رفتن به مطلب

کاهش قیمت خودرو

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام 

اونقدر نخرین بزارین مفت بشه !!! چون این خودروها یا بهتر بگیم آشغالهایی که میدن دست ملت خداوکیلی مفتشم گرونه به خدا 

میدونین جان چقدر انسان بدبخت رو گرفتن ؟ میدونین چقدر انسان رو فلج یا معلول یا خانه نشین کردن ؟ میدونین چقدر انسان رو بدبخت و به خاک سیاه نشوندن ؟

خودرویی که یک سوم قیمتشم نیست ببینید به چه قیمتهایی میدن دست مردم / ای مردم آگاه باشین و صبر کنین  واونایی هم که آگاه هستند به دیگران هم بگن 

و اطلاع رسانی کنن که تو این مملکت چه خبره و بیدارشون کنید 

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

من فکر نمی کنم کسی به این حرفا اهمیت بده، چون از اول همه میدونند که چه ظلم هایی در حق مردم داره صورت میگیره اما مسولین هیچ کاری نمیکنند و گاها باهاشون دستشون تو یه کاسه هست و چه دزدیهایی صورت میگیره، در زمینه ماشین هم چون یعالمه از جوونای مملک دارن تو این دوشرکت کار میکنند دولت هیچ حرکتی نمیزنه متاسفانه و حتی دست سودجویانو باز هم گذاشته.الانم مردم دیگه پولی ندارند و جایی وامی تا این حد نمیده برن ماشین بخرن و گرنه بازم میخریدن... (از قدیم گفتن خر حاجی که رود مکه چو باز گردد همان خر باشد، لیاقت ایرانیا الاغم نیست چه به پراید، هنوز شعور و فرهنگ ماشین سوار شدنو ندارن)

لینک به دیدگاه

به امید تسلیم و زانو زدن دایمی خودرو سازان بنجل ساز ایرانی در برابر مردم و واقعی شدن قیمت آهن پاره هاشون و رسیدن مردم به حقشون که همون سوار شدن بر خودروهای استاندارد خارجی با قیمت مناسب هست.

لینک به دیدگاه

هممون میدونیم زمان انقلاب مردم متحد بودن حال من به بد و خوبش کار ندارم همین اتحاد باعث شد کشور با ساواک و هرکشور دیگه ای که پشتش بود نتونه با مردم مقابله کنه بخدا با فش دادن و نفرین کردن چه اینا چه قدیمیا کاریو نمیشه پیش برد

خدارو شکر مردم دباره به همون نتیجه رسیدن که اتحاد همگانی در مقابل فساد کار ساز نه این که کارسازه اون افرادی رو که ملت و به این روز انداخته رو هم رسوا میکنه ارزو میکنم مردم این رویه رو در رابطه با محیط زیست و بریز و بپاش های دیگه دولت طی کنن

لینک به دیدگاه

هممون میدونیم زمان انقلاب مردم متحد بودن حال من به بد و خوبش کار ندارم همین اتحاد باعث شد کشور با ساواک و هرکشور دیگه ای که پشتش بود نتونه با مردم مقابله کنه بخدا با فش دادن و نفرین کردن چه اینا چه قدیمیا کاریو نمیشه پیش برد

خدارو شکر مردم دباره به همون نتیجه رسیدن که اتحاد همگانی در مقابل فساد کار ساز نه این که کارسازه اون افرادی رو که ملت و به این روز انداخته رو هم رسوا میکنه ارزو میکنم مردم این رویه رو در رابطه با محیط زیست و بریز و بپاش های دیگه دولت طی کنن

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

یه موضوعی که همیشه از قلم میفته سوکت معنا دار دولته که در این مورد هیچ اقدام موثری نکرده و مسخره تر از اون از قانون مالیات بر ارزش افزودست که از صد نفر گرفته میشه 9% پول مفت که از قطعه ساز گرفته شده از خودرو ساز گرفته میشه و بازم از مشتری گرفته 

فرضا اگه پارس 30 تومن باشه شما فقط با دو میلیون و 700 هزار تومن مالیات بدی ببنید چه رقمی از یه ماشین میره تو جیب یه مشت دزد حالا حسابشو بکنید 10000000000 پارس فروخته بشه چه ارقام نجومی میشه ؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

اگه خبر داشته باشید قیمت خودرو ها یکم ارزون شده بطور مثال پژو پارس 4 ملیون کمتر شده و یا پراید حدودا یک ملیون کاهش قیمت داشته!

دوستان شاید بنده انقدر بینش نداشته باشم

اما اینو خوب میدونن که نخریدن خودرو یا هر کالای دیگری منجر به کاهش قیمت ها میشه!

........... همونطوری که خداوند توی قران میفرماید:ما سرنوشت هیچ قومی راه عوض نمیکنیم مگر اینکه خودشان بخواهند

دوست عزیزمون واقعیت رو میگه تمام کشورهای اروپایی وقتی چیزی گرون بشه مردمشون باهم متحد میشن و خرید نمیکنن بعد میبینی هیچی پایین تر میاد ازشون معذرت خواهی هم میکنن

لینک به دیدگاه

همین وزیر محترم هم چند سال پیش تو برنامه صندلی داغ گفته بود راه ارزون شدن کالا نخریدن اونه . حالا اومده میگه اونایی که میگن نخرین خائنن

لینک به دیدگاه

من اصن پول ندارم که بخوام قالپاق پرایدی بخرم قصدشم ندارم ولی به کمپین نخریدن خودروی صفر پیوستم تا قصد نداشتم محکمتر بشه تا اونا که میخوان بعدا بخرن ارزون بخرن :D  :cool:

لینک به دیدگاه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خواستار راه‌اندازی کمپین "خرید خودروهای داخلی" توسط فعالان بخش اقتصادی استان شد.

رضا رحیمی در نشست فعالان اقتصادی استان با علی یزدانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت که امروز (19 شهریور) در کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: باید کمپین خرید خودروهای داخلی راه‌اندازی شود.

وی ادامه داد: اگرچه کیفیت خودروهای ما مشکل دارد و مردم ما شایسته بهترین خودروها هستند، اما باید بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برای حمایت از تولیدات داخلی، این کمپین را راه‌اندازی کرد، زیرا خرید نکردن از خودروهای داخلی مشکلات زیادی را برای صنعت خودروسازی ایجاد کرده است.

رحیمی با اشاره به وابستگی بسیاری از قطعه‌سازان خودرو حتی در استان کرمانشاه به خودروساز‌های داخلی، تاکید کرد: حمایت نکردن از خودروهای داخلی این قطعه‌ساز‌ها را نیز به تعطیلی می‌کشاند.

---------------------------------------------------------------------------

برداشت شما از این صحبت ها چیه ، اینا مسولین و نماینده هایی هستند که ما انتخاب کردیم ، تعطیل بشه به جهنم که تعطیل بشه وقتی نمیتونند قطعه با کیفیت و قیمت مناسب تولید کنند تخته بشه درشون بهتره تا این که با جون مردم بازی کنند مگه این همه کشور که خودرو تولید نمیکنه از گشنکی مردن که ما بمیریم

لینک به دیدگاه

مهدی کرباسیان، رییس‌کل گمرک به تازگی پیشنهاد جدید گمرک برای افزایش تعرفه واردات خودرو را اعلام کرده است.

این نامه در اواخر مردادماه نوشته شده و نظام جدید را برای تعرفه واردات خودرو پیشنهاد می‌کند که بر اساس آن، تعرفه واردات خودروها بر اساس ترکیبی از حجم موتور و قیمت آن‌ها خواهد بود.

در نظام جدید تعرفه‌ای پیشنهادی، حداقل تعرفه برای واردات خودروهای بنزین سوز معادل 40 درصد در نظر گرفته شده ضمن آنکه واردات خودروهایی با حجم موتور 3000 سی‌سی با تعرفه 150درصدی نیز آزاد شده است.

در این راستا محمدرضا نجفی منش عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران در گفتگو با ایلنا اظهار داشت : نقدی که بر این نامه وجود دارد این است که ضرورت دارد برای خودروهایی که نمونه داخلی آن تولید می شود تعرفه بیشتری در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه برای افزایش درآمد دولت افزایش تعرفه ها درست است گفت: برای حمایت از تولیدات داخل و سود معقول برای واردکنندگان پیشنهاد گمرک منطقی است.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار جامعه برای کاهش نرخ خودرو منطقی است افزود: رکود در بخش خودرو برای حالت انتظاری است که در جامعه بوجود آمده اما هم اکنون شاهد آن هستیم که نه تنها بهای دلار کاهش نداشته بلکه افزایش نیز داشته است هر چند بهای ارز هنوز واقعی نیست و دولت سعی در پایین نگه داشتن آن دارد.

mhcqr8t7xk33qqznsjjo.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی کرباسیان، رییس‌کل گمرک به تازگی پیشنهاد جدید گمرک برای افزایش تعرفه واردات خودرو را اعلام کرده است.

این نامه در اواخر مردادماه نوشته شده و نظام جدید را برای تعرفه واردات خودرو پیشنهاد می‌کند که بر اساس آن، تعرفه واردات خودروها بر اساس ترکیبی از حجم موتور و قیمت آن‌ها خواهد بود.

در نظام جدید تعرفه‌ای پیشنهادی، حداقل تعرفه برای واردات خودروهای بنزین سوز معادل 40 درصد در نظر گرفته شده ضمن آنکه واردات خودروهایی با حجم موتور 3000 سی‌سی با تعرفه 150درصدی نیز آزاد شده است.

در این راستا محمدرضا نجفی منش عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران در گفتگو با ایلنا اظهار داشت : نقدی که بر این نامه وجود دارد این است که ضرورت دارد برای خودروهایی که نمونه داخلی آن تولید می شود تعرفه بیشتری در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه برای افزایش درآمد دولت افزایش تعرفه ها درست است گفت: برای حمایت از تولیدات داخل و سود معقول برای واردکنندگان پیشنهاد گمرک منطقی است.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ایران در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار جامعه برای کاهش نرخ خودرو منطقی است افزود: رکود در بخش خودرو برای حالت انتظاری است که در جامعه بوجود آمده اما هم اکنون شاهد آن هستیم که نه تنها بهای دلار کاهش نداشته بلکه افزایش نیز داشته است هر چند بهای ارز هنوز واقعی نیست و دولت سعی در پایین نگه داشتن آن دارد.

آخه قطعه سازان ايران چي کار به قيمت دلار دارند! توليد داخل چرا وابسته به قيمت دلار هست!؟

اينا به هر حربه اي شده ميخوان مردم رو تسليم کنن و با مردم سر ناسازگاري گذاشتن! مردم ايران هم دقيقا از اون نوعي هستن که هرچي تحريک بشن مقاومت بيشتري نشون ميدن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخه قطعه سازان ايران چي کار به قيمت دلار دارند! توليد داخل چرا وابسته به قيمت دلار هست!؟

اينا به هر حربه اي شده ميخوان مردم رو تسليم کنن و با مردم سر ناسازگاري گذاشتن! مردم ايران هم دقيقا از اون نوعي هستن که هرچي تحريک بشن مقاومت بيشتري نشون ميدن!

:laughing:  :laughing:  :laughing:

اقا ایرانی ها رو دنده لج بیافتن کل کشور هم تعطیل بشه عمرا بخرا  :D

خودمم یه پیش خرید 206 داشتم یک ساله رفتم سودشو گرفتم همراه اون پنج میلیونو بیخیال ماشین شدم، یه ماه طول داد تا پولمو بده... خدا رحم کرد یبار دیدی ورشکسته شد ایران خودرو پولمونم هاپولی شد رفت  :-?

لینک به دیدگاه

مقصر فقط قطعه سازان و شرکت های ایران خودرو و سایپا یا وارد کننده های خودرو های چینی نیستند بله که تمامی مسولین که باعث شدند این وضعیت پیش بیاد هم باید جوابگو باشند از وزیر صنعت معدن گرفته تا سازمان بازرسی و شورای رقابت و همه و همه .....

لینک به دیدگاه

خوب شد این کمپین به وجود اومد تا بفهمیم مدیران دو کارخانه خودروساز و وزرای مربوطه و روسای گمرگ و.....واقعا چیزی که براشون مهم نیست اول جون مردم و بعدش پولی است که مرد خانواده با 18 ساعت کار و تحمل انواع توهینها به دست میاره تا خودرویی بخره که وقتی زن و بچش رو تو اون گذاشت تا برن مسافرت مرتب دعا به لب باشه و ته دلش بلرزه که مبادا عزیزانشو از دست بده.اگر ذره ای مردم براشون اهمیت داشت حداقل یکیشون میومد و میگفت با مردم موافقیم و درخواستهای اونا باید انجام بشه.اما از یک کنار دیدیم که اومدن و شمشیر رو از رو برای مردم بستند.

لینک به دیدگاه

من از یه چیز اعصابم خرد میشه اونم اینه که این لگن های خودمون مثل پراید و پژو و سمند که اینجا با بیست میلیون میخری همون رو تو سوریه و عراق میتونی با چهار میلیون بخری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:laughing:  :laughing:  :laughing:

اقا ایرانی ها رو دنده لج بیافتن کل کشور هم تعطیل بشه عمرا بخرا  :D

خودمم یه پیش خرید 206 داشتم یک ساله رفتم سودشو گرفتم همراه اون پنج میلیونو بیخیال ماشین شدم، یه ماه طول داد تا پولمو بده... خدا رحم کرد یبار دیدی ورشکسته شد ایران خودرو پولمونم هاپولی شد رفت  :-?

تاريخ رو که مطالعه کنيد کاملا به اين مطلب مي رسيد!

مقصر فقط قطعه سازان و شرکت های ایران خودرو و سایپا یا وارد کننده های خودرو های چینی نیستند بله که تمامی مسولین که باعث شدند این وضعیت پیش بیاد هم باید جوابگو باشند از وزیر صنعت معدن گرفته تا سازمان بازرسی و شورای رقابت و همه و همه .....

مردم رو فراموش کرديد!

خوب شد این کمپین به وجود اومد تا بفهمیم مدیران دو کارخانه خودروساز و وزرای مربوطه و روسای گمرگ و.....واقعا چیزی که براشون مهم نیست اول جون مردم و بعدش پولی است که مرد خانواده با 18 ساعت کار و تحمل انواع توهینها به دست میاره تا خودرویی بخره که وقتی زن و بچش رو تو اون گذاشت تا برن مسافرت مرتب دعا به لب باشه و ته دلش بلرزه که مبادا عزیزانشو از دست بده.اگر ذره ای مردم براشون اهمیت داشت حداقل یکیشون میومد و میگفت با مردم موافقیم و درخواستهای اونا باید انجام بشه.اما از یک کنار دیدیم که اومدن و شمشیر رو از رو برای مردم بستند.

هميشه همين بوده!

من از یه چیز اعصابم خرد میشه اونم اینه که این لگن های خودمون مثل پراید و پژو و سمند که اینجا با بیست میلیون میخری همون رو تو سوریه و عراق میتونی با چهار میلیون بخری

اين مطلب صحت نداره ! مگر اينکه شرکت خيريه باشه !

لینک به دیدگاه

4 میلیون نیست ولی کمتره از قیمت ایران به فروش میرسه ، همینطور که پارس 42 تومنی رو به عراق میدن 20 و چند میلیون

لینک به دیدگاه

همه از بدی های پراید میگن من از خوبی هاش میگم:

.

.

.

.

.

.

.

همینا بود که گفتم

ولی جدا از شوخی خوبیهاش هم میگم

1-پراید به دلیل وزن کم و شکل ایرودینامیک غیر مناسب در سرعت های بالای 160 کیلومتر همانند هواپیما اوج میگیرد و حس خلبانی به راننده دست میدهد(مث اینه راننده توی جی تی ای رمز پرواز زده باشه)ولی ماشین های استاندارد روی زمین میماند که اصن حال نمیده

2-پراید به دلیل وزن پایین در مواقع سیل مانند قایق روی آب مانده و غرق نمیشود ولی ماشین های دیگر غرق میشوند و این خود برگ زردیست بر نمیدونم چی

3-پراید با موتوری4 سیلندر و توان موتور 50 اسب بی بخار اجازه شتاب گیری بالا و سرعت بالا به راننده نمیدهد که این باعث حفظ جان و سلامت راننده میباشد نه مث فولکس واگن گلف جی تی ای که 4 سیلندر است و 250 اسب قدرت دارد و باعث کشته شدن سرنشینان خود میشود

4-پراید با داشتن ایر بنگ به جای ایربگ در هنگام تصادف باعث کشته شدن سرنشینان میشود که هزینه درمان و مشکلات فلجی و جراحت را صفر میکند

5-ایمنی پایین پراید و ضعیف بودن قسمت جلویی خودرو،در تصادف با عابر پیاده و حیوانات باعث زنده ماندن و کم اسیب دیدن شخص پیاده شده ولی ماشین به شدت اسیب میبیند

6-هدف از تولید پراید وانت شاد کردن مردم در هنگام مواجه شدن با این وسیله است.خدا خیرشو بده هروقت پراید وانت میبینم میوفتم یاد این لنگ دمپیایی جلو بسته ها

7-امار دزدیدن پراید بسیار پایین است زیرا دزد در وهله اول جان و سلامت خود را در نظر دارد

8-پراید به دلیل بدنه ضعیف و قطعات ضعیف نیازی به انرژی زیادی برای اسقاط ندارد و به راحتی قابل تبدیل به مواد قابل بازیافت است(بعضی مواقع با خودم میگم حیف مواد معدنی و فلزات که شده پراید)

موارد دیگه ای هست ولی مردم خودشو کشف میکنن

تازه مدیر عامل سایپا گفته اون جعبه دستمال کاغذی که اشانتیون توی ماشین میزاریم بزرگترش کردیم دیگه چتونه بیایید بخرید

ویرایش شده توسط msg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه از بدی های پراید میگن من از خوبی هاش میگم:

.

.

.

.

.

.

.

همینا بود که گفتم

ولی جدا از شوخی خوبیهاش هم میگم

1-پراید به دلیل وزن کم و شکل ایرودینامیک غیر مناسب در سرعت های بالای 160 کیلومتر همانند هواپیما اوج میگیرد و حس خلبانی به راننده دست میدهد(مث اینه راننده توی جی تی ای رمز پرواز زده باشه)ولی ماشین های استاندارد روی زمین میماند که اصن حال نمیده

2-پراید به دلیل وزن پایین در مواقع سیل مانند قایق روی آب مانده و غرق نمیشود ولی ماشین های دیگر غرق میشوند و این خود برگ زردیست بر نمیدونم چی

3-پراید با موتوری4 سیلندر و توان موتور 50 اسب بی بخار اجازه شتاب گیری بالا و سرعت بالا به راننده نمیدهد که این باعث حفظ جان و سلامت راننده میباشد نه مث فولکس واگن گلف جی تی ای که 4 سیلندر است و 250 اسب قدرت دارد و باعث کشته شدن سرنشینان خود میشود

4-پراید با داشتن ایر بنگ به جای ایربگ در هنگام تصادف باعث کشته شدن سرنشینان میشود که هزینه درمان و مشکلات فلجی و جراحت را صفر میکند

5-ایمنی پایین پراید و ضعیف بودن قسمت جلویی خودرو،در تصادف با عابر پیاده و حیوانات باعث زنده ماندن و کم اسیب دیدن شخص پیاده شده ولی ماشین به شدت اسیب میبیند

6-هدف از تولید پراید وانت شاد کردن مردم در هنگام مواجه شدن با این وسیله است.خدا خیرشو بده هروقت پراید وانت میبینم میوفتم یاد این لنگ دمپیایی جلو بسته ها

7-امار دزدیدن پراید بسیار پایین است زیرا دزد در وهله اول جان و سلامت خود را در نظر دارد

8-پراید به دلیل بدنه ضعیف و قطعات ضعیف نیازی به انرژی زیادی برای اسقاط ندارد و به راحتی قابل تبدیل به مواد قابل بازیافت است(بعضی مواقع با خودم میگم حیف مواد معدنی و فلزات که شده پراید)

موارد دیگه ای هست ولی مردم خودشو کشف میکنن

تازه مدیر عامل سایپا گفته اون جعبه دستمال کاغذی که اشانتیون توی ماشین میزاریم بزرگترش کردیم دیگه چتونه بیایید بخرید

=))  =))

لینک به دیدگاه

@};-  @};-  @};-  @};- سبحان الله @};-  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...