رفتن به مطلب

کیفیت مین برد های ازراک

اشتراک گذاری

کیفیت مین برد های ازراک؟  

153 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا کیفیت مین برد های ازراک پایین است؟؟

• بله کیفیتش بسیار پایینه و من خرابی های زیادی رو تجربه کردم.
      22
    • نه کیفیتس عالیه من هیچ مشکلی باهاش نداشتم.و از خریدم راضی هستم.
      131

Recommended Posts

سلام

دوستان ازتون میخوام که درباره کیفیت مین برد های ازراک نظرتون رو بگید.

آیا کیفیتشون خیلی پاییه یا میتونه همپای asus و giga و msi و.. پیش بره و هیچ مشکلی نداشته باشه.

و یا تفکرغلط ماست که هر چیزی که قیمتش پایین باشه کیفیت اون هم پایینه.

شخصا میخوام یه مین برد از ازراک بگیرم و خیلی در زمینه ی کیفیت اون شک دارم.

لطفا به من و اون هایی که مشکل من رو دارن با نظرهای صحیح و نه از روی گفته ها و شنیده های دیگران کمک کنید.

ممنون متشکر.

لینک به دیدگاه

من که داشتم خرابي نداشت. اگه انگولکش نکني خوب جواب ميده اما باز هم نظرم روى گيگا هست.

لینک به دیدگاه

من که داشتم خرابي نداشت. اگه انگولکش نکني خوب جواب ميده اما باز هم نظرم روى گيگا هست.

دقیقا  تایید میشه  مین های یوزر پسند هست  و یه مدل های خاصیش برای افراد حرفه ای   

ولی اکثرا مینهای بدون ایراد تحویل بازار میده  گارانتیش هم بد نیست  من مراجعه داشتم خوب برخورد میکنن  و عیب و ایراد الکی نمیگیرن

به نسبت قیمتش عالیه

لینک به دیدگاه

اصولا فلسفه وجودی برندهایی مثل ASRock تعدیل قیمت بازار هست، اگه همه بخوان Asus یا Intel بخرن قیمت اون برندها سر به فلک میکشه! در ایران طرفدار داره نه بخاطر خودش بلکه ایرانیان به هر چیز ارزونی علاقه دارن! موقعی که شرکت کامپیوتری داشتم چند مورد خرابی دیدم و از اون به بعد بغیر از Asus هیچ برند دیگه ای کار نکردم! ضمنا خیلی کلی هست اگه بگیم یک چیزی کلا خوبه یا بده: فاکتور هایی هست مثل کیفیت طراحی، کیفیت قطعات بکار رفته، تکنولوژی های انحصاری و غیر انحصاری استفاده شده، پرفورمنس دستگاه و...

اگه قرار باشه ASRock مثل Asus یا حتی تو رده اون باشه که دیگه خیلی چیزا بی معنی میشن!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خودم فروشنده هستم و مادر بورد ازراک مرجوعی داشتم . ولی تا الان به چشمای خودم ندیدم giga یا msi خراب بشه .

اصلا این بورد هارو به شما پیشنهاد نمیدم  :) تا وقتی جنسی مثل گیگا هست .

ویرایش شده توسط viper95
لینک به دیدگاه

گاهی وقت ها بعضی برندها به خاطر برند X بودنشون اگر یه مفدار بیشتر هم از مشتری پول بگیرن بدشون نمیاد!!!

همین اسوس یا اپل و . ..

اینجوری هم قیمت محصولشون به صورت کاذب بالا میره و سود براشون داره و هم جنسشون لوکس تر نشون داده میشه.

برند هایی هم هستن مقل acer لنوو یا همین ازراک که به سود منطقی خودشون قانع هستند و به رقابت بیشتر اهمیت میدن

من نمیگم کیفیت و تکنولوژی مادربرد های ایسوس اول نیست تو دنیا یا سیستم عامل اپل براش زحمت کشیده نشده اما به ازای چند دلار؟

من بارها شده با ازراک کار کردم چیپ های مختلف تا حالا هیچ مشکلی نداشتم.به شما هم توصیه میکنم فکر نکنید چون قیمت پایینی دارن قراره نامرغوب باشن

ویرایش شده توسط IMAN4K
لینک به دیدگاه

برند خوبیه عزیز.

خودم تا حالا دو سه تا مادربردش رو داشتم.تا الان خرابی ندیدم.قیمتشم مناسبه و یوزر پسند.گارانتیشم معتبره.

تو این مدتی که کار کردم ، نمیدونم چرا توو ایسوس بیشتر خرابی دیدم. :D ...کلا شانس ایسوسه هر چی مادربرد خراب میومد دستم ایسوس بود :laughing:

گیگا هم عالیه.یک نمونه هم پیش نیومده به مشکلی در این برد ، بربخورم.

ویرایش شده توسط abbas_mt
لینک به دیدگاه

من با هر سه برند Asus و گیگا و AsRock کار کردم

اتفاقا ازراک میشه گفت کارایی برابر با قیمت پایینتر میده

بسته به کاربرد شما داره اگر اور سنگین میخوای بدرد کار شما نمیخوره مگر مدل های خاص

تو کاربرد رفرنس واقعا بهترین در قیمته ولی در اور سنگین به گرد پای مکسیموس و G1 نمیرسه

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

من دو روزه دارمش دراین دو روز ایرادی ازش ندیدم.

دو روز که کمه من الان ایسوس دارم 5 ساله ایرادی ندیدم!

لینک به دیدگاه

بسته به کاربرد شما داره اگر اور سنگین میخوای بدرد کار شما نمیخوره مگر مدل های خاص

تو کاربرد رفرنس واقعا بهترین در قیمته ولی در اور سنگین به گرد پای مکسیموس و G1 نمیرسه

برای اور میخوام و گیم نمیخوام خیلی اورسنگین کنم مین برد ببرم زیر ln2؟حالا ازراک اکستریم 6 بگیرم یا ایسوس مکسیموس وی 2 رنجر با قیمتی بالاتر ؟؟؟؟

ایسوس 8 فاز داره و ازراک 12 فاز و فاز بندی هم در پایداری سی پی یو خیلی تاثیر داره.

و میخوام 4 یا 5 سال مین برد رو داشته باشم و عوضش نکنم حالا نظر شما روی ایسوس مکسیموس وی 2 رنجر یا ازراک اکستریم 6

ویرایش شده توسط *sajjad*
لینک به دیدگاه

برای اور میخوام و گیم نمیخوام خیلی اورسنگین کنم مین برد ببرم زیر ln2؟حالا ازراک اکستریم 6 بگیرم یا ایسوس مکسیموس وی 2 رنجر با قیمتی بالاتر ؟؟؟؟

ایسوس 8 فاز داره و ازراک 12 فاز و فاز بندی هم در پایداری سی پی یو خیلی تاثیر داره.

و میخوام 4 یا 5 سال مین برد رو داشته باشم و عوضش نکنم حالا نظر شما روی ایسوس مکسیموس وی 2 رنجر یا ازراک اکستریم 6

اور در حد آماتور مادربرد الایت که معمولی ترینه هم جواب میده شما روی ایر در حد 4.5 یا 4.8 میخوای اور کنی ازراک هم جوابگو هست این مدل که میشه گفت جزو بهترینهای ازراکه

مکسیموس معلومه برای چه کاربردهایی طراحی شده چیزی فراتر از حد تصور که بیشتر کاربران براشون بلا استفادست

لینک به دیدگاه

اور در حد آماتور مادربرد الایت که معمولی ترینه هم جواب میده شما روی ایر در حد 4.5 یا 4.8 میخوای اور کنی ازراک هم جوابگو هست این مدل که میشه گفت جزو بهترینهای ازراکه

مکسیموس معلومه برای چه کاربردهایی طراحی شده چیزی فراتر از حد تصور که بیشتر کاربران براشون بلا استفادست

میشه بگید مکسیموس برای چی طراحی شده ؟

و ازراک 5 یا 6 سال دوام داره؟؟؟

چون مین برد رو به این زودی عوض نمیکنم

لینک به دیدگاه

میشه بگید مکسیموس برای چی طراحی شده ؟

و ازراک 5 یا 6 سال دوام داره؟؟؟

چون مین برد رو به این زودی عوض نمیکنم

؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در نمایشگاه کامپیوتکس امسال هرچی رکورد اورکلاک از جمله رم بود بورد ASRock X99 گیمینگ زد :D

الانم اکثر اورکلاکر های معروف جهان بورد ASRock Z97 OC Formula استفاده میکنن.

خودمم همین مدل رو دارم به جرات یک سروگردن بالاتر از ASUS VII Formula  چه رسد به رنجر و هیرو 

جهت اطلاع شما.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

در نمایشگاه کامپیوتکس امسال هرچی رکورد اورکلاک از جمله رم بود بورد ASRock X99 گیمینگ زد :D

الانم اکثر اورکلاکر های معروف جهان بورد ASRock Z97 OC Formula استفاده میکنن.

خودمم همین مدل رو دارم به جرات یک سروگردن بالاتر از ASUS VII Formula  چه رسد به رنجر و هیرو هست.

جهت اطلاع شما.

ایول دارم میرم به سمت asrock

دوستان دوامش چطوره من شاید تا 5 سال دیگه عوضش نکنم؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

ایول دارم میرم به سمت asrock

دوستان دوامش چطوره من شاید تا 5 سال دیگه عوضش نکنم؟؟؟؟؟؟؟

خیالت راحت خازن هاش به طور مثال حدودا 2000 ساعت طول عمر بیشتری به نسبت سایر برند ها داره.

خازن هاش 12000 هزار ساعتی هست.

بررسی مادربرد ها بریتان P M میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من خودم ۳سال ازراک داشتم ولی نه جدیداش . سوکت478. اور هم کردم. خدایی ازش راضیم. من میگم شانسته. اگه میخوای از سری حرفه ایش بخری که هیچ. اگه از سری معمولی میخوای بستگی به شانست داره .

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

مادربورد های ازراک خصوصا سری های جدیدشون از لحاظ کارایی وکیفیت بردهای خیلی خوبین.

وتو بعضی از موارد از مدل های همرده(Asus&giga)سرتر هستن والبته به صرفه تر...

لینک به دیدگاه

من تا حالا هر چند تا مادربوردی که عوض کردم و ارتقا دادم همه Asus بوده و تا حالا هیچ کدوم مشکلی نداشتن

بنظرم هر برندی تو یه قطعه خاص بهتر عمل میکنه

مثل همین Asus تو مادربورد

یا Giga تو گرافیک

لینک به دیدگاه

بیشتر خرابی مین ها به این عوامل ربط داره

1 پاورد غیر استاندارد

2 اسمبل غیر اصولی

3 اورکلاک غیر اصولی

اگه این 3 مورد رعایت نشه مین های با کیفیتی مثل گیگا و ایسوس هم از خرابی در امان نیستن.ازراک پیشرفت خوبی در زمینه ساخت مین برد کرده نسبت به قیمتشم امکانات خوبی میده میتونید روش حساب کنید

لینک به دیدگاه

من یکسالی هست دارم و مشکلی نداشتم باهاش.قبلش ایسوس داشتم اونم خوب بود.به نظرم نسبت به قیمت خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...