رفتن به مطلب

GTX 980TI

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

می خواستم بدونم خرید GTX 980TI برای رزولیشن FULL HD 1080P صرفا برای فریم دهی بیشتر در بازی ها و آینده نگری کار اشتباهی است؟

تفاوت این کارت با GTX 970 در این رزولیشن چقدر هست به نظرتون؟

می خوام در بازی های جدید مثل Call of Duty Black Ops III ، Metal Gear Solid V The Phantom Pain ، Need for Speed ، Uncharted 4 A Thief’s End بالای 60 فریم بگیرم و حسابی از بازی ها لذت ببرم.

مانیتور انتخابیم هم این هست BenQ RL2455HM

لینک به دیدگاه

درود

بین 980ti  و970 اختلاف فریم زیادی هست و واقعا ارزش پول خرج کردن رو داره.

اینم چندتا بنچمارک

cod_aw_1920_1080.gif

bf4_1920_1080.gif

pcars_1920_1080.gif

ryse_1920_1080.gif

witcher3_1920_1080.gifwatchdogs_1920_1080.gif

wolfenstein_1920_1080.gif

لینک به دیدگاه

برای رزولوشن 1080 فعلا کارت 970 کاملا کافی و مناسب هست.

لینک به دیدگاه

برای رزولوشن 1080 فعلا کارت 970 کاملا کافی و مناسب هست.

دوست عزیز 970 همین الانش در بعضی  بازی ها به زوز 40 فریم میده.یا اکثر بازی ها لب مرز.ایشون اگه 980ti بگیرن با اومدن دارکت ایکس 12 راحت تا 3 سال نیاز به ارتقا گرافیک ندارن.

crysis3_1920_1080.gif

deadrising3_1920_1080.gif

dai_1920_1080.gif

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

می خواستم بدونم خرید GTX 980TI برای رزولیشن FULL HD 1080P صرفا برای فریم دهی بیشتر در بازی ها و آینده نگری کار اشتباهی است؟

تفاوت این کارت با GTX 970 در این رزولیشن چقدر هست به نظرتون؟

می خوام در بازی های جدید مثل Call of Duty Black Ops III ، Metal Gear Solid V The Phantom Pain ، Need for Speed ، Uncharted 4 A Thief’s End بالای 60 فریم بگیرم و حسابی از بازی ها لذت ببرم.

مانیتور انتخابیم هم این هست BenQ RL2455HM

با سلام.

پیشنهاد بنده اینه که اگه وسواس ندارین  از OPTION هایی مثل ANTIALIAS MSAA8X استفاده کنین که در حالت عادی تجربه ی بصری آنچنان متفاوتی هم ارایه نخواهد داد 970 تهیه بفرمایین .درحال حاضر کاملا کفایت میکنه برای FHD و در آینده با ورود PASCAL تصمیم به ارتقا بگیرین اگه حس کردین نیاز هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

غیر از اختلاف زیاد بین 980ti و 970 حداقل وقتی با 980ti مصرف حافظه گرافیکی از 3500 رد میشه فریمت تا 12-13 پایین نمیاد :دی

مثلا وقتی میخوای بازی GTA رو روی 1080 با آخرین آنتیالیازینگ ها و چشم انداز کامل... همین 2 هفته پیش تست کردم.. استفاده از رم که به 3500 میرسید فریم میومد روی 13-14..  یعنی داخل محیط خیابون و اینها بودم و استفاده از رم روی 3300 بود و فریم منطقی بود و قابل بازی اما همین که به فضای باز و دارای درخت رفتم و استفاده از مموری به 3500 و بالاتر رسید فریم اومد نزدیک 13 اینا ... در حالی که اگه مموری های 970 ایراد نداشتن این اتفاق نمی افتاد و نهایتا باید 5-6 فریم کمتر میشد نه اینکه برسه به 13  :D

البته بازیهای اندکی هستن که بتونن روی 1080 بالای 3500 حافظه گرافیکی استفاده کنن

لینک به دیدگاه

غیر از اختلاف زیاد بین 980ti و 970 حداقل وقتی با 980ti مصرف حافظه گرافیکی از 3500 رد میشه فریمت تا 12-13 پایین نمیاد :دی

مثلا وقتی میخوای بازی GTA رو روی 1080 با آخرین آنتیالیازینگ ها و چشم انداز کامل... همین 2 هفته پیش تست کردم.. استفاده از رم که به 3500 میرسید فریم میومد روی 13-14..  یعنی داخل محیط خیابون و اینها بودم و استفاده از رم روی 3300 بود و فریم منطقی بود و قابل بازی اما همین که به فضای باز و دارای درخت رفتم و استفاده از مموری به 3500 و بالاتر رسید فریم اومد نزدیک 13 اینا ... در حالی که اگه مموری های 970 ایراد نداشتن این اتفاق نمی افتاد و نهایتا باید 5-6 فریم کمتر میشد نه اینکه برسه به 13  :D

البته بازیهای اندکی هستن که بتونن روی 1080 بالای 3500 حافظه گرافیکی استفاده کنن

این مشکل 970 رفع شدنی نیست؟، یعنی برای چیپ های اولیه ی تولید شده این مشکل وجود داشته و الان اینطور نیست و یا اینکه همه ی چیپ های 970 آینده هم اینطور خواهند بود؟

لینک به دیدگاه

به نظرم همون 970 کافیه...وسواس الکی روی اخرین تنظیمات نداشته باشین...جام طلا بهشون نمیدن واسه msaa 8x

لینک به دیدگاه

این مشکل 970 رفع شدنی نیست؟، یعنی برای چیپ های اولیه ی تولید شده این مشکل وجود داشته و الان اینطور نیست و یا اینکه همه ی چیپ های 970 آینده هم اینطور خواهند بود؟

خیر رفع شدنی نیست .

لینک به دیدگاه

سلام

من که از 640 راضیم برای 768*1366 کفایتم می کنه

رفع اسپم:به جای این که دنبال اخرین تنظیمات باشی یک 970 بخر و از بازی لذت ببر

مهم لذت بردنه نه تا اخر تنظیماتو ببری بالا

ویرایش شده توسط omid144
لینک به دیدگاه

تفاوت بین 970 و 980 ti هم خیلی هست ولی مشکلی که وجود داره اینکه شما این کارت گرافیک که بگیرین تا چند سال دیگه که هیچی همین سال دیگه خیلی میخوره تو سرش...

برای مثال 780 ti ایی که پارسال 3 تومن اینطورا بود الان 1 میلیون اکبندشه... تازه از 700 به 900 تغییر معماری نداشتیم... الان که طبق گفته Nvidia سری جدید این هارو رسما میبلعه

لینک به دیدگاه

تفاوت بین 970 و 980 ti هم خیلی هست ولی مشکلی که وجود داره اینکه شما این کارت گرافیک که بگیرین تا چند سال دیگه که هیچی همین سال دیگه خیلی میخوره تو سرش...

برای مثال 780 ti ایی که پارسال 3 تومن اینطورا بود الان 1 میلیون اکبندشه... تازه از 700 به 900 تغییر معماری نداشتیم... الان که طبق گفته Nvidia سری جدید این هارو رسما میبلعه

با این قسمت به شدت موافقم، و متأسفانه اینگونه است که برخلاف سایر دوستان، افرادی مثل من از زمانی که تصمیم به ارتقاء میگیرن تا زمانی که بتونن انجامش بدن ماه ها منتظر تکنولوژی های بروز تر هستند در صورتی که بروز ترین تکنولوژش روز رو بخاطر اینکه ضرر ندن از دست می دن.

لینک به دیدگاه

قوی ترین سیسنم دنیا رو هم داشته باشی انچارتد رو نمیتونی بازی کنی

چون انحصاری سونی هستش

لینک به دیدگاه

به قول یکی از بچه ها قوی ترین کارت رو هم که  بگیرید الان 1 سال بعد Nvidia کاری میکنه که بره   باقالی بگیره .

چه منبع در امدی بهتر از این .

شما همون 970 رو بگیر در لحظه زندگی کن .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

عزیز پیشنهاد دوستان متفاوته ولی تصمیم اخر رو تو میگیری. فقط یه کارتی بگیر که توی هر رزولیشن وتنظیمات از 60 کمتر فریم نده چون بشه 59 دیگه اذیت کردنش شروع میشه.

تکنولوزی هم خیلی در حال پیشرفته شاید ما بریم 980 بگیریم و سال بعد تو بازیا زیر 30 تا فریم بگیریم. :blush:

لینک به دیدگاه

سلام

من که از 640 راضیم برای 768*1366 کفایتم می کنه

رفع اسپم:به جای این که دنبال اخرین تنظیمات باشی یک 970 بخر و از بازی لذت ببر

مهم لذت بردنه نه تا اخر تنظیماتو ببری بالا

لذت بازی توی فول اچ دی خیلی بیشتر از اچ دی هست . من تا زمانی که  تجربه نکرده بودم نمیدونستم. @};-

لینک به دیدگاه

اختلاف قیمت 970 و 980ti زیاده!

اگه این اختلاف قیمت برای شما مشکلی ایجاد نمیکنه و راحت میتونی این مبلغ رو تهیه کنی، خوب بدون شک 980ti بهتره!

ولی اگه من بودم ترجیح میدادم 1~2 تا تنظیمات رو یک مرحله پایینتر بیارم و با همون 970 حال کنم! :cool:

لینک به دیدگاه

لذت بازی توی فول اچ دی خیلی بیشتر از اچ دی هست . من تا زمانی که  تجربه نکرده بودم نمیدونستم. @};-

سلام

چه باید کرد بی پولیه دیگه ولی انصافا از 640 راضیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...