رفتن به مطلب

بازم به معرفت بعضیا

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه دیجیکالا نه لیون و نه کابرا هیچ کدوم گناهکار نیستن این دولت روحانی هست که خودش دلار رو ی شبه از 3700 رسونده 15000تا 17000 و باز این دولت روحانی هست که توی گمرک 200 کانتینر سخت افزار رو میگیره و تعرفه های سنگین میبنده .لیون یا دیجی کالا خودشون هم درگیر این قیمت های ساخته دولت روحانی هستن

لینک به دیدگاه

قیمت این کارت اشغالو نگا کنید توروخدا 

عجب اشفته بازاری شده توروخدا. 

مم همین کارتو واسه پسرخالم از پاساژ 90 تومن خریدم دست دوشو

Screenshot_۲۰۱۸۰۹۲۱-۰۰۵۰۴۰.png

لینک به دیدگاه

در در 1397/06/13, 02:13:31، GRANDAM گفته است :

این بنده خدا هنوز هم داره up میکنه ?

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

این بنده خدا هنوز هم داره up میکنه 1f600.png

الان اینجوری شده ملت جنس بونجلشو با چهار برابر قیمتی که خریده میخاد بفروشه خخخخ

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Analyser گفته است :

نه دیجیکالا نه لیون و نه کابرا هیچ کدوم گناهکار نیستن این دولت روحانی هست که خودش دلار رو ی شبه از 3700 رسونده 15000تا 17000 و باز این دولت روحانی هست که توی گمرک 200 کانتینر سخت افزار رو میگیره و تعرفه های سنگین میبنده .لیون یا دیجی کالا خودشون هم درگیر این قیمت های ساخته دولت روحانی هستن

یعنی میخواید بگید دوران احمدی نژاد خوب بوده و گل و بلبل ؟ دقیقا میشه بگید فرق بین احمدی نژاد و روحانی چیه؟ 

شما کمی قدرت تفکرتون رو افزایش بدید ببینید اون کسی که گند زده به مملکت دقیقا کیه؟ نه دوتا عروسک خیمه شب بازی!....

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

یعنی میخواید بگید دوران احمدی نژاد خوب بوده و گل و بلبل ؟ دقیقا میشه بگید فرق بین احمدی نژاد و روحانی چیه؟ 

شما کمی قدرت تفکرتون رو افزایش بدید ببینید اون کسی که گند زده به مملکت دقیقا کیه؟ نه دوتا عروسک خیمه شب بازی!....

دوران خاتمی با اینکه کوچیک بودم یادم میاد وضع خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه

آقا اونا که هیچ، من چند روزه توی کف قیمت این فن هستم آکبند هم هست، چند بار مشخصاتش رو خوندم، هنوز مو به تنم سیخ میشه

Capture.thumb.PNG.23743c584c6e155481836d3f979e0f05.PNG

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

درود آرمين جان

اين مشكل قيمتش كجاست؟ اين كه موتورش با برق نميچرخه . موتورش V8هست و قدرتى معادل 600 اسب بخار توليد ميكنه . بنابراين بايد كيسى به اندازه ى محفظه ى موتور داج ديمان داشته باشيد .پره هاش هم از از نقره  خالص  ساخته شده و بسيار گرانبهاس (بارتاب نورش توى عكس مشخصه)فقط هر كسى خواست بخردش براش فن گريل بگيره كه انگشتش كافيه وارد فن بشه تا استيك تحويل بده . با اين قيمت مفته . نخريد از دستتون رفته از من گفتن بود

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

آقا اونا که هیچ، من چند روزه توی کف قیمت این فن هستم آکبند هم هست، چند بار مشخصاتش رو خوندم، هنوز مو به تنم سیخ میشه

درود

شایدپشتش چیزی داره که توی عکس نیفتاده! ?

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

درود آرمين جان

اين مشكل قيمتش كجاست؟ اين كه موتورش با برق نميچرخه . موتورش V8هست و قدرتى معادل 600 اسب بخار توليد ميكنه . پره هاش هم از از نقره  خالص  ساخته شده و بسيار گرانبهاس . فقط هر كسى خواست بخردش براش فن گريل بگيره كه انگشتش كافيه وارد فن بشه تا استيك تحويل بده . با اين قيمت مفته . نخريد از دستتون رفته از من گفتم بود

??

لینک به دیدگاه

دیجی کارت گرافیک ایسوس مدل GTX750TI-PH-2GD5  رو قیمت گذاشته 1میلیون و 300 هزار اونم با 36ماه گارانتی !  موندم از کجا گیر آورده نوشو و ازکجا میخواد گارانتی کارتی که چند ساله تولید نمیشه بده 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دیجی کارت گرافیک ایسوس مدل GTX750TI-PH-2GD5  رو قیمت گذاشته 1میلیون و 300 هزار اونم با 36ماه گارانتی !  موندم از کجا گیر آورده نوشو و ازکجا میخواد گارانتی کارتی که چند ساله تولید نمیشه بده 

@danyalbmw

ديدى بالاخره كارت ملى توليد شد?

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

درود

سایت  امازون قیمت  3 عدد  بین 39 تا 66 دلار هست 

https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B074P19HSL/ref=dp_olp_new_mbc?ie=UTF8&condition=new

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

یعنی چه

مگه این فن ۱۲ سانتی کیس نیست

مدل گرین رو چند سال پیش خریدم ۶تومن. حالا بگیم این برند هستش فوق اش ۵۰ تومن باید باشه

فکر کنم مشکل قیمت اش یه "صفر" هستش، احتمالا ریال رو با تومان اشتباه نوشته !!

مگه داریم مگه میشه

لینک به دیدگاه

خخخخ اقا این بهترین کارت گرافیکه هرکسی میخواد بهترین گرافیکو داشته بشه حتما بخره وگرنه تموم میشه هااا ??? . از ظاهرشم معلومه جز کارتهای غول ddr2 عه ?

100.thumb.PNG.7f2066d8af36e9dfa03c0b06eb711b88.PNG

اینو نگاه طرف به رم میگه کارت گرافیک شایدم فکر کنم من اشتباه کنم احتمالا ژل زده تو کاره ساخت تراشه گرافیکی خخخخ

200.thumb.PNG.d0af15a2c8482f96508dac4e59bce215.PNG

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

درود

من و افرادی که همسن من هستند و دوران بلوغشون در زمان احمدی نژاد و ان جملات خانمان برندازش(انقدر قطعنامه بدید تا قطعنامه دونتون پاره شه!) بودند. دقیقا معنی احمدی نژاد رو درک میکنند!..ایشون کسی بود که مردم ایران رو بدبخت و بیچاره و بیکار و گدا و دزد و فاحشه بار اورد..روحانی یا احمدی نژاد فرقی باهم ندارند. اما احمدی نژاد ریشه این بدبختی و تحریماست.روحانی هم کاری از دستش برنمیاد چون همه گندهارو قبلا اقای مموت زده.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، bl4ck گفته است :

دوران خاتمی با اینکه کوچیک بودم یادم میاد وضع خیلی خوب بود

بله دقیقا.حتی یادم میاد یزمان میخاست ماهواره رو هم ازاد کنه که نذاشتن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farhad koohkan گفته است :

درود

من و افرادی که همسن من هستند و دوران بلوغشون در زمان احمدی نژاد و ان جملات خانمان برندازش(انقدر قطعنامه بدید تا قطعنامه دونتون پاره شه!) بودند. دقیقا معنی احمدی نژاد رو درک میکنند!..ایشون کسی بود که مردم ایران رو بدبخت و بیچاره و بیکار و گدا و دزد و فاحشه بار اورد..روحانی یا احمدی نژاد فرقی باهم ندارند. اما احمدی نژاد ریشه این بدبختی و تحریماست.روحانی هم کاری از دستش برنمیاد چون همه گندهارو قبلا اقای مموت زده.

اقایون داداشام مراقب باشین چی میگین. منم باهاتون موافقم اما اینجور جاها اصلا مکان مناسبی برای گفتنش نیست ...

لینک به دیدگاه

??بعید میدونم حتی شرکت سازنده هم این کارت هارو دوباره بتونه درست کنه

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

XD

خدا اگر هستی چرا بعضی هارو یا خیلی زرنگ / و یا خیلی احمق می آفرینی !!؟؟

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

فکر میکنم تمام این معرفت ها قبل لیون سوتفاهم بوده

قیمت های سایت رو یه نگاه بندازین مخصوصا لوازم جانبی

کیبورد های کوگار رو با دلار 40تومان قیمت گذاری کرده ??? 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...