رفتن به مطلب

بهترین پینگ اینترنت دنیا !

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب اینکه خیلی ناجوره!

برو یه سیمکارت ایرانسل بگیر، 3 تا یک ماهه 10 گیگ بگیری جمعا کمتر از 100 تومن میشه با 2 برابر حجم و سرعت نامحدود.

*البته هم رایگان نداره و هم خودم تاحالا تست نکردم!

سرعت نامحدود دیگه چه صیغه ای هست

مثلا سرعت 1Gb میده؟ اونم سیمکارت؟ تو ایران؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی تهران با ایرانسل 4g سرعت دانلودم حدود 700 یا 1 مگ هست و راضیم ولی تعرفه هاش خیلی بالاست و گرون در میاد. در ضمن انگار 50 مگ دانلود میکنم انگار 70 مگ دانلود شده نمیدونم چجوریه

لینک به دیدگاه

قیمت ها که خوبه به نظرم... من همین الانش ماهی 100 تومن فیکس میدم واسه اینترنتم اما خب پینگش 180 هستش و باید به سمت نانو برم :دی

شرکت خاصی رو توی تهران میشناسید؟ آنتتون چه مدلی باید باشه؟(منظورم همون گیرندست)

والا خدمتت عرض کنم که بهترین مدل برای مصرف خانکی الان Nano station M5 هست.

نه تو تهران جایی رو سراغ ندارم . اما شما رادیو نانو رو که ببری رو پشت بوم یه سیگنال بگیری کلی شرکت های مختلف رو توی رنج نشون میده که اکثر شرکتها شماره تلفنهاشون جلوی اسمشون هست. یعنی خودشون شماره تلفن میزارن که هرکی خواست تماس بگیره و اکانت بخره.

این لیست دکلهای اطراف منزل ماست که در حال حاظر من فقط میتونم به 5 تا دکل اول وصل بشم چون نزدیکتر هستن. البته مگر اینکه نانو استیشن رو بچرخونم و جهتش رو عوض کنم اون موقع یه سری شرکتهای دیگه توی لیست نشون داده میشن

Far_2_2.jpg

همون طور که میبینی بعضی از isp ها شماره تلفن گزاشتن جلوی اسم شرکت اونهایی هم که نزاشتن اسمشون رو توی گوگل یه سرچ بزنی سایتشون میاد بالا

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

توی تهران با ایرانسل 4g سرعت دانلودم حدود 700 یا 1 مگ هست و راضیم ولی تعرفه هاش خیلی بالاست و گرون در میاد. در ضمن انگار 50 مگ دانلود میکنم انگار 70 مگ دانلود شده نمیدونم چجوریه

خوب من با اینترنت مخابرات دارم با 35 تومان برای هر ماه همین دانلود رو میگیریم

شما چند میدین

لینک به دیدگاه

پسر عمم نت یک مگ گرفته بود. محرم شد سرعت دانلود 250.دو ماه پیش هم شد 500!!! در اسم نت 1 مگ نا محدود 40 تومنی مخابرات ولی داره بد حال میکنه.میگه حس میکنم اروپایی شدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با 3g ایرانسل سرعت دانلودم بین 600 الی 1.5 مگ بود که مدتی استفاده نکردم

من شنیدم که با 4g سرعت دانلود به 22 مگ هم میرسه

احتمالا سایتی که ازش فایل گرفتین محدودیت سرعت داشت

بله منم میزاشتم دانلود مثلا 12 گیگ دانلود میکرد 14 گیگ مصرف داشتم

آپدیت ویندوز هم غیرفعال بود نمیدونم 2 گیگ تو 6 ساعت کجا میرفت!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم نمونه پینگ من

128 خانگی نامحدود با سرعت دانلود حداکثر 30kb

post-18285-0-98088400-1439362988_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

نا محدود یعنی اینکه روی شبکه برای کاربران محدودیتی قرار داده نشده و هرچقدر شبکه ظرفیت خالی داشته باشه میتونید استفاده کنید.

اینم چیز خیلی عجیبی نیست! میتونید یه سربه سایت ایرانسل بزنید و مشاهده کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دادا این پینگ رو چجوری میگیرید؟ :D  :D  :D

تو cmd تایپ کن

Ping 8.8.8.8 -t

یا 4.2.2.4

لینک به دیدگاه

اسم این نوع اینرنت هم نانو استیشن نیست

Wireles PTP یا Point to Point هست...

نانو استیشن m5 مدل انتنی که شما میگیری

اینجوری هم هست که میان روی پشت بوم میذارن انتن رو ببین به دکلشون سیگنال میده یا نه... تا جایی که یادمه باید زیر 61 و 72 باشه اون 2 تا عدد اگه اشتباه نکنم....

ولی مشکلی که داره اینکه بسیار بسیار بسیار حجم سرعتش گرونه....

لینک به دیدگاه

اسم این نوع اینرنت هم نانو استیشن نیست

Wireles PTP یا Point to Point هست...

نانو استیشن m5 مدل انتنی که شما میگیری

اینجوری هم هست که میان روی پشت بوم میذارن انتن رو ببین به دکلشون سیگنال میده یا نه... تا جایی که یادمه باید زیر 61 و 72 باشه اون 2 تا عدد اگه اشتباه نکنم....

ولی مشکلی که داره اینکه بسیار بسیار بسیار حجم سرعتش گرونه....

البته اسم درستش وایرلس نانو استیشن هست و به همین اسم میشناسنش.

Wireles PTP هم یکی از چند روش کانکت شدنش به اینترنت هست که بسته به نوع استفادتون و پشتیبانیه شرکت خدمات دهندتون از توی تنظیماتش میتونید تغییرش بدید (مثلا استفاده برای دوربینهای مدار بسته یا استفاده ی اینترنت)

Point to Point هم یه قطعه ی جدا هست که اگر بخایین 2 یا چند کامپیوتر رو به وسیله ی یک نانو به اینترنت وصل کتید باید این وصیله رو جداگونه خریداری کنید و تقریبا کاره Mirror رو انجام میده.(که در این حالت باید از توی صفحه ی تنظیمات رادیو نانو استیشن خودتون رو روی Point to Point تنظیم کنید)

حدود 15 ساله این نوع اینترنت توی ایران استفاده میشه . اوایل هزینه ی نصب و راه اندازیش 700 تا 800 هزار تومان بود . اما الان خیلی ارزونتر شده و با 350 تومان میتونید راه اندازیش کنید + یک اکانت 1 ماهه

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

خوب عزیز شما هم سرویس 128 نگیرید دیگه! :)

خوب منم نگرفتم عزیز.دارم در مورد بیچاره هایی حرف می زنم که گرفتند و به تعداد فراوان دور و بر خودم دارم می بینم :)

لینک به دیدگاه

خوب این مشکل شماست که کتبی خرید نمی کنید و به گفته ها اکتفا می کنید

من رفتم ADSL بخرم گفتم هرچی که من خریدم رو فاکتور کن

همونطور که خدمت دوست دیگمون هم گفتم من خودم خوشبختانه این مشکل رو ندارم.اما یک مساله ای هم هست.شما حتی اگر کتبی سرویس 12 مگابیت هم خریداری کنی قانونا اجازه دارند سرعت دانلود شما رو تا 192 کیلوبایت پایین بیارن.در هر صورت همون آش و همون کاسه است.در صورتیکه خیلی از کاربران 12 مگابیت حتی با داشتن فاکتور کتبی(به علت اینکه در بسیاری فاکتورها نحوه محاسبه سرعتها و شیر کردنشون ذکر نشده یا اگرم شده طوری نیست که کاربر بفهمه حداقل سرعت قانونیش چقدره)خبر ندارن حتی با اینکه سرعت دانلودشون 192 کیلوبایت هست حق اعتراض ندارن :(

ویرایش شده توسط david-ebi
لینک به دیدگاه

البته اسم درستش وایرلس نانو استیشن هست و به این اسم میشناسنش Wireles PTP هم یکی از چند روش کانکت شدنش به اینترنت هست که بسته به نوع استفادتون و پشتیبانیه شرکت خدمات دهندتون از توی تنظیماتش میتونید تغییرش بدید (مثلا استفاده برای دوربینهای مدار بسته یا استفاده ی اینترنت)

Point to Point هم یه قطعه ی جدا هست که اگر بخایین 2 یا چند کامپیوتر رو به وسیله ی یک نانو به اینترنت وصل کتید باید این وصیله رو جداگونه خریداری کنید و تقریبا کاره Mirror رو انجام میده.(که در این حالت باید از توی صفحه ی تنظیمات رادیو نانو استیشن خودتون رو روی Point to Point تنظیم کنید)

حدود 15 ساله این نوع اینترنت توی ایران استفاده میشه . اوایل هزینه ی نصب و راه اندازیش 700 تا 800 هزار تومان بود . اما الان خیلی ارزونتر شده و با 350 تومان میتونید راه اندازیش کنید + یک اکانت 1 ماهه

یکبار چون خط تلفن من از نوع pcm بود شرکت شاتل گفت اگر در محدوده دکل ما باشید یک آنتن روی بومتون نصب میکنیم و یک سری تجهیزات دیگه تقریبا در حدود 350000 تومان و بهتون اینترنت میدیم.اما بعدش از نظر سرعت و قیمت با سرویسهای adsl یکی است.آیا این همان اینترنتی است که شما بحثش را می کنید؟

لینک به دیدگاه

اقا ما خونمون تلفنش مشكل داره روش ADSL نميدن
وايمكس هم كه اصلا حرفشو نزن دلم خونه (گرونو و افتضاح)
3G هم اينجا داغونه و اصلا خط نميده
راهي ديگه نيست؟ هزينش مناسب باشه و سرعتش بالا؟ (تو مايه ADSL)
نانو استيشن و وایرلس اينا چيه؟ كودوم شركتا ميدن؟

ویرایش شده توسط AmirZ
لینک به دیدگاه

همونطور که خدمت دوست دیگمون هم گفتم من خودم خوشبختانه این مشکل رو ندارم.اما یک مساله ای هم هست.شما حتی اگر کتبی سرویس 12 مگابیت هم خریداری کنی قانونا اجازه دارند سرعت دانلود شما رو تا 192 کیلوبایت پایین بیارن.در هر صورت همون آش و همون کاسه است.در صورتیکه خیلی از کاربران 12 مگابیت حتی با داشتن فاکتور کتبی(به علت اینکه در بسیاری فاکتورها نحوه محاسبه سرعتها و شیر کردنشون ذکر نشده یا اگرم شده طوری نیست که کاربر بفهمه حداقل سرعت قانونیش چقدره)خبر ندارن حتی با اینکه سرعت دانلودشون 192 کیلوبایت هست حق اعتراض ندارن :(

نمی دونم کدوم قانون گفته تا 192 میتونه بده ولی تو فاکتور نوشتن سرعت دانلود حدود 1280 در صورت که نوسز نداشته باشم

منم چون مطمئنم که خطم نویز داره دارم 800 دان می کنم و اعتراضی هم ندارم

لینک به دیدگاه

اقا ما خونمون تلفنش مشكل داره روش ADSL نميدن

وايمكس هم كه اصلا حرفشو نزن دلم خونه (گرونو و افتضاح)

3G هم اينجا داغونه و اصلا خط نميده

راهي ديگه نيست؟ هزينش مناسب باشه و سرعتش بالا؟ (تو مايه ADSL)

نانو استيشن و وایرلس اينا چيه؟ كودوم شركتا ميدن؟

یک انتن باید بخری 200-400 در میاد

بعدش میتونی بگیری,زنگ بزن شاتل

لینک به دیدگاه

یک انتن باید بخری 200-400 در میاد

بعدش میتونی بگیری,زنگ بزن شاتل

انتن چی؟ لینک فروشگاه؟ تعرفه هاش مثل ADSL عه؟

سرعتش چطوریه؟

انتن باید بزارم رو پشت بوم؟ با چی وصل میشه؟ LAN ؟ WIFI هم میده؟

لینک به دیدگاه

انتن چی؟ لینک فروشگاه؟ تعرفه هاش مثل ADSL عه؟

سرعتش چطوریه؟

انتن باید بزارم رو پشت بوم؟ با چی وصل میشه؟ LAN ؟ WIFI هم میده؟

عزیزم خود شرکت میاره نصب میکنه

سرعتش هم محدودا عالیه... ولی به غیر از شاتل, همه جا زیادی بیش از حد گرونه

بستگی داره... من خونمون نزدیکای بامه گذاشتم تراس...

و اینکه میزنی به poe میزنی به اکسس پوینت wifi lan جفتش داری دیگه

ویرایش شده توسط Edric
لینک به دیدگاه

عزیزم خود شرکت میاره نصب میکنه

سرعتش هم محدودا عالیه... ولی به غیر از شاتل, همه جا زیادی بیش از حد گرونه

بستگی داره... من خونمون نزدیکای بامه گذاشتم تراس...

و اینکه میزنی به poe میزنی به اکسس پوینت wifi lan جفتش داری دیگه

توی شهرستان هم نصب میکنند؟

تعرفه هاش همون ADSL هست؟

لینک به دیدگاه

توی شهرستان هم نصب میکنند؟

تعرفه هاش همون ADSL هست؟

تماس بگیر با شرکت بهت میگه منطقه شما دکل داره یا نداره...

لینک به دیدگاه

پیشگامان + nanostation .

کلا adsl که تعطیله ... مگه اینکه رادیو وایرلس بگیری که قابل تحمل باشه . 8 مگ گرفتم با این پینگ تازه هنوزم خیلی خوب نیس تو دوتا . ( این پینگ ای پی eu west دوتا 2 هست )

post-20314-0-27844200-1439391052_thumb.jpg

ویرایش شده توسط alira_66
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا خدمتت عرض کنم که بهترین مدل برای مصرف خانکی الان Nano station M5 هست.

نه تو تهران جایی رو سراغ ندارم . اما شما رادیو نانو رو که ببری رو پشت بوم یه سیگنال بگیری کلی شرکت های مختلف رو توی رنج نشون میده که اکثر شرکتها شماره تلفنهاشون جلوی اسمشون هست. یعنی خودشون شماره تلفن میزارن که هرکی خواست تماس بگیره و اکانت بخره.

این لیست دکلهای اطراف منزل ماست که در حال حاظر من فقط میتونم به 5 تا دکل اول وصل بشم چون نزدیکتر هستن. البته مگر اینکه نانو استیشن رو بچرخونم و جهتش رو عوض کنم اون موقع یه سری شرکتهای دیگه توی لیست نشون داده میشن

Far_2_2.jpg

همون طور که میبینی بعضی از isp ها شماره تلفن گزاشتن جلوی اسم شرکت اونهایی هم که نزاشتن اسمشون رو توی گوگل یه سرچ بزنی سایتشون میاد بالا

من خودم یه گیرنده میکروتک دارم برای اینترنت وایرلس خودم که فکر کنم کاریو که منظورته اینم انجام میده...

یه سرچ زدم توی فرکانسهای دریافتیم اینها اومد :

kwil0f2zzg7e6fi8u0m0_thumb.jpg

باید جهت های دیگه رو هم امتحان کنم

لینک به دیدگاه

من خودم یه گیرنده میکروتک دارم برای اینترنت وایرلس خودم که فکر کنم کاریو که منظورته اینم انجام میده...

یه سرچ زدم توی فرکانسهای دریافتیم اینها اومد :

kwil0f2zzg7e6fi8u0m0_thumb.jpg

باید جهت های دیگه رو هم امتحان کنم

با میکروتک کار نکردم. اما با این عکسی که گزاشتی فکر کنم کارتو راه میندازه . باید دید چند dbm بُرد داره.

اگر نظر منو بخایی میگم که کاراییشون یکیه با یکم تفاوت از نظر مسافت و امواج و این جور چیزا

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...