رفتن به مطلب

فروش کارت 290x در حد اک

mdms
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا 

با سلام خدمت 

چندی پیش من یه تاپیک زدم که بین دو کارت سافایر و ایسوس گیر کردم و این که اگه بشه می خوام از لیون بخرم اما به خاطر این که تهران نبودم و قیمت شهرمون هم با لیون فقط  پونزده تومن گرنتر بود گفتم که از همین شهرمون بخرم 

اما قضیه فروش کارت چیه پس !!!! 

این کارت رو که از جعبه باز کردم و رو کیس گذاشتم یکم اذیت کرد به این صورت که باید چند بار ریست می کردی تا کارت بیاد بالا فرستادمش گارانتی و تعمیرش کردن و برگردوندن من هم گذاشتمش رو کیس و تستش کردم دیدم سالمه تو این مدت که کارت نداشتم رفیقم کنسول داره که گفت دردسر های pc  رو نداره و این جور حرف ها منم گفتم تا کارت استفاده نشده سریع بفروشمش 

کلا کارت بین 7 یا 8 ساعت روشن بوده و بازی شده و بعد از این که از گارانتی اومده هم ده دقیقه فقط گذاشتمش رو سیستم و روشن کردم ببینم تعمیر شده که بزارم برا فروش یا نه 

کارت کاملا سالم و تضمین می دم که از هر نظر در صحت کامل است

کارت سه سال گارنتی داره چون از همه جای کارت عکس گرفتم و تعداد عکس ها زیاد شد عکس هارو کردم تو فایل فشرده و اپلود کردم که می تونید دانلود کنید 

لینک کارت تو لیون 

http://lioncomputer.ir/product/5311/ASUS+R9+290X+DCII+4GB+GDDR5/

اینک لینک فایل عکس ها 

فقط یک چیزی بگم که بحث کارشناسی و این جور چیزا کلا ازاده و هر جور نقد و برسی دارید بزارید که اگر کسی دوست داشت بخره با اطلاعات کامل بخره 
و بعد هم این که کسانی که پیشنهاد قیمت میدن تو خصوصی پیشنهاد بدن و این که اگر قیمت پیشنهادی به اونقدری که من نیاز دارم نرسید کارت رو از فروش برمیدارم و قید کنسول رو میزنم ولی تو این مدت کارت تو کارتن هست  
توی قم حضوری تحویل میدم و چون سر کار میرم روز جمعه می تونم تهران هم حضوری تحویل بدم 

ممنون 

امید وارم تو زندگیتون موفق باشید 
دوستان قیمت رو اوردیم رو یک میلیون 
ایشاالله مبارک صاحب بعدی باشه
ویرایش شده توسط mdms
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اگر ممکنه یه عکس از قبض گارانتی بذارید ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

من به شخصه از صداقتتون در مورد شرایط کارتتون تشکر میکنم و امیدوارم هرچه زودتر با قیمت دلخواهتون به فروش بره

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان قیمت پیشنهادی هست فقط نکته اینجاست که رقم های پرت و دور از ارزش کارت ندید 

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام اگر ممکنه یه عکس از قبض گارانتی بذارید ممنون میشم 

والا فقط همین کارت رو تحویل دادن به من ، ولی چشم امروز یه زنگ میزنم اگر شد برم ازشون بگیرم 

لینک به دیدگاه

با سلام لطفا قیمت رو برام پی ام می کنی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این کارت باز شده، درسته؟

اسکرین از رسید گارانتی میزارید؟

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان 

شرمنده تعویض ندارم 

بله کارت رو باز کردن و موقع تحویل کارت به من فقط جعبه کارت رو دادن و واقعیت وقت نکردم تماس بگیرم با مغازه دار تا در مورد رسید کارانتی صحبت کنم 

ایشاالله تماس میگیرم و پیگیر میشم 

در مورد کف قیمت هم به دوستان عزیز تو خصوصی گفت و گو می کنیم 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

لطفا قیمت رو برام پ خ کنید

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...