رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیس تا چهار میلون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من میخواستم ی کیس بخرم پولم هم تا چهارتومن دارم به نظرتون چه قطعاتی میتونم ببندم (برای گیم میخوام)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز یه نگاه به این سیستم بنداز حتما نظرتو تامین میکنه

سیستم که ایشون گفتن اصلا بدرد گیم نمیخوره...

به شما پیشنهاد میکنم 1 ماهی صبر کنین سری جدید مادربورد و پردازنده بیاد بعد بخرید ولی با اینحال اینم سیستم برای 4تومن:

CPU:INTEL Core I7 4790 1000

RAM:Gskill ripjaws x 2*4GB DDR3 1600 cl7 230

M/B:ASUS H97-PRO GAMER 475

VGA:Geforce GTX 970 4GB DDR5 extreme core edition 1450

HDD:Seagate 7200.12 1 TB 170

ODD:SAMSUNG 24X SATA

POWER:650w-uk 80PLUS 260

CASE:GREEN X3 Viper 230

لینک به دیدگاه

سیستم که ایشون گفتن اصلا بدرد گیم نمیخوره...

به شما پیشنهاد میکنم 1 ماهی صبر کنین سری جدید مادربورد و پردازنده بیاد بعد بخرید ولی با اینحال اینم سیستم برای 4تومن:

CPU:INTEL Core I7 4790 1000

RAM:Gskill ripjaws x 2*4GB DDR3 1600 cl7 230

M/B:ASUS H97-PRO GAMER 475

VGA:Geforce GTX 970 4GB DDR5 extreme core edition 1450

HDD:Seagate 7200.12 1 TB 170

ODD:SAMSUNG 24X SATA

POWER:650w-uk 80PLUS 260

CASE:GREEN X3 Viper 230

کلیه مواردی که ایشون گفتن عالیه ولی به نظرم بهتره که به جای هارد Seagate Barracuda 1TB هارد Western Digital Black 1TB تهیه کنید که با اختلاف قیمت ناچیز (حدود 80 تومن) میتونید تنظیمات و سرعت بهتری بگیرید. ^_^

لینک به دیدگاه

درود

مادربرد  MSI Z97 Gaming 5 LGA1150 Z97 Mainboard

پردازنده   Intel Core™ i5-4690K Haswell Processor

خنک کننده پردازنده   DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120 AiO Liquid CPU Cooler

رم   Gskill Trident X 16GB 8GBX2 2400Mhz CL10 DDR3 Ram

گرافیک  MSI GTX 970 Gaming Twin Frozr V OC 4GB GDDR5

هارد   WD Blue 1TB 64MB Buffer HDD

کیس  GREEN X3+ VIPER Case

پاور  Cooler Master V650S 80Plus Gold Power Supply

در اینده میتوانید  SSD سامسونگ  120G برای درایو سیستم عامل تهیه کنید.

مجموع  4292

ویرایش شده توسط ♥♥Intel♥Love♥♥
لینک به دیدگاه

متاسفانه نمیدونم کی بین دوستان ایرانی استفاده از SSD جا میوفته.

عزیزم هر سیستمی میخای بگیری برای هر نوع کاربری حتما SSD هم توی لیست قطعاتت باشه.

لینک به دیدگاه

من پیشنهاد می کنم که اگه فقط برای گیم میخواید یه i5 بردارید و پولی که می مونه رو خرج یه SSD بکنید تاثیرش بیشتر از CPU i7 هستش.(برای گیم)

Intel i5 4690 700

ASRock H97 Killer Gaming 450

GIGABYTE GTX 970 G1 1545

Samsung 850 EVO 250gb SSD 395

WD Blue 1TB 179

G.Skill Ripjaws X 2x4GB 1600 cl7 229

RaidMax Case Seiran II Black 239

SAMSUNG 24X SATA DVD-RW   46

Green GP 650A-UK Gold 265

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.048.000 تومن.

مادر برد به نظر من همون کافیه ولی اگه بخوایید بازم می تونید خرج کنید و Gigabyte H97 Gagming 3 بردارید که تفاوتی به جز اسم و تعداد USB ندارن(Asrock یه دونه USB 2.0 بیشتر داره و Gigabyte یه USB 3.0 بیشتر داره)...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا نمیدونم چرا هر کی میخواد یه سیستم ببنده باید ssd داشته باشه

ssd بعدا میشه تهیه کرد

من خودم ssd دارم اما بازیهامو رو هارد میریزم

و زمانی که رو ssd ریخته بودم فرق چندانی تو لود بازیها احساس نکردم!

کانفیک خیلی خوبیه

اگر قصد اضافه کردن گرافیک دوم در اینده دارید سی پی یو حتما i7 بردارید با پول خنک کننده

اما نه که همینا خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

والا نمیدونم چرا هر کی میخواد یه سیستم ببنده باید ssd داشته باشه

ssd بعدا میشه تهیه کرد

من خودم ssd دارم اما بازیهامو رو هارد میریزم

و زمانی که رو ssd ریخته بودم فرق چندانی تو لود بازیها احساس نکردم!

کانفیک خیلی خوبیه

اگر قصد اضافه کردن گرافیک دوم در اینده دارید سی پی یو حتما i7 بردارید با پول خنک کننده

اما نه که همینا خیلی خوبه

SSD حتمی نیست اما وقتی ایشون نه تصمیم به اورکلاک دارن و نه SLI می خوان بکنن و فقط برای گیم میخوان اون 300-400 تومنی رو که بابت CPU i7 میدن بهتره خرج SSD بکنن و یه i5 بردارن...SLI کردن دردسر های خودشو داره مثل پاور با توان بیشتر، برد بهتر ،کیس جا دار تر و...هر چند حتی برای SLI هم i7 نیازی نیست.

لینک به دیدگاه

SSD حتمی نیست اما وقتی ایشون نه تصمیم به اورکلاک دارن و نه SLI می خوان بکنن و فقط برای گیم میخوان اون 300-400 تومنی رو که بابت CPU i7 میدن بهتره خرج SSD بکنن و یه i5 بردارن...SLI کردن دردسر های خودشو داره مثل پاور با توان بیشتر، برد بهتر ،کیس جا دار تر و...هر چند حتی برای SLI هم i7 نیازی نیست.

دوست عزیز شما از کجا میدونی اورکلاک نمیکنند؟ایشون بعد از چند سال بجای اینکه پردازنده رو بخاطر افت فریم بفروشن , اورکلاک میکنن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما از کجا میدونی اورکلاک نمیکنند؟ایشون بعد از چند سال بجای اینکه پردازنده رو بخاطر افت فریم بفروشن , اورکلاک میکنن.

ایشون گفتن برای گیم...حرفی از اورکلاک نزدن...اگه اومدن و گفتند به اور هم احتیاج دارن قضیش فرق میکنه.اورکلاک CPU هم توی گیم تاثیری معجزه آسایی نداره چون تعداد محدودی از بازی ها از CPU قوی یا اور کردنش سود میبرن.برای گیم تمرکز اصلی روی گرافیکه...ضمن اینکه یه مقدار زیادی از بحث اورکلاک به کیفیت سیلیکون  CPU بستگی داره که اونم کاملا شانسیه...

لینک به دیدگاه

ایشون گفتن برای گیم...حرفی از اورکلاک نزدن...اگه اومدن و گفتند به اور هم احتیاج دارن قضیش فرق میکنه.اورکلاک CPU هم توی گیم تاثیری معجزه آسایی نداره چون تعداد محدودی از بازی ها از CPU قوی یا اور کردنش سود میبرن.برای گیم تمرکز اصلی روی گرافیکه...ضمن اینکه یه مقدار زیادی از بحث اورکلاک به کیفیت سیلیکون  CPU بستگی داره که اونم کاملا شانسیه...

منم میدونم گفتن برای گیم وشاید الان از اورکلاک چیزی زیادی ندونن ولی مطمعن باشید بعد از گرفتن این سیستم براشون مهم میشه.اتفاقا اورکلاک خیلی تاثیر داره بعضی از دوستان ما دارن با پردازنده 4 سال پیش 2500k اور شده با گرافیک 970 بازهای رو با بالاترین جزئیات گرافیکی بازی میکنند حالا تصور کنید پردازنده دوستمون 2500 ضریب بسته بود اونوقت چی میشد؟ باید برای بازی کردن با  جزئیات بالا و گلوگاه نشدن مجبور به کوچ کردن به نسل جدید میشد.

لینک به دیدگاه

والا این دیگه به خودشون بستگی داره که چی مخوان. ضمن اینکه برای اورکلاک یه سری خرج های دیگه براشون تراشیده می شه مثل کولر و کیسی که از کولر ساپورت کنه.من برای یکی از دوستام که 2500 معمولی داره 970 اش رو خودم براش خریدم...راحت داره بازی می کنه...اگه AMD رده بالا بخوان بردارن قضیه فرق داره بله اون موقع احتمال Bottleneck خیلی بیشتره..و اینکه بعیده تاثیر اور CPU تو بازی زیاد باشه بنده خودم 4690K دارم تا 4.6ghz اورش کردم نتیجه ای که داخل بازی برام داشت کمتر از 5 درصد بود ولی موقع رندر کردن و ادیت فیلم خیلی بهتر شد.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...