رفتن به مطلب

کاهش قیمت خودرو

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

اگه خبر داشته باشید قیمت خودرو ها یکم ارزون شده بطور مثال پژو پارس 4 ملیون کمتر شده و یا پراید حدودا یک ملیون کاهش قیمت داشته!

دوستان شاید بنده انقدر بینش نداشته باشم

اما اینو خوب میدونن که نخریدن خودرو یا هر کالای دیگری منجر به کاهش قیمت ها میشه!

بعضی ها میگن که این کاهش قیمت مربوط به لغو تحریم هاست!

اما بنظر من این کاهش قیمت ها بخاطر راکد شدن خرید و فروش خودرو هاست و دلیلش خود ما هستیم.

اگه تموم ملت چند ماه دست از خرید ور دارن خیلی از اینی که هست ارزون تر خواهد شد.

و بدون لغو تحریم ها هم میشه اجناس رو ارزون کرد اگر بخواهیم.

حالا شرکت های خودرو ساز هم برای تشویق مردم به خرید توی مصاحبه تلوزیون میگن که ب هیچ وجه حتی با شکسته شدن تحریم ها خودرو ارزون نخواهد شد!

همین دوماه پیش اینو اعلام کردند ولی حالا ارزون نشد!

دوستان امیدوارم شماهم اگه قصد خرید ماشین دارید چند ماه صبر کنید.

اگه یادتون بیاد وقتی قیمت پراید به 16 ملیون رسید گفتن که علت اصلی وجود تحریم هاست!

و وقتی به 20 ملیون رسید باز هم همون علت رو بیان کردند.

ولی الان که قراره تحریم ها ور داشته بشه نماینده ایران خودرو توی مصاحبه اعلام کرد که گرونی ماشین ربطی به تحریما ها نداره و اگه تحریم ها هم برداشته بشن باز ارزون نخواهد شد!

دروغ!

همونطوری که خداوند توی قران میفرماید:ما سرنوشت هیچ قومی راه عوض نمیکنیم مگر اینکه خودشان بخواهند

ویرایش شده توسط amin_naja
لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عزیز ما همه این چیزارو میدونیم ولی کاری از دستمون که بر نمیاد. فقط میتونیم ماشین نخریم . که ما  ایرانیا برعکس هستیم .گرون که بشه بیشتر میریم میخریم که گرون تر نشه.

این جور بحث ها چون یکم جنجالی میشه فکر کنم تاپیک قلف بشه :D  @};-

لینک به دیدگاه

خدارو شکر ماکه پول نداریم پس دغدغه ای هم نداریم *dry#

لینک به دیدگاه

عزیز ما همه این چیزارو میدونیم ولی کاری از دستمون که بر نمیاد. فقط میتونیم ماشین نخریم . که ما  ایرانیا برعکس هستیم .گرون که بشه بیشتر میریم میخریم که گرون تر نشه.

این جور بحث ها چون یکم جنجالی میشه فکر کنم تاپیک قلف بشه :D  @};-

دقیقا همینجوری هستش که شما میگین ما برعکسیم ولی یه نکته رم بگم این تایپیک بیشتر جنبه اطلاع رسانی داره

اخه بعضیا فک میکنن قراره گرونتر بشه اگه نخرن بعدا مجبورن گرونتر بخرن همینا باعث گرونی میشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سزای گرون فروشی نخریدن هست .... میخواین باور کنین میخواین نکنین 

اگر همه و همه باهم متحد باشیم و صبور اینا هیچ وقت نمیتونن گرونی راه بندازن ، اونم بی دلییل و بدون منطق 

قدرت یکی شدن و انسجام ، ترسناک ترین و قدرتمندترین اهداف و تصمیماتی هست که مردم میگیرن که هیچ قدرتی

نمیتونه جلوش بایسته که باید اختلاف سلیقه ای رو کنار بزاریم و برای پیشرفت و سعادتمون گام برداریم 

ولی حیف تو این مملکت نداریم از اینا ! 

لینک به دیدگاه

دقيقا حرفتون درسته دوست عزيز.

بايد اين منطق و اين روش و به اطرافيانمون هم گوشزد کنيم تا اونا هم انجام بدن

لینک به دیدگاه

سلام ب همه . کدوم حرف از کی میترسیم ما خودشون رو ی نگاهی کنید ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد ا خ ت ل ا س . اره

لینک به دیدگاه

قیمت یه کالا تو بازار وابسته به خرید و فروش اونه،حرف شما کاملا درسته الان بازار کاملا راکد شده همه منتظرن ببین چقدر ارزون میشه بعد واسه خرید اعلام کنن.الانه اگه خود ما هم قطعات کامپیوتری نخریم همین وضع پیش میاد بیاد بازار کامپیوتر رو تحریم کنیم!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ماشین های دست دو و مدل پائین هم بخاطر رکود افت داشتند و قیمت ها 10تا 15 درصد افت کرده

حتی 405 صفر تو بازار از قیمت کارخونه ارزونتر شده

اگه همه دست به دست هم بدیم و نخریم مطمئن باشید ارزونتر خواهد شد همین الان شرکت های تولید کننده تمام انبارهاشون پر شده  از ترس افت قیمت بازار رو خالی نگه داشتند ولی این انبار کردن هم حد و اندازه ائی داره

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

تمام دوستان دارن اشتباه می کنن ملت ما پولی ندارن که ماشین بخرن و با همین ماشینهایی که دارن سر می کنن تجربه من میگه هر وقت تو ایران چیزی گرون شد مردم عوض اینکه اون کالا مربوطه رو نخرن برعکس هجوم میارن برای خرید.دلتون رو خوش نکنید الانم پولی ندارن که بتونن بخرن.

لینک به دیدگاه

فکرشو بکنید اگه مردم نخرن و ماشین های خارجی هم وارد بشن (البته اگه تحریما ور داشته بشن) چه اتفاقی میوفته؟!

طبق خبر غیر رسمی که بنده دارم یه شرکت فرانسوی قول داده که بعد از لغو تحریما بیاد توی ایران شروع ب تولید خودرو کنه ولی رءسای خودرو ساز داخلی دارن بشدت مخالفت میکنن و ب قول معروف سنگ جلو پاشون میندازن.

لینک به دیدگاه

فکرشو بکنید اگه مردم نخرن و ماشین های خارجی هم وارد بشن (البته اگه تحریما ور داشته بشن) چه اتفاقی میوفته؟!

طبق خبر غیر رسمی که بنده دارم یه شرکت فرانسوی قول داده که بعد از لغو تحریما بیاد توی ایران شروع ب تولید خودرو کنه ولی رءسای خودرو ساز داخلی دارن بشدت مخالفت میکنن و ب قول معروف سنگ جلو پاشون میندازن.

اره دیگه ماشین خارجی تولید بشن پراید  صفر از کارخونه دراومده باید بندازی ته دره ! :D

لینک به دیدگاه

از پراید بدتر این ماشین چینیهان

شر اینا از سر این کشور باز بشه

لینک به دیدگاه

بنده خدا موتور شده قیمت پیکان سال 80 فقط نخریدن میتونه دلال بازی و سود بری رو راکد کنه

مردمی که من میشناسم پول دستشون بیوفته موقع گرونی دوبله میخرن که بدتر گرون شه

تعادل عرضه و تقاضا تو این سرزمین رعایت نمیشه

لینک به دیدگاه

از پراید بدتر این ماشین چینیهان

شر اینا از سر این کشور باز بشه

جسارت بنده رو ببخشید ولی هیچ ماشینی از پراید بدتر نیست بی انصافیه مقایسه mvm 315 یا لیفان با اشغالی به نام پراید این حرفا که پراید و ۴۰۵ و نمی دونم اینا بهترن رو تعمیرکارها تو گوش مردم می خونند به دو دلیل یکی این که تعمیر ماشین های چینی رو بلد نیستن و یکی دیگه هم این که ماشین های چینی برای تعمیر می رن نمایندگی و اگه مردم این ماشین های ایران خودرو و سایپا رو نخرند از نون خوردن میفتن البته ماشین های چینی هم مشکلات زیاد دارن ولی خب حداقل از اینا بهترن ایشالله روزی برسه همه ماشین خوب سوار شن
لینک به دیدگاه

اره دیگه ماشین خارجی تولید بشن پراید  صفر از کارخونه دراومده باید بندازی ته دره ! :D

=))

لینک به دیدگاه

حیف پول واسه ماشینهای مونتاژ مزخرف داخلی :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

حیف پول :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

لینک به دیدگاه

باور کن من که دیگه خسته شدم! از بس میگیمو عمل نمیکنیم...

لینک به دیدگاه

این که میگن کاهش قیمت خودرو مربوط برداشتن تحریم هاست غلطه.یکی از مسولین بلند پایه گفته بود اثرات لغو تحریم ها از نیمه دوم سال 95 خودشو نشون میده.

لینک به دیدگاه

حالا شرکت های خودرو ساز هم برای تشویق مردم به خرید توی مصاحبه تلوزیون میگن که ب هیچ وجه حتی با شکسته شدن تحریم ها خودرو ارزون نخواهد شد!

همین دوماه پیش اینو اعلام کردند ولی حالا ارزون نشد!

دوستان امیدوارم شماهم اگه قصد خرید ماشین دارید چند ماه صبر کنید.

اگه یادتون بیاد وقتی قیمت پراید به 16 ملیون رسید گفتن که علت اصلی وجود تحریم هاست!

و وقتی به 20 ملیون رسید باز هم همون علت رو بیان کردند.

ولی الان که قراره تحریم ها ور داشته بشه نماینده ایران خودرو توی مصاحبه اعلام کرد که گرونی ماشین ربطی به تحریما ها نداره و اگه تحریم ها هم برداشته بشن باز ارزون نخواهد شد!

دروغ!

همونطوری که خداوند توی قران میفرماید:ما سرنوشت هیچ قومی راه عوض نمیکنیم مگر اینکه خودشان بخواهند

این عزیز توی T.V جلوی 80 میلیون آدم دورغ میگه هر چند مصلحتی هم باشه باز قبول نیست ! از این ناراحتم که چرا دارن این کشور رو خراب می کنن همچین افرادی بی استعدادی ! هیچ چیز بدتر از این برام نیست که وقتی می بینم کشورم این همه دشمن داره باید باهوش ترین مسئولین رو داشته باشه ولی یک تعدادی نقش دشمن خودی رو عالی بازی می کنن ! ایران خودرو - مخابرات - ادارات دولتی همه جلوی پیشرفت این خاک عزیز رو گرفتن در حالی که دشمنان دارن میخندن ! آی غصه داره ....  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  

لینک به دیدگاه

از یه بابت خوشحالم که مردم کمکم درکشون در مورد این مسال بالا رفتع و دیگه راحت چیزی و قبول نمیکنن.

وانشالله همینا تاثیر گذاره

همین که بدونن ما میدونیم دیگه فکر گول زدن و مصابحه الکی و اینا نمیوفتن

واقعا خوشحال شدم توی ی فرومی عضو هستم که واقعا بینش سیاسی اجتماعی بالایی دارن.

محل کار بنده توی یکی از مناطق ازاد کشور هستش که اطلاع پیدا کردم ماشین های پلاک ازاد که مستقیم میان حدودا ده درصد کاهش قیمت داشتن

امیدوارم روی ماشین های داخلی هم تاثیر داشته باشه

لینک به دیدگاه

ارزون شه شما چه ساده اید تازه گفتن خودرو باید 15 تا 25% افزایش قیمت داشته باشه

همین طوری ایران خودرو سایپا دارن رو به ورشکستگی میرن!

لینک به دیدگاه

من هم با نخریدن خودرو تا منطقی شدن قیمتها موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه بعضی سهمیه ها از روی قیمت خودرو برداشته بشه، هم سود این شرکتها بیشتر میشه و هم قیمت خودرو پایین میاد...

دوستان میدونن در مورد چه حقی صحبت میکنم... *dry#

لینک به دیدگاه

اگه بعضی سهمیه ها از روی قیمت خودرو برداشته بشه، هم سود این شرکتها بیشتر میشه و هم قیمت خودرو پایین میاد...

دوستان میدونن در مورد چه حقی صحبت میکنم... *dry#

بله درسته فرضا قیمت تموم شده پارس اگه 18 تومنه دو برابر قیمتش سهم .... و .... میشه

ولی این که میگن ماشین خریدار نداره به این علت نیست که مردم تحریم کردند و از این حرفا ، ملت پول ندارند وگرنه با کله میخریدند ایران کلا اینطوری هست تا یه چیزی گرون بشه هجوم می برند

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...