته که پست چنین اجازه ای میده ؟

بسته بندی در حد تیم ملی بود :دی آب هم داخلش نفوض نمیکرد =))

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

عزیزم اون گمرک مرزی هست نه داخل کشور اکثرنم از کشور های دیگه هستن نه شهروندانه خودش ! :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ جای دنیا پست باز نمیکنه بسته رو این ایران نمیدونم چرا بسته هارو بازمیکنه !!!

10 تا ایفون اوردیم ! بسته هاشون بازشده بود و اکبند بازشده بود !!!

گوشی ها هم خش بود ! معلوم نیست از لای چی رد کرده بودن ! 

ما هم پیگیر شدیم ولی چیزی نصیبمون نشد

لینک به دیدگاه

من یک ماه پیش رفتم پیش پست مادربرد بفرستم.

مادربرد هم Z97 X SOC Force بود.

پست نمیذاره  خودم بسته بندی کنم،  میگه باید ما بسته بندی کنیم. چون پول توشه باید مقوا هم بفروشیم دیگه یا غیر اینه ؟ :D

برای بسته بندی هم پول میگیرین + پول جعبه. مثلا برای یک جعبه در حد جعبه کارت گرافیک 5 تومن میگیرین !!!!!!!

بهش گفتم بورد رو بذار داخل جعبه محکم کناراش رو هم کاغذ بذار

میگه نمیشه ما چنین بسته بندی نمیکنیم اگر میخوای با جعبه خود بورد بفرستیم !!!

وقتی کلی محافظ میذاری بسته با هزار تا ضربه به مقصد میرسه چه رسد به بدون محافظ و بسته بندی.

تازه اول کا رهم دل و روده مادربرد رو درآورده کل وسایل های بورد رو ریخته بیرون میگرده. بهش میگم دنبال چی هستی بگو منم بدونم شاید تونستم بت کمک کنم.

میگه باید بررسی کنیم.!!!

فقط نیم ساعت طول کشید ریخت و پاش اینا رو من جمع و جور کنم که در اخر بگن نمیشه بفرستیم.

اگر بفرستیم باید زیر کاغذ امضا کنی بشکنه بلایی سرش بیاد خودت مسئولی.

جالب تر این که برای بسته هایی که امکان شکستن ندارن راحت بیمه میگیرین ولی برای چیزایی که باید بیمه بشه میگن بیمه نمیشه :D

اخرشم با هزار تا حرف و بحث اومدم بیرون رفتم تیپاکس خیلی شیک و مجلسی و Free بسته خودم رو بسته بندی کردم و فرستادم برای مشتری.

دقیقا فرداش هم دست طرف بود.

رم دیگه خیلی جالب تره.

رم هم بردم پست گفتم بذار داخل جعبه گفت جعبه میخوای چی کار بذارم لای پاکت بفست بره.

بهش میگم این سالم نمیرسه مقصد بذار داخل جعبه.

اصلا به حرف من گوش نمیداد هی میگفت نه پاکت خوبه. 

بهش برگشتم با عصبانیت گفتم اقا جنس مال منه بهت میگم بذار داخل جعبه حرفیه ؟ :mad:

اگر اصرار طرف نبود با تیپاکس میفرستادم براش.

تیپاکس یک الی دو روز میرسه.

جالبه رما بعد یک هفته به دست طرف رسید   :eek:  :eek:

خیلی عذر میخوام ولی باید حقیقت رو گفت پست کمی گشاد شده فک رمیکنه خبریه  :)

چی بگیم تو شهر مام از این داستانا هست داداش.خدایی تیپاکس خیلی خوبه.

هر جوری و هر جعبه ای رو میبرن.تازه بنده خدا میاد در مغازه جعبه رو تحویل میگیره سریع هم میفرسته کلی هم چاکرم مخلصم تحویلمون میده :D

در مورد رم که گفتی جالبه که تو شهر ما برعکسه!

اینجا قانونه که هرگونه شی داخل پاکت پستی معمولی و یا حبابدار ممنوعه....حتی دیسک هم ممنوعه!!

خود دفتر خدماتی اینجا تقریبا اشنامونه...خودش خندش گرفته بود ازاین  قانونهای مسخره و رفتارهای متناقض.

بهش میگم خوب پاکت حبابدار واسه چیه پ؟!چی میخواین توش بذارین؟برای چه اشیایی هستش؟...سکوت میکنه میخنده. :laughing: بعد میگه کاغذ =)) ای خدا.

به همین خاطر یدونه دیسک هم اینجا باید بسته بندی شه.

پولشم میگیرن. *dry#

لینک به دیدگاه

بسته بندی شما که در حد تیم ملی بود .ماشین از روش رد می شد برد خش بش نمی افتاد.بسته ی من هارد بود...من تا اومدم خونه برم تستش کنم 8 بار سکته زدم!من با اینکه فقط با تیپاکس کار می کنم بازم خیلی بسته بندی محکمی می کنم!این مثلا بسته بندی گرافیکمه که فروختمش:

6stc_20150701_201910_thumb.jpg  gy68_20150701_202422_thumb.jpg  if57_20150701_204435_thumb.jpg  7fu3_20150701_210715_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عزیزم اون گمرک مرزی هست نه داخل کشور اکثرنم از کشور های دیگه هستن نه شهروندانه خودش ! :)

همینو میخواستم پست کنم شما دیدم گفتین :D

LIKE @};- :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

گاهی اوقات میان یکسری بسته ها رو از یک محموله چک می کنن اگه خبری چیزی بهشون برسه احتمالا شما هم بستت همراه اون محموله مشکوک بوده... زیاد ناراحت نشین اینا همه برای امنیت خودمونه...وگرنه مثل افغانستان و عراق و سوریه بود وضعمون...!  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

گاهی اوقات میان یکسری بسته ها رو از یک محموله چک می کنن اگه خبری چیزی بهشون برسه احتمالا شما هم بستت همراه اون محموله مشکوک بوده... زیاد ناراحت نشین اینا همه برای امنیت خودمونه...وگرنه مثل افغانستان و عراق و سوریه بود وضعمون...! ^_^

اینا رو نگیم چی بگیم

لینک به دیدگاه

من و Daniel.Hz یه معامله داشتیم و دونفر واسه هم بسته پست کردیم . من پیشتاز فرستادم و ایشون سفارشی ولی با کمال تعجب بسته ایشون زودتر رسید با اینکه مال من پیشتاز بود البته اینش چیزی نیست ، بسته ای که من فرستادم تو کارتن کوچیک بود ولی وقتی بسته رسیده بود دست دانیال تو پاکت بود . نمیدونم واقعا چه اتفاقی افتاده بود

اینقدر هر روز از این بی مسئولیت ها و بی قانونی ها میبینیم که دیگه عادی شده واسه همه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا رو نگیم چی بگیم

یعنی بنظر شما از رو بیکاری طرف اومده بسته رو باز کرده ؟؟؟ یعنی اینقدر ادم بیکار باید باشه بیاد از اینکارا بکنه ... ! فکر کردی این سربازان گمنام امام زمان میگن از کجا اطلاعات کسب می کنند و یهو میبینی فلان کار انجام شد، تازه خیلی از چیزا هست شماها بگوشتون نمیرسه ، راحت گرفتین خوابیدین بازی می کنین با کامپیوتراتون ، فکر کردین امنیت یک کشور چجوری تامین میشه... با چهارتا سرباز سر خیابون وایسادن دست تکون میدن  از کدوم ور بریم؟؟؟ نخیر برا من یک لباس فرستادن زاهدان اینقدر پرسجو کردیم بعد چند ماه تو کیسه زباله تحویلم دادن اخر یکی گفت این محموله مشکل داشته همه تو قرنطین ازاد شد برات می فرستن ، کاپشن رسیید دستم یراست انداختمش دور...  :D

پیش میاد دیگه این بازرسی ها... اما اینکه محموله رو گاهی باهاش فوتبال بازی می کنند و احمال کاری مکنن و سالم نمیرسونن واقعا جای ناراحتی و شکوه داره... :mad:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...