رفتن به مطلب

روانی شدن موس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام ... چند وقتی هست که موس من روانی شده حتی موس رو عوض کردم همچنین ویندوز رو هم عوض کردم ولی مشکل حل نشد مشکل اینه : کلید های موس خود بخود عمل میکنن بخصوص کلید راست و بخصوصتر هنگام وب گردی در بیشتر مواقع فقط یک کلیک راست میکنه ولی بعضی وقتها چندین کلیک میکنه تا یه صفحه باز میشه http://uupload.ir/files/0mwd_re.png

لینک به دیدگاه

مدل موس ؟

viera optical این موس یه ماهی میشه استفاده میکنم چند هفته اول مشکلی نداشت بعدش اینطورشد موس قبلی هم 3 سال بدون مشکل بود بعد این شکلی شد

لینک به دیدگاه

درود

احتمال داره به خاطر ویروس باشه شما سیتمتون رو با  انتی ویروس ند 32 یا اسمارت سکوریتی با اخرین اپدیت اسکن کنید.

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید دکمه های کیبورد فرو نرفته

واسه اتفاق افتاده بود که اینتر کیبورد فرو رفته بود و وقتی میخواستم کاری بکنم نمیشد هی کلیک میشد فکر میکردم ایراد از موس =))

لینک به دیدگاه

ببینید دکمه های کیبورد فرو نرفته

واسه اتفاق افتاده بود که اینتر کیبورد فرو رفته بود و وقتی میخواستم کاری بکنم نمیشد هی کلیک میشد فکر میکردم ایراد از موس =))

کیبورد که مشکلی نداره .سیستم هم ویروسی نیست ممکنه به خاطر مارک نامرغوب موس باشه؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کیبورد که مشکلی نداره .سیستم هم ویروسی نیست ممکنه به خاطر مارک نامرغوب موس باشه؟

بله از موس هم میتونه باشه البته

من اخرش نفهمیدم موس رو عوض کردید یعنی چه؟1.یعنی جای موس رو عوض کردید یا 2.موس دیگه زدید سیستم اونم همونجور بود؟ اگه مورد دوم باشه دو حالت داره 1.احتمال زیاد مشکل همون که دوستان گفتند یعنی از کیبرد هست بین کلیدctrl  و پنجره کلید راست موس هست احتمالا گیر کرده.جهت اطمینان کیبرد رو قطع کنید و با موس کار کن ببین بازم مشکل داره!

2.احتمال اینکه پرت ایراد داره مخصوصا اگه از نوع قدیمی p2p باشه(اگه موس دیگه هم همینطور بوده)

البته گاهی ویندوز ایرادهایی به سیستم میاره که علم و منطق رو زیر سوال میبره مثلا من الان رو سیستم 2ویندوز دارم ویندوز 7 تم مشکل داره اگه من قبل خاموش و یا ریستارت سیستم، رو ویندوز دیگه باشم بعد بیام رو 7 موس و کیبردم از کار می افته! باید دستی ریست کنم یا قبل انتخاب ویندوز یکبار alt.ctrl.delete بزنم!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...