رفتن به مطلب

کیفیت مین برد های ازراک

اشتراک گذاری

کیفیت مین برد های ازراک؟  

153 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا کیفیت مین برد های ازراک پایین است؟؟

• بله کیفیتش بسیار پایینه و من خرابی های زیادی رو تجربه کردم.
      22
    • نه کیفیتس عالیه من هیچ مشکلی باهاش نداشتم.و از خریدم راضی هستم.
      131

Recommended Posts

این که موضوعی رو چون شما بگی وحی متلق نیست ، نظر شما اینه نظر ما دو نفر هم این ؛ فردا از کاربرای بیشتری که توی زمینه ترجمه و فعالیت دارند میپرسم نتیجشم میگم

من لینک فارسی دارم و ادم زنده داره تایید میکنه اینقدر با اطمینان حرف نمیزنم که شما اصرار داری

کل این فروم هم بیان بگن ازراک زیر مجموعه ایسوس هست بنده باور نمیکنم اگر اینطوره کل شرکت های مادربورد سازی هم زیر مجموعه فاکسکان هستند تمام شد رفت !
لینک به دیدگاه

کل این فروم هم بیان بگن ازراک زیر مجموعه ایسوس هست بنده باور نمیکنم اگر اینطوره کل شرکت های مادربورد سازی هم زیر مجموعه فاکسکان هستند تمام شد رفت !

با این تفسیر شما درست میگی و بحثی با شما ندارم ، کل فروم اشتباه میکنیم شما درست میگی

لینک به دیدگاه

یه 990 fx extreme  از asrock داشتم مینش خیلی داغ میکرد! یه مین گیگا داشتم 8 سال کار کرد اخ نگفت! الانم اسیوس دارم .حرف نداره

لینک به دیدگاه

عزیزم چند بار بگم ازراک زیر مجموعه شرکت ایسوس نیست ! ایسوس در ساخت قطعات و تکنولوژی به این شرکت کمک کرده است همین.

درود

به در میزنم پنجره جواب بده :D

کمپانی مطرح ASRock یکی دیگر از کمپانی های قدرتمند در عرصه تولید و ساخت کامپیوتر و قطعات کامپیوتر است که در حال حاظر تمام تمرکز خود را در توسعه و ساخت مادربرد، کامپیوتر های صنعتی و سینماهای خانگی به کار گرفته است. کمپانی ازراک در ابتدا یکی از زیر شاخه های کمپانی بزرگ Asus بود که در سال 2002 به منظور مقابله با کمپانی هایی نظیر Foxconn از اسوس جدا شد و به عنوان یک کمپانی مستقل به فعالیت خود ادامه داد. پس از جدایی ازراک از اسوس، این کمپانی توانست به لطف مهندسان خود بدون اتکا به کمپانی های دیگر به تولید محصولات خود بپردازد و طرح ها و برنامه هایی به منظور افزایش قدرت، کیفیت، خدمات و … این کمپانی در سال 2007 پس از فروش موفقیت آمیز سهام این شرکت در دستور کار قرار گرفتند. کمپانی ازراک در سال 2010 تحت عضویت کمپانی Pegatron در آمد.

ازراک در حال حاظر به تولید مادربردهای مورد نیاز بخش هایی نظیر سرور، Workstation، کامپیوتر ها و سینماهای خانگی مشغول است. کمپانی ازراک در آوریل سال 2013 به صورت رسمی وارد عرصه تولید و ساخت مادربرد های سرور شد و تاکنون سفارشات تولید مادربرد های سرور و کامپیوتر های صنعتی 10 شرکت نیمه بزرگ را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. کمپانی ازراک سومین کمپانی بزرگ در عرصه تولید و ساخت مادربرد است و شعبه های در کشور های اروپا، آمریکا و چین دارد. ازراک در سال 2011 با شخص Johnathan "Fatal1ty" Wendel (رکورد دار 12 ساله مسابقات تیر اندازی اول شخص) به منظور توسعه مادربرد گیمینگ Fatality همکاری کرد. مقر اصلی کمپانی ازراک در کشور تایپه/تایوان است و توزیع کنندگانی در بیش از 90 کشور مختلف دارد.

http://sakhtafzar.com/forum/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D8%AA-motherboard-chipset/6990-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-asrock-z97-oc-formula.html

http://sakhtafzar.com/forum/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D8%AA-motherboard-chipset/7148-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-asrock-z170-extreme6.html

http://sakhtafzar.com/forum/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D8%AA-motherboard-chipset/6833-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-asrock-x99-oc-formula-%D8%AE%D8%B7-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87%D8%A7.html

البته عقیده من اینده که شخصی که هیتر تعمیر میکنه بهتره تو همون بخش فعالیت کنه

:D  @};-

راستی این تاپیکی در صفحه قبل بهش اشاره شد (لینک در پایین متن موجود است) هم برا عهد بوق میباشد الان داخل 2016 هستیم تاپیک برا 2010 بوده،

از هر کسی بپرسی گیگابایت یا ایسوس یا ASRock اون زمان با الان زمین تا زیر زمین فرق داره.

یه زمانی گیگا بورد آبی میزد الان محصولات گسترده تری داره یا خود ایسوس که شما که تعمیر کاری باید بدونی که مشکل شایع در سری P5 سوکت 775 همین مشکل سنسور ها و گیر دادن های بیمورد به خرابی یو اس بی بود. در حالی که یو اس بی سالم بود.  PCb ازراک هم موافقم  که نازکه اما بی کیفیت نیست  نمیدونم معیار شما از کیفیت چیه.

یک لایه مس بوده که ازراک استفاده نکرده همین باعث نازک شدن PCB شده اما کیفیت کم نشده. مشکل شما اینه که ازراک رو با سوکت 775 شناختی و به سایر موارد بدبین شدی و همه چیز رو در هیت کششیدن خلاصه کردی. یک مورد بورد هم قیت h81 ازراک رو با ایسوس مقایسه کردم ازراک 30 تومن هم ارزون تر بود از فاز بندی بهتری هم برخوردار بود

به هر حال موفق باشین انقدر سر اینا جنگ نکنین هرکسی نظری داره ایشون هم به عنوان تعمیر کار باتجربه، بورد ازراک به مزاقشون خوش نیومده   :x  @};-

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/f306/%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9-29238/index8.html

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

درود

به در میزنم پنجره جواب بده :D

کمپانی مطرح ASRock یکی دیگر از کمپانی های قدرتمند در عرصه تولید و ساخت کامپیوتر و قطعات کامپیوتر است که در حال حاظر تمام تمرکز خود را در توسعه و ساخت مادربرد، کامپیوتر های صنعتی و سینماهای خانگی به کار گرفته است. کمپانی ازراک در ابتدا یکی از زیر شاخه های کمپانی بزرگ Asus بود که در سال 2002 به منظور مقابله با کمپانی هایی نظیر Foxconn از اسوس جدا شد و به عنوان یک کمپانی مستقل به فعالیت خود ادامه داد. پس از جدایی ازراک از اسوس، این کمپانی توانست به لطف مهندسان خود بدون اتکا به کمپانی های دیگر به تولید محصولات خود بپردازد و طرح ها و برنامه هایی به منظور افزایش قدرت، کیفیت، خدمات و … این کمپانی در سال 2007 پس از فروش موفقیت آمیز سهام این شرکت در دستور کار قرار گرفتند. کمپانی ازراک در سال 2010 تحت عضویت کمپانی Pegatron در آمد.

ازراک در حال حاظر به تولید مادربردهای مورد نیاز بخش هایی نظیر سرور، Workstation، کامپیوتر ها و سینماهای خانگی مشغول است. کمپانی ازراک در آوریل سال 2013 به صورت رسمی وارد عرصه تولید و ساخت مادربرد های سرور شد و تاکنون سفارشات تولید مادربرد های سرور و کامپیوتر های صنعتی 10 شرکت نیمه بزرگ را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. کمپانی ازراک سومین کمپانی بزرگ در عرصه تولید و ساخت مادربرد است و شعبه های در کشور های اروپا، آمریکا و چین دارد. ازراک در سال 2011 با شخص Johnathan "Fatal1ty" Wendel (رکورد دار 12 ساله مسابقات تیر اندازی اول شخص) به منظور توسعه مادربرد گیمینگ Fatality همکاری کرد. مقر اصلی کمپانی ازراک در کشور تایپه/تایوان است و توزیع کنندگانی در بیش از 90 کشور مختلف دارد.

http://sakhtafzar.com/forum/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D8%AA-motherboard-chipset/6990-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-asrock-z97-oc-formula.html

http://sakhtafzar.com/forum/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D8%AA-motherboard-chipset/7148-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-asrock-z170-extreme6.html

http://sakhtafzar.com/forum/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%BE%D8%B3%D8%AA-motherboard-chipset/6833-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-asrock-x99-oc-formula-%D8%AE%D8%B7-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85-%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87%D8%A7.html

:D  @};-

راستی این تاپیکی در صفحه قبل بهش اشاره شد (لینک در پایین متن موجود است) هم برا عهد بوق میباشد الان داخل 2016 هستیم تاپیک برا 2010 بوده،

از هر کسی بپرسی گیگابایت یا ایسوس یا ASRock اون زمان با الان زمین تا زیر زمین فرق داره.

یه زمانی گیگا بورد آبی میزد الان محصولات گسترده تری داره یا خود ایسوس که شما که تعمیر کاری باید بدونی که مشکل شایع در سری P5 سوکت 775 همین مشکل سنسور ها و گیر دادن های بیمورد به خرابی یو اس بی بود. در حالی که یو اس بی سالم بود.  PCb ازراک هم موافقم  که نازکه اما بی کیفیت نیست  نمیدونم معیار شما از کیفیت چیه.

یک لایه مس بوده که ازراک استفاده نکرده همین باعث نازک شدن PCB شده اما کیفیت کم نشده. مشکل شما اینه که ازراک رو با سوکت 775 شناختی و به سایر موارد بدبین شدی و همه چیز رو در هیت کششیدن خلاصه کردی. یک مورد بورد هم قیت h81 ازراک رو با ایسوس مقایسه کردم ازراک 30 تومن هم ارزون تر بود از فاز بندی بهتری هم برخوردار بود

به هر حال موفق باشین انقدر سر اینا جنگ نکنین هرکسی نظری داره ایشون هم به عنوان تعمیر کار باتجربه، بورد ازراک به مزاقشون خوش نیومده   :x  @};-

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/f306/%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9-29238/index8.html

دیشب می خواستم یه همچین چیزی رو پست کنم 

گذاشتم برای صبح دیدم شما پست کردی 

کاملا موافق هستم 

فقط یه سوال میمونه 

مگه چیپ H81 از تکنولوژی CrossFireX پشتیبانی می کنه ؟ 

من چند تا مادربرد ازراک دیدم CrossFireX داشت :|

داستان چیه ؟

67f0a64e933d2.jpg

5b5a7d331abc1.jpg

اینم تصویر از جعبه مادربرد :|

H81M(L2).jpg

تصویر از برد :|

و ایتکه چرا برق سی پی یو 8 پینه ؟ :|

مگه چیپ H81 رو کسی برای استفاده حرفه تهیه می کنه که براش 8 پین گذاشتن ؟ :|

ویرایش شده توسط M4t1n
لینک به دیدگاه

دوسال دارم مطالب سخت افزاری  میخونم و بنجمارک ها رو چک میکنم یک چیز رو خوب متوجه شدم

چیپ به چیپ کیفیت ساخت فرق میکنه.

برای مثال سری Z87 و X79 بورد های Asus غول بودن و همه رکورد ها رو جا به جا کردن.

ولی برای Z97 از MSI وGIGA عقب افتاد. چطوری؟ MSIبورد ها هم قیمت با ایسوس میداد که کارایی بهتری داشتن.

یا برای X99 ا MSI بود که رکورد ها رو جا به جا میکرد با X99 Sli و X99 Xpower.

ولی برای Z170 رقابت واقعا نزدیکه هم رده ها بنجمارک های نزدیک به هم میگیرن و..

البته Z170 رده بالاهاش GIGA داره حرف اول رو میزنه.

حالا یکی میاد بورد Asrock میگیره از یه سوکتی که توش شرکتش کم کاری کرده مثل775 دلیل نمیشه بقیه بورد هاش هم  بی کیفیت هستن.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

من مادربرد امضام چند ماهی میشه مشکل پیدا کرده فرستادمش برا تعمیر هنوزم که هنوزه تعمیر نشده.

معلوم نیست گیرش چیه که شرکت سازگارم فعلا نتونسته درستش کنه.

تا زمانی که مادربردم سالم بود از لحاظ اورکلاک و دمای سی پی یو کلا عالی عمل کرده بود تا زمانی که خراب شد.

الان مادربردو که وصل میکنم سیستم پشت هم ری استارت میشه.تعمیر کار سازگار گفته مشکل ترکیبی پیدا کرده یعنی با تعوض یک قطعه خاص درست نمیشه.یکم تعمیرش پیچیده شده.

اولش از ازراک خیلی راضی بودم  ولی واسه من خوش یمن نبود انگار *dry#

لینک به دیدگاه

اگه برداشت شما از کل حرفای من همین یه سطر چیزی برای گفتن ندارم

با این حساب شما میگی Asrock  بده چون یه بار یه بورد 775 مشکل داره بوده ؟
لینک به دیدگاه

اگه برداشت شما از کل حرفای من همین یه سطر چیزی برای گفتن ندارم

برداشتم از حرف شما این نبود  اصلا منظور مستقیم به شما نبود اصلا الان ویرایش میکنم متوجه بشید.

لینک به دیدگاه

یه 990 fx extreme  از asrock داشتم مینش خیلی داغ میکرد! یه مین گیگا داشتم 8 سال کار کرد اخ نگفت! الانم اسیوس دارم .حرف نداره

مشکل اینکه شما برد p67 که یک چیپست مید رنج هست رو با چیپست 990 مقایسه کردی :D

بهترین برد AMD رو من داشتم اونم داغ میکرد مارکش هم ASUS بود

ASUS Crosshair V Formula Z

کلا این چیپست ها داغ بودن پس مقصر برد نبود !

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من نسبت به قیمت و کارایی  خیلی خوبه و ارزش خرید داره

لینک به دیدگاه

این مادربرد چطوره برای اور متوسط برای بالا رفتن راندمان در کنار گیم خوبه کیفیتش خوبه مشکلی نداره

http://lioncomputer.ir/product/4116/مادربرد+ازراک+FATAL1TY+Z97+Killer/

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

من از سوکت ۴۷۸ ازراک داشتم تا فعلا که 2011-3 ازش دارم کیفیتش از اون زمان خیلی تغییر کرده

و بهتر شده

و اندازه قیمتش خوبه و حتی یسری مزایایی هم داره نسبت به بقیه برند ها

لینک به دیدگاه

مادربردهای ازراک خیلی هم خوب هستن و مشکلی ندارن

همه ی بردها از هر برندی خرابی دارن و مخصوص یه برند خاص نیست

البته این خرابی ها بستگی به قطعات دیگه ی سیستم از جمله پاور هم داره @};-

لینک به دیدگاه

توایران تعمیر ازراک ظاهرا سخت تر از بردای دیگست و قطعاتشم کمتره.

من مادربرد امضام خراب شد اخرشم نتونستن تعمیرش کنن حتی سازگارم تعمیرش نکرد.نماینده سازگار بهم گفت تو اینجور خرابیا ما اگه بردگارانتی داشته باشه تعویضش میکنیم گارانتی نداشتم کاری نمیشه کرد.

حالا برد من چجور خرابی ای داشت دقیقا نفهمیدم چون هیچ اثار سوختگی ای نداره همینجور بی خودی خراب شد و دیگه تعمیرم نمیشه.

قبلش خیلی ازش راضی بودم ولی دیگه از زراک بدم اومده...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توایران تعمیر ازراک ظاهرا سخت تر از بردای دیگست و قطعاتشم کمتره.

من مادربرد امضام خراب شد اخرشم نتونستن تعمیرش کنن حتی سازگارم تعمیرش نکرد.نماینده سازگار بهم گفت تو اینجور خرابیا ما اگه بردگارانتی داشته باشه تعویضش میکنیم گارانتی نداشتم کاری نمیشه کرد.

حالا برد من چجور خرابی ای داشت دقیقا نفهمیدم چون هیچ اثار سوختگی ای نداره همینجور بی خودی خراب شد و دیگه تعمیرم نمیشه.

قبلش خیلی ازش راضی بودم ولی دیگه از زراک بدم اومده...

سلام

برا برند دیگه مثل ایسوس  این قضیه اتفاق نمیفته اصلا؟!

این اتفاق برا مین شما افتاده  ولی میتونست برند دیگه باشه

بنظر دلیل بر بد بودن نمیشه 

البته متوجه ام  که از این بابت ناراحت شدید  ولی بعید ندونید تو برندهای دیگر هم اینطور اتفاقها میفته 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

سلام

برا برند دیگه مثل ایسوس این قضیه اتفاق نمیفته اصلا؟!

این اتفاق برا مین شما افتاده ولی میتونست برند دیگه باشه

بنظر دلیل بر بد بودن نمیشه

البته متوجه ام که از این بابت ناراحت شدید ولی بعید ندونید تو برندهای دیگر هم اینطور اتفاقها میفته

درسته حق باشماست ولی به من از سازگار گفتن قطعات ازراک یکم تعمیرش سخت تره شایدم حرفشون درست تباشه و اگه من یه مارکه دیگم داشتم همین حرفو میزدن
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته حق باشماست ولی به من از سازگار گفتن قطعات ازراک یکم تعمیرش سخت تره شایدم حرفشون درست تباشه و اگه من یه مارکه دیگم داشتم همین حرفو میزدن

زنده باشید

شایدم دلیلی داشته باشن این حرفو زدن 

ولی درکل بنظر درمورد یه برند نباید کلی گفت که خوبه یا کلا بده

باید موردی  بررسی بشه ولی نظر شخصیم این مدل مادربرد شما و کلا سری فتلیتی و گیمینگ ازراک از pcb  و قطعات باکیفیتی برخورداره   باقیمت مناسب

که شاید  هم رده هاش تو برندهای مطرح تر در این حد نباشه !

لینک به دیدگاه

asrock یه زمانی یه شرکتی بود که تحت نظر asus کار میکرد و مین های ارزون asus رو میزد و الان بال و پر گرفته و داره مین های باکیفیتی میزنه.

عزیز پیشنهاد من به شما اینه ببینی چه مینی نیازهاتون رو برطرف میکنه و همونو بگیرید جدا از اینکه برندش چیه و این حرفا.

ولی کلا من چندتا بستم apu های amd رو روی asrock تا حالا مشتریا راضی بودن و صداشون درنیومده(3 سال پیش بود براشون بستم).

یه مورد دیگه هم اینکه گارانتی معتبر بگیر.

لینک به دیدگاه

زنده باشید

شایدم دلیلی داشته باشن این حرفو زدن 

ولی درکل بنظر درمورد یه برند نباید کلی گفت که خوبه یا کلا بده

باید موردی  بررسی بشه ولی نظر شخصیم این مدل مادربرد شما و کلا سری فتلیتی و گیمینگ ازراک از pcb  و قطعات باکیفیتی برخورداره   باقیمت مناسب

که شاید  هم رده هاش تو برندهای مطرح تر در این حد نباشه !

بله تا زمانی که مادربردم سالم بود تو اور کردن سی پی یو خیلی نمرات بالا با دمای خوبی رو کسب کرده بود خیلی حیف شد خراب شد :(
لینک به دیدگاه

بله تا زمانی که مادربردم سالم بود تو اور کردن سی پی یو خیلی نمرات بالا با دمای خوبی رو کسب کرده بود خیلی حیف شد خراب شد :(

افیشنسی یا همون پرفورمانس رم در مادربرد های ازراک یک سر و گردن بالاتر از سایر برند ها هست. 

این مورد به خاطر تایمینگ های تقریبا تایت(تنگ) هست که خود بایوس ست میکنه و یا  تایمینگ مهمی به نام RTL  که به نسبت CL و چند تا تایمینگ دیگه رم ست میشه. تنظیم درست این تایمینگ در فرکانس های مشخصه باعث لیتنسی خیلی خوب رم میشه.

به فرض در CL 8 و فرکانس 2200 تایمینگ RTL باید 39-40 ست بشه. در حالی که سایر برد ها 41-42 ست میکنن یا گاها شده این تایمینگ رو خیلی پرت ست میکنن.

این تایمینگ رو نمیشه دستی پایین اورد باید خود بایوس بنا به فرکانس وCL بهترین رنج رو ست کنه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

برحسب ِ تجربه ی شخصی بورد ِ خوبی هست. نسبت به قیمتش امکانات خیلی خوب و جامعی داره که همین امکانات رو برندهای دیگه داشته باشن قیمت شون خیلی بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

اصلا اینطور نظر سنجی غلط هست و نباید توش شرکت کرد...

خود سوال داره به شما القا میکنه که کیفیت مادربوردهای ازراک پایین هست... 

بهتر این بود که میپرسیدید کیفیت مادربورد های ازراک چطور هست؟! 

من شخصا یه بورد 478 ازش دارم که سال 2005 خریدم، الان رو سیستم دانلودمه، 24/7 هم روشنه هنوز آخ نگفته...

من فکر می کنم ازراک از اون شرکت هایی هست که تلاش میکنه جنس ارزون قیمت و با کیفیت بده دست مردم ولی ظاهرا این مدل دیگه طرفدار نداره، نمونه اش نابودی شرکت نوکیا تو حوزه موبایل...

ویرایش شده توسط ZigZag
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

قدیمیهاش کمی مشکل داشت ولی جدیدا کلا حرفه ای هستن و مشکل کمتری دارن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...